Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 31

    Κριτικές Χρηστών

    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    20 και ετοιμη Αξιολόγηση: 8.50 — 20/08/2022 - 23:41
    20 και ετοιμη Αξιολόγηση: 8.50 — 20/08/2022 - 23:41

    Εικοσαχρονο μουνακι, φρεσκοτατο να μην πω οτι ξεπερνα τις φωτογραφιες απο ομορφια αλλα τις ξεπερνα... 

    Με την δεσποινις στο τηλεφωνο συζητησαμε και συμφωνησαμε ετσι ωστε να φιλαει με γλωσσα το κοριτσι και να κανει και ακαποτο. Ευγενικα με διαβεβαιωσε και εκλεισα το ραντεβου σε ενα ξενοδοχειο στην παραλιακη. 

    Παρα πεντε ακουω να χτυπαει η πορτα και ανοιγω βλεποντας αρκετα περισσοτερα απο οσο περιμενα, θετικη εκπληξη και το καυλωμετρο αρχισε να ανεβαινει.

    Προσωπο, κοιλια και ποδια που ηταν εξω εβλεπα ωραιοτατο δερμα, το μινι πολυ καυλα με την μεγαλη καμπυλη του πισινου και το μπουστο επισεις καλο αλλα και φυσικο.

    Μυριζε αρωμα και η περιποιηση απο μαλλι μεχρι και νυχια ποδιων ηταν φανερα προσεκτικη.

    Μιλαει την Αγγλικη καλα, κατοικος αγγλιας απο οτι μου ειπε και περασε για λιγες μερες μονο απο τα δικα μας μερη. 

    Χιουμορακι με καλη διαθεση αλλα και σοβαροτητα, μυαλο πιο ωριμο απο την ηλικια της, γουσταρα πραγματικα…

    Φιλακια στο στομα πραγματι και γαλλικου τυπου με γλωσσα, αληθινες οι υποσχεσεις της τηλεφωνητριας.

    Καθισε πανω μου και μου ετριβε τον πουτσο οσο φασωνομασταν, εγω με τα βυζια και τον κωλο της γεμιζα τις χουφτες μου και ζουλαγα. 

    Γυρισε με πλατη και με τον κωλο της αρχισε να με σπρωχνει για να πεσω στο κρεβατι. Σταση 69 με διπλη διεγερση, απο την μια η πιπα που ξερει να κανει πολυ καλα και απο την αλλη ο κωλος της που πλεον τον εβλεπα απο την καλυτερη δυνατη οπτικη γωνια. 

    Ολα καθαρα και χωρις τριχες και μπροστα και πισω, το μονο που μπορουσα να κανω ηταν να γλειφω.

    Παρα την καλη τεχνικη ηταν καπου καπου μηχανικη η φαση με το τσιμπουκι της, θα μπορουσε πολυ ευκολα να πιασει ενα δεκαρι ομος. 

    Το 69 κρατησε αρκετη ωρα και εχυσα στον πρωτο γυρο χωρις να γαμησω μουνι.

    Κουβεντα ανετη χωρις κομπλεξ στο διαλειμμα και ξανα πιπα για να καυλωσω και δεν χρειαστηκε πολυ.

    Στηθηκε στα τεσσερα και αρχισε το παρτυ με βογγητα και καρφωματα πανω μου. Το μουνι της εχει καλη αισθηση, υγρανθηκε στην διαρκεια ενω για αρχη εβαλε μονο λιγο σαλιο στην εισοδο. 

    Την γαμησα απο μαλακα μεχρι αρκετα δυνατα και σας διαβεβαιωνω οτι κανει για ολα τα γουστα.

    Ειναι γεματο ενεργεια το κοριτσι και γουσταρει να δινεις πισω αναλογο βαιμπ

    Αδειασα πανω στον κωλο της κοντα στην ληξη του χρονου και εκανε και συντομο μπανακι πριν φυγει.

    Καλο της ταξιδι και να μας ξαναρθει να εχουμε και ενα επαναληπτικο ραντεβου.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks