Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 236

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Μια Τρελλή για Δέσιμο Αξιολόγηση: 7.33 — 18/07/2022 - 23:40
    Μια Τρελλή για Δέσιμο Αξιολόγηση: 7.33 — 18/07/2022 - 23:40

    --Έχω τρελαθεί να βρω την Bell και Bell δεν βλέπω???? που θα μου πάει θα γίνει συλλεκτικό κομμάτι στην συλλογή μου αργά η γρήγορα, τέλος πάντων πάω στην δεύτερη μου επιλογή Αμινα κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο γνωστό ξενοδοχείο που συχνάζουν the Wolfs of the Hotel Street????.
    -- Μόλις έφτασα σαν σίφουνας αφού πήρα το πολυπόθητο δωματιάκι, παρφουμαρίστηκα και περίμενα αυτό το Τουρακι των φωτός προϊδεάζοντας με για γκόμενα με πολλά χιλιόμετρα στο ενεργητικό της φέρνοντας μου στην μνήμες χίλιες και μια ανατολίτικες νύχτες στα βάθη της ανατολής. Χτυπάει η πόρτα και με το που την ανοίγω και αντικρίζω ένα σοκολατένιο μελαχρινό τουρακι???? με φάτσα περίεργη σαν καζάκα αλλά παράλληλα γλυκύτατη ντυμένη με στενή μαύρη  φούστα λες και πήγαινε στα μπουζούκια κολλητό μπούστο μαύρο πάνω σε τακούνια πέδιλά. Με το που διαβαίνει την πόρτα πάει να μου δώσει φιλί στο μάγουλο τις κάνω ένα μπλοζόν και τις το σκάω στο στόμα ????της ήρθε ο ουρανός σφοντύλι. Αρχίζει να μου λέει πως σε λένε τις απαντώ με το NickName έκανε προσπάθειες να το συλλαβίσει αλλά το έλεγε σαν μαγκόλικο άστο τις λέω καλυτέρα να πιπωνεις πάρα να μιλάς ας επικεντρωθούμε σε αυτό που γουστάρω το ξέσκισμα με δόσεις τρέλας????. Μου λέει αν θέλω να πάει για μπάνιο γιατί ήταν ήδη τις λέω οκ και άρχισα να την χουφτώνω και να την γδύνω, τα χεράκια μου πήγαν σαν αυτόματος λεβιές στα βυζιά της βγάζοντας το μπούστο και μετά όλα τα άλλα. Μου φανερώθηκε ένα σώμα αρκετά σφιχτό με καμπυλώσεις για την ηλικία της 30+, βυζί 3+ από δόκτορα μάγκα ανορθωμένο και στην υφή σαν φυσικό άκρα στην πένα βαμμένα γαλλικού τύπου και περιποιημένα.
    --Την σηκώνω στα μπράτσα μου και την πετάω στο κρεβάτι αρχίζοντας να την φιλάω αισθησιακά ????ρε την τύπισσα ξέρει να φιλά πραγματικά, πηρέ το κορμί της όλο φωτιά με τα φιλιά μου και με τα χάδια μου, φτάνοντας στο μουνι της άρχισε να κάνει σαν μανιακή???? να με γρατζουνάει να με βαράει και δεν τις το είχα βρουμ στο πατσά, τα υγρά ξεκίνησαν να κάνουν την εμφάνιση του γύρισα σε στάση ???? δίνοντας της τον μητσαρα τα λαρυγγικά δεν είχαν τελειωμό ???? την βουτάω την βάζω γονατιστή να ξεκινήσει το θέαμα του παραλόγου πιάνει τον μητσαρα με τα δυο της χεράκια να μην τις γλιστρήσει σαν χέλι και αρχίζει να τον γλύφει αισθησιακά τις λέω μωρή πριν έκανες σαν μανιακή τώρα ξαφνικά σου ήρθε να το πας λαού λαού την βουτάω από το κεφάλι και δώστου όλον μέσα????. Σκουφί κάθομαι στο κρεβάτι και την αφήνω να υποδεχτεί τον μητσαρα αφού παλουκοκάθισε άρχισε να πηγαίνει με την κολάρα της πάνω κάτω???? πάνω στα μπούτια μου ρυθμικά με έπιασε το μανιακό μου???? την σηκώνω την στήνω μπροστά στον καθρέφτη και έφαγε τέτοιο σφυροκόπημα ????????????που δεν το πίστευε δίνοντας και την λήξη του πρώτου μας γύρου. Σε μια φάση μου λέει είσαι τρελός και μανιακός του σεξ αρχίζοντας να μου πετάει ότι εβρίσκε μαξιλάρια πετσέτες κτλπ.  Μόλις την είχα κάνει να χάσει τα λογικά της???? και δεν ήξερε πως να τα συμμαζέψει τις λέω τώρα μπορείς να πας για ντους να ηρεμήσεις μην μας φέρει και τίποτα άλλο στο κεφάλι.
    --Μόλις βγήκε αράξαμε στο κρεβάτι κάνοντας κουβεντούλα και τι μου λέει η τύπισσα τώρα σε ενδιαφέρει να μάθεις για εμένα πριν με ξέσκισες στην πουτσα. Τι να κάνουμε τις λέω ήθελα να γνωρίσω πρώτα και μετά να μάθω για εσένα αρχίζοντας να μου λέει ότι κάνει αυτή την δουλειά εδώ μόνο στην Αθήνα πουθενά αλλού ναι τώρα σε πιστέψαμε και ότι κατάγεται από διάφορα μέρη με το κερασάκι ότι και έχει και τούρκικες ρίζες κάτσε να δεις τις δικές μου. Την βουτάω γλείψιματά???? παντού σε όλο τις το κορμί με τελική κατάληξη στο σοκολατί μουνακι???? της την έκανα να χύσει λέγοντας μου μη δεν πρέπει αλλά εγώ εκεί τον χαβά μου μέχρι να την δω να τρελαίνεται από ηδονή, αφού άρχισε να ηδονίζεται βουτάει τον μητσαρα σε κάτι λαρυγγικά ????με κορύφωση τον κολάρα τις να έχει πάρει πόζα στον καθρέφτη ????κάνοντας με πύραυλο για μια στιγμή βάζω το σκουφί ????και άρχισα να την τον χώνω βαθιά μέσα της με σφυροκοπήματα αλλά τελειωμό δεν είχα λόγω ζέστης έτσι τέλειωσε το ραντεβουδάκι μας ολίγον άδοξα γιατί σε μια φάση σηκώθηκε πήγε για ντους και άρχισε να ντύνεται ενώ εγώ είχα μείνει με το πουλί στο χέρι και να την κυνηγώ μέσα στο δωμάτιο σαν μανιακός και αυτή να μου πετάει ότι έβρισκε γελώντας, τις άφησα το αντίτιμο τις τρελιάρας την πήγα μέχρι την πόρτα φιληθήκαμε κολασμένα και την αποχαιρέτησα αλλά σιγουρά μου έχει μείνει απωθημένο εμείς οι δυο δεν τελειώσαμε αφήσαμε δουλίτσες στην μέση.
    --Λοιπόν η Αμίνα είναι ένα τουρακι πιο γλυκιά των φωτογραφιών έχει ξεχωριστή ομορφιά από όσες έχω συναντήσει σε αυτό το σπορ σίγουρα έχει τρελά μεγάλη μεσα της ειναι τρελλη για δεσιμο και άμα τις την βγάλεις πρέπει να φοράς κράνος αλλιώς την γάμισες ΠΡΟΣΟΧΗ δεν συστήνεται σε αγαπούληδες τώρα εγώ τα είπα κάντε ότι καταλαβαίνετε.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    Andronikos3 Avatar Andronikos3 19-07-2022 00:09:10
    1ον που είναι το παφουμαρισμα, 2ον δάκτυλα  τα παίρνει όλα μέσα και τρελαίνεται, 3ον ασε την bell παλιοκουφαλα μικρό δείχνει επικίνδυνα και δεν το έχει. Αυτά...σε τρελανα;;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 19-07-2022 00:51:15
    Χωρις παρφουμαρισμα πως μπορεσες ρε να την γαμησεις;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 19-07-2022 00:54:47
    γυαλιά χρειάζεστε κύριοι ο paparovicz παρφουμαριστηκε κανονικα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 19-07-2022 08:20:13
    στο είχα πει 15/7 ότι εδώ θα είναι το κορίτσι , να με ακούς
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Το μελαχρινάκι Αξιολόγηση: 7.50 — 06/07/2022 - 14:53
    Το μελαχρινάκι Αξιολόγηση: 7.50 — 06/07/2022 - 14:53

    Συνεννόηση με το γραφείο και το κορίτσι στην ώρα της χτύπησε την πόρτα μου.

    Μελαχρινή , κατάμαυρη μαλλούρα , περιποιημένο προσωπάκι και πιο γλυκό από τις φωτό , ύψος ότι λέει .

    Πέρασε μέσα και συστήθηκε , παπούτσια έβγαλε και ζήτησε να περάσει για ντουζ. (οπότε αγγλικά γιοκ σκέφτομαι αλλά το προσπαθεί είπαμε δυο λογάκια στο ημίχρονο)

    Επέστρεψε φορώντα τα μαύρα εσώρουχα της  , κορμάκι καλό φάνηκε με λίγο ανοιχτή λεκάνη , ηλικιακά την κάνω 32 -33 – 34 κάπου εκεί.

    Άρχισαν οι ερωτικές περιπτύξεις , φιλάκια με χρήση γλώσσας κάπου κάπου πέρναγε από τον λαιμό με την γλώσσα της.

    Βγάλαμε τα εσώρουχα και να βυζάκια της, έχει κάνει μετατροπή και την θεωρώ καλή μετατροπή με καλή αίσθηση, ρόγα υπερευαίσθητη, να της την πιπιλάς και να τινάζετε , να μουρμουράει κάτι εκεί μάλλον καλό ακουγόταν.

    Με τράβηξε προς το δωμάτιο , με κάθισε στο κρεβάτι και τον πήρε στο στόμα της, ναι οκ καλή πίπα , τον έφτυνε σαν γραμματόσημο , μπαλάκια τα γράσσαρε , ντιπ δεν είχαμε όμως. Ασχολήθηκε αρκετά αλλά την έκοψα για να την γρασσάρω και γω.

    Εκεί και εάν μουρμούραγε, δακτυλάκι ένα μες το μουνάκι της και την γλώσσα μου να την περιποιείται. Άνοιγε πόδια, τα έκλεινε σαν τανάλια , τράβαγε βυζιά,  έπιανε το κεφάλι μου και μου το πίεζε , εκείνη mouth fuck δεν μου έκανε αλλά το ήθελε να της το κάνω. Σε κάποια φάση παραδόθηκε , έμεινε ακίνητη 7-10 δευτερόλεπτα και μετά πετάχτηκε όρθια λέγοντας fuck me. Να και το αγγλικό.

    Έτρεξε στο σαλόνι και έφερε υπερενισχυμένο μπαλονάκι, πάω να το φορέσω και νόμιζα ότι έπιανα σαμπρέλα, το παραμέρισα και πήρα τα δικά μου.

    Δεν βάλαμε φρουί ζελέ , δεν χρειαζόταν δλδ και είσοδο , με κλείδωσε με τα πόδια της και χτυπιόταν μόνη της , κάρφωσε και τα νύχια της στην πλάτη μου. Αλλάξαμε και με καβάλησε, μια από τα ίδια καρφωνόταν με μανία , μην ξεχνιόμαστε γαμιέται και μιλάει ρωσικά ,εάν ήξερα θα κάναμε και κουβεντούλα εν δράση.

     Τελειώσαμε και περάσαμε για φρεσκάρισμα, ήθελε μαζί, άντε πάμε.

    Περάσαμε για κρασί αλλά λόγω δύσκολης επικοινωνίας έπεσε στα γόνατα. Ξανά πάνω το εργαλείο. Κάτι είδαμε από ντιπ σε αυτήν την φάση, μπαλάκια Νο. Την σήκωσα και έβαλα δάχτυλο στο μουνάκι της και πιπίλα πήρα την ρόγα της. Ανατριχίλα στο κορμί της.

    Μπαλονάκι (από τα δικά μου) και κάθισε πάνω μου , εγώ πασάς στα Γιάννενα επί του κανα-πέος και κείνη να χοροπηδάει με μένα να προσπαθώ να θηλάσω αλλά μάταια, οι ρόγες ξώφαλτσα πέρναγαν από το στόμα μου.

    Αλλάξαμε σκηνικό , όρθια με κόντρα τον τοίχο, εκεί μας άκουσε η πολυκατοικία , πολύ φωνή η κορασίς. Πιασμένος από τις χειρολαβές και δώστου σπρώξιμο.  Τελείωσα στις βυζάρες της.

    Φρεσκαρίστηκε η νεαρά μας, μου είπε πως ήμουν ο τελευταίος της πελάτης για αυτό το τουρ , πήρε τον οβολών της και με καληνύχτισε για να πάει να ετοιμάσει την βαλίτσα της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 06-07-2022 17:30:00
    Φιλος μου την εφαγες μεσα άπο τα χερια οταν πηρα μου ειπαν μολις φευγει για την χωρα της την γλυτωσε σπο εμενα την βρηκε απο εσενα την τσαπου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    gpd Avatar gpd 06-07-2022 21:15:08
    θα ξανάρθει στις 15 ιουλίου είπε
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks