Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nicole  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 237

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5505 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Σταν και Λωρελ Αξιολόγηση: 7.83 — 22/07/2022 - 12:25
    Σταν και Λωρελ Αξιολόγηση: 7.83 — 22/07/2022 - 12:25

    Καποτε ενας τυπος 50αρης μου ελεγε οταν φτασεις στην ηλικια μου θα αυξηθει η λιμπιντο σου τοσο που θα θες να γαμας συνεχεια
    κλασσικα τοτε 23-25 εγω τον αμφισβητησα και ελεγα μεσα μου τι παπατζες μας λεει ο τυπος
    Τα χρονια περασαν καλη του ωρα οπου και να ειναι αλλα τελικα ξεστομυσε σοφη κουβεντα
    Οχι απλα ειχε δικιο
    παρα ειχε δικιο
    Χτες αφου εχω ριξει ενα τεμαχιο στο γκλαμουρ 4 το μεσημερι γυρναω σπιτι τρωω ενα γιαουρτακι με μπολικο μελι καρυδια και βασιλικ πολτο, τσουπ ορθιος ο κυριος
    το πιο κοντινο μου και αμεσα διπλα μου ηταν το βιπ σε αποσταση 4 λεπτων με το αυτοκινητο 8 με το λεοφορειο 15 με τα ποδια
    πηγα ποδαρατο, αφου η ανωμαλια μου εφτασε σε κοκκινο εκλεισα παρτουζα
    Την κοντουλα λιγνη Νικολ και την bbw Αλις (and i ve been waited for Alice, Alice Alice who the fuck is Alice)
    Το εψαχνα αρκετο καιρο το bbw αλλα δε το εβρισκα οπως ηθελα, το βρηκα στη Βραζιλιανα Αλις η Νικολ ειναι mixed race Πορτογαλλιδα με καταγωγη απο Μονζαβικη
    Μαζι τα σπανε γλωσσοφιλα καργα μεταξυ τους, εκαναν και προσπαθεια και να με φιλησουν αλλα δεν το δεχτηκα, διπλοτσιμπουκα γλυφομουνια αρχιδογλυψιματα εναλλαγες δακτυλα, πιπες στη ντουζιερα, χωσιμο δονητων στη μουναρα τους (εχει 1 μαυρο στο δωματιο μια απο της δυο)
    Απεριγραπτο γαμησι
    Ε Π Ι Κ Ο
    Ενα μπαλακι εριξα οπου μετα μου εκαναν ενα μασαζ απεριγραπτα δυναμικο με χερια και σωμα ειχαν και τα λαδια τους τα αρωματικα και ολα (οι κοπελες δουλευαν Αγγλια οποτε το εχουν σε ολα)
    Περιγραφη
    1. Νικολ
    Αδυνατη κοντουλα μικρο στηθος φυσικο ελαφρως πεσμενο τα παντα φυσικα επανω της
    2. Αλις
    bbw με επιπλεον ενισχυση κωλου και στηθους πολυ ομορφο προσωπο μακιγιαρισμενη στην εντελεια και με ομορφα εσωρουχα, για λατρεις του συγκεκριμενου ειδους

    ΥΓ η βαθμολογια ειναι οσο πιο πολυ αντικειμενικη μπορω υποκειμενικα θα εβαζα 10 παντου σαν συνδιασμο και των δυο
    Εφυγα μπουσουλωντας με ταξι

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 280
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    gpd Avatar gpd 22-07-2022 14:27:03
    15 με τα ποδια πηγα ποδαρατο , σου κάθισε βαρύ το γιαουρτάκι ε;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Kαβαλαρησα Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 00:32
    Kαβαλαρησα Αξιολόγηση: 8.33 — 22/07/2022 - 00:32

    Τοσες μερες στην ελλαδα η κοπελα και κανενας δεν εγραψε κριτικη οποτε αποφασισα να γραψω εγω μετα απο το ραντεβου μαζι της.

    Κοντουλικο κοριτσι, αδυνατο, με μικρα βυζια και λιγο μαλακα αλλα ολα φυσικα πανω της. Εμφανιση στο προσωπο καλη αλλα και στο σωμα περα απο τα βυζια μια ωραια γκομενα, καυλωτικη. Στην ηλικια δεν θα της προσεθετα περισσοτερο απο ενα με δυο χρονια. 

    Οταν αρχισαμε το σοσιαλ καταλαβα οτι παιρνει σοβαρα την ικανοποιηση του πελατη, το χαμογελο δεν το σταματησε στιγμη αλλα το ματι της κοιταζε στις επιμαχες περιοχες και ελεγε τωρα θα δεις τι θα σου κανω. 

    Το γλειψαρχιδι στην πιπα εκτοξευσε την καυλα στο μεγιστο, εκτος δηλαδη απο το επιμονο γλυψιμο στο καυλι που το αγαπαει πραγματικα. Με το στομα της περασε και απο λαιμο και βυζια ενω το δικο μου μονο ελαχιστα χρειαστηκε στο μουνι της για να αρχισει να αναστεναζει. 

    Ειναι καλη καβαλαρησα στο ορθο και αναποδο cowgirl, εχει ταχυτητα και στενο μουνι, συνδυασμος με απιστευτη αισθηση. Απο αντοχες ειναι επισεις δυνατη, την γαμας στα τεσσερα οπως θελεις και δεν πτοειτε. Ο κωλος ομορφος και η ροδελα της κλειστη ακομα. 

    Οταν εχυσα την πρωτη φορα γυρισε και μου εδειξε το στηθος ως στοχο. 

    Μου εκανε και μασαζακι στο ντους που μπηκαμε μαζι και ο δευτερος γυρος εγινε πιο ενδιαφερον με κινκυ καταστασεις και περισσοτερο απο ολα σπανκινγκ το οποιο της δινει πολυ την καυλα. 

    Ειναι μια γυναικα για ολα τα γουστα η Νικολ, μπορει να δωσει ενα καλο gfe αλλα και το pse της ταιριαζει απολυτα.

    Ελπιζω η κριτικη μου να σας εδωσε τα καταλληλα εφοδια για να αποφασισετε. 

    Καλη συνεχεια.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 22-07-2022 12:35:52
    Πῶς δέν εἶχε καμμία κριτική;! Ἔχει ἄλλη μία...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 22-07-2022 12:39:11
    καλα που την εβαλες την κριτικη, ειχα ξεχασει να βαλω την δικια μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Καλος χαρακτηρας Αξιολόγηση: 8.17 — 13/07/2022 - 00:13
    Καλος χαρακτηρας Αξιολόγηση: 8.17 — 13/07/2022 - 00:13

    Τυπικοι στο γραφειο με την ωρα και τηρηθηκε το dress code που ζητησα. 

    Της πηγαιναν πολυ τα ρουχα και το υφος της μολις με ειδε πονηρεψε, καταλαβε τι ανωμαλος ειμαι...

    Λεπτη με μικρο στηθος, ολα φυσικα πανω της και οχι απο τις ψηλες κοπελες, θα ελεγε κατω του μετριου.

    Φιλι βαθυ χωρις δευτερη σκεψη και αμεσα επισκεψη στο μπανιο για να προετοιμαστει. 

    Ξεκινησε με μασαζ σε ολο το σωμα και μοιραζε φιλια που και που. Τελικα την αρπαξα και καναμε ενα φασωμα με διαρκεια. Μετα καναμε 69 με πραγματικα καλο τσιμπουκι και γλειψαρχιδι μαζι. Το μουνι της ειναι ομορφο και γουσταρει το γλειψιμο. Αρχισε το γαμησι με βογγητα, της αρεσει να αφηνεται και ειναι αρκετα δυνατα. Στησιμο αρχικα στα τεσσερα και μετα στα ορθια. Εχυσα γρηγορα και ειχαμε χρονο για δευτερο γυρο. 

    Δεν αργησα στην τουαλετα, με περιμενε με τα ποδια ανοιχτα και επεσα με τα μουτρα να γλειψω ξανα. Μου κραταγε το κεφαλι και αναστεναζε. Γαμησι ιεραποστολικο αρχικα αλλα ειχα περισσοτερα στο μυαλο μου και την γυρισα στα τεσσερα και της εκανα γαμησι με χαστουκια στον ποπο. Κοκκινησε το δερμα αλλα δε με σταματησε. Η ενταση μετρια και το μουνι παντα υγρο, Τελειωσα αργα αλλα δεν εκανε παραπονο. 

    Εφυγε με ενα δεκαρικο συν για τον καλο χαρακτηρα που εδειξε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks