Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Greta  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Greta. Καλύτερα για πάριζες παρά για call girl Αξιολόγηση: 5.83 — 03/02/2023 - 12:31
Greta. Καλύτερα για πάριζες παρά για call girl Αξιολόγηση: 5.83 — 03/02/2023 - 12:31

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ το σάιτ για το free fuck Και το δώρο που κέρδισα. Σας είμαι ευγνώμων. Το πρακτορείο και τα κορίτσια του ήταν ευγενέστατα και ελπίζω μια φορά να τα πούμε και από κοντά. Με εξυπηρετήσανε στο ακέραιο. Τα ευχαριστώ θερμά και τους είμαι ευγνώμων. Ήταν να πάρω κορίτσια όπως η Μαριάννα, η η Έλσα, η η όλγα αλλά δυστυχώς είχανε όλες τους περίοδο. Τελικά μου είχε κάνει κλικ και η γκρέτα σαν μιλφάκιας αυτής της κατηγορίας και αυτής της εθνικότητας και τελικά ατύχησα στην επιλογή μου. Μια γυναίκα άνω των 40 αλλά πολύ κρύα στην συμπεριφορά της, με όχι καλά Ελληνικά και Πολύ ιδιόρρυθμη. Είχε κάνει μπάνιο μάλλον από πριν και μπήκαμε στο ψητό, Εγώ πήρα πρωτοβουλίες και την έγλυφα σε όλο της το σώμα. Πήγα να την φιλήσω δεν δεχόταν. Στα βυζιά το ίδιο. Στο μουνί της το ίδιο. δικαιολογία ήταν ότι τα γένια μου ήταν λίγο σκληρά. Τρίχες. Μετά μου πήρε μια πίπα ακάποτη και μου έβαλε προφυλακτικό ώσπου έχυσα όπως κι όπως με μια στάση κρατώντας την. Ούτε μια ώρα δεν κάθησε. Ήταν από τα πιο βαρετά μου ραντεβού αυτό. Και για Ρωσίδα κρύωνε και έντονα κι όλας, που εγώ αισθάνθηκα Σβαρτζενέγκερ μπροστά της. Πλέον από εμένα Χ. Το μόνο αντίποινο που θα δει από μένα είναι η πλήρης αδιαφορία μου προς το πρόσωπό της και της υπηρεσίες της. Την επόμενη φορά άλλη κοπέλα και καλύτερη από αυτή την περίπτωση που μου έτυχε.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks