Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Anita-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Βιαστικά να εξαργυρώσω Αξιολόγηση: 7.00 — 16/11/2023 - 17:45
Βιαστικά να εξαργυρώσω Αξιολόγηση: 7.00 — 16/11/2023 - 17:45

Ο τίτλος τα λέει όλα, κέρδισα τον διαγωνισμο του forum και ευχαριστώ παρα πολύ το γραφείο και το site για το υπέροχο δώρο, αλλά δεν άκουσα την τηλεφωνήτρια που μου είπε ότι η Δευτέρα είναι μια κακή μερα κάθως οι περισσότερες κοπέλες έχουν ρεπό και ίσως να έκλεινα ραντεβού μια αλλή μέρα! Εμένα όμως η κάβλα είχε χτυπήσει κόκκινο οπότε προσπέρασα τις πρώτες μου επιλογές που δεν ήταν διαθέσιμες και κατέληξα στην Αννίτα!

Ότι βλέπετε στις φωτός βάλτε απλά συν 10 χρόνια εύκολα! Σώμα έχει καλό αλλά το βυζι είναι σιλικόνη κάτι που δεν φαίνεται στις φωτός και επίσης κάτι δεν έχει πάει πολύ καλα με τα χείλη της. Ασχήμη δεν είναι καθόλου απλά οι φωτογραφίες είναι μακρια από την πραγματικότητα! Η πρώτη εντύπωση δεν με ενθουσίασε! Άρχισε να μου κουνιέται κατευθείαν ξεντύθηκε και πήγε στο μπάνιο! χωρίς να χάνει καθόλου χρόνο ήρθε στο κρεβάτι χαρούμενη και μου χόρεψε! μου χαίδεψε τον πουτσο και αυτός σηκώθηκε αμέσως πέρασμα προφυλακτικού και παίχτηκε μια πολύ καλή πίπα! Μετα απο λίγο την πήρα ιεραποστολικά και τέλος την γύρισα μπρουμητα και την έχυσα μεσα στο προφυλακτικό!

Ντουζάκι και λίγο σοσιαλ όπου εκεί μου είπε ότι δεν της αρεσει καθόλου να παίρνει πιπα χωρις και ότι ευτυχως δεν της το ζήτησα! Αληθεια είναι ότι και εγω αποφεύγω τα ακαποτα τσιμπουκια με κοπέλες που δεν με εμπνέουν και πολύ οπότε δεν με πείραξε απλά αλλουε σίγουρα θα τους πειράξει! 

Πολύ πρόθυμα ξεκίνησε και τον δεύτερο γύρο όπου άρχισε να μου γλύφει τις ρόγες για να με ερεθίσει και τα κατάφερε! Πίπα και μετα την πήρα άγρια στα 4 όπου και τελείωσα! Γενικά ήταν μια καλή προς αδιαφορη συνάντηση! Τώρα σκέφτομαι να κλείσω την Ολυμπια που μου έμεινε αποθυμένο!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 16-11-2023 23:52:29
ετσι την πατησα κ γω μια δευτερα ....
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
old admin Avatar old admin 18-11-2023 13:27:53
σας κανουμε δωρα και εισαστε αχαριστοι. Δηλαδη για να ειναι value for money 10 να σας δωσουμε κι ενα 50ρικο;επειδη το εχω ξαναγραψει και με γραφετε ως συνηθως για αυτο η επομενη κληρωση που θα σε αφησω να λαβεις μερος τον Γεναρη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

H ANNITA KAI H ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ Αξιολόγηση: 6.33 — 23/08/2022 - 00:57
H ANNITA KAI H ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ Αξιολόγηση: 6.33 — 23/08/2022 - 00:57

--Ερχόμενος από διακοπές ένα είχα στο μυαλό μου να με τρώει και να με βασανίζει ???? πότε θα πατήσω το πόδι μου στον Πειραιά από τα αθάνατα νησιά μας κοιτάζοντας εκεί ψηλά μαζί  με τον μητσαρα, ποια θα είναι η τυχερή που θα τον φάει από τις καύλες που είχαν μαζευτεί ????μαζί με τα οφθαλμόλουτρα που έκανα στις παράλιες με τα μαγιό χωμένα μέσα στις σχισμές από τα κολωμερια. Μπαίνω στους αγγέλους το μάτι γαρίδα καρφωμένο στην Poly την κλείνω αλλά κάπου, κάποτε μας έχει ξαναέρθει κάτι μου θύμιζε έφαγα όλο το ιντερνέτ???? για να την βρω αλλά γιοκ πουθενά ούτε ίχνος, δεν έμελλε πάρα να την δοκιμάσω οπότε την έκλεισα στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο και εκεί που την είχα κλείσει μια ώρα πριν μήνυμα ότι δεν θα γινόταν το ραντεβού μας???? με την επιλογή να δω κάποια άλλη στη θέση της έτσι και αλλιώς μικρό το κακό οπότε ήμουν αναμεσά στην κριστυ την μεξικανά και την Αννίτα που την είχα μπανίσει από τα προηγούμενα τουρ της αλλά λόγω ηλικίας με κέρδισε η Αννίτα Πάνια.
--Παίρνω ατμοσφαιρικό δωμάτιο με κλιματιστικό τούμπανο παρφουμαρίζομαι και περιμένω την Αννίτα Πανια να μου φανερωθεί. Χτυπάει η πόρτα με εκκωφαντικό χτύπο τρέχω να τις ανοίξω πριν γκρεμίσει την πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα μελαχρινό γυναικάκι εκεί γύρω μεταξύ 30 και 35 με ολόλευκο πανωφόρι πάνω σε σανδάλι πέδιλα. Εντάξει δεν ενθουσιάστηκα και τρελά γιατί περίμενα κάτι πιο γλυκανάλατο πιπίνι αλλά και έτσι δεν με χάλαγε τις όρμησα από την πόρτα κιχ δεν πρόλαβε να πει κάτι για ντους μου έλεγε να πλυθεί αλλά εγώ την αγνοούσα με το μισό φόρεμα να τις το έχω ανεβάσει μέχρι τους βύζους ????και να την χουφτώνω ασύστολα οπότε κάνει μια κίνηση και τα πετάει όλα μένοντας με τα εσώρουχα κάνω και εγώ ταχυδακτυλουργικά μου και τις τα πέταξα και αυτά, φανερώνοντας μου ένα αρκετά γυμνασμένο καλλίγραμμο σώμα με δυο πλαστικές βυζομπαλες με τις ρόγες τίγκα καυλωμένες και άκρα περιποιημένα στην πένα και βαμμένα. 
--Tην πετάω στο κρεβάτι ανάσα δεν την άφηνα να πάρει αρχίζοντας να την γλύφω παντού με το που φτάνω στο στενό μουνάκι ????ξαφνικά σηκώνεται να πιάσει το ζελέ λέω από μέσα μου έλεος ολόκληρη ιεροτελεστία και την διέλυσε σε δευτερόλεπτα????, τέλος πάντων γυρίζω σε στάση για ακροβατικά από ψηλά, ξεγλιστράει από κάτω μου με πιάνει από το χέρι και με οδηγεί στο μπάνιο ανοίγει το φως και αρχίζει τον υγειονομικό έλεγχο πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό????. Αφού πήρα το Pass την πιάνω από το μαλλί και εκεί που είχε γονατίσει για την εξέταση οδηγώ στα ξαφνικά το στόμα τις ????στον μητσαρα με σταματάει και τι μου ξεφουρνάει α δεν μπορώ λαρυγγοσκοπήσεις εις βάθος μόνο με σκουφί α δεν πάμε καλά λέω ξεκινήσαμε στραβά. Την βάζω γονατιστή στο πάτωμα και άρχισε τις αέρος πίπες αρχίσανε τα νευρά μου να γίνονται τσατάλια λέω για να δούμε με σκουφί την διαφορά και όντως με σκουφί έφτανε και τις ξυρισμένες πουτσό τρίχες μου την γυρίζω με πίσω κολλητό και τις τον σφυρηξα τόσο δυνατά ????????που τινάχτηκε σαν γάτα από το κρεβάτι έχοντας ρίξει την πρώτη τουφεκιά επεισοδιακά τραγικά.
--Τις δίνω το οκ να πάει να φρεσκαριστεί ερχόμενος και εγώ από το ντους ξαπλώνω δίπλα της με μια σύντομη κουβεντούλα ότι είναι από Ρωσία και δουλεύει σε φάμπρικα που φτιάχνει μπλουζάκια ελπίζω όχι για τσόντες γιατί τα μπλουζάκια που θα φτιάχνει θα έχουν το σήμα του ghostbusters και στην μέση με απαγορευτικό τα ευμεγέθης πουλιά????. Την πιάνω αυτή την φορά με σαγηνευτικά φιλιά με παθος εκεί κάτι γινόταν στην πορεία άρχισα να τις κάνω ένα γλυφομουνι όπου στη πορεία πήρε άλλη τροπή με την κωλοτρυπιδα της να επιζητά τα δάχτυλα μου και να μπαίνουν όλο και πιο μέσα μωρε μπράβο έλεγα από μέσα μου απέδωσε η Αννίτα Πανια. Δεν άντεξε γύρισε και άρχισε να τα γλύφει όλα ????αλλά εγώ το απολάμβανα με τον μητσαρα φουλ στον Άσσο. Σκουφί την γυρίζω ανάσκελα και τις τον σφυριξα με σφυροκοπήματα???????? μέχρι που ήρθα και δεύτερη φορά σε σύντομο χρονικό διάστημα. Σηκώνεται πάει στο μπάνιο αφήνω το αντίτιμο με ρωτάει αν θέλω να ντυθεί τις δίνω το οκ και την ξαπόστειλα μια ώρα νωρίτερα με αβέβαιο το επαναληπτικό μας ραντεβού θα το σκεφτώ μόνο αν μείνει αυτή και η Αννίτα Πανια στον πλανήτη Γη.
--Λοιπόν μάγκες η Αννίτα είναι ακριβώς των φωτός σε χρόνια πιπινικης νεανικότητας μου την βίδωσε σε πολλές φάσεις μαζί της γιατί μου φάνηκε ολίγον διεκπεραιωτική ίσως φταίει ότι είναι το τρίτο της τουρ και την έχει δει λίγο παραπάνω από το αρχικό της τουρ ίσως μπορεί να φταίω και εγώ αλλά σε καμία φάση δεν ήταν αγκάθι με έχει αφήσει με πολλές απορίες αλλά ένα είναι το σίγουρο γουστάρει τρελά την πίσω πόρτα οπότε πίσω γλεντζέδες να η ευκαιρία σας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 23-08-2022 16:53:08
κριτικη για οσκαρ παλι παικτη!ευγε!καλως μας επεστρεψες!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 23-08-2022 23:09:09
Παλι φολα εφαγες παιχτη;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money