Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Ντερεκι ξεπετα Αξιολόγηση: 6.00 — 19/01/2023 - 01:46
    Ντερεκι ξεπετα Αξιολόγηση: 6.00 — 19/01/2023 - 01:46

    Θα σας απογητευσω παιχτες, αλλα την Λουσι την συναντησα στο πρωτο της τουρ, αν δεν κανω λαθος, και μπορω να σας πω οτι ειναι ξεπετα.

    Παμε στην περιγραφη γιατι το μωρο ειναι τουλαχιστον 6-8 κιλα παραπανω απο τις φωτο με κοιλιτσα, μπουταρες και κωλαρα, αλλα ωραιο προσωπο, φυσικα 3 αρια βυζια με ενα τατοο αναμεσα τους και αρκετα ψηλη. Τις λεμε νταρντανες εδω στο χωριο μου.


    Στον αγωνα, καλη πιπα, δαχτυλα δεν αφηνε, και μολις σηκωνοταν λιγο επιανε την καποτα να μου την φορεσει. Της λεω θελω λιγο παραπανω πιπα και ξαναγυρναγε στο στοματικο.


    Την πηδηξα ιεραποστολικα και στα 4 γιατι φοβομουν αυτο το θωρηκτο ενα κατσει επανω μου. Στα 4 η κωλαρα της αεροδρομιο και ευτυχως που εχω καποιο μεγεθος γιατι δεν θα εφτανα το μουνι της.


    Σοσιαλ καλο στα Ισπανικα, γιατι το μωρο δεν μιλαει Αγγλικα! Μου ελεγε για την ζωη της, τα ταξιδια της, και την καλοπεραση.


    Δεν θα την ξαναεβλεπα γιατι προσπαθουσε να ροκανισει χρονο  και με αυτο το σωμα, μονο μοντελο δεν την λες!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Λουση μαθε μου ισπανικα να σου μαθω ελληνικα Αξιολόγηση: 7.83 — 19/01/2023 - 00:56
    Λουση μαθε μου ισπανικα να σου μαθω ελληνικα Αξιολόγηση: 7.83 — 19/01/2023 - 00:56

    Αρχικα να ευχαριστησω το forum και το γραφειο για τον διαγωνισμο! Και επειτα το κολληταρι @TOMCRUISE που μου παραχωρησε το δωρο! Η luci δεν ηταν η πρωτη μου επιλογη, αλλα λογω των συνθηκων δεν μπορεσε η αλλη κοπελα που ηθελα και ετσι διαλεξα τη συγκεκριμενη που μου αρεσει περισσοτερο εμφανισιακα! Η συναντηση εγινε στον χωρο της. Η λουσι ειναι μια ομορφη ψηλη λατινα με ωραιο σωμα για τα δεδομενα τα δικα μου! Μπηκα δωματιο και κατευθειαν για ντουζακι. Ξαπλωσαμε στ κρεβατι ξεκινησαμε το χαμουρεμα, φιλια εδινε, με γλωσσα εδινε λιγοτερα, αλλα εγλειφε λαιμο αυτια ολα και το εκανε αρκετακαλα που σε αναβε. Πιπα καλη, χωρις χερι, φιλοτιμες προσπαθειες για deep αλλα θελει ακομα δουλεια για να φτασει το επιπεδο αλλων κοριτσιων. Καβαλημα απο την ιδια με θεα το ωραιο στηθος της και γυρισμα στα 4 οπου εγινε η καταθεση μετα απο λιγη ωρα. Η λουσι ειναι μια χαρουμενη και ευδιαθετη κοπελα που προσπαθει να σε χαλαρωσει, τα αγγλικα της μετρια, κατι που δυσκολευει την επικοινωνια ενω μιλαει ισπανικα ολη την ωρα και δεν καταλαβαινεις τιποτα. Μου ειπε οτι θα μου μαθει ισπανικα και εγω θα της μαθω ελληνικα, ωστε την επομενη φορα να επικοινωνουμε καλυτερα!  Ευδιαθετη και με ορεξη για αστεια κλπ σπαει αμεσως ο παγος αλλα προσοχη γιατι μπορει να πιασετε την κουβεντα και να περασει η ωρα. Η επικοινωνια με το γραφειο αψογη, οι κοπελες κοιταξαν αμεσως να με εξυπηρετησουν και το εκτιμω! Προκειται για ενα καλο ραντεβου, οχι το τελειο αλλα σε καμια περιπτωση δεν θα πεταξεις τ λεφτα σου! Αυτα απο μενα μαγκες, να περνατε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Χαμηλοβλεπουσα πορνη Αξιολόγηση: 8.67 — 30/11/2022 - 16:31
    Χαμηλοβλεπουσα πορνη Αξιολόγηση: 8.67 — 30/11/2022 - 16:31

    Δευτερη η τριτη φορα που ερχεται στα μερη μας, σιγουρα κανει δουλεια σκεφτηκα οποτε εκλεισα το ραντεβου παραλειπωντας αλλες επιλογες που ειδα.

    Στην εισοδο του ξενοδοχειου ειδα κινηση με καποιες κοπελες που νομιζω τις ειχα δει στο σαιτ, και αυτες ελκυστικες και πριν μπω ακομα μπηκαν ιδεες για αλλες.

    Με υποδεχτηκε με κατι εσωρουχα καυλα και χαμογελο μεταξυ του πονηρου και συγκρατημενου, κατι σαν χαμηλοβλεπουσα αλλα πορνη style...

    Το δωματιο δεν ελαμπε απο καθαριοτητα ουτε και απο περποιηση αλλα για τα δικα μου στανταρ ηταν μια χαρα, νομιζω με τις ατακτες εχεις και πιο φυσικο γαμησι, χωρις να μοιαζει με προγραμμα πλυντηριου.

    Το επιπεδο της στα αγγλικα ισως πανω απο lower, εκανα και την συζητηση που ηθελα μαζι της, εμαθα καποια πραγματα αλλα πανω απο ολα εσπασε ο παγος και ανοιξε ο δρομος για το σεξ.

    Απο την αρχη σας λεω οτι τελειωσα δυο φορες και αυτο απο μονο του υποδηλωνει οτι περασα καλα...

    Η κοπελα τηρει μια αποσταση οσον αφορα τα φιλια, για την ωρα τουλαχιστον δεν ειδα να εχει αλλαξει σ‘αυτο, μενει να δουμε στο μελλον.

    Πηγε στη πουσα λοιπον και καταφερε με την τεχνικη της να μου τον κανει πετρα μεσα σε δυο λεπτα το πολυ. Ανεχτηκε το χερι μου πανω στο κεφαλι της και το ζορισμα για dt που εκει δεν τα καταφερνε πληρως αλλα η προσπαθεια της ηταν καλη.

    Με το ομορφο κορμι της ειχα μια στενη επαφη με την γλωσσα στον πρωτο γυρο ταξιδευοντας απο τον λαιμο στα βυζια και απο τα βυζια στο μουνι, με σταση διαρκειας για να πετυχω κατεβασμα υγρων και στην συνεχεια πειραγματα στη γαμπα. 

    Πρωτος γυρος ξεκινησε με ιεραποστολικο και αμεσως μετα ενα δεκαλεπτο πισωκολλητο εφερε το τελος του πρωτου ημιχρονου.

    Το δευτερο ημιχρονο ειχε πιεστικες στασεις περιπου με σπαγκατο και ποδια να φτανουν το κεφαλι. Το χυσιμο ηρθε μετα απο επιμονο σκισιμο απο πισω της.

    Οι αληθοφανεις αναστεναγμοι και οι αντιδρασεις στο σεξ συνεβαλαν στο να περασω πολυ ωραια μαζι της. 

    Συνολο πολυ καλο, θα την προτεινα και στον καλυτερο μου φιλο...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Απιστευτη καυλα Αξιολόγηση: 8.50 — 18/11/2022 - 01:00
    Απιστευτη καυλα Αξιολόγηση: 8.50 — 18/11/2022 - 01:00

    Διερευνησα λιγο την περιπτωση της αφου ειχα χρονο και οι φωτογραφιες της μου γυαλισαν. Το οτι ξαναερχεται για δευτερη τουλαχιστον φορα ηταν θετικο στοιχειο αλλα και οι κριτικες της λεγανε ωραια ιστορια. Αποφασισα τελικα να βγαλω τις καυλες μου πανω της και την εκλεισα στο ξενοδοχειο του γραφειου.

    Ειχα ακριβως τρεις ωρες για να προετοιμαστω και εκανα οτι μπορουσα για να χαλαρωσω, να πλυθω και να ντυθω ωραια. 

    Μολις ανοιξε την πορτα και με ειδε μου εσκασε ενα πεταχτο φιλι στο στομα χαμογελαστη λες και θα πηγαινε σε παρτυ και ξεστομισε και το κλασικο hello baby...

    Απο κοντα ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες με την διαφορα μονο σε ασημαντες λεπτομερειες. 

    Ειχε ωραια βαμμενα νυχια και χτενισμενα μαλια, τα εσωρουχα της ηταν τελεια και γενικα ηταν προετοιμασμενη στην πενα.

    Φαγαμε τα πρωτα δεκα λεπτα μεχρι να κανω το τυπικο φρεσκαρισμα στο μπανιο και να συστηθουμε κανονικα. 

    Οσοι ειστε του σοσιαλ, η τυπισα θελει να μιλαει και το εχει με τα αγγλικα, οι αποψεις της ειναι καλες και σε ακουει. 

    Εγω βεβαια ειχα παει για το γαμησι και χαρηκα ιδιαιτερα που εδινε προσβαση σε γλειφομουνι χωρις δευτερη κουβεντα.

    Ετσι λοιπον βρεθηκα να της ανοιγω τα δυο ποδια διαπλατα με τα χερια και το κεφαλι μου αναμεσα να κανει με την γλωσσα πινελο στις δυο τρυπες της. Εγινε μουσκεμα και αφου την ενιωσα να τρεμει την αφησα να κανει και εκεινη στοματικο σε εμενα. Φανερα καυλωμενη με κοιταζε με υφος αγριογατας και επαιρνε τον πουτσο μου αφοβα μεσα στο λαρυγγι της. Αυτο που ειχε ηταν περα απο μια συνηθισμενη καυλα και ειμαι σιγουρος οτι εδινε τον καλυτερο της εαυτο. Οσο επαιζε με τον πουτσο μου επαιζε και με το μουνι της και ολο αυτο που εκανε δεν ηθελα να τελειωσει. Συντομα βρεθηκα να της χυνω τα βυζια και το σοβαρο της υφος μετατραπηκε σε πονηρο χαμογελο με καλη δοση ικανοποιησης.

    Σηκωθηκα, πλυθηκα και επεστρεψα για τον δευτερο γυρο εχοντας ολοκληρο μισαωρο διαθεσιμο. 

    Δεν θα πω ευκολα αλλα αρκετα γρηγορα, αφου μολις ειχα χυσει, μου τον σηκωσε ξανα και στηθηκε στα τεσσερα. 

    Το μουνι της ειχε τα φυσικα υγρα και δεν εβαλε τζελ, μπηκα με λιγο προσοχη στην αρχη μεχρι να συνηθισει το μεγεθος μου.

    Η συνεχεια εγινε ολο και πιο δυνατη αλλα ολο και περισσοτερο γουσταραμε και οι δυο, απλα ταιριαξαμε, δεν υπαρχει αλλη λεξη που να περιγραφει καλυτερα σε αυτο που ζουσαμε.

    Αρχισε να βογγαει δυνατα στο ρυθμο που της τον εδινα και συνεχισε να παιζει και με το μουνι της. Ενιωθα καθε λιγο να λιπαινεται το μουνι της και αρχισα να της δινω και μπατσακια στο κωλομερι.

    Για να εχω και το βλεμμα της πανω μου την γυρισα και της σηκωσα τα ποδια ψηλα. Χωνομουν μεσα της οσο πιο βαθια μεχρι που μου εφτανε η πουτσα στον πατο του μουνιου της. Το βλεμμα της καπου καπου χανωταν στην καυλα και καπου καπου με κοιταζε σχεδον παραπονεμενη που την εκανα να χυσει και ας ειναι μονο η δουλεια της να γαμιεται.

    Εχυσα πανω στα βυζια της και παιξε λιγο μαζι τους πριν παει στην τουαλετα να πλυθει.

    Ηταν ενα ραντεβου που δεν περιμενα να ηταν τοσο καλο, μια απο τις καλυτερες εκπληξεις του τελευταιου ετους.  

    Μπορει με αλλους να μην ταιριαξει τοσο πολυ αλλα σιγουρα ειναι τυπος κοπελας που δουλευει πραγματικα και αξιζει πολυ και απο εμφανιση.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 21-01-2023 01:37:39
    Παιχτη, μιλας Ισπανικα; Το μωρο δεν μιλαει Αγγλικα εκτος απο μερικες λεξεις!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    marios_as Avatarmarios_asΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Απολυτη ευχαριστηση Αξιολόγηση: 8.67 — 17/10/2022 - 02:01
    Απολυτη ευχαριστηση Αξιολόγηση: 8.67 — 17/10/2022 - 02:01

    Θα γραψω οσο ειναι φρεσκια στο μυαλο μου γιατι με περιμενει πολυ δουλεια και μονο οι εντυπωσεις θα μου μεινουν στην μνημη.

    Το ραντεβου μας στο ξενοδοχειο στη συγγρου για οικονομια αλλα και γενικα μου αρεσει η περιοχη.

    Εχει εμπειρια και ξερει τι κανει και πως να το κανει, φαινεται απο τον τροπο που συστηνεται και την ανεση στην ομιλια. 

    Ειναι σε καλη ηλικια, ακομα με καποια χαρακτηριστικα πιτσιρικας αλλα και καθαρα γυναικα.

    Η εμφανιση της ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες, οτι βλεπεις αυτο θα παρεις χωρις την λαμψη βεβαια. 

    Ειναι ευγενικη και καλος χαρακτηρας, θα την χαρακτηριζα μια επικινδυνη περιπτωση, μπορει να την δεις και σοβαρα αν δεν εισαι πελατης της.

    Απο κοινωνικοτητα θα την χαρακτηριζα μετρια, δεν λεει πολλα αλλα αυτα που λεει σωστα. 

    Απο βενεζουελα δηλωνει, γυρω στο 180, αρκετα ψηλη με απιθανο κολαρακι και βυζακι πολυ ομορφο επισεις. 

    Μολις αρχισα να γλειφω της ανεβηκε η ορεξη, ενα συντομο φιλακι στο στομα και μετα στα βυζια εκανα τις ρωγες της να πεταχτουν. Σειρα ειχε το μουνακι της που μυριζε υπεροχα και το εγλυψα με μανια. Τα ποδια της ψιλα και η γλωσσα να δουλευει μεσα την εκανε να ανατριχιαζει. 

    Μου εκανε και εκεινη ενα τσιμπουκι πολυ δυνατο με κοιταγμα στα ματια απολυτη καυλα, εκει ηταν και που καταλαβα την δυναμικη της σαν πουτανα. 

    Ολα τα υπολοιπα ηταν απολυτη ευχαριστηση. Το μουνι της εχει καλη αισθηση και ξερει να στηνεται τελεια. Στην αρχη μου εκανε ενα καβαλημα μαγκες που αν και καταλαβα οτι θα με κανει να χυσω γρηγορα δεν μπορουσα να το σταματησω, ηταν αληθινη εκσταση αυτο που εβλεπα στο προσωπο της και εληξε ο πρωτος γυρος χωρις ακομα να γαμησω ενεργα. 

    Εκανα γρηγορα προετοιμασια και ξεκινησε δευτερος γυρος χαρις στην αριστη πιπα της. 

    Στηθηκε για πισωκολλητο, πολυ προθυμη, ετοιμη να κανει οτι ειναι αναγκαιο για να μεινω ευχαριστημενος. 

    Πανεμορφοι οι δυο γλομποι, η χαραδρα αναμεσα καθαρη και ατριχη, την γαμουσα και σκεφτομουν να εχωνα το προσωπο μου αναμεσα τους. Φανερα το γουσταρε και εκεινη το γαμησι που της εκανα. Εχυνε το μουνι της και αναστεναζε συνεχεια με καυλιαρικη φωνη. Τελικη σταση ιεραποστολικο με τα ποδια στους ωμους μου. Καρφωνα τον πουτσο μου μεσα της και ανοιγονταν για να μπω οσο πιο μεσα της γινεται.

    Στο τελος δεν τραβηχτηκα, εκανα οτι μπορουσα να χυσω οσο πιο μεσα της γινεται με την καποτα φορεμενη φυσικα. 

    Αυτο ηταν το ραντεβου μου μαζι της. 

    Σας ευχομαι να περασετε μαζι της οσο καλα περασα και εγω...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Πολυ δυνατη Αξιολόγηση: 8.33 — 01/10/2022 - 01:23
    Πολυ δυνατη Αξιολόγηση: 8.33 — 01/10/2022 - 01:23

    Εμφανιζει την πραγματικη της ηλικια και ειναι η ομορφη γυναικα που βλεπετε στις φωτογραφιες εκτος λιγων παρεμβασεων που εχουν να κανουν μονο με την λαμψη. Φαινεται οτι εχει εμπειρια απο την πρωτη στιγμη, ειναι εξυπνη και αφου καταλαβε οτι μπορει να ζησει ανετα εκμεταλλευοντας την ομορφια της δεν εχασε χρονο.

    Εξαιρετικα καλα περιποιημενη και το δερμα της αλειμενο με λοσιον που μου προκαλεσε καυλες αμεσως. Χωρις υπερβολες τα φυσικα της καλλη ειναι αξιοθαυμαστα. Το βυζι και ας μην ειναι μεγαλο εχει καλο σχημα και αισθηση ενω οι ρωγες πεταγονται μολις τις χαιδεψεις. 

    Τηρησε το κωδικα καθαριοτητας και βγηκε απο την τουαλετα απολυτως γυμνη. Ακολουθησε ενα φασωμα χωρις βαθια φιλια αλλα με πολυ γλυψιμο στο κορμι και απο τους δυο μας. Δεν χασομερα και μαζι μου δεν εδωσε πολυ χωρο για κουβεντα και ας ειναι καλα τα αγγλικα της. Συγκεντρωθηκε στο σεξ και βγηκα κερδισμενος.

    Στο τσιμπουκι υστερει λογο του οτι φοραει σιδερακια απο αυτα που δεν φαινονται... Εγω απο την αλλη βλεποντας το μουνι της επαθα πλακα και το εγλειψα χωρις να την λυπηθω. Καυλωσε, αυτο ηταν εμφανες, καποια στιγμη με σταματησε σχεδον παρακαλωντας να την γαμησω. Ο πρωτος γυρος ηταν τυπου ξεπετας απο δικη μου πλευρα. Την εστησα στα τεσσερα και εριξα την πρωτη χυσια που περιμενε πως και τι να βγει.

    Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με cowgirl, ειναι πολυ ικανη να σε καβαλησει και το χαιρεται να εχει το πανω χερι. Στα τεσσερα ξανα η συνεχεια πολλα βογγητα που στον πρωτο γυρο μου λειψανε. Συντονισμενη στο ρυθμο που την γαμουσα και με υγρα απο το μουνι της να βελτιωνουν την αισθση μεσα της επαιζε ταυτοχρονα με την κλειτοριδα της. Η διαρκεια στον δευτερο γυρο ηταν καπως μεγαλη και περιμενα να εξαντληθει αλλα δεν το εβαλε κατω και η ενεργεια της ειναι περισσεια.

    Στο 140 που εκδιδεται αυτο το κοριτσι ειναι σχεδον τσαμπα, δεν θα μετανιωσει κανεις που θα την παρει. 

    Εχει και αρκετα εξτρα αλλα κωλο δεν δινει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gmarou AvatargmarouΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Περασα ωραια Αξιολόγηση: 8.17 — 21/09/2022 - 01:54
    Περασα ωραια Αξιολόγηση: 8.17 — 21/09/2022 - 01:54

    Επελεξα ξενοδοχειο στην παραλιακη με σκοπο μετα το γαμησι να παω να δω και την θαλασσα, ειναι κατι που με κανει να νιωθω μεγαλη αισιοδοξια. 

    Η κοπελα ηρθε ντυμενη με αθλητικο στυλ αλλα ποιοτικα ρουχα και γυαλια ηλιου που τα εβγαλε μολις την κοιταξα στα ματια. 

    Το πιο σημαντικο απο ολα ειναι οτι ειναι κουκλαρα, ψιλη και γυρω στα 25. Απο κει και περα εχει την ζωντανια που πρεπει με καλη διαθεση και ειναι ομιλητικη. Τα αγγλικα της ειναι οκ αλλα και ο τυπος βοηθαει πολυ στην επικοινωνια.

    Το δερμα στο προσωπο και στο σωμα ειναι καλο αλλα βυζια και κωλος ειναι το υπερθεαμα ενω οι ποδαρες για τους ποδολαγνους ειναι ονειρο.

    Δεν μπηκαμε πολυ στα προσωπικα αλλα μου ειπε για την ελλαδα οτι της αρεσει και οτι βρισκει τους ελληνες καλους εραστες. 

    Δεν σας κρυβω οτι κοιταζοντας τα χειλη της οσο μιλαγε ειχα φαντασιωσεις να την φιλαω, τα εχει πανεμορφα. Εκεινη το καταλαβε αλλα στην συνεχεια που προσπαθησα για φιλι δεν εδωσε τον καλυτερο της εαυτο. Η γλωσσα με μετρο αλλα επιφανειακα καλη δουλεια, τοτε μου εξηγησε οτι φοραει διαφανα σιδερακια στην κατω οδοντοστοιχια.

    Παρολαυτα ενιωθα ηδη την απολαυση να εχω τετοιο πλασμα στο κρεβατι μου και κατα καποιο τροπο καταλαβαινω οτι τα φιλια ειναι κατι το πολυ προσωπικο και λιγο δυσκολο να δινουμε παντου. 

    Απο ανεση ειναι γενικα καλη, δεν την ειδα να κολλαει η να σκεφτεται να κανει κατι. Το στοματικο της με καποτα λογο των δοντιων αλλα καλη, αρκετα βαθια, εχει εμπειρια και επιθυμει να μεινει ευχαριστημενος ο πελατης. 

    Στο σεξ ειναι και του gfe και του pse, δεν εχει προβλημα με αντοχες αλλα εχει και καλη αισθηση το μουνι της οποτε καταλαβαινετε οτι ενιωσα πολυ δικαιωμενος για τα λεφτα που θα εδινα. 

    Στα στησιματα εχει εμπειρια και ευλιγιστο κορμι που με καυλωσε αφανταστα στα τεσσερα. 

    Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με γλειφομουνι και δεν χρειαστηκε καν να μου κανει πιπα για να μου καυλωσει. Ειναι απο εκεινα τα μωρα που εκτιμουν το γλειφομουνι πολυ και χυνουν μετα στο σεξ. 

    Τωρα που δεν ειμαστε μαζι πραγματικα σκεφτομαι ποσο ωραια περασα μαζι της και ευχομαι να μας επισκεπτεται που και που οσο ειναι ακομα νεα να την γαμανε.

    Οσο για την βολτα στην παραλιακη… ηταν απο τις καλυτερες που εχω κανει μετα απο γαμησι. 


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Χάζεψα… Αξιολόγηση: 7.50 — 16/08/2022 - 23:32
    Χάζεψα… Αξιολόγηση: 7.50 — 16/08/2022 - 23:32

    Χαζεψα οταν την ειδα... Απο τις γυναικες που γυρνανε πολλα κεφαλια...

    Υψος με ψηλοτακουνο πολυ πανω απο το συνηθισμενο, σωμα χυμωδες πολυ ωραιο, βυζια φυσικα δυαρια και κωλαρα μαγνήτης για καυλι.

    Στο πρόσωπο εχει γλυκο υφος και ομορφια μοντελου.

    Ολα αυτα τα καλα ομως δεν θα μπορούσαν να μην συνοδευονται ετσι απλα απο καποια μειων. 

    Εχει βαλει σιδερακια λοιπον και φιλια δινει με δύσκολια αλλα και στοματικο κανει μονο με καποτα για να αποφυγει τραυματισμους... Αλλο ενα και αρκετα οδυνηρο οτι δεν μιλαει σχεδον καθολου αγγλικα.

    Πφφφφφ.... τέτοια γυναικαρα και να μην μπορεις να την φιλήσεις ελευθερα αλλα και ουτε να πεις κατι της προκοπης ειναι μεγαλη αμαρτια....

    Μεχρι εκει ομος τα προβληματα, η συμπεριφορα της καλη, η προθυμία στο σεξ μεγιστοτατη και στο μουνι της δέχεται γλ΄΄σσα και δαχτυλακι οσο σου γουσταρει.

    Για το υψος της στηνεται καλα στα τέσσερα, δεν ειναι και ευκολη υποθεση βεβαια αλλα εχει μαθει το κολπο. 

    Πιο ανετα την γαμουσα στο ιεραποστολικό και εγλυφα και τα ποδια της οταν τα εβαλε στους ωμους μου.

    Εχει ορεξη να γαμιεται δυνατα πράγμα που μου το έδειξε στο καβαλημα.

    Περσα καλα και στους δυο γύρους οσον αφορα το σεξ παντα. 

    Ειναι απο τις γυναικες που θυσιαζεις κάποια στο προγραμμα απλα και μονο για να την εχεις στο κρεβατι σου. Σε συνδυασμο με την εκρηκτικη όρεξη για γαμησι ξεχνάς τα αρνητικο χωρις προσπαθεια. 

    Με 140 την ωρα υπαρχουν πολλα μπάζα που βαριουνται... Κρινω οτι αξιζει και επαναληψη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Γυναικαρα Αξιολόγηση: 7.67 — 10/08/2022 - 00:39
    Γυναικαρα Αξιολόγηση: 7.67 — 10/08/2022 - 00:39

    Ο κωλος της θα μπορουσες να εχεις υποψιες οτι ειναι φτιαχτος λογω της μεγαλης καμπυλης που κανει αλλα δεν ειναι, ολα φυσικα στο σωμα της αλλα και στο προσωπο. 

    Η ηλικια της κοντα στα τριαντα με αβαφο προσωπο να την προδιδει.

    Τα χαρακτηριστικα ιδια με τις φωτογραφιες και ομορφα κατα την δικη μου γνωμη.

    Ειναι ψηλη γυναικα με αυτοπεποιθηση σε οτι κανει στο κρεβατι.

    Η εμπειρια που εχει αποκτησει τα χρονια στην δουλεια κανει την διαφορα σε οτι αφορα το προγραμμα της. 

    Ειναι δεκτικη σε φιλια στο στομα και με γλωσσα αλλα τα προτιμα στο σωμα και με την γλωσσα της σε λουζει οπου περναει. 

    Το τσιμπουκι της ειναι βαθυ και χωρις χερι, δεν πνιγεται και κανει καραμελωμα στα αρχιδια με διαρκεια.

    Στο τσιμπουκι βγαζει και προστυχια φτυνωνας το καυλι και γλειφοντας λες και προσπαθει να το λιωσει. 

    Ευχαριστηθηκε το γλυφομουνι που της εκανα και στα δικα μου ματια φανηκε να καυλωσε. 

    Το γαμησι μαζι της αρχικα ηταν χαλαρο αλλα οσο προχωραγανε τα λεπτα αρχισε να βγαζει πιο pse διαθεση. Στο καβαλημα ειναι πολυ καλη και μπορει ευκολα να σε τελειωσει. 

    Το doggy ηταν θεικο με τον κωλο της να παλλεται μπροστα μου. 

    Εβγαζε πολυ καυλωτικα βογγητα και εχυσα μεσα σε μερικα λεπτα απο οταν αρχισε. 

    Το δευτερο γαμησι ηταν σκετο pse... εφαγε σφαλιαρες στον πισινο και αγριο ρυθμο στο γαμησι.

    Εγινε μουσκεμα το μουνι της και που και που την εβλεπα να παιζει με την κλειτοριδα της.

    Εχυσα μια φορα στον κωλο και μια φορα στην κοιλια, η εκφραση χαρας που πηρε και τις δυο φορες με ξαφνιασε.

    Μπραβο στο βιπ που επιλεγει τετοιες γυναικες, μακαρι να φερνει παντα τετοιες.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks