Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Agatha  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 27

    Κριτικές Χρηστών

    Busterd AvatarBusterdΜηνύματα: 9 Κριτικές: 3

    Ιστορίες: 0

    Απλά ΟΧΙ Αξιολόγηση: 6.50 — 12/08/2022 - 14:46
    Απλά ΟΧΙ Αξιολόγηση: 6.50 — 12/08/2022 - 14:46

    Πολύ ευγενική κοπέλα συνεσταλμένη δείχνει και άπειρη, φαίνεται να μην την έχει ξανακάνει αυτή τη δουλειά.

    Έχει στο πρόσωπο ωραία χαρακτηριστικά πολύ γλυκά, το σώμα της δεν είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες αλλά παρόλαυτα είναι σέξι εάν κάποιος θέλει γυναίκα με κάποιες καμπύλες και το στήθος της είναι όμορφο αν και λίγο πεσμένο. Αυτό το οποίο δεν μου άρεσε είναι ότι αποφεύγει παρα πολυ να φιλήσει, πόσο μάλλον με γλώσσα. 
    Το μόνο καλό που κάνει είναι cow girl και στήνεται ωραία στην πίπα. Έχει και λίγο παραπάνω εμμονή από ότι πρέπει με την καθαριότητα σε σημείο να σου σπάει τα αρχίδια.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΑΓΚΑΘΙ Αξιολόγηση: 5.00 — 05/08/2022 - 23:04
    ΑΓΚΑΘΙ Αξιολόγηση: 5.00 — 05/08/2022 - 23:04

    --Αγκάθα ανάμεσα σε τόσα πιπίνια διάλεξα αυτή, τώρα πως τι και γιατί δεν ξέρω????, μάλλον το το προφίλ της θα έφταιγε λέω με αυτήν θα παιχτεί αγώνας έμπειρος σαν δυο καλοί εραστές αλλά το μυαλό μου εμένα οργίαζε????. Δεν άργησα και την έκλεισα στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
    --Φτάνω και παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το υπέροχο πλάσμα των φωτογραφιών προϊδεάζοντας με για ένα γαμήσι χωρίς αγκάθια. Με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω ένα μελαχρινό γυναικάκι ντυμένο με φούστα, μπλούζα μαύρη πάνω σε χαμηλοτάκουνα παπούτσια ακριβώς των φωτός μαγκωμένο περπατώντας σε άγνωστα νερά με κοιτάζει την κοιτάζω και η πρώτη λέξη γοαου γιατί τόσο σκοτεινά εντάξει δεν το λες και σκοτάδι της είχα ανάψει τα φώτα του ρομαντισμού. Τρέχει στα ενδοτέρα του δωμάτιου και μου λέει σβήσε τα μπλε φωτάκια του χαμηλού φωτισμού και άναψε τα κανονικά θέλω να σε βλέπω τις λέω γιατί θες να γνωριστούμε καλυτέρα με τα φώτα έτσι δεν σου κάνω με το που τα έκλεινα αυτή ξανά πήγαινε και τα άνοιγε???? αφού σε φάση που νόμιζα ότι ήταν κλειστοφοβική τέλος πάντων τις ανοίγω τα φώτα του διαδρόμου και αυτά στο ταβάνι με το ντιμερ από πάνω σε στο χαμηλό τους και πάλι δεν τις άρεσε λέω θα μου βγάλει το αγκάθι για να πηδηχτούμε. Με το που πάω να την φιλήσω κατευθείαν να πάω για ντους πρώτα λέω εντάξει πήγαινε α λέω με αυτήν εδώ θα μας βγει ξινό. Βγαίνοντας από το μπάνιο αφού είχε γδυθεί πριν μπει εδώ δεν ντράπηκε καθόλου φανερώθηκε ένα σώμα κανονικής τριαντάρας+ γυναίκας με αρκετή καλή σωματική βελούδινη αναλογία και βυζι 2+ με αρκετή κατιούσα να κοιτάνε το πάτωμα άκρα χοντροκομμένα αλλά περιποιημένα  στην πένα.
    --Παίχτηκαν δυο γύροι τις συμφοράς τόσο άθλιο σεξ δεν έχω ξανακάνει με Τουρακι. Από το τσαντάκι του σπορ Μπίλι συνέχεια έβγαζε πράγματα εξολόθρευσης σε βαθμό πυρηνικού ολέθρου μόνο χημική μάσκα δεν έβγαλε. Εδώ αρχίζουν και τα καλά πέφτει στο κρεβάτι σαν αγκάθι και αρχίζω να την κάνω να νιώσει όσο πιο ανετά μπορούσα με τα φιλιά μου???? αλλά αυτή εκεί να αποφεύγει κάθε σωματική συνουσία του μητσαρα πάνω της λέω μάλλον με κοροϊδεύει δεν εξηγείται αλλιώς. Λέω ας πάμε και προς τα κάτω μήπως το αγκάθι γίνει κάτι πιο όμορφο αλλά μάλλον ήταν ιδέα μου πιο απαθές και απλανές πλάσμα δεν έχω ξανά συναντήσει σε αυτό το σπορ αυτή απλά το ξεπέρασε που να σου τύχει και γκόμενα αφού με ρώτησε βέβαια αν έχω σίγουρα εσένα όχι. Με το που πάω να γυρίσω σε στάση ???? δεν πηρέ ούτε μια ίντσα τον μητσρα στο στόμα της μόνο κάτι γλειψαρχειδια ????μου έκανε εντάξει εκεί ξενέρωσα την ζωή μου με τον μητσαρα μισό πεσμένο και ξενερωμένο να κρέμεται σαν φωτιστικό από πάνω της. Με τα χίλια ζόρια βάζω το σκουφί και αντί να κάτσει να τον φάει άρχισε με τα χέρια της να πιάνουν όλο μπουκάλια το ένα το ήπιε, το άλλο το λούστηκε και με το άλλο αλείφτηκε σαν γιαούρτι και μια κίνηση ρουα ματ στο μπάνιο για κολω χαρτο μάλλον έπρεπε να τις το είχα βάλει στο στόμα. Την γυρίζω ανάσκελα τις τον χώνω με μια κίνηση και έξω σε μισό λεπτό έχοντας χύσει ξενερωμένος τις λέω πρέπει να είσαι πολύ άπειρη ???? αν δεν θες δεν σε κρατάει κάνεις μπορείς να φύγεις ειλικρινά θα τις έδινα τα λεφτά πάρα να συνεχίσω μαζί της αυτό το άπειρο σεξουαλικό παιχνίδι που στο κάτω κάτω έχω γαμησει τα καλυτέρα μουνιά και μόνο πάρτι δεν κάναμε, αλλά το πήρε πατριωτικά και έμεινε άντε για να δούμε λέω τι έχεις να μας δείξεις από την εμπειρία σου.
    -- Μπανάκι από την μεριά της σε φάση που μπέρδεψα τις πετσέτες μας και τρελάθηκε γιατί είχα βρεθεί με δυο και τι μου λέει δυο εσύ, δυο και εγώ, ευτυχώς που είχα καβατζώσει μερικές από τον διάδρομο. Αγγλικά με δυσκολία συνεννόηση μπουζούκι αλλά αυτά που τις τα είπα με σοβαρό ύφος τα έπιασε κατευθείαν. Ξάπλωσε πάλι σαν αγκάθι στον κωλο μου μου λέει κάνε μου μασάζ εκεί δεν ήξερα τι να τις πω αλλά δέχτηκε τα φιλιά μου με ίχνος πάθους στην συνέχεια κατέβηκα στο μουνακι της το οποίο το περιποιήθηκα αλλά το βλέμμα και η απάθεια δεν είχαν αλλάξει εγώ να γλύφω και αυτή το ταβάνι. Γυρνάω βάζω σκουφί πάλι αφού ήπιε, λούστηκε και αλείφτηκε με χημικά έτοιμος ο πυρηνικός αντιδραστήρας την γυρίζω μπρούμητα την σφυροκόπησα???? με ίχνος ηδονής την γυρίζω στην πίσω κίνηση την σφυροκόπησα ????και εκεί με την φωνή της να αρχίζει να ανεβάζει στροφές από ηδονή μέχρι που το έληξα χύνοντας. Σηκώνεται και αρχίζει να μου την λέει γιατί γραφώ και κάτι σαχλαμάρες του στυλ πως την βρίσκεις έτσι άμα είναι θα γράψω και εγώ για εσένα λες και είχα προηγούμενο μαζί της αφού μου ζάλισε τα αρχίδια τις είπα γράψε στα αρχίδια μου. Μπαίνει για ντους και βγαίνοντας έχοντας καταλάβει την μαλακιά της ανοίγει το μπαλκόνι του δωματιου και τι μου λέει θέλω να σου κάνω ένα δώρο να με γαμησεις έξω στο μπαλκόνι σε κοινή θεά τις απαντάω κούκλα μου γλυκιά τι θέλεις απο εμενα και μου απαντάει σεξ μόλις το έχασες αυτό ντύσου και φύγε όπως και έγινε λέγοντας μου την επόμενη θα είναι καλυτέρα αμ δε δεν θα υπάρξει ποτέ ειδικά μαζί σου με άπειρα μπάζα δεν πάω.
    --Λοιπόν ξέρω έπρεπε να την είχα διώξει αλλά πάντα αφήνω μια δεύτερη ευκαιρία δεν ειμαι αδικος αλλά αυτή προτίμησε να μου δώσει αυτή μια δεύτερη ευκαιρία αλλά έπαιξε και έχασε μαζί μου ειλικρινά μπορεί να μην είχαμε χημεία και βασίζομαι σε αυτό και μόνο γιατί στα αλλά από που να το πιάσω και από που να το αφήσω εδώ δεν διηγούμαι πως πηδάω δεν με ενδιαφέρει αυτό και ποτέ δεν με ενδιέφερε αλλά την εμπειρία μου στο σεξ με τουρακια ανώτερης κλάσεως από αυτήν. Αγκάθι σκέτο μου βγήκε η Αγκάθα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 06-08-2022 02:30:32
    ΚΡΙμα ρε γαμωτο και με ειχαν κατακαυλωσει οι φωτο της.αντε γεια να πουμε,κριμα που δεν ειχε γραψει κανενας αλλος τοσες μερες να σε προειδοποιησει.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks