Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lika-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2515 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    lika γλύκα Αξιολόγηση: 7.50 — 05/11/2022 - 14:24
    lika γλύκα Αξιολόγηση: 7.50 — 05/11/2022 - 14:24

    Το κορίτσι στην ώρα του, πολύ όμορφα ντυμένο , φυσικά όλα στο μαύρο, Μελαχρινό κορίτσι γλυκό πρόσωπο, σιδεράκια στα δοντάκια . Φιλάκι και μου συστήθηκε με το πραγματικό όνομα, ζήτησε νεράκι και πέρασε για φρεσκάρισμα. Επέστρεψε με το κιλοτάκι της και το καλσόν. κορμάκι φυσικό και χωρίς μπογιές. η όλη φάση είχε δυο ημίχρονα, πολλά φιλιά , πιπίλα στις ωραίες καυλιάρικες ρόγες της, πίπα καλή από την νεαρά μας με προσπάθειες για ντιπ , δακτυλάκια δεν δέχεται , υγραίνεται με το γλυφομούνι αρκετά με συνοδεία από φωνές και ειδικά στο πήδημα λες και την έσφαζα, α η φωνής είναι ολίγον βαριά και βραχνή , στα αχ βαχ είχε ολίγον γέλιο. περί πηδήματος τώρα δυσκολεύτηκε όταν με καβάλησε , στα 4 δεν έβλεπα τις γκριμάτσες της αλλά οι φωνές της αρκετά δυνατές , καλύτερη στο ιεραποστολικό.
    τελείωμα είχαμε στην κοιλίτσα της αλλά και στα κωλομέρια της, Αγριάδες δεν είχαμε , μόνο μερικές μπάτσες που ζήτησε να είναι soft, Παίζει με τις ρόγες σου και τις γλύφει.
    Από αγγλικά συνεννοήσιμα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 05-11-2022 14:27:49
    ο κλεφτοτιτλάς ξαναχτυπησε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 12-11-2022 02:52:41
    Δαχτυλα μπροστα και πισω παιρνει, και γαμιεται πολυ κινκι.Ερωτυλος καταντησες τελικα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Andronikos3 AvatarAndronikos3Μηνύματα: 23 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Τρελο καυλακι Αξιολόγηση: 7.33 — 31/10/2022 - 19:43
    Τρελο καυλακι Αξιολόγηση: 7.33 — 31/10/2022 - 19:43

    Τρελό καυλοραπανο με δυνατες τασεις στο σεξ. Γλυψαρχιδι και γλυφοκωλι παιζει καλα ,πιπα με προσπαθεια για τα βαθια αλλα κοβει και βαζει χερι ,γλωσσοφιλο δυνατο με εναλλαγες και αγωνας με πολυ ενταση που τον ζει. Δεν είναι όπως στις φωτογραφίες ,στο προσωπο για εμενα απεχει πολυ, ειναι λεπτούλα κοντά στα 30 με μικρό τριγωνικό βυζάκι με ιδιαίτερη ανταπόκρισηη στη ρογα (βυζολαγνοι μακρυα) και πολύ όμορφο μ******. Ομορφη υποδοχη με τα μαυρα εσωρουχα των φωτογραφιων.Νομιζω η φωτογραφια με το ποδι πανω στον καθρεπτη την αντιπροσωπευει.Δυστηχως η υποδοχη ηταν λιγο κρυα και το ξενοδοχειο με το δωματιο δεν βοηθησαν.Αλλα παιρνει γρηγορα εμπρος το νυμφιδιο.Θεωρω οτι πρεπει να πατε θα περασετε καλα εως πολυ καλα.Ισως ζηταει αρκετα αλλα τα δουλευει 100%.Ντροπη στους υπολοιπους που δεν γραφουν τιποτα αλλα και που την εχουν fully booked

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 90
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Ερωτευσιμη Αξιολόγηση: 8.00 — 11/08/2022 - 06:51
    Ερωτευσιμη Αξιολόγηση: 8.00 — 11/08/2022 - 06:51

    Συναντηση με την Λικα, αν και με προλαβε ο Λυκος στη κριτικη που εγραψε. ???? Την ειχα βαλει στο ματι απο τοτε που ηρθε αλλα απειχα απο το σπορ. Με την πρωτη ευκαιρια εγινε η συναντηση σε γνωστο πορνοξενοδοχειο του Hotel Street. ????

    Η μικρη ηρθε στην ωρα της, και οταν ανοιξα την πορτα αντικρισα μια πολυ ομορφη κοπελα, χωρις την λαμψη των φωτογραφιων, γυρω στα ± 28, με ωραια ματια, ενα λεπτο μοντελοειδες σωμα μαυρισμενο, και 1.5 φυσικα βυζια με στητες ρωγες. Φιλια αναγνωριστικα με γλωσσα, και επειδη ηταν το πρωτο της ραντεβου της ημερας της ζητησα να μην κανει μπανιο, αλλα κατευθειαν στο κρεβατι. Οι φωτο και το βιντεο στο σιτε των Αγγελων αντιπροσωπευτικο.


    Γδυθηκε  γρηγορα και την εβαλα ανασκελα με τα χερια της πανω απο το κεφαλι, γλειψιμο και περιποίηση παντου. Δαχτυλα μπροστα, πισω, χυνει γρηγορα στην περιποιηση με εντονα βογκητα, στοματικο καλο, DT δεν προσπαθησα και σεξ σε οτι σταση θελεις.


    Την καθοδηγουσα στο σεξ σε διαφορες παθιασμενες στασεις, ακομα και μπρουμητα την πηρα, και προσπαθησα να βγαλω την πουτανια απο μεσα της να δω αν θα ανταποκριθει σε PSE, αλλα δεν. Αντεχει σκληρο γαμησι σε GFE ρυθμους με βαθια φιλια, χαδια και βογκητα.

    Στα 4 η θεα αξεχαστη, αν και δεν της παραβιασα την πισω πορτα, της εβαλα δαχτυλο στον κωλο ενω την πηδουσα χωρις διαμαρτυρια. Το ζει και της αρεσει το γαμησι.


    Σοσιαλ καλο, με ανησυχιες για τον πολεμο στην Ουκρανια. 

    Παιχτηκαν δυο γυροι σε μια ωρα, και μετανιωσα που δεν την πηρα απο τον κωλο, γιατι εχει φοβερο σωμα και υπεροχο κωλο. Αυτο θα γινει στην επομενη συναντηση γιατι ειναι ενα απο τα μωρα που θα ηθελα να ξαναδω!


    Βιβα Λικα και με την σφραγιδα του Λυκου! ????



    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ Αξιολόγηση: 8.67 — 08/08/2022 - 21:50
    ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ Αξιολόγηση: 8.67 — 08/08/2022 - 21:50

    --Έχοντας ξενερώσει από το αγκάθι????, είπα να δοκιμάσω την Λίκα, για να έχει βάλει λέω ο Άλφα την φωτογραφεία της Wallpaper στο προφίλ του μάλλον θα τον άφησε με κουσούρια άραγε θα αφήσει και στον Λύκο. Έτσι τα χεράκια μου με  κλειστά τα μάτια με οδήγησαν στους αγγέλους κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι διαλέγοντας το ίδιο δωμάτιο με εκείνο που είχε διαλέξει και ο Άλφα με την Λικα άραγε ελπίζω να μη τα βρω πουτάνα όλα????????????.
     -- Μπαίνω στο δωμάτιο βάζω τίγκα ρομαντικό φωτισμό και μουσικούλα deep house όχι σαν την άλλη την ξενέρωτη που τις είχα φτιάξει κατάσταση μας την είπε και από πάνω. Παρφουμαρίστηκα ξάπλωσα βλέποντας τις σοκολατένιες  φωτογραφίες της το Πιπίνι τουρακι είναι σαν σοκολατένια απόλαυση άμα είναι έτσι και στο κρεβάτι θα πάθω Sex Overdose. Χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας αντικρίζω ένα μελαχρινό κορίτσι ακριβώς των φωτογραφιών???? μου θύμιζε μια φίλη μου η οποία είναι φτυστή σε φάτσα αλλά και σε σώμα, ντυμένη με ένα αέρινο σακάκι και από μέσα με κολλάν πάνω σε σανδάλι πέδιλα μαύρα. Διαβαίνοντας την πόρτα του ρομαντικού δωματίου άρχισαν τα παθιάρικα φιλιά ????εγώ να την γδύνω ενώ αυτή να μου χαμογελάει και να με φιλάει πίσω με πάθος. Πήγε στο μπάνιο φρεσκαρίστηκε και μόλις βγήκε μου φανερώθηκε ένα σοκολατένιο γυμνασμένο σώμα άψογο σφιχτό με βυζί και ρόγα Α+ κάγκελο και με άκρα περιποιημένα. 
    --Δεν άργησα σε κλάσμα δευτερολέπτου την έριξα στο κρεβάτι να την φιλάω???? σε όλο της το κορμί βγάζοντας την ηδονή από μέσα της σαν Lacta δεν άργησα και είχα φτάσει στο σοκολατένιο μουνάκι???? της βγάζοντας κραυγές ηδονής, τα δάχτυλα μου είχαν πάρει φωτιά και στις δυο τρυπούλες ????σαν σοκολατένια απόλαυση μετά τις έδωσα τον μητσάρα????έχοντας τον στο στοματάκι της με βαθιές λαρυγγικές διεισδύσεις όχι σαν την άλλη που το κοίταζε με απορία λέγοντας από μέσα της άραγε αν πατησω το κουμπί θα φεγγίσει????. Την έβαλα γονατιστή μπροστά στον καθρέφτη τον οποίο δεν τον άφηνε στιγμή τον πουτσο μου να τον γλύφει ????μέχρι μέσα όλον λαχταρώντας τον μέσα της βαθιά δεν άντεξα σκουφί την έβαλα πίσω κολλητό την σφυροκόπησα???????? σκυφτή στο καθρέφτη δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου μας ????σχεδόν γρήγορα από την καυλα που μας ξεχείλιζε.
    --Μπανάκι και από του δυο μας με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι είναι από Ουκρανία και είναι κομμώτρια την άφησα να απολαύσει το Ιqos της έχοντας κάτσει διπλά της να την χαζεύω και να την φλερτάρω σεξουαλικά με πάθος, δεν ήθελα και πολύ τα χείλη μας είχαν ενωθεί ????πριν τελειώσει τις ρουφηξιές της. Κατέβηκα στα χαμηλότερα στρώματα αυτού του σοκολατένιου κορμιού και της χάρισα απόλαυση μοναδική με ένα ξέφρενο γλείψιμο στο μουνί της μόνο που δεν πήρα κομμάτι μαζί μου κάνοντας την να χύσει, στο καπάκι άρπαξε τον μητσαρα και τον εξαφάνισε δια ροπάλου. Σε δευτερόλεπτα είχα γίνει και πάλι τούρμπο ???? σκουφί την γυρίζω ανάσκελα και όλος μέσα βαθιά της με αργές και βασανίστηκες κινήσεις προσεφέροντας της ένα δεύτερο πανδαιμόνιο ηδονής με τα χέρια της και τα ποδιά της να με έχουν εγκλωβίσει τραβώντας με όλο και ποιο μέσα στην τρυπα της ????, δεν άντεξα και την σφυροκόπησα???????????? σε όποια στάση και πόζα μου καθόταν αλλά το τέλος για εμένα ήρθε στο ποιο υπέροχο κομμάτι της στιγμής στο στόμα της????. Σηκώθηκε μπουκωμένη τα έφτυσε πλύθηκε και ήρθε δίπλα μου αγκαλιασμένοι λέγοντας μου είσαι σαν αγρίμι σκέτο στο σεξ εννοώντας ποσό πολύ την ικανοποίησα σε όλα τα επίπεδα????. Πριν φύγει είχε μείνει λίγος χρόνος προσφέροντας μου ένα μασαζάκι, αφού τελείωσε τις άφησα το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε δικαιωματικά την αποχαιρέτησα με την ελπίδα να ξανανταμώσουμε χαζεύοντας την να περπατάει στο διάδρομο με τα σανδάλι πέδιλα της και τον κωλο της.  
    --Δικαιωματικά ο Άλφα έχει βάλει το πρόσωπο της εγώ θα την βάλω πρώτη πρώτη στην πόρνο συλλογή μου ανεκτίμητης αξίας το κορίτσι είναι μια πανδαισία του σεξ είναι ακριβώς των φωτός μελαχρινό κομψό τουρακι χωρίς αγκάθια την σκεφτόμουν συνέχεια καθώς οδηγούσα για πίσω με την μόνη διαφορά ότι είχε επουλώσει το αγκάθι που με είχε τρυπήσει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    lagonisian Avatar lagonisian 09-08-2022 11:53:19
    λίγα εμότζι έβαλες ρε μαν...χαχαχα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks