Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kristi   (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Η Μολδαβή Κρίστι είναι ένα κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 09:58
    Η Μολδαβή Κρίστι είναι ένα κορίτσι Αξιολόγηση: 7.80 — 05/08/2021 - 09:58
    Η Μολδαβή Κρίστι είναι ένα κορίτσι με ωραίο προσωπάκι και με ωραίο σώμα. Δεν είναι αδύνατη και γι' αυτό την επέλεξα, έχω βαρεθεί τα σκίνι κορίτσια, προτιμώ να έχω να πιάνω. Όσο γλυκιά είναι στο πρόσωπο άλλο τόσο είναι και στον χαρακτήρα. Το παινεύεται ότι έχει μάθει τα ελληνικά και έχει όρεξη να μιλάει όσο γουστάρεις και εσύ. Με το παραμικρό ερωτικό ερέθισμα που της δίνεις ανταποκρίνεται και ξεκινάει τα παιχνίδια. Τα φιλάκια της είναι καλά και μετά από τα πρώτα στο στόμα άρχισε να κατεβαίνει όλο και πιο κάτω με τελικό προορισμό τον πούτσο. Στο στοματικό κάνει καλή δουλειά αλλά περισσότερο μου άρεσε ότι γλύφει τα αρχίδια στην συγκεκριμένη κοπέλα ενώ από πίπα μου έχουν πάρει και καλύτερη. Περιττό να πω ότι ο πούτσος μου έγινε πέτρα και μετά από το πέρασμα της καπότας αρχίσαμε το σεξ σε διαφορες στάσεις. Τοι μουνί της καλό αλλά με χρήση τζελ και η κοπέλα φαίνεται ότι γουστάρει και από την συμμετοχή της και από τις αντιδράσεις της. Άρχισε να χτυπάει τον κώλο της και να ζητάει πιο δυνατά και ανέλαβα τον ρόλο μου και της ξέσκισα το μουνί. Την πρώτη φορά έχυσα στην πλάτη της ενώ την δεύτερη στην κοιλιά. Η έκφραση ευχαρίστησης που πήρε όταν τα έριξα στην κοιλιά της ήταν το κάτι άλλο. Μου έδωσε την ευκαιρία και πριν φύγει φιληθήκαμε για ένα πεντάλεπτο συνεχόμενα. Σε σύνολο είναι περισσότερο gfe αλλά δεν λείπουν και τα kinky στοιχεία μαζί της. Σίγουρα θα έχει και δεύτερη επίσκεψη γιατί τιμάει τα λεφτά που της δίνεις.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Την πήρα για anal για μια Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 20:00
    Την πήρα για anal για μια Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 20:00
    Την πήρα για anal για μια ώρα. Ειναι εύκολη στη επικοινωνία και ντύνεται προκλητικά. Της αρέσει να αιφνιδιάζει κάνοντας πράγματα που δεν τα περιμένεις. Εκεί που μιλάγαμε μου πιάνει τον πουτσο πάνω απο τα εσώρουχα και πεφτει στα γόνατα και αρχίζει την πίπα. Με εξέπληξε ευχάριστα με αυτήν την κίνηση και με το ότι δεν ανέφερε καν το να βαλει προφυλακτικό. Την άφησα να κάνει τη δουλειά της στην αρχή αλλά αργότερα έπιασα το κεφάλι της και της έκανα λίγο mouthfuck. Μετά πήγαμε στο κρεβάτι και την γάμησα στα τεσσερα. Η θέα πίσω της ήταν ωραία όσο την γαμούσα και έβλεπα την κωλοτρυπίδα που θα έπαιρνα σε λίγο. Μετά από διαλειμματάκι δέκα λεπτών στηθηκε πάλι στα τέσσερα αφου έβαλε το λιπαντικό στη κωλοτρυπίδα. Ο πουτσος μου μπήκε με λίγο δυσκολία στην αρχή και δεν έκανα απότομες κινήσεις για να μην εχουμε θέμα με την καπότα αλλά όταν μπήκε χαλάρωσε και άρχισα να την γαμάω κανονικά. Απο ότι είδα της αρεσει περισσότερο από πίσω παρα απο το μουνί. Βογκούσε συνεχεία και με το χέρι έπαιζε το μουνί της. Ηθελα να χαρω περισσότερο τον κώλο της γιαυτό και τον πήρα αφού πήρα το μουνί της. Δεν την έβγαλα έξω μέχρι να χύσω και την άφησα μέσα για λίγο ακόμα. Όταν την έβγαλα έξω ήταν καθαρή, πολύ καλή η προετοιμασία της. Τελικά λέι την αλήθεια το σαιτ, είναι κοριτσι για anal
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Ωραίο γκομενάκι η Kristi, το πρόσωπο Αξιολόγηση: 8.00 — 25/05/2021 - 13:06
    Ωραίο γκομενάκι η Kristi, το πρόσωπο Αξιολόγηση: 8.00 — 25/05/2021 - 13:06
    Ωραίο γκομενάκι η Kristi, το πρόσωπο δεν το δείχνει αλλά όχι επειδη δεν είναι ομορφο, κάθε άλλο... Το σώμα της είναι ωραίο και δεν έχει αντιαισθητικό λιπος πάνω τις παρα μόνο το απαραίτητο. Αν σε δει ότι δεν ξέρεις τι θέλεις παίρνει εκείνη πρωτοβουλίες. Έτσι έγινε με εμένα, στην αρχή ήμουν λίγο χαμένος αλλά με πήρε απο το χέρι, μου κατεβασε το παντελόνι και άρχισε να μου τον γλύφει. Πήρε στροφές το μυαλό μου και άρχισα να την χουφτώνω στο κωλο και στα βυζιά. Φόρεσα καπότα και άρχισε το γαμήσι. Φαινόταν οτι το απολαμβάνει και το μουνί της ήταν τέλειο. Δεν βογκούσε αλλά κουνούσε τη λεκάνη της με κάθε ώθηση που της έδινα για ώση ώρα το κάναμε. Άργησα να χύσω αλλά την έκανα να χύσει μερικες φορές και το χάρηκα. Ξέρει να κάνει και καλό μασάζ η τύπισα και το απήλαυσα για λίγο, μετά όμως άρχισε να με γλυφει παντού και ήταν ώρα να τον φάει και για δευτερη φορά. Την πήρα σε μια περίεργη στάση που δεν ξέρω πως την λένε αλλά είναι δύσκολη, η κοπέλα όμως δεν μασάει, τα κάνει όλα. Τελικά την έχυσα στα βυζιά και την αφησα να ετοιμαστεί να φύγει γιατί το ραντεβού μας τελείωσε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    minastsak AvatarminastsakΜηνύματα: 113 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Πολύ ωραίο το σώμα της για Αξιολόγηση: 7.60 — 22/05/2021 - 10:43
    Πολύ ωραίο το σώμα της για Αξιολόγηση: 7.60 — 22/05/2021 - 10:43
    Πολύ ωραίο το σώμα της για τα δικα μου γουστα, ζελεδιασμενο και απο πρόσωπο είναι καλή και ασ μην το δείχνει σε φωτογραφίες. Στο στοματικό δίνει ρέστα, σε κάνει να τα χάσεις. Μυρίζει ωραία και είναι καθαρη τόσο πού δεν θέλεις να σταματήσεις τα γλειψίματα μαζί της. Εγώ μία της εγλειφα το μουνί και μία τα βυζία εναλλάξ συνέχεια. Καύλωσε καλά και μου ζήτησε να την γαμήσω. Στήθηκε στα τέσσερα και με δύναμη χώθηκα μέσα της. Δέχτηκε άγριο σφυροκόπημα, ανελέητο. Ανταπέδωσε με βογκήτα καυλιάρικα και με χύσιμο. Με το που τελείωσα γύρισε και μου καθάρισε το καυλί με το στόμα, απο τα καλύτερα που μπορεί να σου κάνει πουτάνα κατα τη γνώμη μου. Την δεύτερη φορά δεν έχυσα γιατί είχα τραβήξει δυο μαλακίες πριν πάω και πλέον ήταν δύσκολο να ξαναχύσω. Η τύπισα όμως και τι δεν έκανε για να με τελειώσει. Στο τέλος μου είπε ότι στεναχωρήθηκε για αυτό που έγινε και της είπα μια δικαιολογία γιατί δεν ήθελα να μείνει με την ιδέα ότι κάτι δεν έκανε καλά. Έδωσα τα λεφτά μου εκεί που πρέπει τελικά, αξίζει το μωρό!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Δεν ξέρει καλά αγγλικά αλλά αρκετά Αξιολόγηση: 8.00 — 07/05/2021 - 20:57
    Δεν ξέρει καλά αγγλικά αλλά αρκετά Αξιολόγηση: 8.00 — 07/05/2021 - 20:57
    Δεν ξέρει καλά αγγλικά αλλά αρκετά για να συνεννοείσαι μαζί της. Είναι καλοδιάθετη και δεν σε αφήνει ούτε δευτερόλεπτο να σκεφτείς ότι δεν μπορεί να σε ευχαριστήσει. Το βυζί της είναι μεσαίου μεγέθους και το σώμα της είναι γενικά όμορφο με τον κώλο της να παίρνει την μεγαλύτερη βαθμολογία. Έμεινα ευχαριστημένος από την πίπα της και όταν την ζόρισα για πιο μέσα, τον πήρε με άνεση. Ξέρει να στήνεται πολύ καλά και σου προτείνει στάσεις. Σε όλη τη διάρκεια του ραντεβού επιδιώκει την επαφή με τα μάτια και αυτό εμένα με έκανε να αισθανθώ μια οικειότητα που σπάνια νιώθεις σε πουτάνα. Γενικά σε πάει σε ένα άλλο επίπεδο ανώτερο από τις συνηθισμένες. Αξίζει να αναφέρω επίσης ότι είναι καθαρή και το σώμα τις μυρίζει άρωμα. Δεν μπορούσα να μείνω περισσότερο μαζί της γιατί είχα συνάντηση με σημαντικό πρόσωπο από τη δουλειά μου αλλά αν μπορούσα σίγουρα θα το είχα κάνει.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mounodoulos AvatarmounodoulosΜηνύματα: 129 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    ειχα φαει ακυρο απο μια ανεξαρτητη Αξιολόγηση: 6.20 — 14/04/2021 - 15:32
    ειχα φαει ακυρο απο μια ανεξαρτητη Αξιολόγηση: 6.20 — 14/04/2021 - 15:32
    ειχα φαει ακυρο απο μια ανεξαρτητη και ειχα μεινει με το πουλι στο χερι οποτε ηταν μονοδρομος να παρω απο γραφειο και μαλιστα καποια που να μπορουσε αμεσα Ειχα φαει ακυρο απο αλλα γραφεια οποτε πηρα το Dream Girls Μεχρι να κλεισω ραντεβου μου εσπασε τα αρχιδια το κεντρο ζητησα μια αλλη μου ειπαν δεν μπορει μια τριτη παλι δεν μπορει αει γαμηδια δηλαδη Μου ειπαν οτι αυτη ηταν αμεσα και σε 15 λεπτα στο πριβε Ηρθε οντως γρηγορα αλλα πολυ κασουαλ ντυμενη Ψιλο μπαζακι αλλα δεν γαμιεται την πηρα Καλη πιπα ομως καλο σεξ και την δουλεια της την εκανε εχυσα 2 φορες με αυτην στα 4 να μην βλεπω την φατσα της Στην αναβροχια που λενε καλο και το χαλαζι
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Την επέλεξα θα έλεγα κάπως τυχαία Αξιολόγηση: 7.20 — 13/04/2021 - 20:08
    Την επέλεξα θα έλεγα κάπως τυχαία Αξιολόγηση: 7.20 — 13/04/2021 - 20:08
    Την επέλεξα θα έλεγα κάπως τυχαία και κρίνοντας μόνο από τις φωτογραφίες. Βρεθήκαμε σε απογευματινή ώρα και αν και μου προέκυψαν κάτι μαλακίες στη δουλειά, είχα όρεξη να γαμήσω... Από την πρώτη στιγμή φερόταν απλά, πιο απλά απ' ότι θα έπρεπε γιατί για γαμήσι πηγαίναμε όχι για να καθαρίσουμε Από εμφάνιση είναι μέτρια γυναίκα με κάπως πεσμένο κώλο αλλά δεν με πείραξε αυτό... Η πίπα που μου έκανε ήταν αρκετά καλή και με έκανε να ξεχάσω ότι με είχε πειράξει από πριν. Στο σεξ την βρήκα κάπως ξενέρωτη και βαρετή και το μόνο που με έφτιαξε ήταν ότι με άφησε να την γαμήσω δυνατά χωρίς να παραπονείται καθόλου Γενικά η περίπτωση της είναι μεν καλή αλλά δεν νομίζω ότι είναι και για δεύτερη φορά.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money