Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Bella-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 274

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

κούνια - bella Αξιολόγηση: 7.83 — 06/11/2022 - 11:51
κούνια - bella Αξιολόγηση: 7.83 — 06/11/2022 - 11:51

31 Δεκεμβρίου, 2021

Στην ώρα της η νεαρά, έσκασε μύτη με μπουφανιά φορώντας την κουκούλα μέχρι τα μάτια και μάσκα για τον covid , σάστισα αλλά τα έβγαλε άμεσα.
πιο ωραίο προσωπάκι από τις φωτό, καλησπέρες και σταυρωτό φιλάκι .Πέρασε μέσα , έβγαλε την μπουφανιά , φουστίστα μίνι και μπλουζίτσα, περιποιημένη.
Αρχίσαμε να μιλάμε , οκ από αγγλικά και πέσαν τα πρώτα φιλιά. (τα χειλάκια του μωρού είναι ερεθισμένα από αλλεργία στα οστρακοειδή, οπότε λίγο προσοχή, δεν είναι τίποτα άλλο, ζήτησε 100 φορές σόρυ).
στοπ λέει , πάω για φρεσκάρισμα. επέστρεψε με το μαύρο της βρακάκι. κορμάκι καλό, αδυνατούλικο, όλα στην θέση τους φυσικά, μπογιές δεν είδα παρά μόνο κάτι γράφει στον λαιμό της το οποίο δεν φαίνεται γιατί καλύπτεται από τα μαλλιά της. Βυζάκι μικρό Α+ με ρόγα ολοζώντανη, σαν τα ψαρικά που τρώει. Ποπουδάκι μικρούλι, στην θέση του και αυτό.
και τα δυο ημίχρονα κινήθηκαν σε ερωτικούς ρυθμούς, χωρίς βιασύνες χωρίς αεροπλανικά , χαλαρά με μπόλικα φιλιά, γλύψιμο ρόγας, περιποίηση αιδοίου , δάκτυλα μέχρι δυο μπρος, πίσω δεν προσπάθησα. πιπούλα νορμάλ πράγματα.
από συμμετοχή την ώρα του σεξ είναι ενεργή, σε φιλά, χαϊδεύει , αγκαλιάζει , δεν έχει μα και μου , υγραίνεται αρκετά . δυο στάσεις είχαμε ιεραποστολικό και 4. στα 4 καρφώνεται με φόρα μόνη της , εσύ ακίνητος και εκείνη να δίνει ρυθμό. Την λέρωσα μία φορά στην φλατ κοιλίτσα της και μία στην πλατούλα της. μπανάκι αρχή -μέση τέλος .
δυο κουβέντες είπαμε στο τέλος με συνοδεία λευκού οίνου , πήρε τον οβολών της καλή μας χρονιά!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Andronikos3 AvatarAndronikos3Μηνύματα: 23 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Micro dynamite Αξιολόγηση: 8.33 — 29/06/2022 - 19:52
Micro dynamite Αξιολόγηση: 8.33 — 29/06/2022 - 19:52

Είχα δει Bella στο 1ο της tour επανάληψη πρόσφατη, πολυ βελτιωμένη. Βελτιωμένη στα αγγλικά, στην ενδυμασία όπως και στην καθαριότητα δωματίου. Δυνατός γύρος στα όρθια μιας και είναι λεπτότατο κορμί με καλές αναλογίες και ωραίο στήθος μικρό. Το μόνο μείον θεωρώ ότι ο κωλαράκι αρχίζει να χαλάει. Επισης χρηζει βελτίωση στην πιπα αλλά δέχεται υποδείξεις και μπόλικα δάκτυλα. Δεν της φαίνεται αλλά αν είναι ορεξάτο το κορίτσι τραβάει καλά. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 90
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Βella Τρελλα vol2 - 6 μηνες μετα Αξιολόγηση: 8.17 — 25/06/2022 - 18:05
Βella Τρελλα vol2 - 6 μηνες μετα Αξιολόγηση: 8.17 — 25/06/2022 - 18:05

Η γνωμη μου ειναι λιγο υποκειμενικη για τη μπελα αλλα οχι πολυ, και αυτο γιατι ειναι καρμπον με μια γκομενα που ειμουν τρελλα ερωτευμενος πριν 25 χρονια....

Λοιπον , λατρες του slim body all natural, τρεχατε...Εχει σωματαρα δεν θα ελεγα skinny, αλλα πολυ slim , αυτος ο τυπος σωματος με τρελαινει για μενα ειναι το τελειο...flat κοιλια, μεσουλα να τη πιανεις με τις παλαμες σου οταν ειναι πανω σου, ομορφη ξανθια με ωραια ματια, αυρα, pure russian, ωραιο χαμογελο, και οταν γελα με τρελαινει ο τροπος της..

Κωλαρακι τελειο αααα, στο καθρεφτη ολα τα λεφτα....

Μαυρισμενη λιγο οποτε ειχε τη διαφορα πανω κατω απο το μαγιο, που τη κανει ακομα ποιο καυλα....

6 μηνες περιμενα ποτε θα ξαναρθει....Full GFE οπως τη πρωτη φορα, 69, πολυ γλυψιμο και απο τους 2, 0 tatto, βυζακια natural μικρα νορμαλ super.

Στο τελος πολυ πιπα οπου τελειωσα με ενα perfect CIM.

Ε η πρωτη φορα ηταν λιγο ποιο gfe παθιαρικο ενα κλικ, ηταν και πρωτο της τουρ τοτε. 

Αλλα καλυτερη πιπα τωρα με cim !

George out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

GFE στα κοκκινα ! Αξιολόγηση: 9.00 — 25/06/2022 - 17:58
GFE στα κοκκινα ! Αξιολόγηση: 9.00 — 25/06/2022 - 17:58

Χmas 21 και η χρονιά δεν θα μπορούσε να κλείσει καλύτερα από την Bella ή Οlga αν θέλετε, σαν το τελευταίο ραντεβού του 2021, γιατί έτσι αξίζει να κλείσει η χρονιά, και έχουμε και οικογενιακες υποχρεώσεις στις γιορτές!!!!


Τελικά τώρα τελευταία που διαλέγω μόνος μου, απανωτά GFE jackpot, χωρίς καν να ρωτάω τα γραφείο για details, απλά τσεκάρω τις κριτικές αν υπάρχουν για 4αρια…..Tα PSE μου είναι ψιλοστάνταρ και εκεί πάω στα σίγουρα αστέρια…..

τα γούστα του καθενός στις γκόμενες είναι και λίγο υποκειμενικά, όπως και πάντα παίζει ο παράγοντας χημείας.

Μου αρέσουν πολύ οι slim γκόμενες ακόμα και light skinny. Τις λατρεύω. Η Bella δεν είναι skinny, είναι slim οριακα. Φανταστικό κορμί, όλα φυσικά. Κοιλιά αεροδρόμιο, μουνάκι επίσης, στηθάκι φυσικό μικρό και καυλα με κατι ρόγες ακόμα πιο καύλα.

Η Bella είναι ένας άγγελος από τη Moσχα, είναι ακριβώς ο τύπος γκόμενας και εμφανισιακά και σε αύρα που με τρελαίνει , μια τέτοια γκόμενα καρμπόν είχα στα Χανιά πριν 25 χρόνια.

θα την ηθελα κγομενα μου και ας Γαμιόταν με όλο τον γαλαξία κάθε μέρα . Χα χα, πάντα ήμουν λίγο των ανοιχτών σχέσεων και friends with benefits :) :):)

Ότι βλέπετε στο cover photo του πρακτορείου, τη photo που ειναι ορθια με τα πρασινα εσωρουχα και χαμογελά, αυτό ακριβώς θα πάρετε κύριοι, μαζί με το χαμόγελο και την pure elegant μοσχοβίτικη αύρα, και αυτό το φανταστικό GFE το καλό Russian style…

Παίζαμε και λίγο καθρέφτες, της άρεσε και αυτής, ωω απα πα να βλέπεις αυτόν τον τέλειο κωλαράκι πάνω μου και το προσωπάκι της και τα βυζάκια της. Μουνάκι πεντανόστιμο…., υγράνθηκε και αυτή χωρίς gel, δέχεται και δάχτυλα και σε fast speed :):)

Για τα γλωσσόφιλα που πέσανε, της ανάσες της, τα βογγητά της δεν θα μιλήσω ….

Έκανα έρωτα με ένα φανταστικό άγγελο που θα αφήσω έτσι να κλείσει το 2021 με την Bella σαν ανάμνηση.

Ольга ты ангел, кукла, чтобы всегда быть счастливой. Желаю вам счастливого 2022 года!

George over&out


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money