Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lisa-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 45

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Ομορφη πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.50 — 22/08/2022 - 21:54
Ομορφη πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.50 — 22/08/2022 - 21:54

Η Lisa ειναι μια ομορφη πιτσιρικα απο Ουκρανια η οποια τωρα εχει αρχισει το εσκορτινγκ η απλα ειπε να δοκιμασει... 

Οπως καταλαβαινετε ειναι του gfe και σε συνολο η συμπεριφορα της ειναι αματουρας.

Ηταν ευγενικη μαζι μου και εχει τροπους στο να βαζει ορια, πραγμα σεβαστο αφου και εγω τετοια περιπτωση εψαχνα. 

Το ομορφο προσωπακι της εχει μερικα σημαδια ακμης αλλα το γαμωτο της υποθεσης μαζι της ειναι οτι δεν δινει φιλια στο στομα. Τα χειλακια της ειναι υπεροχα και τα ματια της εχουν μια ηρεμια που σε κοιμιζει.

Το σωμα ομορφο, οπως στις φωτογραφιες αλλα λιγοτερο περιποιημενη στην πραγματικοτητα και χωρις την επεξεργασια του φωτογραφου.

Ολα ειναι φυσικα πανω της και το δυαρι βυζι επισεις.

Καλη εντυπωση μου εκανε το πρωτοκολλο καθαριοτητας που ακολουθει, σιγουρα κοιμασαι ησυχος μετα απο το ραντεβου μαζι της.

Το στοματικο της θελει βελτιωση αλλα για αματουρα εκτιμησα την προσπαθεια της και το νεαρο της ηλικιας με εφτιαξε εγκεφαλικα με αποτελεσμα να εχω μια σκληρη στυση.

Πολυ καλη εμπειρια ηταν το γλειψιμο που της εκανα, προσωπικα τετοια μωρα τα λατρευω αλλα και οι αντιδρασεις της ηταν πολυ ικανοποιητικες.

Το μουνακι φρεσκοτατο και το ειχε ξυρισει ωραια, εκανα τρομερο γλυψιμο και ηθελε δεν ηθελε καυλωσε. 

Στηθηκε στα τεσσερα και αρχισα μαλακα το γαμησι. 

Εχει καλο μουνι και οσο ανεβαζα στροφες ανεβαζε και εκεινη τα βογγητα.

Καναμε αρεκτες στασεις αλλα μονο εναν γυρο, δεν της ηταν και τοσο ευκολο να με κανει να χυσω. 

Στο καβαλημα εχει ακομα δρομο για να ειναι σωστη αλλα γενικοτερα στο γαμησι ηταν ικανοποιητικη.

Με το γραφειο η συνεννοηση ηταν αψογη

Καλη συνεχεια!


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1512 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Όχι και η καλύτερη εμπειρία! Αξιολόγηση: 5.83 — 07/08/2022 - 23:11
Όχι και η καλύτερη εμπειρία! Αξιολόγηση: 5.83 — 07/08/2022 - 23:11
Καλησπέρα σε όλους! η συγκεκριμένη κριτική αφορά το FREEFUCK διαγωνισμό που κέρδισα τη προηγούμενη βδομάδα για τον οποίο ευχαριστώ και το sexclub αλλά και το γραφείο ανεξάρτητα του πως πέρασα, γιατί το να κερδίζεις τέτοια δώρα είναι πάντοτε μοναδικό!
Όσον αφορά το γραφείο η συνεννόηση ήταν άψογη καθώς οι απαντήσεις τους ήταν άμεσες και το ραντεβού κλείστηκε πολύ γρήγορα και εύκολα.
Εμφανισιακά η κοπέλα είναι λιγότερο όμορφη από τις φωτογραφίες χωρίς όμως να μην μπορείς να την αναγνωρίσεις. 'Ισως να έφταιγε και το γεγονός ότι ήταν άβαφη με ελαφρά ακμή στα πρόσωπο, με τα μαλλιά πιασμένα πάνω και γενικά το ότι δεν ήταν τόσο περιποιημένη όπως στις φωτός.Όσον αφορά το σώμα είχε λίγα παραπάνω κιλάκια στη κοιλιά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο η κοπέλα με υποδέχτηκε με ένα γεια και έπειτα έκλεισε τη πόρτα.Δυστυχώς δεν την έκλεισε καλά και πήγα να τη κλείσω εγώ,αυτή όμως πρέπει να νόμιζε ότι πήγα να την ανοίξω και άρχισε να μου φωνάζει λιγάκι αλλά λύσαμε άμεσα τη παρεξήγηση. Δεν αρχίσαμε και πολύ καλά λέω αλλά θα πάω με τα νερά της καθώς μου φαινόταν πως δεν βρισκόταν και στη καλύτερη διάθεση που θα μπορούσε να έχει κανείς! Μπήκα για ένα γρήγορο μπανάκι και βγήκα για το κυρίως πιάτο. Ξάπλωσα στο κρεβάτι και μου πιασε το πέος με το δείκτη και τον αντίχειρα προσπαθώντας να το σηκώσει, έπειτα ξεκίνησε και μια πίπα επιφανειακή που κάλυπτε ίσα  ίσα το μέρος του κεφαλιού ενώ συνέχισε να παίζει το κορμό με τον αντίχειρα και το δείκτη της.
Αφού απέκτησα επιτέλους την απαραίτητη στύση ξεκινήσαμε το sex στα 4 όπου η αίσθηση ήταν ικανοποιητική.Έκατσα κανα 8λεπτο έτσι και αλλάξαμε σε ιεραποστολικό όπου κάτσαμε 2-3 λεπτάκια με εκείνη να χει κλειστά τα ματάκια της μην τυχών και με δεί! μετά από λίγο όμως, επειδή δεν με βόλευε ιδιαίτερα η στάση αυτή καθώς όπως στηνότανε η διείσδυση δεν ήταν ικανοποιητική, της έκανα νόημα να ρθει εκείνη από πάνω όμως δυστυχώς δεν ήθελε.
Στο σημείο αυτό προσπαθούσαμε να συνεννοηθούμε για το τι να κάνουμε με εκείνη να μου μιλάει στα ρώσικα και εγώ να μη καταλαβαίνω λέξη οπότε επιστράτευσα το google translate. Το ότι η κοπέλα δεν ήξερε αγγλικά το γνώριζα διαβάζοντας τη καρτέλα της, αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση είναι πως αν και ήταν φανερό πως δεν καταλάβαινα γρι απ όσα έλεγε, εκείνη επέμενε να μιλάει στη μητρική της χωρίς να κάνει καμία κίνηση να μου δείξει τι εννοεί. Εν τέλει, αφού δεν ήθελε να ανέβει έκανε υποχώρηση να τη ξαναπάρω στα τέσσερα αν και δεν ήθελε καθώς πιανόταν στη θέση αυτή.
Δυστυχώς όμως στο μεσοδιάστημα μου έπεσε, με αποτέλεσμα να ξενερώσει άσχημα που θα χρειαζόταν να μου τον ξαναπαίξει ψελλύζοντας μερικά ρώσικα ( μάλλον φαινόταν να καταρίεται την ώρα και τη στιγμή ????) . Αφού λοιπόν με τα πολλά επαναλήφθηκε η ανόρθωση, τη ξαναπήρα στα 4 για κάποια λεπτά όπου απ το πολύ πιάσιμο μου είπε τέλος δεν μπορώ άλλο ???? . Στο σημείο εκείνο εγώ είχα ξενερώσει γιατί δυστυχώς λόγω έλλειψης χημείας? :D το ραντεβού δεν πήγε τόσο καλά. Ήταν φανερό πως στο sex με τη κοπέλα δεν ταιριάζαμε και πολύ. Οπότε την έβαλα να μου τη παίξει μπας και έχουμε ένα αίσιο τέλος αλλά και επειδή απ τη ξενέρα δεν είχα όρεξη ούτε να τσακωθώ αλλά ούτε να ασχοληθώ άλλο. Πρέπει να μου τον έπαιζε κανά τέταρτο( το κεφάλι μόνο) ενώ εγώ καθόμουν ξαπλωμένος και σκεφτόμουν άκυρα πράγματα και αγνάντευα τους τοίχους. 45 λεπτά ήμουν στο δωμάτιο και η κοπέλα βαρέθηκε να μου παίζει το πουτσοκέφαλο καταλαβαίνοντας ότι μάταια προσπαθεί τόση ώρα να χύσω. Έτσι, μου είπε κάτι στα ρώσικα και sorry baby ???? και έφυγα πάλι αμέσως για ένα μπανάκι.
Εν κατακλείδι, δυστυχώς το ραντεβού ήταν ατυχές. Ίσως να έφταιγα εγώ, ίσως να μην της άρεσα και πολύ, ίσως να είχε μια κακή ημέρα πριν φθάσω εγώ,ίσως να ήταν ανάδρομος ο Ερμής, ίσως και όλα αυτά μαζί! αλλά η κοπέλα κατά το χρονικό διάστημα που βρεθήκαμε μαζί, μου έδινε σε όλα τη διάρκεια του ραντεβού την εντύπωση πως αν εξαφανιζόμουν απ το δωμάτιο, τότε θα γινόταν το πιο ευτυχισμένο κορίτσι του κόσμου!!! Και μάλλον είχα δίκαιο, καθώς την είδα πρώτη φορά να χαμογελάει και να έχει θετική διάθεση, όταν βγήκα απ το μπάνιο έτοιμος να φύγω όπου με αποχαιρέτησε και με ένα φιλάκι στο μάγουλο ???? .

Αυτά λοιπόν από τη συνάντηση μου με τη Lisa, χωρίς να είναι απαραίτητο βέβαια πως η δικιά σας εμπειρία θα μπορούσε να είναι παρόμοια.

* o βαθμός για το vfm έχει μπει με βάση το γεγονός ότι  η συνάντηση ήταν δωρεάν για μένα.
Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (8)
geroksouras Avatar geroksouras 07-08-2022 23:24:23
Κριμα που δεν σου βγηκε καλη η επιλογη του δωρου. Αλλα ρε φιλε τσαμπα γαμησι και βαζεις vfm ασσο; Δηλαδη αν πληρωνες ποσο θα εβαζες vfm? Αυτο ειναι λιγο προσβολη προς το φορουμ
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
jimuscocus Avatar jimuscocus 08-08-2022 00:18:30
έχεις δίκαιο, το βαθμό τον έβαλα με το σκεπτικό της κανονικής τιμής. Στη περίπτωση μου όμως δεν ισχύει αυτό οπότε και ο βαθμός όντως δεν ανταποκρίνεται.Γι αυτό και το άλλαξα. Ευχαριστώ για το σχόλιο.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
old admin Avatar old admin 08-08-2022 00:22:40
ο επομενος που θα κερδισεις θα ειναι καλυτερος
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 08-08-2022 00:38:19
οντως,ο γεροξουρας εχει δικιο,φανταζομαι δεν το σκεφτηκε ο συναδελφος και βαθμολογησε οπως θα βαθμολογουσε αν την ειχε πληρωσει κανονικα.κριμα παντως που περασες τοσο ασχημα φιλε,αδικαιολογητη η κοπελα πραγματικα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 08-08-2022 11:28:34
Τουλάχιστον ἡ φόλα σοῦ κόστισε μόνο σέ χρόνο καί σέξ καί ὄχι σέ χρῆμα...
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 08-08-2022 14:36:42
@jimuscocus εμενα φιλε μου μου φανηκε οτι ξενερωσε που ηρθε για το τσαμπα απο αυτο καταλαβαθινω απο την κριτικη σου τωρα για εμενα δεν εχασες τιποτα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 08-08-2022 17:31:51
Γιατί να ξενερώσει η κοπέλα , τα χρήματα-αμοιβή της τα εισπράτει απο το γραφείο . Το πρακτορείο κάνει το δώρο όχι η εκάστοτε κοπέλα !
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
old admin Avatar old admin 08-08-2022 17:35:04
ετσι ακριβως, η κοπελα πληρωνετε στο φουλ απο το γραφειο. Απλα δεν ηταν η μερα τους θα πω....
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks