Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Camila  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 238

    Κριτικές Χρηστών

    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Πιπινολατρεια Αξιολόγηση: 6.67 — 30/07/2022 - 23:15
    Πιπινολατρεια Αξιολόγηση: 6.67 — 30/07/2022 - 23:15

    Μιλησα με την τηλεφωνητρια για διαφορα κοριτσια που εχουν αλλα εχοντας στο μυαλο μου παντα οτι θελω πιπινι.

    Οι περιγραφες των υπηρεσιων δεν με βρισκανε απολυτα συμφωνο αλλα τι να εκανα.. η επαιρνα εμπειρη αλλα σε ηλικια κοντα στα 30 η πιπινι και με συμβιβασμο. Τελικα αποφασισα να δεχτω το πιπινι και η καλυτερη στα ματια μου ηταν η Καμηλα. 

    Το απογευμα της ιδιας ημερας ηταν διαθεσιμη και επελεξα ινκολ για να μην χασουμε χρονο με πλυσιμο και με ντυσιμο αφου εγω τα δικα μου ρουχα τα βγαζω γρηγορα και το πλυσιμο δεν μου παιρνει πανω απο δυο με τρια λεπτα, ηθελα ολος ο χρονος να εξαντληθει μαζι της στο κρεβατι.   

    Εριξα μια γρηγορη ματια στις κριτικες, καποιες καλες και καποιες οχι αλλα περισσοτερο εδωσα βαση στα λογια της τηλεφωνητριας και στο ενστικτο μου που μου λεει παντα να μην κρινω απο λογια αλλων αλλα απο πραξεις. 

    Πραγματικα ειναι ενα κοριτσι με κοντο αναστημα, στην ηλικια που αναφερεται στο σαιτ και με βυζια και κωλο καυλα. Πιπινακι με ωραιο δερμα, χαμογελο και γλυκο προσωπακι, ενα ονειρο για τον πιπινολατρη η εικονα της...

    Τα βυζια και ο κωλαρακος ο πεταχτος ειναι για πολυ γλυψιμο, βεβαια η αματουριλα της φαινεται απο την πρωτη στιγμη αλλα ειναι και προθυμη να κανει την δουλιτσα της εξου και το χαμογελο και η υπακοη.

    Το κουκλακι δεν εχει ιχνος παραπανω κιλων και ολο το δερμα της μυριζε γαματα απο καποια λοσιον που ειχε βαλει. 

    Φιλακι στο στομα μονο επιφανειακο και δεν πιεσα για περισσοτερο, εδωσα βαση στο σωμα και φιλησα και εγλυψα απο τον λαιμο στα βυζια με επιμονη σε αυτο το σημειο, μετα πιο κατω στην κοιλια και στο μουνι επισεις σταση μεγαλυτερης διαρκειας. Σηκωσα και τα ποδια ψηλα και επεσε πολυ γλυψιμο σε μουνι και κωλο. Απολαυσε τα προκαταρκτικα που της εκανα αλλα οταν ηρθε η σειρα της οπως το περιμενα δεν ηταν και τοσο εμπειρη αλλα ηταν καυλωμενη και εκανε προσπαθεια. Ο πουτσος μου ηταν ηδη καυλωμενος και το γλυψιμο στο κεφαλι ηταν απολαυστικο, δεν χρειαζοταν τιποτα περισσοτερο. 

    Στο σεξ παιξανε δυο γυροι σε ρυθμο gfe, φροντισα να μην εχει παραπονο μονο και μονο για να εχει την γλυκια εκφραση στο προσωπο. Το μουνι της ειναι σφιχτο και θελει σιγα στην αρχη οπως και οι στασεις που και εκει θελει λιγο χρονο για να στηθει σωστα. Το σπερμα την πρωτη φορα το εριξα στον κωλο και την δευτερη στα βυζια.

    Απο στησιματα μου αρεσε το cowgirl και ας μην ξερει να το κανει καλα λογο του οτι εβλεπα να προσπαθει και τα βυζια της ηταν υπεροχο να τα βλεπω να ζελεδιζουν. Δεν μας εμεινε χρονος για σοσιαλ αλλα και εγω δεν ξερω ισπανικα οποτε κανενα νοημα δεν θα ειχε.

    Εγω την ειδα πολυ θετικη σαν χαρακτηρα, δεν το βαζει κατω και ας μην ειναι εμπειρη και συνολικα το ραντεβου ηταν καλο περα του οτι ειναι πιπινι δηλαδη, αξιζε σαν εμπειρια γενικοτερα. 

    Μακαρι να πιανουν παντα ετσι τοπο τα λεφτα μας, ειναι ενα υπεροχο πιπινι... το πολυ αρνητικο οτι δουλεψαμε πολυ το γκουγκλ τρανσλάιτ που σιγουρα αν υπηρξε εστω και λιγη γνωση αγγλικων το ραντεβου θα απογειωνοταν

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Ωραιο πιπινι αλλα για αυτους που εχουν υπομονη Αξιολόγηση: 7.00 — 29/07/2022 - 18:57
    Ωραιο πιπινι αλλα για αυτους που εχουν υπομονη Αξιολόγηση: 7.00 — 29/07/2022 - 18:57

    Την πρωτη φορα που την ζητησα ηταν πιασμενη και δεν μπορουσα αργοτερα. Την δευτερη την βρηκα και την εκλεισα αμεσως. 

    Η Καμηλα ειναι στο υψος που δηλωνει, ενα λεπτο κοριτσι σε ηλικια γυρω στα 20 με γλυκο προσωπο και σωμα το οποιο εχει περασει απο πλαστικο και της εχει φτιαξει τα βυζια, για τον κωλο δεν ρωτησα αλλα και αυτος ηταν πεταχτος οποτε ολα ειναι πιθανα. Το αποτελεσμα αισθητικα πολυ ωραιο και στην αισθηση μη διαχωρισιμο απο το αληθηνο.

    Δεν ειχε βαφτει στο προσωπο και για την ηλικια της εχει καλο δερμα, αρκετα καθαρο. Στο ντυσιμο ειχε φορεσει εφαρμοστα για να φαινονται οι καμπυλες και γοβες... ενα μουνακι που αν το εβλεπες στο δρομο σιγουρα θα γυρναγες το κεφαλι σου. 

    Δεν ξερει αγγλικα οποτε μην σκεφτεστε για σοσιαλ εκτος και αν ξερετε ισπανικα, εγω μονο OLA...

    Προσπαθησα για φιλια και αρχικα εδειξε εναν δισταγμο ο οποιος μετα εξαφανιστηκε και εγινε και αρκετα παρορμητικη μαλιστα.

    Τιμησα τα βυζια της με την γλωσσα μου και μετα μου πηρε μια πιπα που στην αρχη ηταν λιγο απογοητευτικη αλλα την διεκοψα, της εκανα ενα γλειφομουνι με δαχτυλο να μπαινοβγαινει στο μουνι της και στην συνεχεια η δευτερη προσπαθεια στο στοματικο ηταν πολυ βελτιωμενη. 

    Στο σεξ ειναι αυτο που περιμενεις απο ενα απειρο πιπινι, αλλα δεχεται καθοδηγηση και θελει να σε υπηρετισει και αυτο ηταν αρκετο για την περιπτωση μου. Εχει ευλιγιστο κορμι και ιδανικο γαμησι σε οτι σταση σκεφτεις, αυτο θα το διαπιστωσει στην συνεχεια της καριερας της που κατα την γνωμη μου εχει μελλον. Δεν θελει να την γαμας δυνατα και δικιο εχει αλλα και ο τροπος συμμετοχης με φιλι και χαδια δεν σου βγαζει τον γαμια απο μεσα σου. 

    Την γαμισα μια φορα μονο με διαρκεια και στον υπολοιπομενο χρονο καναμε ενα ακομα φασωμα πριν φυγει. 

    Οσοι εχετε την διαθεση για πιπινι και υπομονη ειναι πολυ καλη για την περιπτωση σας... Μονο για αυτους ομως για σκληρους και απαιτητικους οχι


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Απειρο μουνακι Αξιολόγηση: 7.00 — 25/07/2022 - 23:11
    Απειρο μουνακι Αξιολόγηση: 7.00 — 25/07/2022 - 23:11

    Επικοινωνισα με το γραφειο απο την προηγουμενη μερα του ραντεβου και με καποιες πληροφοριες που πηρα αποφασισα να την κλεισω για μια ωρα στο ξενοδοχειο της.

    Αποφασισα να παω με ταξι για να ειμαι ακομα πιο ξεκουραστος και εφτασα στην ωρα του ραντεβου. Ολα ηταν ετοιμα, το κοριτσι με υποδεχτηκε φορωντας τα εσωρουχα της σε ενα κορμι νεανικο με ομορφες καμπυλες μπροστα και πισω. 

    Περισσοτερο απο ολα πανω της μου εκαναν εντυπωση τα βυζια της γιαυτο και γιαυτο αφιερωσα αρκετο χρονο γλειφοντας τα στην συνεχεια. 

    Ειναι μικρη σε ηλικια και δεν εχει εμπειρια στο σεξ και αυτο σε κανει να αναρωτιεσαι πως και εχει κανει ενισχυση στα βυζια...

    Πλησιαζει τις φωτογραφιες σε εμφανιση και εχει το αναστημα που αναφερεται στο σαιτ, εχει καλο δερμα και θελει να ικανοποιησει πραγματικα οποτε τις συγχωρεσα τυχον λαθακια που εκανε. 

    Γουσταρει να παιρνει και να δινει χαδια, αρχισε να γλυφει τον λαιμο μου και τις ρωγες μου και τοτε την εβαλα απο κατω και την εγλειψα παντου με επιμονη τοσο στα βυζια και τοσο στο μουνι.

    Απο καθαριοτητα ηταν αψογη και δεχτηκε γλειψιμο και στον κωλο αλλα οχι δαχτυλο.

    Στο γαμησι προσπαθησε για cowgirl αλλα δεν το εχει και το μετατρεψαμε σε ιεραποστολικο. Ειχε καλη συμμετοχη με φιλια στο στομα και με κοιταζε στα ματια. 

    Ενα ελαφρυ σφυροκοπημα στα τεσσερα την εκανε να αναστεναζει αλλα εμενα με υπερ καυλωσε η θεα του πεταχτου κωλου της. 

    Εχυσα μεσα της και πηγαμε μαζι στο μπανιο, δεχτηκε την προταση μου... 

    Προσπαθησε μασαζακι αλλα δε ξερει πολλα οποτε της ζητησα πιπα που εκει εκανε την δουλεια της σωστα. 

    Το δευτερο γαμησι το ξεκινησαμε στα ορθια και το τελειωσαμε με πισωκολλητο. 

    Τα λεφτα τα πηρε στο τελος και ηταν χαμογελαστη και ευγενικη μεχρι εκεινη την στιγμη πραγμα το οποιο βοηθησε στην επικοινωνια γιατι απο αγγλικα δεν ξερει σχεδον τιποτα.

    Σαν νεα που ειναι εμεινα ευχαριστημενος, θα την ξαναεπερνα μονο μετα απο καιρο για να εχει παρει λιγο περισσοτερο εμπειρια.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Τρελοκοτσιδου Αξιολόγηση: 6.67 — 25/07/2022 - 11:19
    Τρελοκοτσιδου Αξιολόγηση: 6.67 — 25/07/2022 - 11:19

    Πολυ πιο ξανθια απο οτι στις φωτογραφιες με εξαιρετικα φτιαγμενο βυζι εγω το περασα για φυσικο αλλα μου ειπε ειναι σιλικονη, Ομορφα κοκκινα αθλητικα εσωρουχα και προσωπο νεανικο λαμπερο πεντακαθαρο με ματια που λαμπυριζουν. Ειναι εκτος ελληνικης πραγματικοτητας στο εσκορτινγκ βαζοντας αυτα τα χαζα τα λατινοαμερικανικα τραγουδια και ζηταει να χορεψετε αλλα δεν το εχει ακομα ειναι πολυ απειρη, θελει καθοδηγηση στο πως θα κανει τι και τα πραγματα δυσκολευουν στην παντελη ελλειψη αγγλικων απο αυτην και ισπανικων απο εμενα. Ευτυχως εμαθα το ρουφα να το λεω στα ισπανικα οποτε βρηκαμε καποια ακρη αλλοιως θα πηγαινα κουβα.

    Συμπερασματικα, ομορφη αγουρη και απειρη με δυνανοτητες, Δεν ειναι για μισαωρα ραντεβου σαν τα δικα μου διοτι θες αρκετη ωρα να συννενοηθεις, αν ομως παρουν τα πραγματα ρυθμο ειναι υπακουη και καταπελτης, Αυτα εχω να πω την αποφαση να την βγαλετε μονοι σας, σε οσους αρεσουν τα νεα τα αβγαλτα και σε αυτους που ξερουν ισπανικα πιστευω θα περασουν καλα, οι αλλοι θα δυσκολευτουν διοτι δεν εχει κασσετα με προγραμμα οπως οι πιο εμπειρες, εκει το πας οπως παει και ή θα εχεις επιτυχια ή αν παρεκλινεις λιγο θα εχεις αποτυχια, Και τιπ τσουπαρ σημαινει ρουφα πιπα στα ισπανικα και ειναι η λεξη κλειδι που εσωσε αρκετα απο το ραντεβου μου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 25-07-2022 12:02:33
    κατσε να γκουγκλαρω το τιπ τσουπαρ γιατι εσυ μπορει και να θες να μας κανεις πλακα και να πουμε στη γκομενα τιπ τσουπαρ μαρη κ να βρεθουμε με κανα δονητη στον κωλο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 25-07-2022 13:49:27
    tip (συμβουλη)τσουπαρ σκετο ρε πιχα ή βεργα το καυλι στα ισπανικα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 25-07-2022 15:06:06
    αυτα ειναι!!!γεροξουρας εγγυηση,εκτος απο ιδιαιτερα στην πιπα,παραδιδει και οδιαιτερα σε ξενες γλωσσες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 26-07-2022 11:43:12
    οπότε λέμε πάντα και παντού τιπ τσουπάρ και προχωράμε...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 27-07-2022 13:25:21
    Τσουπαρ ειναι ρουφα στα Ισπανικα. Οταν θελεις να της πεις οτι θελεις στοματικο της λες θελω μαμαντα. Φανταζομαι οτι δεν εχεις υπομονη στα μισαωρα!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks