Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Emily  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rsotos7 Avatarrsotos7Μηνύματα: 1680 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

Τα λογια ειναι περιττα..... Αξιολόγηση: 9.67 — 19/04/2023 - 23:19
Τα λογια ειναι περιττα..... Αξιολόγηση: 9.67 — 19/04/2023 - 23:19

Πρωτα απο ολα ευχαριστω τον admin για τους διαγωνισμους που διοργανωνει οπως και το γραφειο για την αριστη συνεργασια.Επισης ευχαριστω ιδιαιτερα τον sexmaniac που μου παραχωρησε το δωρο.Για την εξαργυρωση του βαδισα στα σιγουρα μονοπατια διαβαζοντας τις κριτικες και δεν βγηκα χαμενος.Συναντηση με την Emily λοιπον σε ξενοδοχειο του Μεταξουργειου με τη κοπελα να ερχεται 10 λεπτα νωριτερα!!!Η Εmily ειναι μια κοντουλα μελαχρινη κοπελα με ωραιο προσωπο.Ηρθε ντυμενη με ενα καθημερινο κοντο μαυρο φορεμα και αρβυλα.Μιλαει απταιστα ελληνικα για τον ενα χρονο που βρισκεται στην Ελλαδα και δειχνει ανετη απο το πρωτο λεπτο της συναντησης,μετα τα τυπικα και ενα iqos που καπνισε(αφου ρωτησε εαν το επιτρεπω)γδυθηκε και αποκαλυφθηκε ενα ωραιο σωμα με τουρλοτο κωλαρακι,το στηθος εχει πεσει λιγο αλλα θα το διορθωσει απο οτι μου ειπε,εχει και ενα σημαδι στη κοιλια λογω γεννας.Εμενα πρσωπικα ουτε το στηθος ουτε το σημαδι με ενοχλησε διοτι σαν συνολο ειναι τουμπανο ειδικα με αυτα τα αθλητικα εσωρουχα που φοραει.Δινει αρκετα γλωσσοφιλα,το μουνακι της μοσχοβολαει και για αυτο το λογο το περιποιηθηκα με τη γλωσσα μου ιδιαιτερα.Ειναι καλη στη πιπα αν και χρησιμοποιει λιγο δοντι οταν δινει πονο.Πρωτη σταση ηταν στα τεσσερα,δεν χρησιμοποιει τζελ και η αισθηση ειναι υπεροχη.Δειχνει να το απολαμβανει απο τα βογγητα που βγαζει που σε εμενα φανηκαν αληθινα και στηνεται πολυ καλα χωρις να κλεβει στη διεισδυση.Δειχνει να της αρεσει ο χαλαρος ρυθμος αλλα δεν εχει προβλημα και οταν δεχεται σφυροκοπημα.Συνεχισαμε με ιεραποστολικο οπου η πιεση που ασκουσε με τα ποδια της μου εδωσαν να καταλαβω πως τον ηθελε ολο μεσα της με γρηγορο τεμπο.Τελευταια σταση ηταν με εκεινη απο πανω,και εκει απεδειξε οτι αξιζει τον τιτλο της αριστης καβαλαρισας δινοντας πονο στην ιππασια.Με λιγα λογια η Emily ειναι ενα αξιο κοντοπουτανο για να βγαλεις γουστα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

"Μικρη " ρωσιδα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/03/2023 - 19:44
"Μικρη " ρωσιδα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/03/2023 - 19:44

Συναντησα την εμιλη προσφατα προκειται για μια αρκετα αδυνατη κοπελα μικροκαμωμενη και με μικρο χαλαρο στηθος. χαριτωμενη και χαμογελαστη . Φιλια δινει δεν θα σου ορμηξει κιολας αλλα τηρει ολες τις υπηρεσιες που αναφερει. Πιπα καλη και γλυφει και @@ εξισου καλα ευχαριστιεται το σεξ τουλαχιστον ετσι δειχνει  και δεν φαινεται να κανει αγγαρεια  βιασυνες δεν ειχαμε αν και ειμασταν εντος οριων της ωρας .Γενικα μια τιμια  συναντηση 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Ειναι ολων των ταχυτητων Αξιολόγηση: 8.33 — 27/11/2022 - 02:47
Ειναι ολων των ταχυτητων Αξιολόγηση: 8.33 — 27/11/2022 - 02:47

Θα πω δυο λογια για την Emily γιατι το αξιζει. 

Η κοπελα δηλωνει την πραγματικη της ηλικια και εχει πολυ ωραιο σωμα με μικρα βυζια πεσμενα αλλα χωρις λιπος και με ωραιες καμπυλες. Ειναι επισεις κοντουλα και αυτο την κανει πολυ διαχειρισιμη στο σεξ. Περιποιειται τον εαυτο της εμφανισιακα και περιποιειται τον πελατη στο σεξ. Δινει πολλα γλωσσοφιλα και ξερει να φιλαει ωραια. Το στοματικο της ειναι καλο αλλα και λιγο αματουρικο ακομα, δεν εχει την τελεια τεχνικη αλλα δινει και βαρος στην γυρω περιοχη.

Στο σεξ ειναι ολων των ταχυτητων, ξεκιναει αργα αλλα βγαζει καθαρα πουτανισια ωρεξη στην συενχεια. Παιρνει πρωτοβουλιες και το καλυτερο οτι καβαλαει ωραια.

Απο επικοινωνια ειναι καλη αλλα δεν χανει χρονο, κοιταει να περασει πραγματικα καλα ο πελατης.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Όσο μπόι της λείπει Αξιολόγηση: 7.67 — 04/11/2022 - 20:17
Όσο μπόι της λείπει Αξιολόγηση: 7.67 — 04/11/2022 - 20:17

Καιρό έχω να γράψω κριτικές οπότε θα βάλω κάποιες μαζεμένες

Όσο μπόι της λείπει τόσο διάθεση έχει η 'Εμιλυ, ραντεβού στο Bill  που κάνω συνήθως τα ραντεβού μου, Έχω φτάσει αρκετά νωρίτερα και έχω ρετουσαριστεί και περιμένω την Έμιλυ. Έφτασε σχεδόν στην ώρα της και αντίκρισα ένα πολύ κοντό πλασματάκι με σπινθηροβόλο βλέμμα. Την έχω κλείσει για μια ώρα για να έχω την άνεση μου να ρίξω και δεύτερο με την άνεση μου. Αφού την πλήρωσα προκαταβολικά μπήκε και αυτή στο ντουζ για να φρεσκαριστεί, βγήκε με λευκά εσώρουχα και μου σκάει ένα φιλάκι και αμέσως αρχίζει στοματικό το οποίο το κάνει με μαεστρία και πάθος, γουστάρει το γλυφιτζούρι και το δείχνει. Μετά φόρεσε κράνος και με καβάλησε, Έχει δύναμη και πάθος παρότι κοντή δεν αποφεύγει την βαθυά διείσδυση και έχει όρεξη πολύ όρεξη, την γύρισα μετά πισοκολλητό οπού της τα έριξα στην πλάτη.

Διάλειμα καθαριστήκαμε και ανάψαμε τσιγαράκι εγώ, iqos αυτή (νομίζω μέντα) και μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, μετά την έβαλα να μου κάνει μασάζ έχει δύναμη στα χέρια και αν είχε και λάδι μαζί της θα ήταν πολύ καλό το μασάζ μαζι της 

Έφτασε ή ώρα για το δεύτερο γύρο, ξεκίνησε την πίπα της πάλι όπως πρέπει και αρκετά βαθιά, την γάμησα σε πολλές στάσεις μέχρι και στον καναπεδάκο που είχε το δωμάτιο.. Το τέλος ήρθε στη κοιλιά της. Πλύθηκε ντύθηκε μου έδωσε ένα φιλάκι και έφυγε

Τα ελληνικά της σε καλό επίπεδο, αν φτιάξει το στήθος της το οποίο είναι σε κάκιστη κατάσταση και ζελεδιασμένο και φτιάξει λίγο τα δοντάκια της τότε θα είναι απλά κορυφαία



Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Δουλευει για ευχαριστιση Αξιολόγηση: 7.83 — 02/11/2022 - 02:13
Δουλευει για ευχαριστιση Αξιολόγηση: 7.83 — 02/11/2022 - 02:13

Καλησπερα, το ραντεβου εγινε πριν απο δυο μερες και θελω να πω δυο πραγματα για την κοπελα.... 

Ξεκινωντας λοιπον απο το στοματικο, ηταν απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει με dt και πολυ απολαυστικο γλυψιμο στο καυλι, χωρις καποτα φυσικα. Το σημειο στο οποιο δεν ειναι δυνατη ειναι στο eye contact λογο του οτι κοιταει τι κανει και οχι τα ματια του πελατη. 

Το σεξ το γουσταρει και το προσδοκα, στηνεται με τον καλυτερο δυνατο τροπο και η οψη της στο πισωκολλητο ειναι υπεροχη με τον κωλαρακο της να προακαλει τρελες καυλες. Το βογγητα της πολυ κοντα στα αληθινα αν οχι εκατο τοις εκατο. Για μενα το κοριτσι αυτο δεν δουλευει απλα για να βγαλει λεφτα αλλα το ευχαριστιεται κιολας. 

Ειναι επικοινωνιακη και κανει ωραιο σοσιαλ. Το γραφειο την εφερε στην ωρα της και εμεινε μαζι μου μια ολοκληρη ωρα την οποια αξιοποιησαμε πληρως. 

Ειναι απο τις γυναικες που θελεις να ξαναδεις και πραγματικα τα λεφτα τα αξιζει. Το στυλακι της ειναι συνδιασμος gfe και pse με ξεφρενο cow και καρφωματα στο πισωκολλητο. 

Ειναι σιγουρο οτι θα την ξαναπαρω προσωπικα γιατι εχει ολο το πακετο που μου αρεσει αλλα και σε εσας την συνιστω ανεπιφυλακτα, ιδιαιτερα σε οσους γουσταρουν μικροσωμες με καυλες…

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Fabio AvatarFabioΜηνύματα: 446 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

Και δεν της φαίνεται Αξιολόγηση: 8.50 — 24/09/2022 - 11:28
Και δεν της φαίνεται Αξιολόγηση: 8.50 — 24/09/2022 - 11:28

Εξαργύρωσα το δώρο μου με την έμιλυ. Ρώτησα αν μπορώ να επεκτείνω το ραντεβού για 1,5 ωρα και να πληρώσω τη διαφορά  και αφου πήρα το οκ έκλεισα για 1,5 ώρα  χωρίς να γνωρίζω αν αξίζει η όχι αυτή η κίνηση . Ευτηχώς είχα δίκιο και ήταν σωστή. Στα της έμιλης τώρα πρόκειται για μια πολύ πετιτ κοπελίτσα( θυμίζει πολύ μια αννι πριν κατι χρόνια ανεξαρτητη ρουμάνα στα 80ε που ήταν) με γλυκο πρόσωπο φρέσκο νεανικό μικρό στηθος και όντως ταλαιπωρημένο και νερουλό οσοι δίνουν μεγάλη βάση σε αυτο δεν προτείνεται λιγο χαλαρη κοιλιά και ωραίο στρόγγυλο κωλαράκι.απο ντύσιμο ήρθε απλά  με τζιν κ τοπάκι  θα μπορούσε να βάλει και κάτι πιο προκλητικό μιας και το επέτρεπε και η ώρα . Από υπηρεσίες και συμετοχή στο σέξ έμεινα  ευχαριστημένος φιλιά δινει οχι με γλώσσα και δεν ειναι και το αγαπημένο της μου είπε  αλλα γλυφει και φιλάει ωραία το σώμα ωραία πιπα με διαφορα παιχνίδια με τη γλώσσα και πέρασμα απο την περιοχη. στο σεξ  δίνει  πόνο σε οποια στάση θέλεις και φαίνεται να το απολαμβάνει και η ίδια .δεχεται τελειωμα και στο πρόσωπο και στο στόμα  το κακό είναι οτι και  στους δυο γύρους χρεώνεται εχτρά . Ευχάριστη στην κουβέντα   χαμογελαστή και ευγενική.κατι αρνητικό δεν εχω να προσθέσω στην συμπεριφορά περα του οτι παρότι ειχαμε ακομα καθαρα 15-20 λεπτα( οχι οτι θα κάναμε και τίποτα) εφυγε εκει κοντα στο 1.15  λέγοντας  οτι αφου τελειώσαμε φέυγει μετά γενικά , ασχέτως αν έχει μείνει χρόνος και ποσος χρόνος .γενικα ηταν μια καλή συνάντηση και μάλλον θα υπάρξει και επανάληψη κάποια στιγμή .ευχαριστώ το γραφείο και το φόρουμ για το δώρο 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 40
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 24-09-2022 23:01:02
καλο το σερβις της ειναι γεγονος και με επιβεβαιωσες, αν και ολα θεμα γουστου ειναι, παντως εγω στο τελος την εβαλα να μου κανει μασαζ, και εδωσε γλωσσοφιλα, σε εμενα που γενικα το αποφευγω. χαιρομαι που περασες καλα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Fabio Avatar Fabio 26-09-2022 03:27:12
Η ιδια μου είπε ότι αμμα τελειώσουμε γενικά φεύγει δεν ξερω αν της έλεγα για μασσάζ τι θα έκανε  πάντως απο την στιγμή που λες 1 ώρα  1,30 ώρα κάθεσαι τόσο κατ εμέ. για τα φιλιά μου είπε οτι έβγαλε πρόσφατα τις αμυγδαλές αν κατάλαβα καλά γι αυτό δεν ήθελε 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Αξιο κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 7.83 — 08/09/2022 - 13:06
Αξιο κοντοπουτανο Αξιολόγηση: 7.83 — 08/09/2022 - 13:06

οι φωτογραφιες της μου εκαναν εντυπωση και ηθελα να την συναντησω να δω πως ειναι και στο προσωπο, Η τιμη ειναι στο budget  που διαθετω οποτε δεν με χαλασε να κανω την δοκιμη αφου ετσι κι αλλοιως οσο και να το προσπαθησω ενα μπαλακι ριχνω σε μια ωρα, το γραφειο σου προσφερει 1 ωρα με ενα μπαλακι οποτε εκλεισε, ειχα και καιρο να καλεσω οποτε δεν γαμιεται λεω ας το κανω

Καλου κακου κουμπωνω κι ενα τονοτικο και κανω το καομποϊλικη

Η κοπελα ηρθε στο χωρο μου με 6-7 λεπτα καθυστερηση, πταισματακι

Ειναι κοντη με ωραιο κωλο και πολυ καλη μυρωδια, εχει εξαιρετικο σοσιαλ και μιλα ελληνικα πολυ καλα για το 6μηνο που δηλωνει οτι ειναι Ελλαδα, Μοσχοβιτισσα λεει κι αυτη, εσκασε μυτη με ενα κοντο τζιν σορτσακι και ενα ασπρο τοπ εχει ενα τατουαζ στο πηχη

Εβγαλα πολυ χημεια μαζι της φιλαει με γλωσσα και ενεδωσα κι εγω, δεχτηκε δακτυλα παντου  εγλειψε αρχιδια με δικια μου προτροπη και εκανε μια φανταστικη πιπα...Με καβαλησε και ειχε πολυ δυνατο ρυθμο, θα εφτανα γρηγορα στο τελος και κοψαμε λιγο την ενταση συνεχισαμε καβαλημα ειναι πολυ καλη στο αλμα επι πεοντος ομολογουμενος

Μετα την τον εδωσα μια πιπα που πατωνε χωρις να πνιγεται και χωρις να κανει υπερβολικους ηχους

Καπου εκει ηρθε το τελος

Μου εκανε στο υπολοιπο του ραντεβου μασαζ που οσο μποι της λειπει τοση δυναμη εχει

Τι να προσεξετε το στηθος της ειναι φυσικο αλλα πολυ ταλαιπωρημενο απο την γεννα κι εχει ελαφρα στραβα δοντακια

Ολα τα αλλα ηταν πανω απο οκ

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 110
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
P.vim Avatar P.vim 10-09-2022 15:04:54
τελικα στο προσωπο πως ειναι? μετρια ωραια καθημερινη αγριο γλυκο δειχνει μεγαλυτερη μικροτερη?
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 12-09-2022 01:46:17
δεν ξερω πως να σου απαντησωμια τυπικη φατσα εχει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Redgarland Avatar Redgarland 13-09-2022 10:52:45
Μπραβο geroksouras... ενδιαφερουσα περιπτωση, ομορφο κοντοπουτανο..
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks