Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Angel Petite  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Ειναι πετιτ κοπελα με μεγαλη εμπειρια Αξιολόγηση: 8.20 — 08/10/2021 - 15:16
    Ειναι πετιτ κοπελα με μεγαλη εμπειρια Αξιολόγηση: 8.20 — 08/10/2021 - 15:16
    Ειναι πετιτ κοπελα με μεγαλη εμπειρια στο επαγκελμα. Η αρχη απλη χωρις πολλα λογια αλλα η συνεχεια εγεινε με πολυ ωρεξη απο πλευρας της να με ικανοποιησει. Η πιπα ηταν εντονη με καλο βαθος και με γλειψιμο στα αρχιδια. Στο γαμησι προχωρησαμε μετα απο ενα καλο δαχτυλιασμα που της εκανα στο μουνι. Δεν αντισταθηκε στο παιχνιιδι που της εκανα και εκανε ωραιες εκφασεις στο προσωπο που τις κοιταζα. Πρωτη σταση στα τεσσρρα και την πηρα δυνατα. Το μουνι της εγεινε υγρο και αρχισε τα βογκητα. Επομενη σταση ιεραποστολικο με τα ποδια στους ωμους μου. Την γαμησα βαθια και καλλα. Τα χυσια την πρωτη φορα τα εριξα στην κοιλια και την δευτερη στον κωλο. Μου αρεσε που δεν βιαστηκε να παει να πλυθει και με ρωτησε αν θελω να παει. Ειναι καλο για ανωμαλιες αυτο το κοριτσι αλλα δεν της ζητησα πολα αυτην την φορα ισως την επομενη να το κανω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

    Ιστορίες: 0

    Η Ειντζελ ειναι ενα μικροσωμο κοριτσι Αξιολόγηση: 7.60 — 02/10/2021 - 14:15
    Η Ειντζελ ειναι ενα μικροσωμο κοριτσι Αξιολόγηση: 7.60 — 02/10/2021 - 14:15
    Η Ειντζελ ειναι ενα μικροσωμο κοριτσι που δεν το κανεις για CG αλλα για τις υπηρεσιες που κανει πραγματικα αξιζει. Ειναι κοντα στο 25 με 27 και εχει γλυκουλικο προσωπο αλλα και αρκετα καλο σωμα. Η επικοινωνια μαζι της γινεται στα ελληνικα και γενικα γουσταρει την κουβεντα και δεν βαριεται. Στη αρχη καναμε προκαταρκτικα με γλειψιμο απο μεριας της σε ολο μου το σωμα και με καταλληξη ενα τσιμπουκι που θα το θυμαμαι. Μιλαμε για πολυ ρουφιγμα και γλειψιμο καυλωτικο σε πουτσα και μπαλες. Δεν χασαμε χρωνο και αρχισαμε το σεξ με εναλλαγες στασεων απο ιεραποστολικο σε πισοκολλητο και μετα παλι ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου. Την εκανα τελικα σαν μπάλα την κοπέλα και την γαμουσα με βαθος και δυναμη στο ρωζ μουνι της. Η τυπισα το ευχαριστηθηκε πραγματικα το γαμησι που της εκανα και το μουνι της πεταξε τα υγρα του και με γεμισε και στα αρχιδια. Το χυσιμο το εκανα μεσα της και μετα απο πενταλεπτη ξεκουραση πηγα να πλυθω για να περασουμε στον δευτερο γυρο. Το ιδιο εκανε και η κοπελα και μετα στο κρεβατι αρχισε παλι το γλειψιμο ξεκινωντας απο τα αρχιδια και καταληγοντας στο καυλη οπου μου το φιλαγε λες και ηταν το στομα του εραστη της. Μεσα μου πειστηκα να της κανω ενα γλειφωμουνι και της το χαρησα πριν ξεκινησουμε. Ξανακαναμε τις προηγουμενες στασεις και αυτην την φορα την εχυσα στα βυζια. Εμεινα πολυ ευχαριστημενος μαζι της, σας την συνηστω...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Απο προσωπο δεν μου αρεσε, οχι Αξιολόγηση: 7.00 — 24/09/2021 - 13:25
    Απο προσωπο δεν μου αρεσε, οχι Αξιολόγηση: 7.00 — 24/09/2021 - 13:25
    Απο προσωπο δεν μου αρεσε, οχι οτι ειναι ασχημη αλλα δεν ειναι αυτο που μου αρεσει εμενα. Στο σωμα μου ταιριαξε. Εχει ωραια βυζιά οπος φαινονται στις φωτογραφιες και το υπολοιπο σωμα ομορφασ χηματα. Στο σισιαλ ειναι καλη αλλα δεν ειχε και πολλα να πει. Μου εκανε ωραιο ζεσταμα με φιλια και χαδια στο σωμα και ανταπεδωσα με το ιδιο νομισμα. Οι αντιδρασεις καυλας απο μεριας της μου αρεσανε και η πουτσα μου σηκωθηκε πριν μου τον παρει στο στομα. Μου εκανε μια πιπα πολυ ωραία καπως ερσιτεχνικη στην αρχη αλλα μετα μου εδειξε το παει να πει επαγκελματιας. Γλειψιμο στα αρχιδια κανει οσο θελεις και απο οτι καταλαβα αν της ζητησεις μπορει να σου κανει και rimming απλα δεν το ζητησα γιατι ντρεπομουνα. Ξεκινησαμε σεξ σε σταση κουταλι και μπηκε κατευθειαν στον ρολο κανοντας την γκομενα μου. Οταν καυλωσα αγρια την εβαλα στα τεσσερα και συνεχισα μεχρι να χυσω. Ο δευτερος γυρος εγεινε μετα απο ντους και απο τους δυο μας και σε σταση ιερπαοστολικου. Να μην ξεχασω να πω οτι το μουνι της εχει καλη αισθηση και κανει χρηση τζελ. Οσο και αν δεν εμεινα ικανοποιημενος με την εμφανιση της οι υποηρεσιες της με ικανοποιησαν σε βαθμο που το ξεχασα το πρωτο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Γλυκό και πειθαρχημένο κορίτσι η Ειντζελ. Εχει Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 13:49
    Γλυκό και πειθαρχημένο κορίτσι η Ειντζελ. Εχει Αξιολόγηση: 7.80 — 15/09/2021 - 13:49
    Γλυκό και πειθαρχημένο κορίτσι η Ειντζελ. Εχει εμπειρία σε ότι αφορά το σεξ και στο σοσιαλ ξερει ότι πρέπει για να σπάσει τον πάγο και να αρχίσει το σεξ μαζί της. Κανει αρκετά καλό τσιμπούκι τέτοιο που στον κάνει πετρα αλλά όχι που να χύνεις αμέσως. Στο σεξ γαμιέται με όρεξη και στήνεται ωραία σε ότι σταση θέλεις. Η καλύτερη για μένα ηταν το πισωκολλητό οπού της έδινα και χαστούκια στον κωλο. Αντέχει δυνατό γαμήσι και έχει καλή αίσθηση το μουνί της. Σαν έξτρα υπηρεσία μου έκανε μασάζ ανάμεσα στις δύο φορές και μάλιστα αρκετά καλό Αυτο που σκεφτόμουν σε όλη τη διάρκεια ήταν να την έπαιρνα απο κώλο αλλά δεν το είχαμε κανονίσει απο πριν οπότε έμεινα για την επόμενη φορά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Είναι ότι βλέπεις στις φωτογραφίες. Χαμογελαστο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 03/09/2021 - 23:24
    Είναι ότι βλέπεις στις φωτογραφίες. Χαμογελαστο κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 03/09/2021 - 23:24
    Είναι ότι βλέπεις στις φωτογραφίες. Χαμογελαστο κορίτσι που κάνει την δουλειά της σωστά και όχι απο υποχρέωση. Πολύ καλή στο σοσιαλ και σπάει εύκολα τον πάγο για να περάσει σε φιλιά και αγκαλιές. Το δωμάτιο είχε ιδανική θερμοκρασία και όσο και να πηδηχτήκαμε ιδρώσαμε ελάχιστα. Η γκόμενα είναι σαν να τα έχεις μαζί της και είναι καθαρή και μυρίζει τέλεια. Το μουνί της είναι ωραίο και αξίζει καλό γλείψιμο. Δέχεται δαχτύλιασμα όσο λίγες κοπέλες μπορώ να πω... Στο σεξ τα δίνει όλα σε στάσεις κίνηση και βογκητα με αρκετές πρωτοβουλίες και με ένταση δύσκολα την ξεχνάς. Κάναμε δύο γύρους με την ίδια συμμετοχή απο πλευράς της μέχρι το τέλος. Και τισ δύο φορές τελείωσα με τον πούτσο μέσα της. Καθήσαμε στο τέλος αγκαλιά και φιλιόμασταν μέχρι να περάσει η ώρα. Απόλυτα επαγγελματικές οι υπηρεσίες της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Λόγο χαμηλής τιμής δεν περίμενα τίποτα Αξιολόγηση: 7.00 — 19/05/2021 - 10:02
    Λόγο χαμηλής τιμής δεν περίμενα τίποτα Αξιολόγηση: 7.00 — 19/05/2021 - 10:02
    Λόγο χαμηλής τιμής δεν περίμενα τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ήταν έκπληξη η περίπτωση της. Η Ειντζελ είναι γλυκούλικο κοριτσάκι με ωραίο σώμα το οποίο δυστυχώς δεν φαίνεται όλο στις φωτογραφίες. Σε κάνει να νιώσεις όμορφα απο την αρχή και σε φιλάει σαν να είναι ερωτευμένη. Κανει μασαζάκι στους μύες ενώ εξερευνά το σώμα και όταν φτάνει στον πούτσο κάνει μαγικά με το στομα της ενω με το χέρι της κάνει μασάζ στα αρχίδια. Στη πίπα βάζει πολύ σάλιο και δημιουργεί το τέλειο μουνί με το στόμα της αλλά το κανονικό της μουνί δεν πάει πίσω. Το λιπαίνει με τζέλ και μέσα το νιώθεις καλά δεν είναι ξεσκισμένο. Της έκανα εξαντλητικό γαμίσι με απαιτητικές στάσεις και μου αποκρίθηκε πολύ καλά σε όλες πλήν μιας αλλά δεν με πέιραξε η μία αφου στις άλλες ήταν πολύ εντάξει. Τα χύσια τα δέχτηκε στο πρόσωπο την πρώτη φορά και στα βυζιά την δέυτερη. Ανάμεσα καναμε ντους και μετά μου έκανε και μασαζ. Στο μασάζ χρειάζεται να μάθει περισσότερα πράγματα αλλά η προσπάθεια της να με ευχαριστήσει ήταν μεγάλη και αυτό από μονο του με έκανε να νιώσω υπέροχα. Νομίζω πως ζητάει λίγα και για την εμφάνηση που έχει αλλά και για την περιποίηση που κάνει Άλλες δεν κάνουν ούτε τα μισά και παίρνουν πολλά περισσότερα. Αυτά απο την Ειντζελ και απο εμένα. Τα λέμε στην επόμενη κριτική
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Δεν ειμαι και πολυ φαν των Αξιολόγηση: 8.00 — 04/05/2021 - 20:02
    Δεν ειμαι και πολυ φαν των Αξιολόγηση: 8.00 — 04/05/2021 - 20:02
    Δεν ειμαι και πολυ φαν των Ελληνιδων ή κοριτσιων που ειναι μονιμα εδω αλλα σε κουβεντα που ειχα με φιλο μου τονισε ατι που το ηξερα αλλα αρνιομουν πεισματικα να το δεχτω οτι στο κρεβατι ειναι μπομπες οσες εχουν μαθει στην Ελλαδα να γαμιουνται Παμε στη κριτικη: Συναντηση στο lacoba οχι απο τα αγαπημενα μου αλλα ειναι αυτο που ειναι αρκετα κοντα μου Η Αντζελα ειναι οντως πετιτ στο υψος ο σωματωτυπος της ανατολιτικος απο την μεση και πανω κανονικη αλλα με αχλαδωτη περιφερεια,το σωμα της δεν εχει καμια σχεση με τα ρωσιδακια που παω συνηθως εχει πολυ ομορφο στηθος στητο και σφιχτο Μου δηλωσε οτι ειναι απο νησι του αργοσαρωνικου στο σωμα της εχει 3 τατουαζ Μια κορωνα στην κλειδα ενα αλλο κατω απο το αριστερο στηθος και ενα μεγαλουτσικο στη μεση το προσωπο της ειναι ακετα συμπαθητικο κι οσο το παρατηρεις το συμπαθεις περισσοτερο ειναι πλεον ξανθια αλλα ειπε θα το βαψει ξανα Ηλικιακα μου κανει 27-28 Αυτο ομως που πραγματικα μου αρεσε ηταν η συμπεριφορα της πραγματικα ανατολιτισσα γκομενα χανουμακι κι σε θελει πασακα της σε κανακευει και ειναι τρυφερη κανει καταπληκτικη πιπα και πολυ καλο μασαζ στην πιπα τα δινει ολα deep throat οχι οτι ειμαι μεγαλοψωλης πολυ καλη περιποιηση αρχιδιων γενικα τρομερη συμπεριφορα Ισως οτι καλυτερο εχω συναντησει απο συμπεριφορα ομιλητικοτατη χωρις να κλεψει χρονο ομως στο σοσιαλ και χαμογελαστη Μπραβο στο κοριτσι!!!! Εν κατακλειδι οσοι ψαχνουν κορμι λαμπαδα τυπου city tour δεν θα τους κανει οσοι θελουν χανουμακι να κανακευουν τον πασακα τους δινω προσωπικη ΕΚΤΙΜΗΣΗ οτι θα περασουν ΤΕΛΕΙΑ Ειναι σιγουρα VFM ΣΤΑ 90 ΕΥΡΩ για αυτο και το 9αρι Με το γραφειο σε 3 sms κανονισαμε το ραντεβου χωρις καποιο προβλημα παροτι αργησα να παω και 10 λεπτα και την ειδα που περιμενε εξω ουτε με ενοχλησαν στο τελος της ωρας βεβαια τελειωσε και η μπαταρια της Αντζελας οποτε και να ηθελαν να παρουν δεν μπορουσαν )))))
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Αρχικά μπράβο στον φωτογράφο, δείχνει μόνο Αξιολόγηση: 6.60 — 28/04/2021 - 19:24
    Αρχικά μπράβο στον φωτογράφο, δείχνει μόνο Αξιολόγηση: 6.60 — 28/04/2021 - 19:24
    Αρχικά μπράβο στον φωτογράφο, δείχνει μόνο τα όμορφα πάνω της ενώ τα άσχημα καθόλου. Από σώμα είναι γενικά καλή αλλά από πρόσωπο δεν λέει και τόσο όταν φυσικά σκεφτείς πόσα πληρώνεις γιατί αν ήταν σε μπουρδέλο δεν θα ήταν καθόλου άσχημα. Στη συνεννόηση ήταν εντάξει αλλά με την έννοια ότι πλέον το πήρα απόφαση ότι η κοπέλα είναι υπερτιμημένη. Ξέρει ελληνικά αλλά με τίποτα δεν την κάνω για Ελληνίδα. Είναι καλή στο στοματικό και ευτυχώς γιατί αν δεν είχε και αυτό τότε γιατί την πλήρωσα; Στο σεξ στήνεται σε ότι στάση γουστάρεις και αφήνει κραυγές που εγώ θα έλεγα να τις ελαττώσει γιατί ήταν μάλλον λίγο υπερβολικές... Αλλά και πάλι γούστα είναι αυτά και μπορεί σε άλλους να αρέσει. Ευχαριστήθηκα μαζί της αλλά είναι λίγο υψηλή η τιμή της κατά τη γνώμη μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks