Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Anastasia-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Full Monty Αξιολόγηση: 8.00 — 13/06/2022 - 20:18
    Full Monty Αξιολόγηση: 8.00 — 13/06/2022 - 20:18

    --Με το που είδα την Αναστασία να φιγουράρει στο σίτε των αγγέλων είπα δεν γίνεται να λείπει από την συλλογή μου και κατευθείαν μήνυμα για να κλειστεί το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό κατώφλι για casting.
    --Έφτασα παρφουμαρίστηκα ξάπλωσα στο κρεβατάκι έβαλα την ψύξη στο φουλ και καθώς ξεφύλλιζα τις φωτός τις χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω δεν πρόλαβα να την ανοίξω και ξεπρόβαλε ένα καστανόξανθο πρόσχαρο Τουρακι με όμορφο μελαμψό πρόσωπο ντυμένη με ένα μαύρο φορεματάκι πάνω σε πέδιλα πλακώνοντας με σε κάτι γλωσσά φίλα???? όπου με δυσκολία της συστήθηκα αφού με είχε αρπάξει λες και ήμουν ο γκόμενος της ????. Με το που προχωρήσαμε στα ενδότερα άρχισε να γδύνεται λέγοντας μου είσαι τόσο καυλα που θέλω να γαμηθω μαζί σου ναι το ξέρω μου το έχουν πει και άλλες. Με το που γδύθηκε μου φανερώθηκε ένα σώμα στα ιδανικά κιλά και βυζι 2 φυσικό με ελαφριά χαλάρωση άκρα περιποιημένα  και καθώς σκύβει να βγάλει τα πέδιλα της ενώ εγώ ήμουν όρθιος τσίτσιδος και το πουλί τεντωμένο ???? πάνω από το κεφάλι της έτοιμος ήμουν να τις τον δώσω στο στόμα μόνο μιας καθώς ήταν σκυμμένη η ευλογημένη αλλά κρατήθηκα ????.
    --Με ξάπλωσε στο κρεβάτι κάτι το οποίο το κάνω εγώ συνήθως με τέτοιο πάθος και ηδονή αρχίζοντας να εξερευνώ το κορμί της μόλις έφτασα στο μουνακι της ???? να το γλύψω εκεί οργίασε κανονικά τα δάχτυλα μου ???? κολυμπούσαν από τα υγρά που έρεαν σαν τον Δούναβη στην συνέχεια γύρισα σε ???? δίνοντας τις τον πολυπόθητο μητσαρα τον γάζωσε το Τουρακι λες και ήταν μαφιόζικη επίθεση το Deep Mouthfuck ???? πήγε σύννεφο αφού σε μια φάση Παρ ολίγον να την πνίξω χωρίς να χύσει ούτε ένα δάκρυ. Την γονάτισα στο πάτωμα τούρλωσε ???? την κολάρα της και επιδόθηκε σε ένα ξέφρενο λαρυγγικό έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου ήθελε να με ξεκάνει η ευλογημένη αλλά πίσω έχει αχλάδα την ουρά, πιάνω το σκουφί την βάζω γονατιστή στο πάτωμα μπροστά από το καθρέφτη ενώ αυτή είχε πιαστεί από το πόδι του κρεβατιού τουρλώνω την κολάρα της όσο πιο πίσω γίνεται και με λάγνο βλέμμα την σφυροκοπούσα ???????????? λυσσαλέα από πίσω και από πάνω στην κολάρα της σαν επιβήτορας κανονικός και αυτή να γουστάρει λες και είχε βρει τον άγιο της κάπου εκεί ήρθε και το φως το αληθινό γυρίζοντας και ψιθυρίζοντας στα αυτάκια μου θέλω κι άλλο ρε την ευλογημένη είχε γίνει αχόρταγη τις λέω μην ανησυχείς έχουμε χρόνο για τα πάντα.
    --Πάει για Μπανάκι τις λέω έρχομαι μην κουνήσεις ρούπι βγαίνοντας ξαπλώνω προσφέροντας μου ένα Μασαζάκι για χαλάρωση εκεί μου ξεφούρνισε ότι έχει τελειώσει οικονομικά το κάνει πρώτη φορά για να μαζέψει κάποια λεφτά και γουστάρει να ταξιδεύει οπότε τις λέω έπεσες στον κατάλληλο για Τουράκια που πρωτοδοκιμάζονται, όσες έχουν περάσει από τον paparovicz έχουν φύγει με τις ευλογίες μου. Το μασάζ τελείωσε με συνοπτικές διαδικασίες την γύρισα της έγλυψα στο μουνάκι ???? τις μέχρι χυσίματος μετά γύρισε και άρχισε να τα γλύφει όλα μα όλα τον έκανε τούρμπο από τα βαθιά λαρυγγικά σκουφί έκατσε από πάνω μου για να το νιώσει καλύτερα και μετά την γύρισα με πίσω κολλητό με σφυροκόπημα του ελέους όπου και ξεφώνισα τον ερχομό του χύσιμο τος από την δικιά μου πλευρά. Σε μια φάση αφού έχουμε ξαπλώσει αγκαλιασμένοι μου είπε είσαι τόσο έμπειρος που ξέρει να κάνεις μια γυναικά όχι μόνο ευχαριστημένη αλλά την ανασταίνεις ακούγοντας αυτό πετούσα σαν αγγελάκι ???? τις άφησα το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε αξία για τουρακι πρώτο εμφανιζόμενο τις άνοιξα την πόρτα την φίλησα για μια τελευταία φορά και την ξαπόστειλα την ευλογημένη.
    --Λοιπόν η Anastasia είναι ένα τουρακι εκεί στην αναγραφόμενη ηλικία χάρμα οφθαλμού σωματικά για εμένα πέρασε την βάση αν και την ήθελα λίγο πιο γυμνασμένη θα ήταν το απολυτό, αλλά και έτσι δεν με χάλασε καθόλου ξέρει να φιλάει και γαμιεται σαν ευλογημένη και θέλει να περάσεις και να περάσει όμορφα μαζί σου για μια νύχτα κόλαση τώρα νομίζω είναι έτοιμη για όλα συστήνεται στους λάτρεις των ευλογημένων ???? αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks