Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Marlena  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μεσίστια η σημαία της Αγγλίας, η δική μου όμως στα ύψη! Αξιολόγηση: 8.83 — 09/09/2022 - 11:46
μεσίστια η σημαία της Αγγλίας, η δική μου όμως στα ύψη! Αξιολόγηση: 8.83 — 09/09/2022 - 11:46

έψαχνα μέρες να την βρω αλλά πουθενά, τελικά την συνάντησα νεαρά μας.
έφτασε στην ώρα της , ντυμένη πολύ απλά , σαν να πήγαινε για καφέ, τα έχουμε ξαναπεί κοντά στις φωτό βέβαια χωρίς την ανάλογη επεξεργασία κτλ , κοκκινομαλλούσα, λευκή επιδερμίδα, αδυνατούλικο φυσικό κορμάκι.
Ζήτησε την μπυρίτσα της και τα είπαμε λιγάκι πριν περάσει για το καθιερωμένο φρεσκάρισμα.
επέστρεψε με το γαλάζιο βρακάκι της, σώμα φυσικό και καθαρό, στηθάκια όμορφα τρυφερά έτοιμα για πιπίλα , κωλαράκι σφιχτό έτοιμο για μπατσάκια.
Ο αγώνας είχε δυο μακροσκελή ημίχρονα με ενδιάμεση στάση για φρεσκάρισμα και μπύρα.
Αρχίσαμε με φιλιά διστακτικά, κάτι χάδια και κατηφόρισε άμεσα για πίπα , καλά το πάει δεν είναι και το δυνατό της σημείο αλλά νορμάλ πράγματα, παραδίπλα δεν θα περάσει αλλά και θα χρησιμοποιήσει και το χεράκι της. Υπακούει όμως και το αφαιρεί.
Αλλαγή σκηνικού με μένα να γλύφω τα φυσικά βυζάκια της και να κατηφορίζω προς το μουνάκι της, εισχώρησα την γλώσσα μου και σιγά σιγά δυο δάκτυλα.
Βάλαμε μπαλονάκι και με καβάλησε, με την μία όλον μέσα τον πήρε , χτυπιόταν σαν το χταπόδι αλλά κουράστηκε και την πήρα στα πλάγια και τέλος ζήτησε ιεραποστολικά όπου και τελείωσα στα βυζάκια της.
Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε περισσότερη ένταση αλλά και διάρκεια με τελείωμα στα 4 πάνω στην πλατούλα της

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 210
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-09-2022 02:42:55
Παλι καλα που δεν ηρθε ξυπολυτη! Την εχεις βρει με την μαδαμ αλλα 9 σωμα δεν παει με τιποτα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

η κοκκινομάλλα μας Αξιολόγηση: 8.50 — 14/07/2022 - 15:13
η κοκκινομάλλα μας Αξιολόγηση: 8.50 — 14/07/2022 - 15:13

Επικοινωνία με τον Άγγελο από τους αγγέλους και καταλήξαμε στην marlene.
(αυτός ο Άγγελος βρε παιδιά θα πρέπει να ρίχνει πολλά μανίκια στις λεγάμενες)
Ήρθε η ουκρανή κορασίδα στην ώρα της, κόκκινο μαλλί , νορμάλ προσωπάκι , 1,75 σίγουρα το έχει με το φλατ πεδιλάκι της , φορεματάκι απλό καλοκαιρινό.
Ξεχάστε το μακιγιάζ των φωτό και την επεξεργσία.
κορμάκι φυσικότατο χωρίς προσθήκες και συντηρητικά, στηθάκια μικρά , ευαίσθητη ρόγα και πωπουδάκι καλό. 
Φιλάκι στο μάγουλο και πέρασε μέσα στην οικία μου. Της λέω κάτσε στην μπερζέρα και πιες μια μπύρα γιατί δεν βρίσκω το κινητό μου , στο πεντάλεπτο σταμάτησα το ψάξιμο και όρμησα στην νεαρά μας. σιγά μην αφήσω άλλο το κορίτσι να περιμένει.
Αρχίσαμε τα φιλιά με διστακτική γλώσσα και τα χέρια μου πασπάστευαν τα μικρά της στηθάκια.
Σήκωσα το φορεματάκι μέχρι την μέση  , της έβγαλα το μαύρο στριγκάκι , σήκωσα και άνοιξα τα ποδαράκια της και γεύτηκα το ευωδιαστό μουνάκι της, Εκείνη είχε κατεβάσει τα τιραντάκια του φορέματος και έτριβε τις ρόγες.
Δαχτυλάκια δέχτηκε άνετα μπρος αλλά και πίσω. ειδικά μπρος με την αυτολίπανση της ανετότατα μπήκαν .
Προφυλακτικό βάλαμε και εισχώρησα στο αιδοίο της καθήμενη επί της μπερζέρας με τα πόδια ορθάνοιχτα.
Τα φιλιά της είχα πια βελτιωθεί αρκετά , με τα χέρια της είχε πιάσει τα κωλομέρια μου και έδινε ώθηση για πιο δυνατά μπασίματα . Αλλάξαμε με μένα πια καθήμενο και εκείνη καβάλα , όλο και πιο γρήγορα όλο και πιο δυνατά καρφωνόταν. 
Αγάμητη μας ήρθε ; 
Με τελείωσα μες το πλαστικό και περάσαμε για μπανιάρισμα. Όσο εκείνη φρασκαριζόταν εγώ έψαχνα το κινητό , που στο διάολο είναι το γαμημένο.
Βγήκε με την πετσετούλα της και πρότεινε να μου τηλ. μπας και το ακούσουμε, άστο κοπελιά γιατί μπορεί να το έχω ξεχάσει στα γονιά και να δουν το νούμερο σου και γίνω νούμερο.
Φρεσκαρίστηκα με την σειρά μου και επιστρέφοντας την πέτυχα στο δωμάτιο να παίζει με έναν δονητή μου.
Της έδωσα το φρεσκοπλυμένο πουλάκι μου στο στόμα να ασχοληθεί και με αυτό.
Όχι κάτι του ουάου αλλά την δουλειά της την κάνει. Περάσαμε στο 69 αλλά με μένα από πάνω , τα καλαμπαλίκια χάθηκαν μες το στόμα της,
Φόρεσα αλεξίπτωτο πλαγιάς και πήδηξα μες το μουνάκι της ,στα 4 την είχα την δεσποινίς μας , μπατσάκια πέσανε, μαλλιοτράβηγμα είχαμε , φωνές με το τσουβάλι , με έλιωσε η κοπέλα μας , ότι πρέπει για αερόβια άσκηση.
Τελείωσα στο στοματάκι της τα οποία και τα έφτυσε στον νιπτήρα χωρίς βιασύνες. 
ντριν το κινητό της, σαν να μη χτύπησε ποτέ δεν έδωσε καμία σημασία, χαλαρά φρεσκαρίστηκε, ήπιε την μπυρίτσα της , ζεστή πια και καληνύχτησε τσαχπίνικα.  
Ώπα κοπελιά λεφτά δεν θες; Γέλαγε λέγοντας ότι ξεχάστηκε. Τα πήρε και ξανά καληνύχτα σας !

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Οι κραυγες της Μαρλενας Αξιολόγηση: 7.33 — 14/07/2022 - 12:50
Οι κραυγες της Μαρλενας Αξιολόγηση: 7.33 — 14/07/2022 - 12:50

Συνατηση με την Μαρλενα σε γνωστο ξενοδοχειο του Λυκου της Hotel Street! Ακουγα της κραυγες της απο το πηδημα που της εκανε ο Λυκος, και ανυπομονουσα ποτε θα ερθει στο δωματιο, και αν θα ειναι ερειπιο! ????


Ευτυχως ειμουν πολυ τυχερός που περπατουσε ακομα, και εμφανηστηκε στο δωματιο μου ακαιραια. Μια μικρη περιγραφη.


Κοκκινα μαλλια που την υποβιβαζουν πολυ, σαν τσουλα εμοιαζε, συμπαθητικο προσωπο που δεν ειχε την λαμψη των φωτο, ωραια πρασινα ματια, και οταν εβγαλε  τα ρουχα ειχε ακριβως τα εσωρουχα που βλεπετε στις φωτο.


Παμε στο σωμα, βυζια δυαρια με μεγαλη χαλαρωση και ραγαδες, αμεση αναγκη ανωρθωσης, μαλλον μαμα που θηλαζε, σωμα λεπτο και καθαρο απο μουτζουρες, ασπρο δερμα, και ενας πεσμενος κωλος. Μοντελο με τιποτα και επιεικώς 7 στο σωμα.


Στον αγωνα τα δινει ολα και προσπαθει να σε ικανοποιησει σε οτι γουσταρεις, GFE κατασταση που δεν σε αφηνει λεπτο. Καλη πιπα και προσπαθεια για DT, σεξ σε οτι σταση θελεις, παιρνει πρωτοβουλιες δειλα, και ερασιτεχνικα.


Απο την Ουκρανια και οχι Ρωσια, και μαλλον απο αναγκη κανει αυτη την δουλεια με αυτοπεποιθηση και υπερηφανεια. Εν ολιγης Κυρια με τα ολα της.


Σοσιαλ καλο, μιλαει βασικα Αγγλικα, και συνεχεια με χαδακια και χαμογελο. 

Παιχτηκαν δυο γυροι προς τιμην της κοπελας, και ευτυχως που δεν την ξεπατωσε ο Λυκος και μας αφησε να την μαγαρισουμε. 


Μια συμβουλη μονο, πειτε της να αλλαξει τα μαλλια της γιατι το κοκκινο δεν της παει.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Paparovicz Avatar Paparovicz 14-07-2022 21:17:17
''Ακουγα της κραυγες της απο το πηδημα που της εκανε ο Λυκος''
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 14-07-2022 21:47:08
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Πράσινα Μοτίβα με Φόντο το Κόκκινο Αξιολόγηση: 9.50 — 13/07/2022 - 13:45
Πράσινα Μοτίβα με Φόντο το Κόκκινο Αξιολόγηση: 9.50 — 13/07/2022 - 13:45

--Αφού έφαγα φόλα πανηγυρικά ????από Τουράκι του είδους άρχισα να ψάχνω το αντίδοτο χωρίς να χάσω χρόνο μπαίνω στους αγγέλους το μάτι μου καρφώθηκε στην Μαρλένα χωρίς ούτε μια ματιά τριγύρω λες και είχα βάλει παρωπίδες, τι κωλι, τι προσωπάρα, τι κορμί Ω θεέ μου πρέπει να την δω επειγόντως αυτό τον μουναρο έτσι δεν αργήσαμε κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο για Casting.
--Έτρεχα με το αμάξι σαν διάολος ????να προλάβω να πάρω δωμάτιο να παρφουμαριστώ και να την ξαπλάρω περιμένοντας αυτό που ζητούσε το κορμί μου σαν κολασμένο και η πόρνο ψυχή μου. Αφού όλα τα πρόλαβα σαν τον Βέγκο ????μέσα σε ένα διάστημα μισάωρου, χτυπάει η πόρτα διστακτικά με το που την ανοίγω μου ήρθε η τρίαινα του διαβόλου κατά κούτελα  ????ένα κοκκινομάλλικο τουράκι με προσωπάρα πρασσινομάτα και ένα κορμί φιδίσιο μοντελέ ????ντυμένο με φουστίτσα, μπούστο γαλάζιο μπλουζάκι πάνω σε πέδιλα. Αναφωνήσαμε τα ονοματάκια μας  με μια φωνή όλο γλύκα και με το που πάει να διαβεί στα ενδοτερα τα χείλια μας κολλήσανε σαν βεντούζες ????με πάθος και κοιταζόμασταν μες στα ματιά με πράσινα μοτίβα και φόντο το κόκκινο έγινε μια χημεία μαγική που να σας τα περιγράφω. Το χέρι μου κατέβασε την φούστα και το άλλο το μπλουζάκι αργά και βασανιστικα τα εγκεφαλικά τα έτρωγα το ένα πίσω από το άλλο. Μου φανερώθηκε ένα φιδίσιο σώμα μοντελέ ????αλλά χωρίς καχεκτικότητες βυζί 2 φυσικό σε καλή θέση και ύψος με άκρα περιποιημένα στην πένα και βαμμένα ήθελα να το ρουφήξω και να το γλύψω ????όλα τόσο είχα καυλώσει.
--Την πετάω στο κρεβάτι και αρχίζω να την φιλάω με πάθος όπως και αυτή και να την γλύφω σε όλο το κορμάκι της. Με το που φτάνω στο ροζ στενό μουνάκι ????τα υγρά έρεαν λες και είχε να πηδηχτεί μήνες η ηδονή την είχε διαπεράσει και έτρεμε ολόκληρη οπότε δεν έχασα χρόνο την περιποιήθηκα δέοντος τα δάχτυλα μου έμπαιναν και στις δυο κολασμένες τρύπες ????με αυτήν να βάζει φωνές ηδονής και να μας ακούει όλο το ξενοδοχείο μόλις είχα φτάσει στα ουράνια και δεν ήθελα να κατεβώ με την καμία. Γυρίζω σε στάση ????τον ρούφηξε ????τον μητσάρα μια χαψιά τον έκανε δεν τον άφηνε από τα μάτια της και το στόμα της, την πιάνω την βάζω στο πάτωμα με τον κώλο τίγκα τουρλωμένο αντικριστά από τον καθρέφτη και εκεί τον πήρε απολαυστικά και σαγηνευτικά ????δεν άντεξα σκουφί κάθομαι καθιστός και τις τον καρφωσα σαν παλούκι στο στενό μουνακι ????της αλλά το απολάμβανε με τέτοια μανία αφού είχε βάλει τα χέρια τέρμα πίσω από τα δικά μου με το κεφάλι της να το σπαρταράει δεξιά και αριστερά σαν διαβολεμένη????. Την σηκώνω και  καθώς ήμουν καρφωμένο στην μουνα της  από πίσω της την πετάω μπροστά στον καθρέφτη με τον κώλο τουρλωμένο και αρχίζω να την σφυροκοπάω ????????ουρλιάζοντας από ηδονή στην συνέχεια την γυρίζω στο κρεβάτι πισωκολλητό???? ενώ συνέχιζα να είμαι μέσα της βαθιά και να την πηδάω δίχως αύριο και αυτήν να συνεχίζει να ουρλιάζει μέχρι που ήρθαμε και οι δυο μαζί. Πετάω το σκουφί και ήρθε κατευθείαν στη αγκαλιά μου με ένα βλέμμα σαν μικρό Μωρό να με φιλάει και να με κοιτάει μες στα μάτια την ερωτεύτηκα ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Θεε μου.
--Τις είπα να πάει για μπάνιο να φρεσκαριστει γιατί άμα δεν τις το έλεγα δεν θα ξεκόλλαγε από πάνω μου, γυρίζει και άρχισα να την ρωτώ από που είναι τι έχει τελειώσει και διάφορα άλλα χαζά είναι από Κίεβο και είναι δικηγορίνα αλλά δεν το εξασκεί δεν πειράζει γιατί μαζί μου θα μάθει να εξασκεί την γλώσσα του ερώτα όπως και έγινε. Δεν πρόλαβα να πω δεύτερη κουβέντα και είχε καρφωθεί πάνω μου με τα χειλάκια ????της βεντούζα πάνω στα δικά μου την ρούφηξα ????όλη και δεν χόρταινα να βλεπω τους μορφασμούς της ηδονής ????που την διέτρεχε είχα ηδονιστεί τόσο πολύ που τις το έδωσα στο στόμα να τον γλύφει να τον ρουφάει και να τον πιπωνει βαθιά ????μέχρι λαρύγγι, σκουφί και άρχισα να την σφυροκοπάω ????????σε όλες τις στάσεις είχαμε γίνει μούσκεμά και οι δυο αλλά δεν μας ενδιαφέρει καθόλου γαμιόμασταν τόσο ωραία που την άφησα να με καβαλήσει από πάνω μου ????για να την βλέπω και να το απολαμβάνει με τα μάτια μου μέχρι που έχυσε ξανά και εγώ μαζί της. Σηκωνόμαστε κάνει ντους της αφήνω το αντίτιμο κάτω από την τσαντούλα της και με το που βγαίνει ξανάσμιξαν τα χείλια μας σαν ερωτευμένα πιτσουνάκια της έκανα αστειάκια τα οποία και τα γούσταρε γελώντας μου είπε ότι με γούσταρε τρελά το ίδιο και εγώ τα αισθήματα μας ήταν αμοιβαία την αποχαιρέτησα με ροδοπέταλα τις άνοιξα την πόρτα και εξαφανίστηκε μετρώντας τις ημέρες όπου θα την  ξαναδώ την πάτησα μάγκες.      
--Λοιπόν μάγκες Τουράκι δεν υπάρχει ένα κοκκινομάλλικο με άψογο σώμα χωρίς χρωστικές και αηδίες αψεγάδιαστο, ακριβώς των φωτός και ακόμα καλύτερο από κοντά μαζί της παίζει να έκανα το πιο καταπληκτικό και υπέροχο σεξ στην ζωή μου σε φάση που θέλω να την ξαναδώ κάτι σπάνιο για μένα τον Paparovicz ένα θα σας πω στον δρόμο έβλεπα πράσινα μοτίβα με φόντο το κόκκινο????

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (7)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-07-2022 14:07:37
Πηρες πολυ φορα φιλε μου. Καλη δεν λεω αλλα σωμα μοντελου με την καμια! Προσωπο δυσκολα θα την αναγνωρισεις απο τις φωτο του γραφειου, παρα μονο απο τα εσωρουχα.  Σερβις πολυ καλο!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 13-07-2022 14:39:48
Φορα ανηφορα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 13-07-2022 15:58:34
με μπερδέψατε παλικάρια
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-07-2022 17:58:29
Δοκιμασε και θα καταλαβεις!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 13-07-2022 19:08:45
E, ο ενας λεει μοντελο, ο αλλος καλη,συμφωνουν και οι 2 οτι κανει καλο σερβις,νομιζω ειναι σειφ επιλογη,αμα χασω κανα κιλο θα παω κ γω,μην με πει κ χοντρο κ στενοχωρηθωΕΣυ αλφα γιατι δεν γραφεις κριτικη αφου την ειδες,φοβασαι μην περασεις σε κριτικες τον γεροξουρα και σου γκρινιαζει μετα?
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 13-07-2022 23:11:47
Alphaarsenico διχαζουμε την πορνο κοινότητα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 14-07-2022 00:04:08
Θα γραψω, αλλα αλλες εχουν προτεραιότητα, για να μην ξεχασω. Ασε τον γερο, αυτος ειναι μονο για μισαωρες πιπες και για να παθαινουν κραμπα στα σαγονια τα μωρα.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks