Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 239

    Κριτικές Χρηστών

    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Περασα τελεια Αξιολόγηση: 8.17 — 14/07/2022 - 20:10
    Περασα τελεια Αξιολόγηση: 8.17 — 14/07/2022 - 20:10

    Με το που ανοιξε την πορτα και ειδα το προσωπο της ενιωσα μια ευφορια απο την ομορφια της. Κοντα στο δεκα το προσωπο και το σωμα γεματο χωρις υπερβολες και καμπυλωτο. Αρχισαμε το μπλα μπλα στα αγγλικα, ειναι καλη στην επικοινωνια και εχει αποψη για πολλα θεματα. 

    Ο παγος εσπασε και αρχισαμε τα φιλια. Εχει καλο σφιχτο κορμι και δεχεται γλυψιμο παντου, εγω επικεντρωθηκα στα βυζια της και ταυτοχρονα της εβαλα και δαχτυλο στο μουνι. Αρχισε να αναστεναζει και τοτε κατεληξα στο μουνι, την καυλωσα πρωτος και μετα ξαπλωσα για να μου κανει στοματικο. Ακαποτο, αρκετα βαθυ και με συναισθημα το εκανε ακουραστη γλειφοντας που και που και τα αρχιδια. Πολυ ευχαριστημενος με την πιπα της προσωπικα αν και δεν ειναι πολυ εμπειρη κανει καλη προσπαθεια. 

    Δεν την αφησα για πολυ ωστε να προλαβουμε δυο γυρους στο γαμησι. Ο πρωτος εφυγε γρηγορα με πισωκολλητο αφου απο το τσιμπουκι κιολας ημουν σχεδον ετοιμος να χυσω. Ξαπλωσα για λιγο για να ηρεμησω πριν αρχισουμε δευτερο γυρο και μου εκανε ενα μασαζακι τελειο μιλαμε.

    Πηγα τουαλετα πλυθηκα και μετα κατευθειαν στο κρεβατι για πιπα. Με το που μου σηκωθηκε την εβαλα ξανα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω και να της ριχνω σκαμπιλια στον κωλο. Βογγουσε δυνατα και επαιζε με την κλειτοριδα της. Τελικα την γυρισα με φατσα μπροστα, σηκωσα τα ποδια ψηλα και τα ακουμπησα στους ωμους μου και αρχισα να την γαμαω βαθια και γρηγορα. Της γκομενας της γυρναγανε τα ματια και το μουνι της εβγαλε αποτομα πολυ υγρο. Τεραστια ευχαρίστηση που την ξεσκισα ετσι και το γουσταρε. 

    Συνολικα και απο εμφανιση και απο επικοινωνια αλλα και απο συμμετοχη στο σεξ ηταν πολυ καλυτερη απο το αναμενομενο, περασα φανταστικα μπορω να πω. 

    Τα λεφτα τα πηρε στο τελος. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Ετοιμος για Μουντιαλιτο Αξιολόγηση: 7.67 — 04/07/2022 - 11:21
    Ετοιμος για Μουντιαλιτο Αξιολόγηση: 7.67 — 04/07/2022 - 11:21

    Ο τιτλος ειναι απο συμπαιχτη που πηγαμε για καφε και μου λεει πως εισαι ετσι ρε, ετοιμος για μουντιαλιτο
    Ετοιμος για πουτανιαλιτο ειμαι του λεω
    Η Ελενα ειναι απο τα λιγα ωριαια ραντεβου που εχω κανει τελευταια σε ινκολ, και ο λογος ειναι οτι διαβασα σε προηγουμενη κριτικη οτι κανει καλο μασαζ και ηθελα να το επιβεβαιωσω
    Λιγα λογια για την κοπελα
    το προσωπο της ειναι πανεμορφο και το κορμι της σφιχτοαλλα μπαμπατσικο χωρις τατουαζ παρα μονο ενα στο χερι
    Τα αγγλικα της και τα ρωσσικα της σε μετριο επιπεδο μιας και που ειναι γεωργιανη κι οχι ουκρανη αλλα ακρως συνεννοησημα
    Εγω δεν φιλαω πλεον οποτε δεν ζητηθηκε απο μερος μου
    Πιπα αρκετα καλη χωρις προφυλακτικο και περασμα της γλωσσας σε ολο το κορμι
    Ο πρωτος γυρος ελειξε με πιπουλα και cowgirl
    Μετα το ντουζακι λιγο σοσιαλ και επεσε με τα μουτρα στη πιπα, οπου απογοητευμενη μου λεει
    little ksoyras sleep
    οποτε τι ηθελα να δω το μασαζ
    Μασαζ χειροδυναμο σε ολο το κορμι απο τα ποδια μεχρι την πλατη, χαλαρωτικο και δυνατο συναμα, στο ενδιαμεσο μου εριχνε η ανωμαλιαρα και μπατσουλες στο κωλο
    Αυτα συνεβησαν με λιγα λογια
    στα τοπ 4 κοριτσια απο συμπεριφορα και εμφανιση που πηρα σε αυτο το γραφειο

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    lagonisian Avatar lagonisian 04-07-2022 11:34:18
    μου φαίνεται ότι τις καταβροχθίζει τις μακαρονάδες της...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 04-07-2022 12:16:21
    εμενα γενικα μου αρεσουν οι γυναικες με πιασηματαβασικα της πηδαω ολες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lensman AvatarlensmanΜηνύματα: 78 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Αγγελικό πρόσωπο Αξιολόγηση: 8.00 — 01/07/2022 - 19:07
    Αγγελικό πρόσωπο Αξιολόγηση: 8.00 — 01/07/2022 - 19:07

    Η Έλενα είναι μία Γεωργιανή με πραγματικά αγγελικό πρόσωπο το οποίο έχει μία θλίψη, είναι λίγο μελαγχολικό, αλλά έτσι είναι το ύφος της. 

    Μιλάει χαμηλόφωνα και αισθησιακά σε ρυθμό που σε υπνωτίζει, τώρα βασικά αυτά όλα δεν σας ενδιαφέρουν οπότε πάμε στο ψητό.

    Η Έλενα δεν φιλάει το γράφει άλλωστε και στο site οπότε και δεν είχαμε θέμα μιας και λόγω κορονοιου και εγώ το ψιλο αποφεύγω. Όχι βέβαια ότι αν δεν φιλήσεις δεν θα κολλήσεις αλλά λέμε τώρα.

    Βέβαια φιλάει σε όλο το σώμα και έχει έναν ιδιαίτερο τρόπο να παίρνει πίπα.

    Τα αγγλικά της είναι καλούτσικα, σχετικό βέβαια αυτό και με ιδιαίτερη προφορά. 

    Το κορμάκι της είναι όπως το βλέπεις στις φωτογραφίες, ίσως λίγο πιο γεμάτη. 

    Είχα μαζί της δύο γύρους πολύ ευχάριστους μιας και που την έκλεισα σε ξενοδοχείο το κέντρου. 

    Ήταν σε cowgirl όπου έδωσε ρεσιτάλ, μετά την έβαλα στα τέσσερα και την ξεμούνιασα άγρια. 

    Δεν βαρυγκώμησε σε κανένα σημείο του ραντεβού. Το πρώτο χύσιμο ήρθε στην πλάτη της. 

    Ντους και από τους δύο εναλλάξ, λίγο social όπου μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων και ξεκίνησε πάλι το τσιμπούκι. 

    Σε ερώτηση μου να περιποιηθεί τα αρχιδια μου, αρνήθηκε ευγενικά και έκανε την πιπούλα της. 

    Γεγονός ότι δυσκολεύτηκα λίγο λόγω κούρασης να έρθω σε στύση οπότε σφύριξε τη λήξη από μόνο του το πουλί μου. 

    Στο χρόνο που απέμεινε μου έκανε ένα πραγματικά πολύ καλό μασάζ σε όλο μου το κορμί. 

    Με εξαίρεση ότι είναι ένα κλικ πιο γεμάτη και ότι δεν φιλάει, το ραντεβού απο εμενα θεωρείται επιτυχημένο. 

    Ιδιαίτερη μνεία βέβαια το αγγελικό της πρόσωπο. Άντε να φτάσει 20 Ιουλίου να πάμε διακοπές

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks