Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Εξαργυρωση δώρου με Kate Αξιολόγηση: 8.00 — 24/08/2022 - 16:56
    Εξαργυρωση δώρου με Kate Αξιολόγηση: 8.00 — 24/08/2022 - 16:56

    Αρχικά να πω ότι πήγαινα για την Anet αλλα δεν την έβρισκα ποτέ διαθέσιμη όποτε κατέληξα στην Kate! Πήγα εγώ απο τον χώρο της, με το που ανοιγει η πόρτα βλέπω ένα πολύ όμορφο κορίτσι με πολύ ωραίο σώμα και ωραίο χαμόγελο! Δεν μοιάζει παρα πολύ με το κορίτσι στις φωτογραφίες γιατί έχει πέσει αρκετο φωτοσοπ αλλά για καλή μου τύχη η κοπέλα έχει φυσική ομορφιά οπότε δεν χρειάζεται και το φώτοσοπ! κάνω ντουζάκι και ξαπλώνω στο κρεβάτι! έρχεται πανω μου και με καβαλάει και αρχίζει να με φιλάει παντου! μου πήρε μια ώραια πιπούλα! αλλά πιπούλα όπως το λέω! όχι κατι το ιδιάιτερο δλδ. Εβγαλε όλα τη τα ρουχα και αποκαλύφθηκε το ωραίο σωματάκι της το οποίο είναι όντως πολύ ωραίο αλλά λίγο χαλαρο, επίσης το βυζί της είναι μικρο αλλά κάπως σακουλιασμένο! Στην συνέχεια γαμηθηκαμε σε ιεραποστολικό όπου και τελείωσα στο προφυλακτικό! Μετα αράξαμε τα είπαμε λίγο! τα αγγλικά της είναι σε καλό επιπεδο! Ξανα πίπα και μετά ξανα ιεραποστολικό! της λεώ ελά πάνω εσυ και μου λεει όχι γιατι θα πονάει! την γυρίζω μπρουμιτα και μετα στα 4 οπου και η θέα εκει είναι απιστευτη! έχυσα πάλι μεσα στο προφυλακτικό, έκανα ντουζακι και έφυγα! Γενικά έχω να πω ότι πέρασα πολύ καλα! πως να μην περάσεις αλλωστε με τετοιο μωρό! Εαν αρχίσει να παίρνει περισσότερες προτωβουλίες θα γίνει πολύ καλή!
    Τέλος να ευχαριστήσω το forum αλλά και το γραφείο για τον διαγωνισμό! Η συννενοήση με το γραφειο ήταν άψογη!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 01-09-2022 14:57:09
    γλειφομουνι σε αφησε να κανεις?το βυζι που λες σακκουλιασμενο,σε αντιαισθητικο βαθμο,χαλια πολυ ή απλα πεσμενο?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money