Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ariana  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 238

    Κριτικές Χρηστών

    ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

    Ιστορίες: 0

    Αψογη Αξιολόγηση: 8.50 — 27/07/2022 - 00:28
    Αψογη Αξιολόγηση: 8.50 — 27/07/2022 - 00:28

    Ειναι η περιπτωση που οι φωτογραφιες ειναι διαφορετικες αλλα το πραγματικο προσωπο και σωμα ειναι το κατι αλλο. Φοβερο μουνι με τελειο σωμα το οποιο κοσμουν δυο βυζαρες οχι φυσικες αλλα ενα εργο τεχνης πραγματικα.

    Απο το γραφειο μου το ειπανε απο την αρχη οτι δεν ξερει αγγλικα και φυσικα δεν ξερει ελληνικα αλλα ειναι πολυ προσχαρος χαρακτηρας και δεν θελεις πολλα για να συνεννοηθεις μαζι της. 

    Τα φιλακια της με γλυκανανε τοσο πολυ που μου αλλαξε δραστικα την διαθεση, νομιζα οτι με γουσταρε στ αλήθεια. Παρολαυτα στην συνεχεια μου εδειξε οτι ειναι σκληρο κοριτσι και εχει αντοχες. Η πιπα που μου εκανε ηταν επικη, σουπερ, υπεροχη και δεν ειναι ντροπη θα το πω, αν και παλιος δεν μπορεσα να κρατηθω και εχυσα στο πρωτο γυρο. 

    Με περιμενε δυο λεπτα που πηγα στην τουαλετα και οταν επεστρεψε χωρις βιασυνη αρχισε απαλα να μου κανει μασαζ και με λιγο επαναληψη της πιπας ημουν και παλι ετοιμος.

    Ειχαμε εναν γυρο με διαρκεια και με πολυ ενδιαφερουσες στασεις και συμμετοχη.

    Το στενο μουνι δεν το αλλαζα με καμιας και ο κωλος της με το σχημα το απιστευτο ειναι προτυπο για αλλες που θελουν να εχουν. 

    Αντεξε σε ολες τις εντασεις απο χαλαρο μεχρι και αληθινο pse και γουσταρει και τα δυο.

    Δυστυχως δεν ξερει αγγλικα και εκφραζεται μονο με βογγητα και καποιες λεξεις στην γλωσσα της που εγω δεν ηξερα τι σημαινουν αλλα τα ελεγε την ωρα που εχυνε οποτε κατι σχετικο ηταν...

    Μεχρι εδω νομιζω οτι περιεγραψα για το κοριτσι αυτα που πρεπει να ξερετε.

    Ευχομαι ενα καλο γαμησι μαζι της, αν την προλαβετε βεβαια...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ανωτερο επιπεδο Αξιολόγηση: 8.50 — 22/07/2022 - 19:52
    Ανωτερο επιπεδο Αξιολόγηση: 8.50 — 22/07/2022 - 19:52

    Η Αριανα θα ξεπερασει τις προσδοκιες σχεδον ολον σας, ειναι απλα πολυ καλυτερη απο τις φωτογραφιες και το καλυτερο απο ολα ειναι εξαιρετικη και στις υπηρεσιες. 

    Καναμε το ραντεβου στον χωρο της οπου με περιμενε μονο με τα εσωρουχα και μολις την ειδα σαστισα πραγματικα. Πολυ ομορφο προσωπο και σωμα που δεν υπαρχει... Οι καμπυλες της ειναι τελειες αν και στο βυζι εχει γινει επεμβαση αλλα πολυ πετυχημενη, ο κωλος φυσικα ομορφος, σε συνολο μια γυμνασμενη κοπελα που εχει κανει τα παντα να φερει το σωμα της σε τελεια κατασταση.

    Εχει πουτανοειδη διαθεση που δεν σε προτρεπει σε gfe, καθαρα για γαμησι εισαι εκει και δεν το παιζει να ειναι κατι το διαφορετικο.

    Εκανα το μπανακι και μετα στο κρεβατι ειπαμε μερικα τυπικα αλλα η γκομενα θελει να κανει πιπες γιατι αυτο ξερει να κανει καλυτερα απο οτιδηποτε αλλο. Βαθυ λαρυγγι, γλειψιμο στα παπαρια και επιπεδο προστυχιας ανωτερο με φτυσιματα και ρουφιγματα συνεχομενα. Κοντεψε να με τελειωσει, ειναι σιγουρο οτι μερικοι δεν θα προλαβετε και δεν σας λυπαται.

    Μου εδωσε το μουνι της στημενη στα τεσσερα και στεγνο, μονο με λιγο σαλιο στο δαχτυλο.Εχει καλη αισθηση, δεν το πιστευα και εγω οτι θα ηταν ετσι αλλα να που ειναι... ξεκινησε να κουναει την λεκανη, να δινει ωθηση πισω και να βογγαει πουτανιστικα. Πολυ ενεργεια στο γαμησι, η γκομενα αυτο που κανει δεν ειναι κατι το συνηθισμενο....

    Πρωτος γυρος καππος συντομος αλλα με γρηγορες διαδικασιες περασαμε στον δευτερο και εδωσα πονο στο κοκκινισμενο μουνακι της. Καβαλησε και την καβαλησα σε τρελο ρυθμο, η κωλαρα στα τεσσερα δεν περιγραφεται, ονειρο...

    Περισσοτερα δεν λεω, τα λεφτα στο τελος, και μεχρι την τελευταια στιγμη προθυμη να με ικανοποιησει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    διαστημικη μουναρα Αξιολόγηση: 8.33 — 18/07/2022 - 17:08
    διαστημικη μουναρα Αξιολόγηση: 8.33 — 18/07/2022 - 17:08

    Οι φωτογραφιες ειναι παραπλανητικες.... Η Αριανα ειναι υπερτουμπανο υπερμουναρος διαστημικος
    Σε ενα γκρουπακι που εχουμε κατι παλιοπαιδα κι εγω σχεδιαζουμε τι εχει προγραμα ο καθενας. Εγ ηθελα σημερα λιγο εξτρα κρεατακι
    απο τις φωτογραφιες μου εκαναν μπαμπατσικες Παλομα (θα την δω το βραδακι μαλλον) και Αριανα
    Φευ
    Η  γκομενα ειναι φιτ με αψογο γυναικειο κορμι γυμνασμενη οσο πρεπει και οπου πρεπει τα δε βυζια της σιλικονατα ναι μεν αλλα αψογα φτιαγμενα
    Λογο μηδενικων αγγλικων της μετα το ντουζ με πλακωσε στα φιλια(εγω εκλεισα δοντια οταν πηγε να βαλει γλωσσα) και τρομερη πιπα, στο σεξ υπερστενη , με καβαλησε μανιωδως, την εστησα στα 4 οπου εχει απιστευτο κωλο, μετα ιεραποστολικα οπου εχυσα στο πιρσινγκ του αφαλου της
    Μιλαμε εκανα 3 ολοκληρες στασεις στο μισαωρο
    Ποιος;
    Εγω!!!!!
    Δεν εχω βαλει απολυτο 10 ποτε και σε καμια
    Αλλα εδω ανετα θα το εβαζα αλλα μην χαλασουμε το σερι
    Ενα εχω να πω
    οποιος δεν την παρει ειναι gay????

    Να ευχαριστησω και στο γραφειο που με αποζημιωσε για το κακιστο ραντεβου με την Daniela

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 19-07-2022 10:51:33
    ´´εκανα 3 ολοκληρες στασεις στο μισαωρό´´ οι μισαωρες στασεις του Γερου ξουρα θα τι ονομασω απο δω και περα Εμένα οι τρεις είναι ζεσταμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 19-07-2022 11:18:37
    εσυ εισαι παρφουμαριστης για αυτο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks