Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 123

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

JPMorgan AvatarJPMorganΜηνύματα: 8 Κριτικές: 2

Ιστορίες: 0

Τουμπανο! Αξιολόγηση: 8.67 — 04/04/2023 - 18:36
Τουμπανο! Αξιολόγηση: 8.67 — 04/04/2023 - 18:36

Καλησπερα απο μενα.

Αποφασισα να γράψω την πρωτη μου κριτικη μιας και προσφατα ειχα μια ωραια εμπειρια με την Mariah και ηθελα να κανω μια καλη αρχη. Λοιπον παιδες… το κοριτσι ειναι πραγματικα ομορφο και ξερει και ελληνικα. Στον ωραιο της χωρο μου εκανε την αρχικη εξυπηρετηση η υπηρεσια και ολα στο δωματιο τα βρηκα καθαρα και ετοιμα. Η τυπισσα δεν αργησε να ερθει και δεν εχασε χρονο. Ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα με εμενα να την γλειφω σε ολο της το σωμα που ειναι ονειρο πραγματικο. Μετα μου εκανε ενα καλο τσιμπουκι με καποτα και στην συνεχεια ανεβηκε πανω μου για καβαλημα. Ωραιες οι κινησεις της και η ενεργεια της στο φουλ. Κοιταζα τις βυζαρες να ανεβοκατεβαινουν και ακομα δεν μπορω να τις βγαλω απο το μυαλο μου. Απο κατω μου στηθηκε καυλωτικα στα τεσσερα και εδωσα το γαμησι που ηθελα χωρις να μου βαλει ορια. Την ευχαριστηθηκα και ενιωσα οτι και για εκεινη ηταν μια θετικη εμπειρια. Στα 20 λεπτα ακριβως ειχα τελειωσει και με χαιρετησε ευγενικα βγαινοντας απο το δωματιο.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Μαράια: Από τις παλιές καραβάνες, τίμιο τυπικό σέρβις Αξιολόγηση: 7.33 — 28/07/2022 - 16:54
Μαράια: Από τις παλιές καραβάνες, τίμιο τυπικό σέρβις Αξιολόγηση: 7.33 — 28/07/2022 - 16:54

    Τη Μαράια την πρωτογνώρισα στα πρώτα της βήματα, παίζει να ήμουν και ο πρώτος της πελάτης στην πρώτη της βάρδια στο Βουλιαγμένης 238, όταν ακόμα ανήκε στην "Γερμανική" αλυσίδα και εγώ ήμουν σούπερ ενεργός στον στουντιακό χώρο. Έκτοτε έχουν μεσολαβήσει μέσα στα χρόνια καμια 10αριά συναντήσεις. Μέχρι την τελευταία που έγινε πριν καμία εβδομάδα στο Αριστοτέλους 6. Παραμένει κούκλα, μαύρο μακρύ μαλλί, ωραίο πρόσωπο χαμογελαστό και εκφραστικά μάτια, πανέμορφο φυσικό στήθος απαλό στην αφή με ωραίες ρόγες, σώμα ωραίο με καμπύλες και πολύ καλοσχηματισμένο και σφιχτό κώλο που είναι και το δυνατό της όπλο μαζί με τα όμορφα πόδια της. Ευγενική, μέσα στο χαμόγελο, πάντα θα δημιουργήσει θετικό κλίμα.

      Όπως και προχθές, στο σέρβις της ακολουθεί μια συγκεκριμένη πορεία χωρίς εξάρσεις ή αλαλγές. Στα τόσα χρόνια ένα εξτραδάκι δεν μου χει δώσει, δεν κάνει κιόλας...Τσιμπούκι με καπότα, σε όποιο πρόγραμμα και να πάρεις, αλλά καλό και αισθησιακό με ματιές ωραίες, παίζει με το στήθος της και σε φτιάχνει ακόμα περισσότερο. Ενίοτε σε αφήνει να την περιποιηθείς ανάλογα τα κέφια της. Στο κυρίως πιάτο είναι δεκτική, στήνεται ωραία με μεγάλο ατού στα 4, με άψογο στήσιμο κώλου και βαθιές διεισδύσεις από μένα. Ιεραποστολικά καλή αίσθηση με το προσωπάκι της σε πρώτο πλάνο, αλλά κ κει βάζει έναν κόφτη αν ανεβάσεις ρυθμούς. Και τέλος και πολύ καλή στάση ιππαστί, αλλιώς cowgirl που πραγματικά το έχει και το κατέχει. Κουνιέται ωραία και αισθησιακά. Τελείωμα πάνω στα κωλομέρια της χαμογελώντας και οι δύο...

     Η Μαράια όπως λεώ κ στον τίτλο ειναι πια παλιά καραβάνα, χωρίς να σημαίνει ότι είναι μεγάλη, προς θεού, 33άρα είναι, το σερβις σταθερό και απαράλλαχτο, δε θέλει ή δεν μπορεί να πάει παραπέρα, κάνει σέρβις εποχής που ακόμα στα στούντιο δεν είχαν αρχίσει τα ακά στοματικά και τα άλλα κόλπα και ως εκ τούτου χάνει ακόμα και από τις άλλες συναδέλφισσες της στην ίδια αλυσίδα....Τέλοσπαντων, όμως είναι τίμια, σωστή και ως λύση σιγουρου αδειάσματος είναι οκ αφού συνευρίσκεσαι με ένα πολύ ωραίο κορίτσι, με ωραίο κορμί κ φατσούλα....Απλά νιώθω ότι η εποχή την ξεπέρασε και την ίδια ή τουλάχιστον την ξεπερνάει και την αφήνει πίσω...Και ειδικά όταν στα ίδια λεφτά πια βρίσκεις κορασίδες που κάνουν "παπάδες" και υπηρετούν με θέρμη τον άνδρα και το ανδρικό μόριο...

    Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money