Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 250

    Κριτικές Χρηστών

    katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Maria Μαρακι Αξιολόγηση: 7.83 — 28/06/2022 - 21:35
    Maria Μαρακι Αξιολόγηση: 7.83 — 28/06/2022 - 21:35

    Κλεισαμε ραντεβου στο σπιτι μου. Με το που ανοιξα την πορτα η κοπελα μου αρεσε. Ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες με καλο υψος για γυναικα και αρκετα μικρο μπουστο αλλα ο κωλος το αντιθετο.

    Χαμογελαστη και ευδιαθετη, χωρις καμια αυξητικη στα χειλη και στα βυζια οπως ειδα στην συνεχεια. 

    Στην αρχη δεν ηταν των φιλιων αλλα ευτυχως στην συνεχεια λυθηκε και εδωσε καποια και πλαι ομως οχι οσα θα ηθελα.

    Δεν ζητησε λεφτα κι ευτυχως γιατι αν το ειχε κανει αυτο θα μου ειχε ριξει πολυ την διαθεση.

    Ηταν ευγενικη και γνωστρα των αγγλικων αλλα δεν ειμασταν εκει για αυτο και το καταλαβε. 

    Στην ακαποτη τα εδωσε ολα, και ας μην ειναι παλια στο επαγγελμα το παλευε πραγματικα και τα αποτελεσματα ηταν καλα. 

    Οι μπαλες μου δεν δεχτηκαν αρκετη περιποιηση αλλα το κεφαλι με το παραπανω. 

    Τελικα στο 69 εγλειφα το νεανικο της μουνι και εχυσα καποια στιγμη...

    Στο διαλειμμα προσφερθηκε να κανουμε μαζι ντους και με μασαζακι με χαλαρωσε ενω με πιπα ξανα με καυλωσε και γρηγορα μαλιστα.

    Γαμησι παιχτηκε σε ιεραποστολικο και σε πισωκολλητο με πολυ συμμετοχη, σφιξιμο με τα ποδια και βογγητα. Βεβαια θα με ρωτησετε αν ηταν αληθινα τα βογγητα.. Ειλικρινα δεν μπορω να πω , μονο οτι το μουνι της ηταν μουσκεμα και οι εκφραση στο προσωπο της κανα δυο φορες που γυρισε στο πισωκολλητο εδειχνε οτι ειχε καυλωσει.

    Στο τελευταιο πενταλεπτο καναμε και λιγο σοσιαλ, αξια κοπελα και εργατικη, δεν βαριεται και δειχνει ενθουσιασμο για την δουλεια και την ζωη σε συνολο. Ομορφη υπαρξη με θετικη ενεργεια... Οτι ειναι πιπινι φυσικα να το λαβετε υποψην οσοι δεν εχετε αποφασισει. Για τους λατρεις του ειδους ειναι οτι πρεπει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Ωραιο σέρβις απο μανουλα Αξιολόγηση: 8.00 — 18/06/2022 - 23:29
    Ωραιο σέρβις απο μανουλα Αξιολόγηση: 8.00 — 18/06/2022 - 23:29

    Η Μαρία είναι μία ουκρανή περίπου 26 χρόνων, με καρέ σγουρό μαλλί, πολύ όμορφο πρόσωπο, ένα με ενάμιση βυζί ελαφρώς πεσμένο και πάρα πολύ γυμνασμένη.  Έχει ωραίο πεταχτό κώλο και είναι λίγο υπερβολική στην καθαριότητα, με εστειλε για μπάνιο δύο φορές. Αλλά αφού τα λύσαμε προβλήματα ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό και πιο κάτω κατέβηκε στον πουτσο όπου έκανε μία βαθιά και υγρή πίπα. Φορέσε με το στόμα της την καπότα και με καβάλησε. Από κει δίνει πόνο, είναι τέλεια σε αυτή τη στάση και εκεί έγινε και η πρώτη κατάθεση. Ντουζάκι, λίγο κουβέντα, τα αγγλικά της είναι αρκετά καλά μπορείς να συνεννοηθείς άνετα και να πεις 15 μαλακίες. Μου είπε ότι έχει δύο παιδιά παρότι 26 χρόνων και το μεγάλο της είναι 8. Και το πιο περίεργο οτι τα έχει με Τούρκο… 

    Δεύτερος γύρος παλι ξεκίνησε πίπα και έκανε ελαφρό πέρασμα από τα παπάρια. Αυτή τη φορά την έστησα στα τέσσερα όπου έβλεπα την επική της κολάρα να πάλλεται. Είναι υπερβολικά γυμνασμένη και άτριχη εντελώς, έβγαζε κραυγούλες αρκετά καυλωτικες μπορώ να πω. Μετά την έβαλα ιεραποστολικά και είχαν κοκκινίσει και τα μάγουλά της, ήταν έντονη η έκφραση καύλας, εκεί την έχυσα και στην κοιλιά και η λαμπρή τελετή έλαβε τέλος. Θα μπορούσε να ήταν κορυφαία αλλά κρατιέται γιατί κάτι μαλάκες στη Γερμανία όπου έχει κάνει ένα και μοναδικό tour τις πληρώνουν ακόμα και τον αέρα που ανασαίνει extra. Αν θα ξαναπήγαινα… ίσως γιατί εμένα προσωπικά μου άρεσε και το κορμί και το πρόσωπο και έχει πάρα πολύ καλή αίσθηση το μουνι της παρότι έχει δύο παιδιά

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    kalogamias AvatarkalogamiasΜηνύματα: 143 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Ομορφο, στενο μουνι Αξιολόγηση: 7.67 — 18/06/2022 - 00:19
    Ομορφο, στενο μουνι Αξιολόγηση: 7.67 — 18/06/2022 - 00:19

    Συναντηση εχτες το βραδυ αλλα δεν ειχα χρονο να γραψω κριτικη.

    Εμφανισιακα ειναι αυτο που βλεπετε στις φωτογραφιες με σγουρο μαλλι και χωρις το ρετους στο προσωπο. Η κωλαρα ειναι στην θεση της και οι υπολοιπες καμπυλες στο κορμι της επισεις. 

    Το στηθος αναλογικα με τα προαναφερθεντα μικρο και οχι το ιδανικο για τα δικα μου γουστα αλλα οι υπηρεσιες της γενικα με ικανοποιησαν.

    Η επικοινωνια της γλυκια και ευγενικο πλασμα, χαμογελαστο με την αυρα που σε γαληνευει.

    Στο θεμα των φιλιων δεν ειναι ευκολα προσβασιμη, αλλου εχει μαθει να μην ειναι στο προγραμμα τετοια υπηρεσια, αλλα οχι απολυτα αρνητικη. Μετα απο μικρη επαφη με την γλωσσα απεφυγε περισσοτερα και συνεχισε στο σωμα.

    Ικανοποιητικο περασμα απο λαιμο, ρωγες και μετα ψωλη. Με αγαπη και φροντιδα εκανε τον πουτσο μου να αιματωθει καλα και να σκληρυνει. Οι αρχιδομπαλες μπηκαν και βγηκαν απο το στομα της. Το καυλι σαλιωθηκε και στεγνωσε με βεντουζικη πιπα.

    Στενο μουνι ομορφο για γλειψιμο αλλα δεν προλαβα να γλειψω λογο της ορμης μου. 

    Μπηκα δυνατα μεσα της και σχεδον παραβιασα το κατα τα αλλα gfe στυλ της. 

    Δεν παραπονεθηκε για το εντονο γαμησι στα τεσσερα απο οπου εβλεπα την κωλαρα και ενιωθα δικαιωση για την επιλογη μου. Το μουνι της εσταζε νεκταρ και εχυσα με δυναμη πανω στους δυο πισω λοφους της.

    Η κρεμα μου εμεινε εκει για λιγο μεχρι να τρεξει. Δε σηκωθηκε παρα μονο οταν πηγε για να πλυθει. 

    Σαν καυλωμενο πιπινι ηρθε και μου εκανε μασαζ μετα και δευτερο στοματικο. Αλλα η ενεργεια μου ειχε τελειωσει και δεν μπορουσα να κανω συνεχεια. Αρχισε το καβαλημα, εγινε διαβολακι και τελικα με ενα ιεραποστολικο τελειωσα ξανα στο τελος της ωρας.

    Τιμη της τα λεφτα που παιρνει, τιμη μας που την επισκεπτομαστε, τετοια κοριτσια να μας ερχονται συνεχεια.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 165
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Πραγματικα πολυ ομορφη Αξιολόγηση: 8.33 — 14/06/2022 - 21:39
    Πραγματικα πολυ ομορφη Αξιολόγηση: 8.33 — 14/06/2022 - 21:39

    Η Μαρια ειναι πολυ ομορφη με καρε σγουρο μαλλι και το χαμογελο της τζοκοντας που βλεπεις στις φωτογραφιεςσωμα πολυ ωραια και δυνατη κωλαρα

    Ουκρανη απο το Μικολαϊβ αρτι αφιχθησα απο τουρ στη Γερμανια, της κανει εντυπωση η παροχη υπηρεσιων που δινουν στην Ελλαδα σαν βασικο προγραμμα

    Εχει πραγματικα πολυ δυνατο κορμι και δεν φαινετε καθολου οτι ειναι μανα

    Φιλι δεν εδωσα γιατι με πλακωσε σε πιπα μακρας διαρκειας

    Ενα πολυ καλο μισαωρακι, και την προτεινω αβιαστα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks