Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Αυτο το κοριτσι θα επρεπε να ανοιξει σχολη και να παραδιδει μαθηματα πως συμπεριφερονται οι σωστες ε Αξιολόγηση: 9.17 — 23/06/2022 - 01:57
    Αυτο το κοριτσι θα επρεπε να ανοιξει σχολη και να παραδιδει μαθηματα πως συμπεριφερονται οι σωστες ε Αξιολόγηση: 9.17 — 23/06/2022 - 01:57

    Μετα κοπων και βασανων καταφερα να εξαργυρωσω επιτελους,την τελευταια στιγμη, το δωρο που κερδισα στο διαγωνισμο του golden diamond,το οποιο το ευχαριστω παρα πολυ για το διαγωνισμο , οπως πρεπει να ευχαριστησω και το αγαπημενο μας σαιτ που μας προσφερει αυτους τους διαγωνισμους!!!!!

    Γυρω στα μεσανυχτα χθες το βραδυ,στελνω μηνυμα στο γραφειο και ρωταω ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα,συμφωνα με τις προδιαγραφες μου,για τις 2.45 στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο.
        η αληθεια ειναι πως ειχα βαλει στο ματι 2 συγκεκριμενες τη λιζα που ειχε αρκετες καλες κριτικες και τη νικα η οποια ηταν το απολυτο ερωτηματικο,αλλα οι φωτογραφιες της πραγματικα μου αρεσαν περισσοτερο απο ολες τις κοπελες που εχει αυτη τη στιγμη το γραφειο στο ροστερ του,εξαλλου και οι 2 ειχαν τα 2 βασικα στοιχεια που ψαχνω καθε φορα σε καθε ραντεβου,γλωσσοφιλα και γλειφομουνι!
       αμεση η απαντηση του γραφειου,μου στελνει 3 ονοματα,τα οποια ηταν και τα 3 της αρεσκειας μου,αλλα απο τη στιγμη που ητανε μεσα και η νικα,δεν υπηρχε περιπτωση να διαλεξω αλλη,ρωταω βεβαια το γραφειο ,αν ειχαν καποιο παραπονο για το κοριτσι και με διαβεβαιωσαν οτι ολοι ειχαν να πουν τα καλυτερα για εκεινη.
       πηγαινω στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο,παρφουμαριζομαι και εγω οπως ο κολλητος μου ο παπαροβιτς-φιλε μου επειδη εχουμε τα ιδια γουστα,πιστευω οτι θα περασεις κ εσυ το ιδιο ομορφα μαζι της οπως περασα εγω-,ξυριζω μαπα ,αρχιδακια,πλενω και δοντακια ,κανω ντουζακι και περιμενω να παει η ωρα να ερθει το κοριτσι μασωντας τσιχλα για να εχω και ευχαριστη αναπνοη.
       2,45 χτυπαει την πορτα το μωρο,σπευδω να ανοιξω και σηκωνω το βλεμμα μου για να αντικρυσω το κοριτσι ,γιατι μου ριχνει ενα κεφαλι και πραγματικα μενω εκπληκτος διοτι αντικριζω ενα πολυ ομορφο κοριτσακι το οποιο δεν μου κανει με τιποτα οτι ειναι 24 χρονων,ειμαι σιγουρος οτι ειναι μικροτερη και 20 να μου ελεγε θα το πιστευα,στη συνεχεια το βλεμμα μου κατεβαινει πιο κατω και διαπιστωνω οτι φοραει σανδαλια- μαλλον-,με αρκετα ψηλους πατους,τα οποια τα βγαζει αμεσως κ τα αφηνει διπλα στην πορτα και παλι παντως ειναι στο υψος μου.
       ντυσιμο απλο,απο πανω ενα τοπακι και απο κατω κατι σαν σορτσακι,δεν ειμαι πολυ καλος με τα γυναικεια ρουχα.
       αφηνει τα πραγματα της και ερχεται κοντα μου και στεκεται μπροστα μου με την πλατης της και μου τριβεται,βγαζοντας το τοπακι της και στη συνεχεια το σορτσακι και μενει με το στριγκακι της και αρχιζουμε τις αγκαλιτσες στο ορθιο .απο τατουαζ ειχε ενα μεγαλο στο αριστερο μπουτι και καναδυο μικρουλια ακομα,γενικα δεν με ενοχλησαν οι ζωγραφιες της.
       στη συνεχεια περναμε στο κρεβατι,εχει βγαλει το στριγκακι της, και ερχεται στην αγκαλια μου-τα βυζακια της ειναι πολυ μικρα,αλλα πολυ ομορφα και στην αφη βεβαια-και αρχιζουμε αγκαλιτσες ,χουφτωνω το φανταστικο κωλαρακι της και ξεκιναω γλωσσοφιλα,πραγματικα απο τα καλυτερα γλωσσοφιλα που εχω κανει,να ειναι για ωρα τα στοματα μας ενωμενα και να παιζουμε τις γλωσσες μας χωρις μα και μου.μετα το κοριτσι κατεβαινει προς τα κατω και με αρχιζει στην πιπα,πολυ καλη πιπα χωρις δοντια,ουτε κοροιδιες,αν την αφηνα ακομα πιπα θα μου εκανε,
       επειδη ομως εγω ειμαι της αγκαλιτσας και του γλωσσοφιλου-με το μπαρδον αγαπημενε μου γεροξουρα,γουστα ειναι αυτα- την καλεσα να ανεβει παλι στην αγκαλια μου για να συνεχισω να τη χαιδευω και να τη γλωσσοφιλιαζω και το μωρο πραγματικα με εκανε να νιωσω καλυτερα απο οτι θα ενιωθα με τη γκομενα μου!
       να μην σας κουραζω αλλο με αυτο το κομματι,αφου το ευχαριστηθηκα,προχωρησα στο next best thing,κατεβηκα στο μουνακι της οπου το μωρο φανηκε να το ευχαριστιεται πολυ oh my god kai oh my god ελεγε συνεχεια,το πιστεψα και γω οτι ειμαι Θεος ο πουστης ????????και ανεβασα την ενταση της γλωσσιτσας μου και το μωρο τελειωσε και για να ειμαι ειλικρινης μου φανηκε αρκετα αληθοφανες.
       ανεβαινω να παρω μερικα γλωσσοφιλα ,αλλα οπως ανεβαινω μου πιανει την πουτσα και τη βαζει στο στομα της οπως ειναι ανασκελα κ εγω ειμαι στα γονατα και της κανω mouthfuck και πραγματικα ηταν ολα τα λεφτα η φαση. 
    στη συνεχεια  της λεω να γυρισουμε στο αγαπημενο μου 69 για να εχω θεα το κωλαρακι της,το οποιο οπως το χαζευα ενω εγλειφα το μουνακι της ,σκεφτομουνα παραλληλα πως ειναι δυνατον να το δινει και μαλιστα ανευ ορων,δηλαδη στην καρτελλα δεν εγραφε depending on size,αλλα μιας και δεν ειμαι του κωλου,αλλα του μουνιου σκεφτηκα πως αν το θυμηθω ,θα τη ρωτησω μετα το τελος της συνεδριας μας ,
      στο 69 δεν μειναμε οσο συνηθιζω διοτι ηταν μαλλον λιγο κουρασμενη,νταξει 3,30 το βραδυ δικαιολογημενο,οποτε γονατισε κ μου εκανε πιπα και οπως ηταν στα 4 και με πιπωνε της ειπα να μεινει ετσι και γυρισα και αρχισα να τη γλειφω απο πισω,μετα την ξαπλαρισα ανασκελα παλι κ συνεχισα γλειψιμο μεχρι που τελειωσε παλι,το μουνακι της ειχε πλημμυρισει-ωραιο πραγμα????
        μετα σταθηκα ορθιος να με τσιμπουκωσει να μου τον κανει πετρα για να μου περασει προφυλακτικο κ την εβαλα στα 4 κ μπηκα απο πισω οπου εμεινα αρκετα μεσα στο μουνακι της να το ευχαριστηθω και μετα τη γυρισα σε ιεραποστολικο οπου τη γαμησα αρκετα κ με πολλα γλωσσοφιλα εννοειται,αλλα λογω κουρασης δεν τελειωνα με τιποτα,ωσπου αρχισε να βαραει το κινητο για να μας δειξει οτι μενουν 10 λεπτα και εκει συγκεντρωθηκα λιγο παραπανω και καταφερα να τελειωσω λιωμα στην κουραση και λουτσα στον ιδρωτα και οι 2 μας.
      το κοριτσι με ευχαριστησε και μου ειπε ο,τι οι περισσοτεροι δεν ξερουν να δινουν ευχαριστηση στα κοριτσια και οτι εγω το εχω σε αυτον τον τομεα-ειμαι και ο πρωτος εραστης δηλαδη για οποιον δεν το επιασε,αντε γιατι καποιοι εδω μεσα πολυ με κοροιδευουνε τελευταια????
       τα αγγλικα της δεν ειναι πολυ καλα ,συνεννοεισαι ανετα βεβαια στα βασικα χωρις να χρειαζεται να ξερεις νοηματικη,αλλα δεν ξερει αρκετες λεξεις για να εκφραστει ανετα κ κανα δυο φορες κατεφυγε στον τρανσλειτορα για να βρει τη σωστη λεξη.
      τη ρωτησα ποσο χρονων ειναι και οτι μου φανηκε πολυ μικροτερη απο αυτο που γραφει στην καρτελλα της και μου ειπε οτι ειναι λιγο μεγαλυτερη απο αυτο που γραφει,επισης ειναι ρωσιδα,μου ειπε απο ποια πολη και τι δουλεια κανει στη ρωσια,αλλα δεν τα γραφω διοτι δεν ξερω αν γουσταρει να ειναι public domain,αυτες οι πληροφοριες.
      μετα για το θεμα του αναλ που τη ρωτησα η απαντηση της με κουφανε και μου εφερε στο μυαλο την ατακα του γιον βοιτ απο το τρενο της μεγαλης φυγης,οπου μου ειπε οτι ολα ειναι στο μυαλο μας και οτι ολα γινονται -με λιγα λογια και οι πουτσαραδες μπορουνε να τη γαμησουνε απο τον κωλο,παροτι ειναι τοσο πετιτ το κωλαρακι της,οποιος παει να μας πει και μας-και γενικα προσαρμοζεται στον καθε πελατη και κανει σχεδον τα παντα,αυτη τη λεξη την εψαξε στο google -adjust.
       εγω περασα φανταστικα μαζι της , πηρα αυτα ακριβως που ψαχνω σε καθε ραντεβου μου,τοσο εμφανισιακα , οσο και απο υπηρεσιες και της ευχομαι τα καλυτερα στη ζωη της,
       παλιοτερα θα εβαζα 10αρια παντου,αλλα επειδη εφαγα κραξιμο και δικαιολογημενα καποιες φορες στην εμφανιση θα της βαλω μονο 9,το κοριτσι για μενα ειναι το απολυτο 10,μονο στην επικοινωνια ισως χανει,αλλα το αναπληρωνει με τη φανταστικη συμπεριφορα της.
       να ειστε ολοι καλα,φιλια σε ολους!!!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (5)
    gpd Avatar gpd 23-06-2022 08:22:40
    ειμαι και ο πρωτος εραστης το πιάσαμε , το πιάσαμε αλλά το πετάξαμε γιατί δεν μας αφορά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 23-06-2022 10:59:53
    3-4 τή νύκτα φίλε! Πῶς ἀντέξατε;;!! Πάρε μιά ἄδεια... PRONTO!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 23-06-2022 12:36:50
    Αχ μεγαλε εραστη! Και ολα αυτα με μια γλωσσα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 23-06-2022 14:48:00
    προσοχη προσοχηγλωσσομοτορας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 23-06-2022 21:56:38
    Νομιζω οτι σε εχω γαλουχησει στο παρφουμαρισμα Χαιρομαι που περασες υπεροχα με την πρωτη ευκαιρια θα την τιμησω μονο και μονο επειδει την συστηνεις εσυ
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks