Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Dasha-3  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Στραβοχυμένη φάτσα- Αποτυχημένο κασκαντεριλίκι Αξιολόγηση: 5.33 — 30/06/2022 - 23:48
    Στραβοχυμένη φάτσα- Αποτυχημένο κασκαντεριλίκι Αξιολόγηση: 5.33 — 30/06/2022 - 23:48

    Τις βλέπετε αυτές τις φωτογραφίες; Ε να τις ξεχάσετε, αυτό το σώμα; Πέρασε και δεν ακούμπησε. Τον όρο στραβοχυμένο λουκουμά το έχετε ακούσει; Είναι και καλός για αυτή την γκόμενα. Λες και βγήκε απο καρικατούρα του αρκά. Η Ροζα μονο που είναι λίγο πιο όμορφη και ποιό θυληκιά.....

    Το ραντεβου ήταν στο χώρο της και το μόνο καλό ήταν το σέρβις της χωρίς να είναι κορυφαίο, το ραντεβού ήταν ώρας αλλά στο μισάωρο το έληξα.

    Παμε περιγραφη σώματος 1.62 με 1.63 το πολύ και 60 κιλά το λιγότερο. Ηλικία σίγουρα πάνω από 30. Ίσως η πιο χαρακτηριστική φωτογραφία της η τρίτη όπως βγαίνει απο αριστερά προς τα δέξια κι αυτή πάλι την κολακευει, αν κάπου αξίζει να καλύψει την εμφανησιακή της αδυναμία που την ξέρει στην προσπάθεια που καταβάλει στο σεξ, στην προκειμένη περίπτωση δεν αρκούσε

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 90
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (6)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 30-06-2022 23:56:14
    φιλος ειλικρινα δεν ξερω τι σου συνεβει εσενα κριμα αλλα εγω αντικρισα αυτη ενταξει δεν εχει την λαμψη στις φωτος αλλα και παλι πολλες γκομενες δεν αντιδρουν το ιδιο σε ολους αλλιως θα ηταν ρομπτοκια λογικο δεν ειναι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 01-07-2022 00:16:07
    δεν μιλάω για λάμψη.....αυτό το έχω αποδεχτεί...μιλαω για 5 πόντους πιο κοντή και 5-6 κιλά ποίο βαριά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    hornyasfuck Avatar hornyasfuck 01-07-2022 09:32:11
    Φυσικά ἡ κριτική εἶναι ἀντίθετη ἀπ'τοῦ προμότορα paparowitz ποὺ ἀνεβάζει ΜΟΝΟ θετικές κριτικές ΜΟΝΟ γιά τό ἴδια γραφεῖα ΣΥΝΕΧΕΙΑ σέ ΔΙΑΦΟΡΑ φόρα.... Παίρνοντας βεβαίως κόσμο στὸν λαιμό του. ΥΓ: Φυσικά ὁ συναγωνιστής δέν κάηκε ἀπ'τήν κριτική τοῦ paparowitz καθώς δέν εἶχε ἀνέβη. Ἀλλά θά μποροῦσε.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 01-07-2022 09:39:32
    Οχι σε εμενα ηταν φυσιολογικα τα κιλα της αντε το πολυ δυο πανω ενα κατω και στο υψος εκει γυρω στο 1,65-1,68  
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 01-07-2022 11:08:08
    όχι δεν με πήρε κανένας στο λαιμό του. Θα το θέσω κομψά. Έχω διαφορετική αισθητική στην εμφάνιση από τον φίλο μας. Που δεν τον θεωρώ προμότορα απλά όταν γαμάει καλά τα ανεβάζει όλα προς τα επάνω. Να ξαναγράψω ότι η κοπέλα είχε καλό σερβις. Απλά ήταν μακριά από της φωτογραφίες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    srek7 Avatar srek7 01-07-2022 12:53:51
    Ρε φίλε κατσικογάμη ότι βλέπεις βγάζεις 5 ποντους δε υψός , προσθέτης 5-10 χρόνια ηλικίας και 5-10 κιλα βάρους. Κανόνας αυτό .Στο πρακτορείο που πήρες τί περιμένεις?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 30/06/2022 - 23:10
    ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 30/06/2022 - 23:10

    --Μετά την Πέππα άρχισα να ψάχνω Τουράκι που θα σταθεί στο υψος των περιστάσεων και των προσδοκιών, κοιτάω αγγέλους Dasha κριτική ούτε για ίχνος????, εμφάνιση και ηλικιακά σε αυτά που αποζητώ και θέλω να ξοκολιάσω ???? στέλνοντας με στα ουράνια, ιδού η απορία ιδού και το πήδημα αξίζει, δεν έχει πάρα να την δοκιμάσω στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο σταλμένη από την αγαπητή μου Νικόλ α ρε Νικόλ Εγγύηση όπως πάντα για αυτό δεν σε αλλάζω φιλάκια. 
    --Φτάνω στο ξενοδοχείο παίρνω ατμοσφαιρικό πόρνο δωμάτιο και αρχίζω τα Παρφουμαρίσματα. Ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζω να αγναντεύω τις φωτός της προσδίδοντας μου μια νότα γλυκιάς πανδαισίας. Κάπου εκεί χτυπάει η πόρτα μελωδικά και με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό γλυκύτατο Τουράκι καρμπόν των φωτός???? ντυμένο με μια άσπρη πουκαμίσα με κόμπο στην κοιλιά, τζιν φούστα με σχίσιμο από την μία μεριά τονίζοντας τα γλυκά μπουτάκια της πάνω σε καυλωτικα τακουνιά πέδιλα  φανερώνοντας τα ωραία και περιποιημένα νυχάκια της βαμμένα στο χρώμα το άσπρο του φωτός. Τα ματιά μου αρχίσαν να βλέπουν τα τρία αστέρια του τζόκερ δυο πάνω και ένα κάτω στον μητσάρα, με το που πάει να μπει την κολλάω στον τοίχο με φιλιά κολασμένα???? χωρίς να τις αφήσω περιθώρια για αντίδραση και αντί να ξαφνιαστεί αντέδρασε αμέσως με χαμογελάκια όλο νάζι βγάζοντας μια γλυκιά φωνή σαν πανδαισία στο άκουσμα τους????.
    -- Άρχισα να την γδύνω με μανία σαν ήθελα να ξεχάσω την εικόνα της Πέππας και να βάλω στην θέση της αυτό το γλυκύτατο τούρακι που όση ώρα την ζαχάρωνα άλλο τόσο αυτή σαν θέλαμε να σμίξουν τα κορμιά μας πάνω στο πόρνο κρεβάτι. Κατευθείαν μου φανερώθηκε ένα καλλίγραμμο σώμα ????όπως πρέπει για 25 αρα και πολύ λέω, βυζί 2 φυσικό στητό σαν άγριο κεράσι. Ριχνόμαστε στο κρεβάτι είχαμε τρελαθεί να χαμουρευόμαστε ???? σαν τρελοί, άρχισα να πιπιλάω???? όλο της το κορμάκι με το που φτάνω στο όμορφο και γλυκό στενό μουνάκι ???? τις στην αρχή δεν ήθελε δάχτυλα αλλά στην πορεία τα αναθεώρησε όλα και τα δάχτυλα μου έλιωναν μέσα στις στενές τρυπούλες ???? στην συνέχεια γύρισα σε στάση ???? τον οποίο δεν τον ρούφαγε ???? όλον τον μητσαρα γιατί φοβόταν μην καρφωθεί σε κάνα λαρύγγι αλλά μικρό το κακό αλλά εγώ εκεί τον χαβά μου έσπρωχνα όλο και πιο μέσα ????. Μετά την έβαλα γονατιστή με θεά στον καθρέφτη εκεί τα πράγματα πήραν την κανονική τους πορεία όλο και πιο μέσα σε φάση MouthFuck ???? αφού λικνιζόταν  με τουρλωμένο τον κωλο της κάτω στο πάτωμα, δεν άντεξα σκουφί ???? κάθομαι στο κρεβάτι την πιάνω από τα καπούλια και με φόρα την παλούκωσα κανονικά πάνω στον μητσαρα άρχισε να χοροπηδάει ???? με τα μπουτάκια της να σκάνε αρμονικά πάνω στα δικά μου δεν ήθελα και πολύ την σηκώνω την βάζω στον καθρέφτη με τα χεράκια της μπροστά αρχίζοντας να δίνω πόνο σφυροκοπώντας ???????????? της και στην συνέχεια κολλημένος από πίσω της ???? στο κρεβάτι σε αλογίσια στάση μπαινοβγαίνοντας σαν επιβήτορας δίνοντας και την λήξη του πρώτου μας γύρου βρίσκοντας μας ξαπλωμένους να χαμουρευόμαστε για κάνα πεντάλεπτο πριν ξεκινήσει ο επόμενος που τον αποζητούσα με χίλια ????.
    --Ντους δεν κάναμε πάνω από λεπτό και ήμασταν και οι δυο ξαπλωμένοι στο κρεβάτι και είχε και περιθώριο, σύντομη κουβεντούλα αφού μου είπε τα μυστικά της και τα κορμιά μας ξανάσμιξαν για τον επόμενο γύρο φιλιά ???? άπλετα με πάθος ούτε που ήξερα από που μου ερχόντουσαν όπως και σε αυτήν μετά κατέβηκα στα χαμηλά εκεί πρέπει να τα είδε όλα σφοντύλι την είχε κυριεύσει μια γλυκιά ηδονή τα υγρά  κατέβαιναν σαν χείμαρρος με τα δάχτυλα μου μέσα????. Στην συνέχεια γύρισε και πήρε τον μητσαρα όσο πιο ρουφηχτά ???? μπορούσε Παρ ολίγον να με κάνει να τελειώσω αλλά κρατήθηκα φόρεσα σκουφί  ???? την έβαλα από πάνω μου την άφησα να λικνιστεί με τον μητσαρα μέσα της ενώ εγώ τις έβαζα κωλο δάχτυλο με τα υγρά της να έχουμε γίνει μούσκεμα. Την γυρίζω με πίσω κολλητό???? στο κρεβάτι και εκεί έφαγε ένα σφυροκόπημα???????????? κάνοντας την να γαντζωθεί από τα σεντόνια και παράλληλα να τα δαγκώνει με μανία δηλώνοντας μου ότι μόλις είχε βρει αυτό που να αναζητούσε στην ζωή της απλά ξέσκισμα μέχρι τελικής πτώσεως εκεί δεν άντεξα και έχυσα????. Με το που γυρίζει μου λέει μα καλά τι είσαι εσύ επαγγελματίας του είδους και ξεραινόμαστε στα γέλια έχω ξεπεράσει και τις Σειρήνες production. Ντους και αντί να ντυθεί και να φύγει έκατσε δίπλα μου όχι σαν την άλλη την Πεππα το γουρουνάκι που ήθελε και έξτρα έξτρα να είναι οι ώρες της, οπότε την αποχαιρέτησα με ένα γλειφόμουνι???????? μέχρι και το τελευταίο λεπτό τις ώρας μέχρι που χτύπησε καμπανάκι για γυρισμό τις άφησα το αντίτιμο κάτω από το κινητό της και μες στην τρελή χαρά την αποχαιρέτησα γλυκά γλυκά με σίγουρη αντάμωση στο μέλλον.
    --Λοιπόν δεν ξέρω γιατί δεν έχει κριτικές αυτό το γλυκό πλάσμα μάλλον κάποιοί συνεχίζουν να τα κρατούν για πάρτι τους αλλά εγώ θα το λέω και θα το φωνάζω όσες αξίζουν και αυτή είναι μια από αυτές, τουρακι καρμπόν μια γλυκιά πανδαισία συστήνεται στους λάτρεις των πιπινιών των μοντελακηδων και σε μια κατηγορία σε όσους τους αρέσουν οι γλυκιές πανδαισίες.   

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Katsikogamis Avatar Katsikogamis 30-06-2022 23:49:19
    διαφορετική γκόμενα είδαμε;;;;;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Paparovicz Avatar Paparovicz 30-06-2022 23:52:47
    δεν νομιζω φιλε εγω αντικρισα αυτη και μονο αυτη οσο σε υπηρεσιες με αφησε αφωνο τωρα τι να σου πω ετυχε σε εσενα η μαλακια μπορει δεν ξερω
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money