Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kate  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 230

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    επανεκίνηση 12 Ιανουαρίου 2021 Αξιολόγηση: 8.50 — 13/07/2022 - 12:20
    επανεκίνηση 12 Ιανουαρίου 2021 Αξιολόγηση: 8.50 — 13/07/2022 - 12:20

    Πρώτο ραντεβού για το virus free 2021!!
    Η κοπέλα ήρθε πολύ πιο νωρίς από το προκαθορισμένο ραντεβού βέβαια μετά από συνεννόηση με το γραφείο , την ήθελα αργάμιση αλλά εκτός ξενοδοχείου δεν πάει μετά τις εννέα.
    Κομψά ντυμένη με το παλτουδάκι της, μποτάκια, τσαντούλα και φορεματάκι. Έτοιμη για ποτάκι χαλαρό . Από βάψιμο όσο πρέπει .
    Προσωπάκι όμορφο με την ανάλογη επέμβαση στα χειλάκια της, μαύρο μαλλί και κάτασπρη επιδερμίδα, ας έρθει το καλοκαίρι και θα την γιαουρτόνουμε παλικάρια μου από τα εγκαύματα .
    Χαιρετούρες και μου ζητάει λευκό κρασί αλλά ζεστό το ήθελε , Χριστέ και απόστολε , δεν πίνεται βρε , εκεί αυτή. Τέλος πάντων Ανοίγω ένα μπουκάλι για κείνης και ένα δροσερό για μένανε, χαλάλι της.
    Χαζοκουβεντούλα και ζητά να περάσει για φρεσκάρισμα.
    Επιστροφή στο σαλόνι ολόγυμνη, κορμάκι γάλακτος , εκ πρώτης όψεως καμία επέμβαση και καθόλου μπογιά. Τελικά έχει κάνει επεμβασούλα στα στηθάκια της, τα οποία είναι μια χαρά , χάρμα οφθαλμών (και γαμώ τους ντόκτορες ο Ρώσος) και ένα μικρό τατού στον δεξί ώμο της.
    Ποδαράκια , χαράκια περιποιημένα , κωλαράκος σφικτός και στην θέση του!!
    Πως τα φτιάχνει η Ρωσία τέτοια πλάσματα ;
    Αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις με χαδάκια, φιλάκια με τα χείλη μόνο και με οδηγεί στο δωμάτιο.
    Ξάπλα πια και με γδύνει η νεαρά, βγάζει από τσάντα το αντισηπτικό και με ψεκάζει, δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτό και καλά κάνει βέβαια-βέβαια. Από πιπούλα μια χαρά το πάει, ,με τα ντιπ της, παίξιμο γλωσσίτσας, δοντάκι γιοκ, μια χαρά.
    Περιποίηση από μεριάς μου , άργησε να πάρει μπρος αλλά αφέθηκε -χαλάρωσε με την γλώσσα μου, άρχισε τους αναστεναγμούς και να χαϊδεύει το κορμάκι της, να γλύφει τα δακτυλάκια της και να μου σφίγκει το κεφάλι μες τα όμορφα μπουτάκια της.
    Προφυλακτικούλι και πάμε, ο αγών ήταν με χαλαρή-ερωτιάρικη-αισθησιακή ατμόσφαιρα, εναλλαγές στάσεων είχαμε . από πάνω μου, στα πλάγια . από κάτω , στα τέσσερα.
    Μπανάκι μανάκι και για κρασάκι.
    Το δεύτερο ημίχρονο δεν άργησε να αρχίσει, με δικιά της προτροπή , δεν με χάλασε καθόλου. Βαδίσαμε στα γνωστά χαλαρά-ερωτικά μονοπάτια.
    Αεροπλανικά και αγριάδες δεν νομίζω να ανταποκριθεί.
    Καλή χρονιά να έχουμε με όμορφα και πρόθυμα κορίτσια!!!!!!!!!!
    Καλά μας μπήκε.-

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money