Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Diana-4  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 234

    Κριτικές Χρηστών

    seeker AvatarseekerΜηνύματα: 324 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Ατυχίες Αξιολόγηση: 8.50 — 11/08/2022 - 19:21
    Ατυχίες Αξιολόγηση: 8.50 — 11/08/2022 - 19:21

    Εξ΄αρχής υπήρχαν δυσοίονα σημάδια για το ραντεβού αλλά δεν τα εβλεπα... Με το γραφείο η συνενόηση αυτή τη φορά δύσκολη και με καθυστερήσεις.. Στην αρχή μου δώσανε (με καθυστέρηση) ώρα που τελικά δεν ήταν διαθέσιμη η κοπέλα στη δεύτερη ώρα που μου προτάθηκε συμφωνήσαμε.. λίγες ώρες πριν το ραντεβού ενημερώθηκα οτι η κοπέλα θα είναι έτοιμη 20΄λεπτά αργότερα από τη συμφωνημένη ώρα.. Όταν ενημέρωσα οτι είχα φτάσει στο ξενοδοχείο της κοπέλας περίμενα άλλο ένα τέταρτο..
    Τελικά ενώ είχα αρχίσει να σκέφτομαι μήπως θα έπρεπε να ακυρώσω ανεβαίνω στο δωμάτιο.
    Η Diana με καλοσόρισε.. Εμφανώς κουρασμένη αλλά κουκλάκι χαμογελαστή και ευγενέστατη., οπότε ξέχασα τις προηγούμενες σκέψεις..

    Δεν θα μπω σε λεπτομέρεις.. afterthought δεν θα έπρεπε να είχα ανέβει. Σε γενικές γραμμές ηταν ευχάριστη η συνάντηση αλλά είχε την αίσθηση αγγαρείας (όχι ξεπέτας σε καμία περίπτωση!). Η κοπέλα ήταν "παρούσα" καθ΄όλη τη διάρκεια αλλά φαινόταν οτι αυτό που σκεφτόταν ήταν οτι την επόμενη μέρα θα είχε το ρεπό της και θα ξεκουραζόταν..

    Σκέψη . Είναι κρίμα για τέτοια κορίτσια να καιγονται με τόσα ραντεβού και για τις ίδιες πρώτα και κύρια αλλά και για εμάς και για το γραφείο..  ναι ξέρω money money money αλλά να κοιτάμε και το value που και που..


    Υ.Γ.: Αν και δεν το έζησα, για να είμαι δικαιος θεωρώ οτι η κοπέλα θα μπορούσε να είναι ο ορισμός του εσκορτ (αν και περιορισμένη λόγω τατού)

    Υ.Γ.2 : Αν και εξαιρετικό και στην όψη και στο αγγιγμα το στήθος δεν είναι φυσικό (εύκολα θα με ξεγελούσε)

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (7)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 12-08-2022 00:01:53
    Φιλε σαν τον Τομ γαμας 2:30 το πρωι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 12-08-2022 00:51:38
    Γενικα οι λιγες καλες ξεπατωνωνται στη πουτσα και τα φτυνουν
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    seeker Avatar seeker 12-08-2022 07:23:42
    Μεταμεσονύχτια ραντεβού σπανιότατα και μετα από αυτό ποτέ ξανα..
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 12-08-2022 08:55:17
    πολλά τατού ρε σύ ναι...ειδικά αυτό του χεριού αηδία...δεν θα την κυκλοφορούσα έξω αλήθεια...δηλαδή τι?? να πάμε Ιθάκη για φαγητό μεόλο αυτό το μελάνι πάνω της?? θα την περάσει ο σερβιτόρος για σουπιά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 12-08-2022 12:59:34
    ρε ραντεβου θελετε ή να την γαμησετε; εγω παντως την κυκλοφορω στη κρεβατοκαμαρα οσο τατου και να εχει
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 12-08-2022 17:33:57
    @lagonisian   να και ο άλλος ο πισινάκιας 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 14-08-2022 00:59:39
    Την ώρα που πηδάει ο τον εγώ κοιμάμαι 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Κουκλάκι ζωγραφιστό Αξιολόγηση: 9.00 — 11/08/2022 - 10:35
    Κουκλάκι ζωγραφιστό Αξιολόγηση: 9.00 — 11/08/2022 - 10:35

    Με το γραφείο μια χαρά , δυσκολεύτηκαν να με χώσουν αλλά τελικά τα κατάφεραν και το κορίτσι μας στην ώρα του.
    Με βραδινό μαύρο φόρεμα, γόβα στιλάτο , περιποιημένη, αρωματισμένη, ελαφρύ αλλά μπορεί και καθόλου μακιγιάζ, ίσιο μαλλί και το τσαντικό της. όπως πρέπει να είναι τα κορίτσια μας. Το βίντεο ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, πρέπει να αλλάξει φωτό το κορίτσι. Έτοιμη για βόλτα στην άδεια Αθήνα.
    Φιλάκι στα χείλη και καλώς σας βρήκα, ολίγον μαγκωμένη η νεαρά μας αλλά το ξεπεράσαμε άμεσα.
    Της πρόσφερα κρασί και ζήτησε να περάσει για φρεσκάρισμα , επέστρεψε ντυμένη όμως, είχε βγάλει μόνο τις γόβες της αλλά και το βρακάκι που το ανακάλυψα αργότερα.
    Φιλιά μπόλικα με χρήση γλώσσας και άρχισα να το ξεντύνω, φυσικά στηθάκια πολύ όμορφα με πίρσινγκ στις ζωντανότατες ρόγες , έπεσα με τα μούτρα για πιπίλα. Βγάλαμε και το υπόλοιπο φόρεμα και να σου το μουνάκι της , κορμάκι φυσικό με μπόλικες μπογιές, ειδικά στα πόδια αλλά και το άλλο που καλύπτει όλο το χέρι της. την ξάπλωσα επί του κανα-πέος και άρχισα να την φιλάω αρχίζοντας από τον σβέρκο και έφτασα στο υπέροχο κωλαράκο της. Όλο το κορμάκι της είχε ανατριχιάσει και έπαιζε με το μουνάκι της εκείνη , άνοιξα τα ποδαράκια της και πέρασα την γλώσσα στο μουνάκι της , τον κωλαράκο της τον σήκωσε λιγουλάκι και βούτηξα ανάσκελα. Πάμε για μακροβούτια !
    Δακτυλάκι ούτε μπρος ούτε πίσω, γλώσσα και μπρος και πίσω όμως , έχει πια καθίσει πάνω στην γλώσσα μου η όμορφη νεαρά μας και τρίβει το μουνάκι της στην γλώσσα αλλά και το χαϊδεύει ταυτόχρονα με το χέρι της και με το άλλο παίζει με τα όμορφα στήθια.
    Πιπούλα είχαμε επιφανειακή , ποιο πολύ τον έπαιξε με το χέρι της , φίλησε και σάλιωσε τα διδυμάκια οπότε και πήρα πάλι την σκυτάλη γιατί είδα πως δεν το έχει είτε δεν της αρέσει.
    Πάμε δωμάτιο λέω , τί πλάσμα ακολουθώ ; έτοιμος να κλειδώσω την εξώπορτα για να μην φύγει. Ξάπλωσε της λέω για να σε περιποιηθώ, φιλιά στην αρχή , πέρασμα από τα στηθάκια της και ξανά μακροβούτι στο αιδοίο της.
    Πλάκα πλάκα στο τέλος χρήματα έπρεπε να μου δώσει εκείνη , μισή ώρα και είχα επικεντρωθεί στην ευχαρίστηση της, έτσι έδειχνε ότι το ήθελε.
    Βάλαμε μπαλονάκι , τζελάκι δεν είχαμε , καλή αίσθηση είχε , μα μου ΝΟ δεν είχαμε , ακολούθησε τον ρυθμό μου και τις εναλλαγές στάσεων. Ιεραποστολικά, πλάγια και τέλος με εκείνη να με καβαλάει και να παρακολουθώ τα στηθάκια της να πάλλονται ρυθμικά.
    Σφυροκόπημα , σφαλιάρες, μαλλιοτράβηγμα,αεροπλανικά, ζογκλερικά κτλ δεν είναι η μικρά μας , τουλάχιστον εμένα δεν μου το έβγαλε, αργά και αισθησιακά .
    Περάσαμε για φρεσκάρισμα αλλά και ο χρόνος ήδη έγραφε εναντίον μου , είμαστε στο παρατέταρτο οπότε δεν είχαμε δεύτερο ημίχρονο και αναλωθήκαμε σε κάτι φιλιά με συνοδεία κρασιού και κουβέντας.
    Πήρε τα χρήματά της , καληνύχτισε και εις το επανιδείν!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Γαμιολα Αξιολόγηση: 7.83 — 07/08/2022 - 23:08
    Γαμιολα Αξιολόγηση: 7.83 — 07/08/2022 - 23:08

    Υστερα απο απο παροτρυνση του Λυκου ???? και αποχη απο το αθλημα αποφάσισα να κλεισω την Daina. 


    Ερχεται η Νταινα στο πορνοξενοδοχειο και βλεπω ενα ομορφο και φρεσκο Ρωσιδακι, με καλη αυρα και χαμογελο στα χειλη. Φωτο του γραφειου ακριβεις τωρα που εβαλε και βιντεο. Φιλια αναγνωριστικα και παει για μπανιο. Γυριζει και οταν βγαζει την πετσετα βλεπω ενα ωραιο καλιγραμμο σωμα με πολυ μελανι. Βυζια 2αρια φυσικα με πειρσιγκς ωραια στητα, μουνακι ωραιοτατο, και φοβερο κωλο που δεν προσφερεται.


    Ξεκιναει η περιποιηση με δαχτυλα μπρος και πισω, το μωρο να σπαρταραει και να χυνει επανειλημμένa. Πιπα καλη αλλα με χερι που την διωρθωσα, και σεξ σε οτι σταση θελεις. Η τελευταια σταση ηταν στα 4 με θεα την κωλαρα της , και την πηδηξα ανελητα, οπου βογγουσε βαθια και ηθελε και παραπανω. Αντεχει αγριο σφηροκοπημα για οσους γουσταρουν βαρβατο γαμησι.

     Σοσιαλ καλο, μιλαει αρκετα Αγγλικα  και ευχαριστος χαρακτηρας.


    Παιχτηκαν δυο γυροι σε μια ωρα με ενα αχορταγο Ρωσιδακι, ηλικια κοντα στου γραφειου, και αν δεν ειχε τα μελανια, θα της εβαζα παραπανω βαθμολογια.

    Προτεινεται.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (6)
    geroksouras Avatar geroksouras 07-08-2022 23:20:35
    πως κανεις ετσι για λιγο μελανι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 07-08-2022 23:37:29
    Εγω γουσταρω καθαρα κορμια. Ολες αυτες οι μουτζουρες που βαζουν, στα 40 τους θα ειναι σαν χυμενες μπογιες.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 08-08-2022 14:21:05
    @gero Εχει Δικιο Ο alpha οταν περασουν τα 35+ το δερμα γινεται χειροτερο και απο 60 αρας, αλλα ποσςο μας ενδιαφερει τωρα πρεπει να τις γευτουμε στα ντουζενια τους.@Alpha Ελα πες το μην ντρεπεσαι δεν ειχα δικιο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 08-08-2022 17:39:38
    τι με νοιαζει ρε παρφουμαριστη πως θα ειναι οταν γερασει;;;;;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    seeker Avatar seeker 10-08-2022 00:49:08
    θα επανέλθω με ολοκληρωμένη κριτική, αλλά το στήθος φυσικό δεν είναι.. Ωραιότατο αποτέλεσμα αλλά υπάρχει ενίσχυση.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 11-08-2022 23:58:49
    Ξουρα, μια γυναικα με τοση μουτζουρα δειχνει οτι δεν σεβεται τον εαυτο της. Αλλο ενα δυο δικριτικα με το ονομα του πρωτου γαμια που την ξεπαρθενεψε, και αλλο να γεμιζει ολο της το σωμα με τατοο.Αποφευγω γενικα τετοια μωρα, αλλα αν κανουν καλο γαμησι σαν αυτην, τα ανεχομαι αλλα την βαθμολογω αναλογα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΒΓΑΛΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Αξιολόγηση: 9.83 — 31/07/2022 - 23:41
    ΒΓΑΛΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ Αξιολόγηση: 9.83 — 31/07/2022 - 23:41

    --Όπου και να γυρίσω το κεφάλι μου παντού Μουνια με το στριγκ όλο μέσα στον κώλο ???? να διαγράφονται και τα βυζια τίγκα, δεν αντέχω μπαίνω στους αγγέλους και εδώ μουνιά πολλά αλλά το το μάτι το δικό μου έβαλε την Νταινα για την ανεκτίμητη συλλογή μου την είχα προσκλίσει δυο μέρες πριν για να μη την πατήσω όπως την πάτησα με την πιτσιρίκα την Bell που δεν την είδα ποτε και την έχω άχτι δεν θα ξανα ερθει ????. Έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό κατώφλι Wolf Of the Hotel Street.
    --Έφτασα με το ήλιο να δύει προμηνύοντας θερμό απογευματάκι, παρφουμαρίζομαι με το κλιματιστικό ίσα ίσα που έβγαζε κρύο αέρα λέω τώρα θα κάνουμε σάουνα με το τουρακι. Έχω ξαπλώσει κοιτώντας τις φωτός της λες και έβλεπα την Πριγκίπισσά Νταϊάνα αλλά σε ποιο Petite και χρωματιστή έκδοση. Χτυπάει η πόρτα οπού με το ζόρι την άκουσα λίγο ακόμα και θα έλεγα ότι ήταν ο άνεμος, με το που την ανοίγω κούναγα το κεφάλι μου λέω δεν μπορεί μάλλον έκαναν λάθος και μου έστειλαν πριγκίπισσά κανονική βγαλμένη από παραμύθι????, ένα μελιστάλαχτο ρωσιδάκι με σπαστό ξανθό μαλλάκι και φατσούλα όπως ακριβώς των φωτός με τα μαύρα εσώρουχα να θες να την ρουφήξεις ντυμένο με ένα αέρινο φορεματάκι με την πλάτη όλη έξω μόνο που δεν τον έβγαλα έξω για πάρτι της να τον παίξω μπροστά της τόσο πολύ είχα καυλώσει μαζί της????. Πάνω σε τακουνιά πέδιλα αναδεικνύοντας τα υπέροχα και λεπτά άκρα της βαμμένα και περιποιημένα στην πένα.  Με το που μπαίνει τις σκάω ένα φιλί το ίδιο και αυτή αφού γούσταρε αυτό που αντίκριζε ποσό μάλλον εγώ, όπου τα χεράκια μου έπαιζαν με το κορμάκι της σηκώνοντας την φουστίτσα της συνέχεια να γεμίσει το μάτι μου εικόνες και χρώματα από Ρωσία. Σε μια  φάση μου ζητάει τα χρήματα μπροστά και να πάει να φρεσκαριστεί ότι πεις εσύ πριγκίπισσά μου σκλάβο σου να με κάνεις εδώ και τώρα. Με το που βγαίνει από το μπάνιο όχι γυμνή ήθελε να την γδύσω για να το ευχαριστηθώ αρχίσαν τα εγκεφαλικά με το που τις βγάζω το φορεματάκι μου φανερώθηκε ένα λεπτό σωματάκι με χρώματα όχι μοντέλο αλλά από αυτά τα μικροκαμωμένα πουτανάκια που βλέπεις στην παράλια και θες να τα ξεσκίσεις ένα ένα μέχρι να μην μείνει κανένα. βυζί 2 στητό με διχρωμία από το μπικίνι της θάλασσας ήθελα τόσο πολύ να την ξεσκίσω όπου δεν κρατιόμουν????.
    -- Την σηκώνω στα χέρια μου ενώ αυτή να με ρώταγε συνέχεια ποσό χρονών είσαι γιατί μικροδείχνω δεν τις απαντούσα εγώ αγέρωχος την λιγουρευόμουν την ξαπλώνω στο κρεβάτι και πλακωθήκαμε στα κολασμένα φιλιά και στις αγκαλιές με αυτήν να τρίβεται πάνω μου και να με γρατζουνάει από ηδονή. Άρχισα να τα γλύφω όλα πάνω τις μέχρι και τα όμορφα και καλοσχηματισμένα παπουτσάκια της μέχρι που έφτασα στο ποιο όμορφο μέρος του πλανήτη σαν παραμύθι ροζουλι, μικρό, στενό και δίχρωμο???? το έφαγα όλο και αυτήν να έχει δαιμονιστεί ????από την καυλα που την περιελουζε λες και ζούσαμε μόνο για αυτήν την στιγμή. Γυρίζω σε στάση ???? ξαφνιάζοντας την γιατί μάλλον δεν τις το έχει κάνει μα κάνεις από τις σχέσεις τις όπου τον πήρε όλο μέσα της λες και τον ήθελε τον μητσαρα απεγνωσμένα εκεί ήρθε το δεύτερο εγκεφαλικό έχοντας τον στο στόμα της μου άνοιξε τα πόδια της διάπλατα λέγοντας μου φάτω όλο να μην μείνει τίποτα το έφτυνα το έγλυφα το δάγκωνα και το δαχτυλιαζα την ιδία στιγμή μέχρι και κωλο τρυπιδα της έγλυφα αλλά ήταν πεντακάθαρη. Μόλις είχε έρθει σε μετωπική με την ηδονή η πριγκίπισσά, την γονατίζω ????στο πάτωμα με τουρλωμένα όλα και να έχει πάρει τον μητσάρα να τον χτυπάει στην γλώσσα τις και μετά να τον βάζει βαθιά ????όσο μπορούσε έχοντας αυτό το θέαμα μπροστά μου σκουφί κάθομαι στο κρεβάτι και την πιάνω από τα καπούλια για να τις τον χώσω καθιστός οπότε την σήκωνα με τα χέρια μου και τις τον κάρφωνα με μανία όλον μέσα από τα ψηλά στα χαμηλά και την προσγείωνα στα μπούτια μου τα οποία ενωνόντουσαν με τα δικά της ????. Την σηκώνω την βάζω στο καθρέφτη με τα χέρια της μπροστά και την σφυροκόπησα με τέτοια δύναμη όπου σε μια φάση χωρίς να το θέλω προσγειωθήκαμε στο κρεβάτι σαν τις τσόντες εγω ανάσκελα να σφυροκοπώ και αυτή με μανία από πάνω μου σε ύπτια θέση να καρφώνεται με τον μητσαρα μέχρι που ήρθε η λήξη βρίσκοντας μας λούτσα στον ιδρώτα. Γυρίζω και τις λέω τώρα μπορώ να σου πω την ηλικία μου εκμυστηρεύοντας μου ότι πρώτη φορά κάνει τέτοιο έντονο και καλό σεξ και ότι είμαι ένας από αυτούς για αυτήν που την έχουν κάνει να πάει στα ουράνια από τέτοια καύλα μάλλον ο πρώτος της αλλά δεν ήθελε να μου το πει η πιτσιρίκα????. Τις λέω πήγαινε για μπανάκι να συνέλθεις κάνε και ένα τσιγαράκι για τι σε βλέπω να μαζεύεις τα κομμάτια σου. 
    --Στο κρεβάτι κάναμε κουβεντούλα τα αγγλικά τα έχει και πολύ μάλιστα λέγοντας μου ότι είναι δασκάλα για Ρωσικα , φτου γαμωτω τέτοιες δασκάλες έπρεπε να είχαν τα σχολεία μας όλοι άριστα. Αφήσαμε τις κουβεντούλες και επικεντρωθήκαμε στον δεύτερο γύρο εκεί που την φιλάω τι γυρίζει και μου λέει η τύπισσα θέλω να με γαμίσεις όπως με γαμισες και στην αρχή τις λέω μάλιστα πριγκίπισσά μου η διαταγή σου επιθυμία μου. Σκουφί???? με τον μητσαρα να θέλει να πάρει την υποδοχή και να του φέρει το κλιματιστικό στο κεφάλι τέτοιο μουνι και το μόνο που κατάφερνα είναι να την γαμάω και να σταματώ από τον ιδρώτα, σε μια φάση αφού δεν γινόταν δουλειά μου μου λέει σε πειράζει να κάνω κάτι δικό μου τις λέω ότι θες μωράκι μου εκεί που είμαι ξαπλωμένος σηκώνεται όρθιά στο κρεβάτι και φέρνει το μουνι τις πάνω στο στόμα μου σαν στάση ???? μόνο που έγλυφα και δάγκωνα αντί να με πιπωνει αυτή και να χτυπιέται και να τραβάει τα βυζια της πάνω από το κεφάλι μου η τύπισσα έχυνε πάνω μου και εγω τον χαβά, την ξαπλώνω και την πλακώνω σε ένα γλυφομουνι όπου είδε τον ουρανό με τα άστρα έχυνε και ξανά έχυνε με τραβούσε και με έγδερνε με μανία όλον μέσα άμα μπορούσε θα είχε βάλει και το κεφάλι μου στο μουνι της. Αφού είχε περάσει η ώρα μου λέει κάτσε να χαλαρώσουμε λίγο και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι δίνοντας φιλιά παθιάρικα ο ένας στον άλλον ???? κάπου εκεί χτύπησε και ο κώδωνας του ξενέρωτου οδηγού σηκώθηκε πήγε για ντους ντύθηκε σαν πριγκίπισσά με εμένα να την χαζεύω και να λέω από μέσα μου μαλακά δεν την γαμισες δεύτερη φορά τέτοιο μουνι να πάει ανεκμετάλλευτο μπράβο μαλακά υποδοχέα την επόμενη φορά θα βάλω εσένα στο δωμάτιο και θα σε κλειδώσω μέχρι να σκάσεις από την ζέστα. Την φίλησα και την αποχαιρέτισα λέγοντας της κάνεις σαν σου συμβαίνει πρώτη φορά τέτοιο πράγμα μου χαμογελάει λέγοντας μου με γελάκια πονηρά μπορεί ναι μπορεί και όχι αλλά τις είπα εμείς δεν τελειώσαμε έτσι κάπου κάποτε θα ξαναβρεθούμε εκεί να σε δω ανοίγω την πόρτα και την παρακολουθώ να χάνεται στο διάδρομο του ξενοδοχείου για την έξοδο μέχρι που βγήκα τσίτσιδος με την πετσέτα μισό πεσμένη έξω παίρνοντάς κάμποσα δωμάτια για να την καθοδηγήσω με αυτή να έχει κοκκινήσει.  
    --Λοιπόν Το ρωσιδακι δεν υπάρχει βγαλμένο από παραμύθι τι μουνι είναι αυτό αφού νόμιζα ότι είχαν κάνει λάθος είναι από αυτά που δεν υπάρχει περίπτωση να μην σπάσουν αυχένες στο γύρισμα της. Πάθαμε πλάκα και οι δυο μαζί κάναμε τέτοιο γαμιση όπου για αυτήν σύμφωνα με τα λεγόμενα της δεν τις έχει ξανακάνει άλλος όλο για κουβέντες μου λέει ότι πάει ρε σεις πηδάτε η κουβεντιάζετε με τα τουρακια πάντως εγω με αυτήν έχω αφήσει δουλίτσες στην μέση αλλά αυτήν την φορά θα τις εκπληρώσω στο δεύτερο τουρ γιατί τώρα συνέχεια έχουν άλλες στην πολύτιμη πόρνο συλλογή μου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Πολλά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 01-08-2022 01:16:54
    ετσι ρε μαγκα δειξτης πως γαμαει το sex club να πουμε!παλι περηφανους μας εκανες!!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 01-08-2022 15:58:37
    ο βρυκολακας των καρπαθιως πηρε υψηλοτερο βαθμο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money