Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Polly  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

THE DOMINANT Αξιολόγηση: 9.17 — 15/10/2022 - 17:09
THE DOMINANT Αξιολόγηση: 9.17 — 15/10/2022 - 17:09

--Με το που είδα την Poly την ήθελα πολύ????, με τύφλωσαν όλα πάνω τις οπού και να κοίταγα άλλα Τουρακια, το μυαλό μου είχε κολλήσει πάνω σε αυτήν το σεξουαλικό της προφίλ με είχε αποβλακώσει σε βαθμό που την φανταζόμουν στο πορνο κρεβάτο και ας μην την είχα αλλά μια δοκιμή μαζί της θα μου έλυνε όλες τις προνοδιαστροφικές σεξουαλικές μου φαντασιώσεις????. Οπότε δεν ήθελα και πολύ έστειλα στον φύλακα άγγελο μου να μου την στείλει στο κατώφλι του Wolf of the Hotel street άραγε ποιος θα κυριαρχήσει.
--Φτάνω παρφουμαριζομαι, ξαπλώνω με τσόντα στο προσκήνιο ρίχνοντας ματιές στις φωτός της σαν ήθελα να κυλιστώ μες στον βούρκο της αμαρτία και εκεί χτυπάει η πόρτα. Με το που την ανοίγω αντίκρισα ένα ωραίο κοκκινομάλλικο Πιπίνι με όμορφες ματάρες φορώντας γυαλούμπες ντυμένη με τζιν παντελόνι, δερματίνο σακάκι και πάνω σε παπούτσια μυτερά χωρίς τακούνι. Με το που την άνοιξα μπήκε σαν σίφουνας και ένα πεταχτό φιλάκι ίσα ίσα που ακουμπήσαν τα χειλάκια μας???? με το που πάω να πιάσω το προσωπάκι της μου βγάζει τα χεριά λέγοντας μου μην με αγγίζεις έχω αλλεργία ????σε τι τις λέω γιατί εδώ που ήρθες δεν θα μπούμε σε γυάλα και κατευθείαν μου αλλάζει το θέμα να πάω για ντους και έρχομαι πήγαινε τις λέω, από μέσα άρχισα να αναρωτιέμαι δεν πρέπει να την αφήσω να μου πάρει τον αέρα θα κυριαρχήσω εγώ ότι και να συμβε????ί. Με το που βγαίνει από το μπάνιο μαζί με την πετσέτα από το τσαντάκι του Sport Billy αρχίσαν να βγαίνουν κάθε είδους λογής μπουκαλάκια στο τέλος θα τα έμπλεκε και θα έπινε κανένα την πιάνω και τις πετάω την πετσέτα στην καρέκλα ξαφνιάζεται από την κίνηση μου σιγουρά θα έλεγε έμπλεξα με τρελό αγόρι????. Μου φανερώθηκε ένα σώμα καταπληκτικό σφιχτό, νεανικό με ιδανικά κιλά, βυζι το 2 το καλό αυτό που βλέπει ψηλά και ευθεία σαν τόξο με μπιχλιμπίδια στις ρόγιτσες, κάμποσα τατουάζ μαζί με άκρα περιποιημένα και βαμμένα.
--Την πετάω στο κρεβάτι με αυτή να με κοιτάζει μες στα μάτια όπως και εγώ και αρχίζω να την φιλάω παντού μέχρι που κυριάρχησα σε κάποια φάση άρχισε να με φιλάει στο στόμα παθιάρικα????οπα τις λέω για κοίτα να δεις λέω που μου το έπαιζε και ζόρικη, άρχισα να κατεβαίνω όλο και ποιο κάτω στον ομφαλό της βρήκα άλλο ένα μπιχλιμπίδι φτάνοντας στο μουνάκι της με σταματάει και αρχίζει να αλείφεται με ένα ζελέ σε γεύση σοκολάτας τις λέω τι είναι τούτο πάλι μου απαντάει είναι για τον στοματικό ερωτά δεν έδωσα βάση και άρχισα να την γλύφω???? με γεύση σοκολάτας εδώ να πω ότι δεν ήταν και άσχημο και εδώ πάλι άλλο ένα μπιχλιμπίδι στην μέση το οποίο το δάγκωνα το έγλυφα με αυτήν να αρχίζει να δαγκώνεται από ηδονή χεράκια ????έφευγαν που και που κάποια μέσα αλλά την πουτανα τα έβγαζε με την μια μόλις το καταλάβαινε. Λέω ήρθε η ώρα του Dominant μητσαρα γυρίζω???? και τις τον δίνω στο στόμα???? με αυτή να τον τραβάει προς τα κάτω και να τον ρουφάει δίχως χέρια δίχως αέρα δεν άντεξα ξαναγυρίζω την πιάνω από τα χέρια και την ρίχνω στο πάτωμα έδεσε το μαλλάκι της και άρχισε την μαεστρία στις λαρυγγικές πίπες με το βλέμμα της καρφωμένο πάνω του και πάνω μου. Ήθελες να παίξεις και ζοριλίκια κάτσε και θα δεις την ξαναπιάνω σκουφώνω???? τον μητσάρα την βάζω να καθίσει πάνω μου εισχωρώντας βαθιά μέσα της και χοροπηδώντας με αναστεναγμούς στα μπουτάκια μου ????έχοντας τον καθρέφτη μάρτυρα μου, τις πιάνω τα χέρια τις τα βάζω στον καθρέφτη τουρλώνω???? τέρμα την θεϊκή αυτή κολάρα και άρχισα να την σφυροκοπώ???????????? με λυσσαλέα Dominant δύναμη μέχρι και το κρεβάτι έσπρωξα μισό μέτρο από το σφυροκόπημα άρχισε να βγάζει κραυγουλες ηδονής και εκεί που την σφυροκοπούσα έφυγαν στα κολομερια της κάτι μπάτσες ξεγυρισμένες κιχ???? δεν έβγαλε η πουτανα και καθώς την σφυροκοπούσα???????????? την πέταξα στο κρεβάτι μπρούμητα όπου με αμείωτο ρυθμό την σφυροκοπούσα από πίσω μέχρι που έχυσα ίσως και αυτή μαζί μου με αυτή να έχει γίνει μούσκεμα και εγώ να έχω λαχανιάσει από την ένταση λες και είχα κάνει κατοστάρη. Με κοιτάει με ένα πλατύ χαμόγελο μέχρι τα χείλη και μου λέει ντους τις λέω πρώτη εσύ και μετα εγώ.
--Με το που γυρνάμε από το ντους ξαπλώσαμε στο κρεβάτι κουβεντούλες παίχτηκαν μπόλικες με μάγκικο τρόπο αφού την αγγλική την ομιλεί άριστα μου είπε ότι είναι από Ουκρανία ζει στην Ρωσία κάνοντας δυο πράγματα σπουδάζει ψυχιατρική και ζωγραφίζει. Ναι αλλά εμένα δεν κατάφερε να με ψυχολογήσει και τα είδε ολίγον δύσκολα τα πράγματα σε μια φάση μου λέει θα μου κάνεις μασάζ μπα τις λέω άστα αυτά γιατί είσαι έτοιμος πανέτοιμος τις λέω και τις ορμηξα στην κυριολεξία αλλά και αυτή δεν πήγε πίσω. Εγινε κάτι μαγικό μεταξύ μας δέσαμε στην χημεία μας ενώ εγώ να έχω κατεβεί και να την γλύφω???? με το το προσωπάκι της να κάνει μορφασμούς ηδονής παραλίγο να χύσει, οπότε με γύρισε και ανέλαβε την αναστυλώσει του μητσαρα ???? είχε γίνει το πουτανάκι μου και αφού τα κατάφερε πέρασα σκούφο ???? και μου στήθηκε στα τέσσερά ????πάνω στο κρεβάτι λέω εδώ είμαστε και άρχισα να την σφυροκοπώ???????????? ανελέητα για μια ακόμη φορά έβγαζε κραυγές και όσο φώναζε άλλο τόσο τον έμπηγα μέσα της μέχρι που την γύρισα ανάσκελα με αυτή να με έχει μαγκώσει με τις ποδάρες της και εγώ να την πηδάω μέχρι που χύσαμε μαζί και με κράτησε μέσα της για όσο χρειαζόταν να ηρεμήσουμε και οι δυο από την φούντωση του Dominant σεξ. Σηκώθηκε πήγε να φρεσκαριστεί ενώ εγώ τις είχα αφήσει το αντίτιμο κάτω από το κινητό της το οποίο δεν το έκλαψα καθόλου μα καθόλου αποχαιρετιστήκαμε και την ξεπροβόδησα μέχρι την πόρτα ατενίζοντας ????την κολάρα της που διαγραφόταν απέξω από το κολλητό τζιν της στον διάδρομο που θα μου πάει άλλο ένα ραντεβουδάκι μαζί μου και θα στρώσει πλήρως έλεγα από μέσα μου.????????
--Λοιπόν η Poly είναι και πολύ Πιπινόμουνο το όλο παρουσιαστικό της σε προϊδεάζει για τρελά ξεσκίσματα όπως και στις φωτός άλλο τόσο και στην πραγματικότητα ξέρει και το πουλάει καλά το παιχνίδι αρκεί να μην σε ξεγελάσει και σου πάρει τον αέρα. Θέλει να είσαι εσύ το κυρίαρχό είδος και όχι αυτή αλλιώς μην πάτε καθόλου (ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ)  οι αγαθούληδες ΜΑΚΡΙΑ.  

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 170
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

Επιστροφή στην κανονικότητα Αξιολόγηση: 8.00 — 26/08/2022 - 21:40
Επιστροφή στην κανονικότητα Αξιολόγηση: 8.00 — 26/08/2022 - 21:40

Με το γραφείο όλα οκ, ήρθαν και στο τηλ. κέντρο νέες θηλυκές υπάρξεις !
Στην ώρα της η νεαρά μας, χειραψίες και φιλάκι στο μάγουλο. Ψηλή κοπέλα , κοντή φούστα μαύρη , κορμάκι μαύρο χωρίς τιράντες , γόβα χαμηλή (άχρηστη για την polly μιας και είναι 1.75). Polly κοντά στις φωτό το όμορφο πρόσωπο της , κόκκινο μαλλί, λευκή επιδερμίδα , περιποιημένη .
Ζήτησε να πλύνει χεράκια  και ένα ποτήρι νερό, τσιγάρο δεν κάνει αλλά και δεν πίνει αλκοόλ λέει.Χαζοκουβέντα και πέσαν τα πρώτα επιφανειακά φιλιά , ξαναζήτησε να φρεσκαριστεί , επιστροφή με την πετσετούλα και μου δείχνει το υπνοδωμάτιο.Ξεντυθήκαμε και αρχίσαμε τα επιφανειακά φιλιά, φίλαγε αλλά και έγλυφε λαιμό , ρόγες , αυτί . Φιλιά ουσιαστικά δεν θα πάρω λέω και έκανα μακροβούτι στο μουνάκι της, Στηθάκια φυσικά με σκουλαρίκια, σταμάτησα και κει , πάω πιο κάτω σκουλαρίκι στον αφαλό αλλά γαργαλιόταν, πάω πιο κάτω και τσουπ και άλλο σκουλαρίκι, στο μουνάκι καλέ.  Αφήνιασα λέμε και την αρχίζω στην σπάτουλα, στενούλι ,ευωδιαστό και ακόμη στεγνό.Άργησε να πάρει μπρος και να υγραίνεται αλλά το κατάφερα, Κάπου κάπου αφηνόταν και οι αντδράσεις ήταν να με πιέζει μες το μουνάκι της, να τρίβει τις ρόγες της , να ζητάει γλωσσόφιλα αλλά σύντομα επανερχόταν στην πραγματικότητα της.
Βάλαμε προφυλακτικό και γαμηθήκαμε μόνο ιεραποστολικά, με φιλιά μπόλικα, να τυλίγει τα πόδια της και να με κλειδώνει μέσα της , εάν σταμάταγα συνέχιζε εκείνη να καρφώνεται.Τελείωσα μέσα της αλλά δεν με άφηνε να βγω  ήθελε χάδια αγκαλιές και ζουζουνιές, πανάθεμα με .
Πέρασα για φρεσκάρισμα και μετά πέρασε και κείνη. Πήγα για τσιγάρο αλλά με τράβηξε ξανά μέσα για χάδια , άντε πάμε για σπατουλιάρισμα λέω , εκεί αφέθηκε σε όλη την φάση, δέχτηκε και ένα δάκτυλο λέμε τώρα.ντριν το ξυπνητήρι της  ¨ω να σου γαμήσω¨  , καμία αντίδραση αλλά εντός πενταλέπτου πέρασε για το τελικό φρεσκάρισμα της.πήρε τα χρήματα της και μου έριξε ένα τελικό ρουφηχτό φιλί.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 27-08-2022 00:39:54
Ειδες μικρη και δεν μπορουσες να κρατηθεις!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 27-08-2022 17:23:00
Πίπα δεν διάβασα Δονητη δεν διάβασα Ή στραβά είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενιζεις
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks