Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Oriana   (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

ΤΟ BIG BEN Αξιολόγηση: 9.17 — 22/06/2022 - 23:40
ΤΟ BIG BEN Αξιολόγηση: 9.17 — 22/06/2022 - 23:40

--Με την ζεστή να έχει ανεβεί στα ύψη και το πόρνο θερμόμετρο μου να έχει πάρει φωτιά κάλεσα τους αγγέλους για να δροσιστώ με την Οριάνα, την είχα βάλει στο μάτι οπότε και την έκλεισα στο αγαπημένο μου κατώφλι για να την περάσω ένα χεράκι.
--Σκασμένος από την δουλειά έφτασα στο ξενοδοχείο διάλεξα το δωμάτιο ανέβηκα και παρφουμαρίστηκα για την Οριάνα και μόνο. Ξάπλωσα αντικρίζοντας τις φωτός από το κινητό για να αρχίσει η φαντασία να καλπάζει, έχοντας μηδενική βάση στις κριτικές της είπα να τις ξεκινήσω εγώ μια και ότι βγει. Κάπου εκεί χτύπησε η πόρτα με νυχιές τρέχοντας να τις ανοίξω με το κινητό στο χέρι αντικρίζω μια ξανθιά οπτασία???? μέσα στο καύσωνα με γαλάζια ματιά σαν όαση στο λιοπύρι αγκαλιάζοντας, φιλώντας ????με και μαγκώνοντας με το ένα πόδι της γύρω από εμένα σαγηνευτικά. Ντυμένη με ένα λευκό φόρεμα πάνω σε γόβες και κουβαλώντας μαζί της όλη την προίκα ένα τσαντάκι με ένα μεγάλο ρολόι ενσωματωμένο πάνω του, λέω μάλλον με δουλεύει δεν είχα ξαναδεί τσάντα με ρολόι μάλλον θέλει να μετρήσει τον χρόνο από απόσταση η γκόμενα μόλις είχε πρωτοτυπήσει. Τέλος πάντων εγώ είχα καβλώσει και άρχισα να την χουφτώνω στην κυριολεξία τα δάχτυλά μου μέχρι μουνο τρύπα???? έφτασαν κάτω από το φόρεμα αλλά με σταμάτησε λέγοντας μου να βάλω αντισηπτικό και να πάει να πλύνει τα χεριά τις έχοντας βγάλει πάνω στο τραπεζάκι όλη την πραμάτεια από το βαλιτσάκι ρολόι του Big Ben????. Μόλις βγήκε από το μπάνιο η τρελό καμπέρο ???? μου ήρθε με ζαρτιέρες και σουτιέν δεν έβαζε γλώσσα μέσα της λέγοντας μου τι θέλεις να μου κάνεις πως θες να γαμηθουμε έλα να αγαπηθούμε νταρλιν και αλλά τέτοια χαζά. Αφού την ξέντυσα στο τσακ Μπαμ φανερώνοντας μου ένα σώμα μοντελέ???? δέρμα βελούδο γάλακτος βυζι 2 στητό για πιπίλα και άκρα περιποιημένα αλλά αδιάφορα,.
--Τις λέω πολύ μιλάς την αρπάζω και την πετάω στο κρεβάτι πηγαίνοντας να μου ξεφύγει σαν το χταπόδι. Την άρχισα στο μπαλαμούτι το ίδιο και αυτή, κατέβηκα στο υγρό μουνακι της με τα δάχτυλα να μπαινοβγαίνουν με μανία έχοντας αρχίσει να ηδονίζεται εκεί την πρωτοκαθεδρία την πηρέ ο μητσαρας με ????, το γαμιση στο στόμα πήγε σύννεφο ???? λες και είχε εμπεδώσει τις βασικές πόρνο κινήσεις μου, την γονατίζω???? στο πάτωμα με τουρλωμένο κωλο τίγκα αντικριστά από τον καθρέφτη και με λάγνο βλέμμα γαμούσε τον μητσάρα ???? σε σημεία επικίνδυνα για αυτήν έπαιζε με την τύχη της ???? τις λέω έτσι είσαι μωρή αρπάζω σκουφί την ξαναπετάω στο κρεβάτι σε πλαγιά θέση το ένα πόδι της μπροστά και το άλλο πίσω αρχίζοντας να την σφυροκοπάω ????????σαν μανιακός έχοντας την δυσάρεστη θέση να τελειώσω σχετικά γρήγορα ???? και αυτή να με κοιτάει με βλέμμα γεμάτο παράπονο και ναζί ότι ήθελε κι άλλο δεν το χόρτασε το σφυροκόπημα τις λέω μην ανησυχείς έχουμε εδώ άπλετο χρόνο για ξεμούνιασμα αλλώστε το δείχνει και το ρολόι του Big Ben από μακριά έκανε Μπαμ.
--Βγαίνοντας από το ντους με ένα Ικος για ολιγόλεπτο διάλειμμα από την πλευρά της, τις ερωτήσεις μου γύρω από αυτή τις απέφευγε με αποτέλεσμα τις λέω εδώ στα μέρη μας πρώτη φορά με απάντηση μπορεί ναι μπορεί και όχι απάντηση δικιά μου και εγώ μάλλον θα σε γαμήσω δυνατά μπορεί ναι μπορεί και όχι για πάμε να το δούμε. Δεν άντεξα την άρπαξα από το προσκέφαλο βάζοντας τον μητσαρα μέσα βαθιά ριζωμένο στο στόμα τις ???? το γούσταρε με χίλια λέγοντας μου αρέσεις πολύ, στην συνέχεια μια έγλυφα το μουνί της μια το δαχτυλιαζα τέρμα τα γκάζια δεν ήθελε και πολύ σκουφί ????και την σφυροκοπούσα ????????σε όποια στάση την έβρισκα αλλά από την ζεστή δεν τελείωνα και αυτή δυσανασχετούσε με τον μητσαρα να τον αρπάζει αρκετές φορές βαθιά στο στόμα της αφού σε φάση που ξεπεράσαμε και τον αναμενόμενο χρόνο το Big Ben το χάσαμε και να πεις ήταν κάνα ρολογάκι ολόκληρο ρολόι τοίχου ήταν οπότε την γύρισα μπρούμητα και τις τον κάρφωσα ξαπλώνοντας από πάνω τις με το σώμα μου και με αργές και βασανιστικές κινήσεις ???? ήρθε και η λήξη μόνο που δεν βγήκε το κοκοράκι από το ρολόι να μας πει μπράβο μαλακές τελειώσατε ώρα να την κάνει. Εκεί που έχω αφήσει το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε αντάξια και έχοντας βγει από το μπάνιο και ετοιμαστεί χτυπάει το τηλέφωνο του δωμάτιου και στην άλλη γραμμή το γραφείο με φωνή μες στην ανησυχία τι πάθατε καλέ το κορίτσι είναι εκεί σας ψάχνω και τους δυο τις λέω κάτσε να στην δώσω τα είπαν, όλα καλά τις άνοιξα την πόρτα και την χάζευα στον διάδρομο κοιτώντας με και αυτή με χαμόγελα ρε την τρελό καμπερο το κάναμε το θαύμα μας και πάλι????.
--Λοιπόν μάγκες το κορίτσι είναι μια όαση???? ιδικά αυτές τις μέρες τις ζέστες εμένα δεν με δρόσισε με άναψε για τα καλά πήγε το πόρνο θερμόμετρό άνω των 40 βαθμούς χτύπησε καρά κόκκινο είναι τρελό καμπέρο η γκόμενα στην αρχή με προβλημάτισε αλλά στην πορεία αποδείχτηκε ποιο καυλιαρα και δόσεις μεγίστης τρέλας στο γαμηση από τι περίμενα συστήνεται ανεπιφύλακτα στους μοντελάκηδες και σε όσους θέλουν κάνουν επικά γαμησια με μια τρελό καμπέρο στο κρεβάτι τους ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (4)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 23-06-2022 02:03:31
τι γινεται ρε κολλητε?και συμπεσαμε και βαλαμε και ακριβως ιδια βαθμολογια????ουτε συνεννοημενοι να ειμασταν
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 23-06-2022 21:11:40
ειπα εχουμε πορνο τηλεπαθεια αγορινα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
arpagas Avatar arpagas 25-06-2022 12:08:33
φίλος πολύ κοντά το πρόσωπο με την φωτογραφία;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 25-06-2022 15:16:54
Ναι καμια αποκλιση αυτη ειναι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks