Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Tatiana  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 239

    Κριτικές Χρηστών

    KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Μην την χασετε Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2022 - 00:07
    Μην την χασετε Αξιολόγηση: 8.33 — 20/07/2022 - 00:07

    Ρωτησα για καποιες κοπελες στην σειρα το γραφειο, καποιες δεν ηταν διαθεσιμες και καποιες δεν μου ταιριαζανε, τελικη μου αποφαση να παρω την Τατιανα

    Ηρθε ντυμενη στο στυλ που ζητησα και στην ωρα της. Τα δεκαποντα της ειχαν δωσει υψος αν και ηξερα οτι δεν ειναι ψιλη αλλα χωρις τακουνι ειναι ακομα πιο κοντη απο οσο δηλωνει, παρολαυτα δεν αποτελουσε προβλημα για μενα. 

    Εχει ωραιο προσωπο λιγο πιο απλο απο οτι βλεπετε στις φωτογραφιες και καυλωτικο οπως και το σωμα της. 

    Ηπιε χυμο και προετοιμαστηκε πολυ γρηγορα στην τουαλετα. 

    Το σωμα της γυμνο ειναι ωραιο με ενισχυμενα βυζια και κωλαρα. 

    Φιλακια εδωσε χωρις γλωσσα αλλα η διαθεση της ηταν καλη και φροντισε να μην το παρω στραβα περνωντας στην πιπα κατευθειαν. Κανει δυνατο τσιμπουκι, με λιγο χερι και με καλο σαλιωμα στην βαλανο. Οι αρχιδομπαλες περιποιηθηκαν μια μια και τελικα χωρις να της κανω προκαταρκτικα ξεκινησαμε το σεξ με ιεραποστολικο. 

    Κατεβασε υγρα και στην συνεχεια μου στηθηκε στα τεσσερα προβαλλοντας την τελεια θεα. 

    Την κοπανισα καλα μεχρι να χυσω πανω στον κωλο της και μαζι μπηκαμε για πλυσιμο στο ντους.

    Καθαρο και ετοιμο το μουνι της δεχτηκε ενα γλειψιμο επικο εκ μερους μου, το γαμουσα με την γλωσσα και αρχισε να εχει σπασμους το κοριτσι. 

    Η πουτσα μου ειχε γινει σκληρη και αμεσως προχωησαμε στο γαμησι το οποιο ειχε περισσοτερο ενδιαφερον απο στασεις αυτην την φορα. Την καλυτερη θεωρω οταν την εβαλα με τα ποδια στους ωμους μου, εκει ειχαμε καλη διεισδυση και εντονους οργασμους απο την κοπελα.

    Την δευτερη φορα τελειωσα πανω στην κοιλια της και επειδη ο χρονος μας ειχε τελειωει ετοιμαστηκε γρηγορα και εφυγε.

    Επεσα σε καλη περιπτωση αυτην την φορα παντως, δεν εκλαψα τα λεφτα μου.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos790 Avatargiorgos790Μηνύματα: 159 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Ναζιαρικο, καυλιαρικο Αξιολόγηση: 7.67 — 15/07/2022 - 22:40
    Ναζιαρικο, καυλιαρικο Αξιολόγηση: 7.67 — 15/07/2022 - 22:40

    Αποφασισα να κανω και εγω εμπαργκο στην ρωσια επιλεγοντας κοπελα απο λατινικη αμερικη αυτην την φορα.

    Εκλεισα ινκολ για μια ωρα και χωρις να χασω χρονο μετεβησα στην περιοχη της.

    Ενταξει... η κοπελα ειναι λιγο κατωτερη γενικα σε εμφανιση χωρις να λεω οτι δεν αξιζει. 

    Αρχικα πιο κοντη απο οτι δηλωνει και τα βυζια της εχουν καθετη τομη αλλα το μονο ασχημο αυτο, απο σχημα μαζι με τον κωλο ειναι τουμπανο.

    Συμπεριφορα και διαθεση πολυ καλα, χαμογελο και επιθυμια να εξυπηρετησει στο μεγιστο.

    Ξεκινησαμε με γλυψιμο στα βυζια και με φιλι τα οποιο δεν δινε με γλωσσα. Οι ρωγες καλες και ανταποκρισημες οπως και γενικα οι καυλες της που οσο περναγανε τα λεπτα γινοταν ολο και πιο εμφανη.

    Δοτικη κοπελα ειδικα στο στοματικο και στο γαμησι. Η πιπα χωρις σκουφο και με ειδικη περιποιηση στο καυλι, υστερα καραμελωμα στα αρχιδια και τιποτα αλλο δεν θα μπορουσα να ζητησω, κοντευα να χυσω οποτε ζητησα να ξαπλωσει, να ανοιξει τα ποδια για να φερω ισαξια καυλα και σε εκεινη. Ειχε φροντισει να ειναι καθαρη και αφου σαλιωσα ενα δαχτυλο το εβαλα μεσα της και μετα εγλειφα την κλειτοριδα της. 

    Συγκινηθηκε φανερα και μου υγρανθηκε το δαχτυλο.

    Αμεσα εβαλα καποτα, αρχισαμε ιεραποστολικο για λιγο και μετα πισωκολλητο. 

    Ο υπερβολικα φουσκωμενος κωλος της ειναι ωραιος στα τεσσερα και κραταγα τα κωλομαγουλα ανοιχτα οσο την γαμουσα για να βλεπω την κωλοτρυπιδα της. Δεν ειναι απο αυτες που ενοχλουνται (μου εχει τυχει και αυτο...). Αναστεναζε ρυθμικα με το τις κινησεις μου, εφαγε σκαμπιλια στον ποπο και τελικα μια σεβαστη ποσοτητα σπερματος που ερευσε μεχρι την κωλοχαραδρα.

    Καναμε μπανιο μαζι οπου δεν επαψε να ειναι ναζιαρικο το μωρο και με πιπωσε ξανα. Στο κρεβατι η επαναληψη ειχε διαρκεια μεχρι το τελος της ωρας.

    Επειδη δεν ξερει αγγλικα δεν ειχαμε σχεδον καθολου σοσιαλ.

    Συνολικα περασα καλα, αξιζε τα ευρωπουλα. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 18-07-2022 11:20:26
    "Καῦλες ἐμφανεῖς"
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Θα ξαναπηγαινα Αξιολόγηση: 7.67 — 10/07/2022 - 00:42
    Θα ξαναπηγαινα Αξιολόγηση: 7.67 — 10/07/2022 - 00:42

    Ειναι ενα κοντοπουτανο λιγοτερο ομορφη απο τις φωτογραφιες χωρις να χειροτερευει επικινδυνα. 

    Τα χαρακτηριστικα απο λατινικη αμερικη τα γουσταρω και ηταν ωραια αλλαγη απο τα συνηθισμενα ρωσιδακια.

    Εχει ωραιο σωμα με φτιαγμενα βυζια αλλα και ο κωλος λιγο υπερβολικος για τα δικα μου ματια, ισως και εκει να εχει παιχτει κατι.

    Η διαθεση της καλη, χαμογελα και γελιο οποτε χρειαζοταν φιλια ομως λιγα και επιφανειακα. Στην πιπα τα δινει ολα και ακαποτα, ξεχνας το προηγουμενο μειων και απορεις βασικα γιατι δεν κανει αφου δεν σιχαινεται... Περιεργα πραγματα...

    Αγγλικα οοοοχι... αλλα μυαλο ναι και καταλαβαινει τι θελεις.

    Τα ποδια της καλα θα κανετε να τα ανοιξετε και να γλειψετε αναμεσα, εχει ενα ωραιο μουνι πολυ προσεγμενο και καθαρο, καποιοι μπορει να προτιμησετε και κωλο που ομος δεν δινει για γαμσι.

    Μουνι οχι πολυ στενο αλλα ανταποκρινεται στις καυλες και χυνει. Ο κωλος της στα τεσσερα ακομα πιο καυλα, την πηδηγα και κουνιωταν σαν ζελες. Ελεγε κατι στην δικη της γλωσσα οταν εδωσα πονο, με καυλωσε περισσοτερο και τελειωσα αμεσα. 

    Για δευτερο γυρο ειχαμε ενα καβαλημα κανονικο και αναποδο αλλα τελικα επρεπε να σηκωθω για να περασω καλα. Παλι τον εφαγε στα τεσσερα και αρκετα δυνατα. 

    Συνολικα περασα καλα στο ραντεβου, θα μπορουσε και καλυτερα γιατι αλλιως εχουμε μαθει εμεις.

    Στην τελικη αξιζε τα λεφτα και η αληθεια ειναι οτι θα ξαναπηγαινα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    κωλο-μπιανα Αξιολόγηση: 6.83 — 08/07/2022 - 11:23
    κωλο-μπιανα Αξιολόγηση: 6.83 — 08/07/2022 - 11:23

    κοντουλα κολομπιανα κι οχι βραζιλιανα οπως λεει το σαιτ
    με φτιαγμενο βυζι και πολυ πεταχτο κωλο
    δεν εξηγειτε καποιες ειδικες κωλο-ορμονες παιρνουν εκει και μεγαλωνουν μερικες φορες και δυσαναλογα
    Χαρωπη κοπελιτσα, ομορφουλα ουχι το τουμπανο της φωυτογραφιας και δεν ειναι 1.65 κανα δυο τρεις τεσσερις ποντους πιο κοντη
    Καλη διαθεση στο σεξ καλη ψυχολογια ολο ναζια και υποσχεσεις
    Πιπα χωρις προφυλακτικο φιλι στο στομα χωρις γλωσσα (αλλα εγω δεν επιτρεπω προς το παρον να με φιλανε με γλωσσα ακομα) φιλακια σε ολο το κορμι, ωραιο δικτιωτο καλτσον και κουραδοκοφτη ακριβειας
    Στο στηθος εχει την τομη την καθετη για την εμφυτευση της σιλικονης
    Επειδη πολλων τα γουστα απεχουν παρασαγκας απο τα δικα μου και εγω βαθμολογω με πολυ διαφορετικα κριτηρια
    Θα επικεντρωνομαι πλεον περισσοτερο στην περιγραφη των κοριτσιων παρα το πως ηταν στο σεξ
    τα αγγλικα της ηταν κακα εως ανυπαρκτα αλλα της χαριζω το ποντο διοτι ολο με ναζι και χαμογελο το παλευε οσο μπορουσε και με διασκεδασε αρκετα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks