Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nita  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 236

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    μου τον ξεμάτιασε Αξιολόγηση: 8.00 — 20/07/2022 - 15:56
    μου τον ξεμάτιασε Αξιολόγηση: 8.00 — 20/07/2022 - 15:56

    μεσημεριανή συνεννόηση με το γραφείο και βρήκα διαθέσιμη την Νίτα.έφτασε στην ώρα της,όμορφο μουτράκι, πειραγμένα χείλη, ηλικιακά σίγουρα είναι μεγαλύτερη από αυτό που δηλώνει η καρτέλα της . Φόραγε φούστα κοντή, μπλούζα με τιραντάκι πάνω από τον αφαλό, σουτιέν γιοκ και τσαντικό.Απλά ,καθημερινά, όμορφα αλλά και να μην προσδίδει την ιδιότητα της μιας και έρχεται κατ οίκον ραντεβού.Ψηλή γυναίκα με μακρύ κατράμι μαλλί, μαυρισμένη , ελαφριά βαμμένη και μοσχομύριστη.,έπεσαν τα πρώτα φιλιά με το welcome, η γλώσσα της έφτασε τον ουρανίσκο μου. Ζήτησε φρεσκάρισμα αλλά της λέω δεν έχουμε χρόνο για χάσιμο και τσουπ κατέβασε την βερμούδα μου. Τον πήρε στο στόμα και άρχισε κλαρίνο. πέρασε και μούλιασε τα παπάρια , Ντιπ μπόλικο, λίγο το έπαιξε αλλά και πάρα πολύ έγλυψε τον κορμό αλλά και το κεφάλι. (πιστεύω θα σε ικανοποιήσει γέροντα με την πίπα της) .Βγάλαμε μπλούζα και να τα πειραγμένα στηθάκια, καλή αίσθηση με ρόγα κάγκελο, κάποιος μου είχε πει πως αλληθωρίζουν , δεν είδα κάτι τέτοιο.εκτός και εάν τα ματάκια μου πια αλληθωρίζουν και τα έβλεπα όλα κομπλέ. Βρακάκι βγάλαμε , α το πωπουδάκι στην θέση του . έβαλα την γλώσσα μου στο μουνάκι της, κλειστού τύπου. είδα ότι το χάρηκε το γλύψιμο , δάκτυλο επιφανειακά δέχτηκε, κατι αχ βαχ κάτι ρώσικα ακούστηκαν .σε κάποια στιγμή με κλείδωσε με τους προσαγωγούς της και πήγα να σκάσω, (όλα καλά παιδιά μην ανησυχείτε ). ξανά πίπα η κυρία μας και μου πέρασε το μπαλονάκι.Ιεραποστολικά με καλή αίσθηση του αιδοίου της, ανέβασα ρυθμό και πέρασα τα πόδια της στους ώμους μου , τελικά αυτή η στάση μου αρέσει. Εκεί και εάν φώναζε , δάγκωνε τα χείλη της και έτριβε τις σκληρές της ρόγες. Τελείωσα πάνω στην επίπεδη κοιλίτσα της  η οποία έχει και σημάδι από καισαρική.Φρεσκάρισμα εναλλάξ και περάσαμε για λευκό βιολογικό οίνο.Αγγλικά μια χαρά τα έχει η κυρία μας. έκανα και ένα σιγαρέτο και της την έπεσα πάλι, Φιλιά για αρχή και το χέρι μου να χαϊδεύει το μουνάκι της και το δικό της να παίζει με το πουλί μου.γονάτισε και τον ξαναπήρε στο στόμα της, τον έφτυσε κιόλας σαν να τον ξεμάτιαζε η ρουφιάνα.λέμε καλή πίπα γέροντα!!!!!  εσένα σκεφτόμουν καθώς με πίπωνε η ξεματιάστρα .Της λέω πάμε εντός του δωματίου να μου φορέσεις αδιάβροχο, τί ρωτάει να κάνω; πάμε για προφυλακτικό λέω τώρα. Το βάλαμε και εισχώρησα αφού μου στήθηκε στα 4 , φωνή και κακό με κάθε μπάσιμο και κραυγή , η μούρης είχε μπει μες το στρώμα αλλά και πάλι ακουγόταν, μου ήρθε να της βάλω καμία κάλτσα. Αλλάξαμε στα πλάγια με το ένα χέρι να της κλείνω το στόμα και με το άλλο να πασπατεύω την καυλωμένη ρόγα της . Έφαγα και μερικές δαγκωνιές στην παλάμη αλλά χαλάλι της.Τελείωσα εντός αδιάβροχου και περάσαμε για το τελικό φρεσκάρισμα μας.χτύπησε και η αφύπνιση στο κινητό της , ντύθηκε η κυρία μας , πήρε τα χρήματα και άρχισε να με ξανα φιλάει στην εξώπορτα για το καληνύχτα σας. .-

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    geroksouras Avatar geroksouras 20-07-2022 16:45:25
    τετοια καβλωφατσα ειναι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 20-07-2022 20:18:44
    Μου την εφαγες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ Αξιολόγηση: 9.67 — 14/07/2022 - 23:00
    ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ Αξιολόγηση: 9.67 — 14/07/2022 - 23:00

    --Μια παροιμία λέει ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις απόλαυσε το, και αυτό έκανα μετά από 12ωρο ξέσκισμα από την δουλειά είπα να το συνεχίσω με ξέσκισμα με Τουρακι έμπειρο υψηλών προδιαγραφών???? το είχα διαλέξει για την συλλογή μου προ ημέρων αλλά στην θέση του ξαφνικά έβαλα φόλα τραγική???? χωρίς να ακούσω την αγαπητή Αντζυ που μου την είχε προτείνει λέγοντας άμα θες να περάσεις μια νύχτα γλυκιά σαν καραμέλα και με γυναικάρα στο κρεβάτι να το πάρεις το κορίτσι και αυτό έκανα βρίσκοντας την εύκαιρα να την δω αυτή την φορά χωρίς αλλά λάθη, έτσι κλείστηκε το μεταμεσονύχτιο ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο για τον the Wolf Of The Hotel street.
    --Έφτασα κατάκοπος???? διάλεξα δωμάτιο ατμοσφαιρικό και άρχισα τα λούσα για να υποδεχτώ αυτό το πλάσμα που από τις φωτός με προϊδέαζε για γυναίκα που ξέρει τι θέλει σιγουρά όχι αγάπες αλλά νύχτες ατέλειωτες γλυκιές σαν καραμέλα. Έτσι δεν άργησε και χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας την αντικρίζω ένα μελαχρινό Μούναρο μαυρισμένο ???? από την κορφή ως τα δάχτυλα ντυμένο με ένα Λεοπαρδαλέ φορεματάκι τονίζοντας το καλλίγραμμο κορμί της πάνω σε πέδιλα. Μένουμε και οι δυο Παγωτό ???? αυτή γιατί νόμιζε ότι θα αντικρίσει κάνα γερό να του τρέχουν τα σάλια και εγώ γιατί νόμιζα ότι θα έβλεπα κάνα σκυλί μαύρο του δρόμου, δεν άργησε και έπεσε στην αγκαλιά μου με τα φιλιά με γλώσσα ????να έχουν πάρει φωτιά και να αρχίζουμε να γδυνόμαστε με μανία να πηδηχτούμε????, μόλις είχαμε φάει και οι δυο το κερασάκι από την ίδια τούρτα????. Σώμα καλλίγραμμο σίγουρα όχι νεανικό αλλά βελουτέ μαυρισμένο σαν σοκολάτα, Βυζί 2+ με τεχνίτη ανόρθωση από δόκτορα μάγκα και άκρα περιποιημένα και βαμμένα στην εντέλεια.
    --Πέφτουμε και οι δυο σαν αυτοκόλλητοι με τα κορμιά μας ενωμένα, εγώ να την περιεργάζομαι και αυτή να με κοιτάει με τα φλογερά τις μάτια, διέσχισα όλο της το σώμα με φιλιά ενώ αυτή να αρχίζει να ηδονίζετε ανεβάζοντας το θερμόμετρο στα ύψη???? κάνοντας το κλιματιστικό να αγκομαχάει να δροσίσει την ατμόσφαιρα αλλά ήταν ανούσιο μόλις είχα φτάσει σε αυτό που αποκαλούμε Μουνί ????με τα όλα του λεία ξυρισμένο και μαυρισμένο με τα καυτά υγρά του να έχουν μουσκέψει τα δάχτυλα μου ???? και να  προσπαθούν να σβήσουν την δίψα μου για αυτήν αλλά ήταν μάταιο. Την ξαπλώνω με τα χέρια μου να την προσγειώνουν κάτω για να γυρίσω ???? να τις δώσω το πιο καυτό σημείο του σώματος μου ???? το οποίο το πηρέ δίχως δεύτερη σκέψη όλο μέσα για λάρυγγα, δεν άντεχα άλλο την πιάνω με τα χέρια μου γλυκά, γλυκά και αυτή με φωνούλα χαριτωμένη έσκυψε μπροστά μου  ???? αντικριστά από τον καθρέφτη με πάθος φλογερό για το επίμαχο σημείο ???? μέχρι να εξαφανιστεί από τον ορίζοντα. Δεύτερη σκέψη ΑΧΧΧΧΧΧ δεν πέρασε από το μυαλό μου σκουφί ???? και την έβαλα να καθίσει για να την βλέπω να λικνίζεται με τρόπο αργό και βασανιστικό με τα μαυρισμένα και τουρλωμένα κωλομέρια της να χτυπάνε τα μπούτια μου ???? μελωδικά, δεν ήθελε και πολύ και εκεί έγινα αγρίμι την βάζω στον καθρέφτη με τα χέρια μπροστά τα δάχτυλα μου να έχουν πιάσει το λαιμό τις σαν κολάρο δίνοντας ηδονιστικό πόνο με  σφυροκοπήματα ???????? συνεχίζοντας το στο κρεβάτι με πίσω κολλητό???? από πάνω τις να την βασανίζω με σφυροκοπήματα ???????? και στο τέλος όλος πάνω τις με το σώμα μου να έχει καλύψει το δικό της δίνοντας και την λήξη του πρώτου μας ερωτικό μας σκιρτήματος ????. Αγκομαχούσαμε και οι δυο προσπαθώντας να ρίξουμε του παλμούς μας αλλά γουστάραμε με τρέλα πρώτη φορά σε τέτοιο επίπεδο ????
    --Την Είχαμε ήδη πατήσει και οι δυο μας λέγοντας της να πάει να κάνει ντους να χαλαρώσει έφυγε σφαίρα με γελάκια όλο γλύκα και γυρνώντας κάναμε τέτοια συζήτηση σαν να ήθελε να μάθει τα πάντα για εμένα τα περισσότερα τα αναζήτησε εκείνη παρά εγώ ήξερε ποιον είχε δίπλα της ενώ εγώ άφοβα τις αποκάλυπτα μυστικά από το κουτί της Πανδώρας????. Δεν αργήσαμε και χύμηξε πάνω μου σαν λύκαινα να προλάβουμε να ευχαριστηθούμε ο ένας τον άλλο και έτσι έγινε φιλιά άπλετα ????, γλειψίματα ????δεν την χόρταινα δεν με χόρταινε, σφυροκοπήματα ????αρκετά σε όλες τις στάσεις αλλά τέλος δεν ερχόταν είχα παραδώσει πνεύμα και ψυχή πάνω της, έχυσε με εμένα μέσα της ενώ εγώ αδυνατούσα λόγω κούρασης σε μια φάση γυρνάει λέγοντας μου εσύ δεν είσαι σαν τους άλλους είσαι κάτι το διαφορετικό και εκεί που κοιταζόμασταν μες στα μάτια με τις ανάσες μας να αχνίζουν στα πρόσωπα μας χτυπάει το αναθεματισμένο πήγαμε να το ρίξουμε από το παράθυρο αλλά δεν γινόταν διαφορετικά σηκώθηκε ντύθηκε τις έδωσα στο χέρι τα λεφτά γιατί έτσι όπως εξελισσόταν το πράγμα θα έφευγε χωρίς αυτά και δεν γουστάρω να μπλέξει την αποχαιρέτησα χωρίς να ήθελα να την αποχωριστώ αλλά έγινε και αυτό άλλο ένα ραντεβουδάκι με βρήκε να καρδιοχτυπώ????????.
    --Νιτα Γλυκιά σαν καραμέλα κάτι το διαφορετικό για εμένα εκείνο το βράδυ το οποίο έμεινε χαραγμενο ανεξίτηλο μες στο μυαλό μου για να το θυμάμαι τις κρύες μέρες όταν αυτό θα φουντώνει και θα μου την θυμίζει, Ξέρω ότι θα με διαβάσει οπότε αυτή η κριτική ανέβηκε με ένα νόημα μοναδικό χαραγμένο στις μνήμες μας. ΝΙΤΑ αν με διαβάζεις την κριτική αυτή στην αφιέρωσα μόνο για εσένα με υπόσχεση να ξανασμίξουν τα κορμιά μας κάποια μέρα ΤΕΛΟΣ????.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money