Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Luna-2  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 7
  • Προβολές: 236

    Κριτικές Χρηστών

    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Γουσταρει πουτσα Αξιολόγηση: 7.67 — 11/07/2022 - 21:34
    Γουσταρει πουτσα Αξιολόγηση: 7.67 — 11/07/2022 - 21:34

    H Ριχανα εγινε η πιο νεα δισεκατομμυριουχος γυναικα. Αυτο με οδηγησε να δω καποια βιντεο κλιπ και τελικα αυτο οδηγησε στην επιθυμια να ψαχνω για να γαμησω μαυρη. 

    Δεν υπαρχουν πολλες επιλογες και σαν πιο ελκυστικη συμφωνα με τα δικα μου γουστα επελεξα την Λουνα...

    Εμφανισιακα ειναι περιπου αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες, εχει καλο σωμα αλλα με λιγα κιλα συν και καλο προσωπο, κλασικα αφρικανικο.

    Δεν ξερει αγγλικα αλλα με τα λιγα γαλλικα που ξερω τα πηγαμε μια χαρα.

    Στα προκαταρκτικα κορυφαιο ηταν το τσιμπουκι της αλλα δεν παρελειψε να γλυψει βυζια κοιλια και αρχιδια. 

    Δεν ειναι και τοσο εμπειρη αλλα προσπαθει να ικανοποιησει, θελει να δουλεψει και ως ενα σημειο γουσταρει να την γαμανε ξενοι, αυτο καταλαβα εγω.

    Εγω εγλυψα βυζια και ακομα και λιγο μουνι αφου μυριζε τελεια το δικο της. Πανω στο γλειφομουνι αρχισε να τρεμει και λιγα υγρα ηρθαν σε επαφη με την γλωσσα μου.

    Το πρωτο γαμησι κρατησε ενα 15λεπτο με κυρια σταση το πισωκολλητο, εχει καλο κωλο...

    Για να με ξεκουρασει μου εκανε και λιγο μασαζ ενδιαμεσα, αρκετα καλη...

    Ο δευτερος γυρος πιο χαλαρος απο εμενα και πιο δυνατος απο εκεινη. 

    Την αφησα να κανει ολη την δουλεια απο την αρχη μεχρι το τελος.

    Εκανε ακουραστη τσιμπουκι και μετα με καβαλησε μεχρι να χυσω. 

    Ηταν δυο καλα γαμησια με την κοπελα να προσαρμοζεται στις δικες μου αναγκες και να κανει οτιδηποτε για να μεινω ευχαριστημενος. 

    Αξιζε τα λεφτα…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Μαυρη ηδονη Αξιολόγηση: 7.50 — 05/07/2022 - 22:56
    Μαυρη ηδονη Αξιολόγηση: 7.50 — 05/07/2022 - 22:56

    Η Λουνα ειναι ενα μαυρο κοριτσι καθαρα αφρικανα αλλα γαλλικης επιρροης, με τα αγγλικα δεν εχει καλες σχεσεις... Το σωμα της μην περιμένετε να ειναι το τελειο που έχουμε συνηθίσει, εχει τις ατελειες του και εχει και τις επεμβασεις του οι οποιες εχουν πλουτίσει το στηθος της. Σαν χαρακτήρας ειναι επικοινωνιακη και με το χαμογελο που εχει σε κανει να νιωσεις καλοδεχούμενος.Με περιμενε με ένα άσπρο εσώρουχο, κατασπρο που όπως πάντα στο μαυρο δερμα δειχνει τελειο. Η αποτριχωση και η καθαριοτητα ειχε γινει σωστα, το κοριτσι μυριζε ωραια. Στο στηθος η δουλεια εχει γινει καλα υφη και σκληρότητα κοντα στο φυσιολογικο. Ειναι η μονη επεμβαση που εχει κανει, τα χειλη αληθινα αλλα τα φιλια χωρις γλωσσα. 

    Το τσιμπουκι... καλο... πολυ καλό αλλα οχι το τελειο. Μετα απο καποιες αποτυχημένες προσπαθειες για dt έγλειψε και τα αρχιδια, τι θα μπορουσα να ζητησω περισσότερο....Απο την δικη μου πλευρά της περασα την γλωσσα απο βυζια και ρογες ξεχωριστα και μετα απο μουνι. Κανει ωραιες αντιδρασεις με αναστεναγμους ιδιαιτερα στο γλειφομουνι το ευχαριστιόταν πραγματικα.

    Με δικη της πρωτοβουλια με καβάλησε αφου εβαλε πολυ ευκολα την καποτα. Η ηδονική της εκφραση με καυλωσε πολυ, το γεγονός οτι ηταν απο πανω της έβγαλε πολυ καυλα και το σωμα της εγινε μια ασταμάτητη μηχανή του σεξ. Δεν την διεκοψα, ειχε πολυ καιρο να με καβαλήσει γυναικα με αυτον τον τροπο. Ο δευτερος γυρος ηταν καθαρά αντεπιθεση. Doggy απο την αρχη μεχρι το τελος με βογγητα και συμμετοχη κουνωντας λεκανη και μεση. Έχυνε συνέχεια, αυτο μπορω να πω με το υγρο που εβγαζε, στο τελος έβγαλα την καποτα και τα εριξα πανω στον κωλο της. Την κούρασα η αληθεια ειναι, δεν ειναι ισος για τοσο ξεσκισμα αλλα δεν μου παραπονεθηκε… 

    Σε συνολο ηταν μια καλη συναντηση περισσοτερο gfe αλλα και με ενα μικρό ξεσκισματακι συμβιβαζεται. Εμεινα ευχαριστημένος και κάποια πράγματα θα τα θυμαμαι και αλλα παλι οχι...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Black and white Αξιολόγηση: 7.83 — 03/07/2022 - 23:53
    Black and white Αξιολόγηση: 7.83 — 03/07/2022 - 23:53

    Εχτες το βραδυ επελεξα να αλλαξω απο λευκη σαρκα σε μαυρη. Απο εδω και απο εκει που εψαξα το κλικ μου το εκανε η Λουνα του βιπ. Την καλεσα σε ξενοδοχειο και ηρθε στην ωρα της. Το χρωμα των ρουχων της σε αντιθεση με το χρωμα του δερματος της προς το λευκο και εφαρμοστο βγαζοντας προς τα εξω τις καμπυλες της. Το προσωπο της γλυκο οπως και ο χαρακτηρας της τον οποιο σπευδει να δειξει και με χαμογελο καθως θελει να κερδισει σε οτι χανει και χανει κυριως στο σωμα, δεν ειναι το καλυτερο χωρις να μπορω να πω οτι ειναι ασχημο αλλα παρεκκλινει απο τα μοντελα που ζηταμε συνηθως. Δεν εχει καλες γνωσεις στα αγγλικα αλλα αρκετες για να συνενοηθεις.

    Οταν βγηκε απο το ντους αρχισαμε φιλια και γλειψιματα στο σωμα, εγω στα βυζια και εκεινη στον πουτσο οπου εκανε ενα αρκετα δυνατο τσιμπουκι με αποτελεσμα να μου γινει πετρα. Καθοριστικο ρολο σε αυτο επαιξε το γλυψιμο στα αρχιδια και το κοιταγμα στα ματια. Σπατουλαρισμα καλα στο μουνι της μεχρι που κατεβασε υγρα και μετα της ζητησα πισωκολλητο. Αμεσα ανταποκριθηκε και τον δεχτηκε ανετα με οτι ταχυτητα και δυναμη ηθελα. Δεν το παρακανα βεβαια αλλα ουτε και το τσιγκουνευτηκα. Εριξα την κρεμα στον κωλο της και μπηκα κατευθειαν στο ντους για προετοιμασια δευτερου γυρου. 

    Επαιξα με το δαχτυλο μου το μουνι της και την κοιταζα στα ματια οπως με κοιταζε αυτη στο τσιμπουκι, επανελαβα γλειφομουνι και μετα με καβαλησε ορθα και αναποδα. Οι βυζοι της στους οποιους εχει γινει καλη δουλεια δεχτηκαν καλο γλυψιμο και στο αναποδο ο κωλος της εφαγε τα χαστουκια του. Τελικα στα τεσσερα της εκανα σκισιμο και με το πληθος και την ενταση των βογγητων της εχυσα ξανα και δυνατα.

    Ντουζακι και την εκανα αφου την πληρωσα, ενιωσα ολοκληρωμενος.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tziothan AvatartziothanΜηνύματα: 94 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.00 — 26/06/2022 - 22:03
    Πολυ καλη Αξιολόγηση: 8.00 — 26/06/2022 - 22:03

    Εφτασε στο διαμερισμαμου στο κεντρο στην ωρα χωρις καθυστερηση. Διαθεση οπως το χαμογελο, καλο, και ντυσιμο σεξυ οπως θα το ηθελα χωρις να το ζητησω απο πουθενα. 

    Πολυ κοντα στις φωτογραφιες, σχεδον ιδια δηλαδη ειδικα απο σωμα. 

    Απο επικοινωνια φαινεται οτι θελει αλλα δεν ξερει καλα αγγλικα και δεν ηθελα να κανω περισσοτερο κοπο να καταλαβω ουτε και να βγαλω κινητο για μεταφραση.

    Ουτε θα της προσεθετα ουτε θα της αφαιρουσα χρονα απο αυτα που δηλωνει. Ηταν τοσο προσεκτικη στην περιποιηση στο σωμα και στα ακρα οσο και στο ντυσιμο. 

    Σε ολα οσα καναμε ηταν gfe με χαλαρη διαθεση και καλη προσπαθεια στα προκαταρκτικα συμπεριλαμβανομενου ακαποτης πιπας με καλο βαθος αλλα στα φιλια δεν βαζει καθολου την γλωσσα.  

    Δεχτηκε παντου την δικια μου απο τον λαιμο στα βυζια μεχρι στο μουνι που της αξιζε ενα γλυψιμο μετα το στοματικο που μου εκανε. 

    Μετα απο μερικα λεπτα γαμησι το μουνι της εγινε μουσκεμα, με εφτιαξε με αυτο, ειχε μια αισθηση που δεν θα μπορουσα να ξεχασω.

    Καπου ξεφυγε η κατασταση και αρχισα να δινω μετριας εντασης σφυροκοπημα, αλλα μετα συγκρατηθηκα ειδικα οταν ειδα οτι ενοχληθηκε. 

    Παιξανε πολλες στασεις στην συνεχεια και ο μονος γυρος που καναμε ηταν μεγαλης διαρκειας. 

    Οτι μας εμεινε το εξαντλησαμε με μασαζ και πιπα χωρις να χυσω δευτερη φορα. 

    Μιλαμε για ομορφο κοριτσι που δεν δινει φιλια αλλα σε ολα τα αλλα ειναι πολυ καλη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Φιλί Ναι
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    arpagas Avatar arpagas 26-06-2022 22:41:03
    φίλοςμεγάλος κώλος κι αυτός έτσι;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    La Luna2 Αξιολόγηση: 7.50 — 24/06/2022 - 13:21
    La Luna2 Αξιολόγηση: 7.50 — 24/06/2022 - 13:21

    H Luna ηταν το πρωτο μου ραντεβου της εβδομαδας
    την ειχα κανονισει για τριο με Ολιβια, αργησα ομως να επιβεβαιωσω και την Ολιβια την ειχε ηδη παρει ο φιλος Λαγονισιαν
    Λιγα για το βιογραφικο της κοπελας
    Ειναι πορτογαλεζα με καταγωγη απο Ανγκολα και μενει Οπορτο οπου εκει δουλευει σε οικο ευγηριας σαν προσωπικη νοσοκομα, τα λεφτα που περνει ειναι λιγα οποτε αρχησε κι αυτη να βιζιταρει
    Σωματοδομη οπως στις φωτογραφιες με τον κωλο που βλερπετε ισως ενα τσικ πιο μεγαλο
    Δεν φιλαω δεν φιλαει ολα καλα
    Ειναι κλειτοριδικη γκομενα την ωρα που εκανε πιπα χαιδευε το μουνακι της οπου συμμετειχα κι εγω, κατεβασε τονους υγρα
    Πιπα ωραια οχι συγκλονιστικη αλλα πολυ καλη
    Η ελλειψη επικοινωνοιας μου την εσπασε λιγο γιατι ενω ημουν στο 1 χιλιοστο πριν χυσω φοραει καποτα και με καβαλησε, οποτε σε λιγοτερο απο λεπτο εχυσα
    Στο σοσιαλ με λιγα αγγλικα, ποιο πολυ γαλλικα και με παντομιμα τα καταφεραμε να συννενοηθουμε
    Το μονο αποθυμενο που θα μου μεινει απο αυτη την συναντηση ειναι οτι δεν ειδα την Ολιβια μιας και που βλεπω οτι στο σαιτ αποχωρησε

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Διαβολική σύμπτωση Αξιολόγηση: 7.33 — 22/06/2022 - 23:11
    Διαβολική σύμπτωση Αξιολόγηση: 7.33 — 22/06/2022 - 23:11

    Έχοντας ραντεβου με κατι φιλους για να παμε τσάρκα στα στριπτιτζάδικα της συγγρου μου βγηκε ορεξη για μαυρη σαρκα. Σαν σιγουρη επιλογη ηταν το dream αλλα στο ροστερ του δεν εχει πια μαύρες οποτε ψαχνοντας στα διαφορα site είδα τη Λουνα που ανταποκρινοταν σε αυτό που ηθελα. Το τηλεφωνικο κεντρο πολυ εξυπηρετικο μου εκλεισε μισαωρο ραντεβου με την κοπελα και ωωω... διαβολου καλτσα το ξενοδοχείο απο το στριπτιτζάδικο που ηθελα να παω ειναι στην κυριολεξία ενα βημα. Ανεβηκα στο πρωτο οροφο αφου η ρεσεψιονιστ πολυ διακριτικη με ρωτησε σε ποιο δωματιο παω. Το κοριτσι με υποδεχτηκε ανοιγοντας την πορτα ενα πολυ μεγαλο χαμογελο δεν δείχνει πρόσωπο στις φωτογραφίες στο site αλλά είναι γλυκούλα κλασική φιγούρα αραπίνας. Κοινως με λιγο μεγαλη περιφερεια αλλα με πολύ όμορφα ενισχυμένο βυζι. Ο λιγος χρόνος μου εδωσε ωθηση να μπω κατευθειαν στο κυριως πιατο αλλωστε για αυτο και μονο ειχα παει. Την εκοψα να ειναι λιγο πιο μεγάλη όχι κάτι σημαντικο. Στο προσωπο θα της εβαζα ενα εφτάρι και στο σώμα κατι λιγότερο. Ειναι ευγενικη δέχεται δαχτυλο αλλα φιλαει χωρίς γλωσσα. Μου εκανε πολυ ικανοποιητική πίπα και ειχα άμεση στυση. Την γάμησα σε κανα δυο στάσεις με καλη ανταπόκριση και καυλωτικα βογγητα. Άδειασα μεσα της και κατέβηκα να πιο το ποτο μου κάτω στο στριπτιτζαδικο με τους φιλους μου. Συντομο αλλα περιεκτικο ραντεβου με σχεδόν ότι ήθελα στο πρόγραμμα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

    Ιστορίες: 0

    Καυλωτικη νεγρουλα Αξιολόγηση: 8.17 — 22/06/2022 - 00:44
    Καυλωτικη νεγρουλα Αξιολόγηση: 8.17 — 22/06/2022 - 00:44

    Η Luna ειναι μια νεγρουλα Πορτογαλεζα η οποια ειναι δευτερησ γενιασ απο καποια χωρα τησ αφρικησ. Εχει πολυ γλυκο χαμογελο και και φοραγε τα εσώρουχα τα λευκα των φωτογραφιών. Εχει μια τεραστια ρώγα που βγαζει ματι και σιλικονουχο βυζι. Δεν φιλαει αλλα αυτο το γράφει και το site τησ αλλωστε και εγω δεν το επιζητώ, αν μια γυναίκα το δωσει θα φιλησω βαθια αν οχι, στον πουτσο μου. Τωρα η πιπα τησ... ειναι παρα πολυ καλη. Χωρισ δοντι αλλα με αρκετη χρηση χεριού μου τον εκανε καγκελο και με κοιταζε στα ματια οσο μου τον εγλυφε. Τησ αρεσει να παιζει με την κλειτοριδα τησ και την παιζαμε παρεα ταυτοχρονα, δαχτυλα δεν αφηνε αλλα ενιωθα τα υγρα που κατέβαιναν και γενικα τα περισσοτερα υγρα τα κατεβασε την ωρα που με πιπωνε. Αφου εγινα τουρμπο με καβαλησε και εχυσα σχετικα γρηγορα. Διακοπη για ντουζακι προσπαθεια για social τα αγγλικα τησ ειναι απολυτα βασικα. Με λιγη προσπάθεια συνεννοείσε ομωσ. Ο δεύτεροσ γυρος εγινε με καλες σταστεις και αντεξε σφυροκοπημα. Μου αρεσε η ολη φαση μαζι της, ηταν πουτανοειδεσ χωρις προσποιηση για κατι περισσότερο. Εγκεφαλικά αυτο με καυλωσε μαζι με την ομορφιά της. Δεν θα ηθελα κατι περισσοτερο ουτε λιγοτερο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks