Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tziothan AvatartziothanΜηνύματα: 94 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Τιμια συναντηση Αξιολόγηση: 7.67 — 29/01/2023 - 02:24
Τιμια συναντηση Αξιολόγηση: 7.67 — 29/01/2023 - 02:24

Μου εφτιαξε την διαθεση η τηλεφωνητρια του βιπ και αποφασισα να κλεισω το ραντεβου σε καλο ξενοδοχειο στην παραλιακη.  

Η Λουνα ειναι ενα ομορφο κοριτσι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες, με ενα καυλωτικο προσωπο και το ιδανικο σωμα για γυναικα. 

Τα τσιμπουκοχειλα της μοιαζουν με της Τζολι και η κωλαρα ειναι εθιστικη. Οσο για το βυζι ειναι πολυ ωραιο στην οψη αλλα σκληρο στην αφη οποτε να και ενα μειονεκτημα.

Το ντυσιμο της εδινε καποια στοιχεια για το τι δουλει κανει αλλα ακομα περισσοτερα εδινε το φερσιμο της που ειναι εξολοκληρου πουτανε αλλα και σοβαρο. Απο περιποιηση ηταν πολυ καλα, και τα μαλια φτιαγμενα, και τα νυχια αλλα και το προσωπο βαμμενο ομορφα. 

Προσωπικα εμεινα λιγο με το στομα ανοιχτο και οταν το παρατηρησε χαμογελασε και με πλησιασε πονηρα. Εκει που δεν το περιμενα μου εσκασε ενα φιλι στο στομα και μου επιασε τον πουτσο ξεκινωντας την φαση πριν ακομα γνωριστουμε. 

Εκανα μια προσπαθεια για σοσιαλ στην συνεχεια αλλα δεν το εχει με τα αγγλικα και την εστειλα τουαλετα να προετοιμαστει. 

Μου εκανε ενα βαθυ τσιμπουκι που λιγο ακομα ηθελε να γινει λαρυγγοτο αλλα και ενα καλο γλειψιμο στα αρχιδια το οποιο με καυλωσε παρα πολυ. 

Της αρεσε το γλειφωμουνι και ανοιξε πολυ καλα τα ποδια της για να βολευτω ωραια και να γλειψω οσο θελω. Δεν μπορουσα να κρατηθω πολυ ομως γιατι ειχα πολλες καυλες και ξεκινησαμε το γαμησι σε σταση doggy.

Η αισθηση του μουνιου της ηταν ευχαριστη, στενη και υγρη αλλα και η συμμετοχη της επισεις καλη. 

Οι αντοχες της ιδανικες και εδωσα πονο με ολη μου την καρδια μπορω να πω, χωρις να σκεφτομαι τι θα πει και τι θα κανει. Το αποτελεσμα ηταν να χυσουμε και οι δυο και να χρειαστει να κανουμε διαλειμμα για να ξαναβρουμε τις δυναμεις μας. 

Το διαλειμμα ηταν συντομο και με πολυ ευχαριστηση ξεκινησε παλι με τσιμπουκι. 

Καναμε λιγο ιεραποστολικο και ενα ωραιο καβαλημα στην συνεχεια που πρεπει να δοκιμασετε οσοι την παρετε γιατι η γκομενα παιρνει πολυ καυλωτικη εκφραση οσο εχει το πανω χερι. Συνεχισε να χτυπιεται πανω μου δυνατα μεχρι που την εβαλα παλι στα τεσσερα και της ξηγηθηκα ενα καλο σκισιματακι το οποιο ευχαριστηθηκε ισαξια με το πρωτο. 

Δεν προλαβαιναμε για περισσοτερα αλλα και τριτο χυσιμο θα το ηθελα. 

Απολαυσα την στιγμη που εφυγε ενα καλο φιλι με γλωσσα και της υποσχεθηκα και δευτερο ραντεβου. 

Αν ηξερε λιγο περισσοτερο αγγλικα θα την ηθελα ακομα και για παρεα γιατι ειναι επικοινωνιακη και ωραιος χαρακτηρας. 

Στο κρεβατι ηταν σαφως εμπειρη και περασα καλα αλλα μην περιμενετε τσοντοειδης καταστασεις, θελει μερικα χρονια ακομα η να το παρει αποφαση γενικα να δωσει περισσοτερο. 

Παντος τα βογγητα της και το χυσιμο της ηταν αυθεντικα εκατο τοις εκατο

Σε συνολο ηταν τιμια συναντηση και σοβαρα το σκεφτομαι να παω ξανα.Τιμια συναντηση

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
LoveGangster AvatarLoveGangsterΜηνύματα: 63 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Για μοντελακιδες Αξιολόγηση: 8.00 — 17/01/2023 - 01:18
Για μοντελακιδες Αξιολόγηση: 8.00 — 17/01/2023 - 01:18

Λατινακι κουκλαρα διαβασα και δεν εχασα την ευκαιρια...

Στο γραφειο επικρατουσε πανικος την ωρα που πηρα αλλα με εξυπηρετησαν αμεσα και η τυχη με βοηθησε να την βρω διαθεσιμη αμεσα. 

Ηρθε στην ωρα της γεματη θετικη ενεργεια και ντυμενη αψογα, οχι προκλητικα αλλα κομψα. Απο υποδηματα φορουσε ενα ψηλοτακουνο γοβακι το οποιο αναπληρωνε σημαντικα το υψος της. 

Πριν ακομα βγαλει τα ρουχα της εβλεπα το αψογο σωμα της, αλλα και το προσωπο της ηταν πολυ ωραιο, οι φωτογραφιες δειχνουν την πραγματικοτητα. 

Δεν χρειαστηκε να κανει μπανιο γιατι ηταν ηδη φρεσκοπλυμενη οποτε εβγαλε τα ρουχα και αρχισαμε τα παιχνιδια στο κρεβατι. Τα χειλη της ηταν τελεια και στα φιλια η γλωσσα της παιχνιδιαρικη. Χουφτωμα βυζια και κωλο ασταματητα και ενω ο  κωλος της ειναι κολαση, τα βυζια ειναι σκληρα και κατα την γνωμη μου πρεπει να τα διορθωσει.  

Ο μοντελακιδες εδω πρεπει να παρουνε οπωσδηποτε, το δερμα της ειναι καθαρο και στολισμενο με διακριτικα και ομορφα τατουαζ. Τα μαλλια της πολυ υγιει και το μουνι της καλοσχηματισμενο. 

Ξεκινησε με την πιπα απο μονη της και εκανε καλη δουλεια, οχι επαγγελματικη εκατο τοις εκατο αλλα αρκετα καλη, ειδικα με τις ματιες που εριχνε οτι ελαττωματα ειχε τα ξεχασα.  

Το γλειφομουνι της αρεσε παρα πολυ και ιδιαιτερα αυτο το σημειο μυριζε πολυ ωραια, φαινεται θελει να της το γλειφουν και το φροντιζει καλα. 

Ξεκινησαμε σε στυλ gfe, δεν μπορει τις ψηλες στροφες απο οσο ειδα στην συνεχεια. Συμμετειχε πολυ καλα, τα φιλια συνεχιστηκαν και με τα ποδια με εσπρωχνε μεσα της. Αρχισαν να τρεχουν υγρα και την γυρισα στα τεσσερα. 

Θεικος ο κωλος της και αρχισε να κινειται αντιθετα με την φορα μου. Ολα τα λεφτα ηταν επισεις και τα βογγητα της και δεν μπορεσα να κρατηθω πολυ, κατεθεσα χωρις να τραβηχτω, μεσα στην καποτα.

Στο μπανακι μου εκανε παρεα και ωραιο μασαζ. Η επαναληψη ηταν επιτυχης, περιπου ιδια με την πρωτη φορα και με αμειωτο το ενδιαφερον της.

Δεν κοιταξε ρολοι και πηρε τα λεφτα στο τελος χωρις να την κρατησω δευτερολεπτο παραπανω.

Οσοι την προλαβετε θα με θυμηθειτε

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Πουτσομανια Αξιολόγηση: 7.83 — 07/01/2023 - 01:39
Πουτσομανια Αξιολόγηση: 7.83 — 07/01/2023 - 01:39

Οι κοπελες του γραφειου ηταν ευελικτες στο μυαλο και καλες στην επικοινωνια. Επισεις καλη εντυπωση μου εκανε που την εφεραν στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει. 

Χτυπησε την πορτα και ανοιγοντας πηρα την πρωτη μου ευχαριστηση απο την εμφανιση της. Ειναι μονο για οσους γουσταρουν τα μικροσωμα κοριτσια, να το πω ευγενικα δηλαδη, αλλα πιο ξεκαθαρα ειναι ενα κοντοπουτανο μου το ματι της δειχνει οτι θελει πουτσα απο την πρωτη στιγμη.

Ειχε φορεσει στενα ρουχα και μπορουσα να δω ολη της την σιλουετα απο το πρωτο δευτερολεπτο, ενα καυλωτικο σωμα και ενα γλυκο και θηλυκο προσωπο. 

Περασε στην τουαλετα και βγηκε μετα απο λιγα λεπτα ολογυμνη βρισκοντας με στο κρεβατι ετοιμο για παιχνιδια. 

Ξεκινησαμε με βαθια γλωσσοφιλα που τα δινει απλοχερα και συνεχισαμε με ενα κανονικο φασωμα χωρις ορια σε γλειψιματα στο δικο της σωμα ενω στο δικο μου εκανε ωραια δουλεια μεχρι που εφτασε στο τσιμπουκι.

Εκει τα πραγματα σοβαρεψαν και αρχισε προσπαθειες για dt με καλο μεχρι σε ενα σημειο αποτελεσμα. 

Το μουνι της το ειχα γλειψει ηδη και απλα μου εβαλε την καποτα και αρχισε ενα καβαλημα στην αρχη, που ηταν καλουτσικο. 

Το βυζι της ειναι σκληρο αλλα ωραιο σε εμφανιση, εκανα λιγο παιχνιδι με τις ρωγες της και μετα την γυρισα απο κατω, εβαλα τα ποδια της ψηλα και αρχισα ενα βαθυ γαμησι το οποιο αρεσε και σε μενα και σε εκεινη. 

Καυλωσε πολυ, αναστεναζε και υγρανθηκε το μουνι της το οποιο απο αισθηση ηταν στενο αλλα με τα υγρα εγινε πολυ ευχαριστο. Δεν αλλαξαμε σταση μεχρι να χυσω γιατι μου αρεσε να την κοιταω να παιρνει εκφρασεις καυλας. 

Καταευχαριστηθηκα τον πρωτο γυρο και στο διαλειμμα την εβαλα να μου κανει μασαζ για να μαζεψω δυναμη για τον δευτερο γυρο. 

Στην ηβικη περιοχη μου εκανε καλο μασαζ και μου αιματωθηκε η πουτσα γρηγορα οποτε επαιξε λιγο με την λγωσσα της το καυλι και ημουν ετοιμος παλι για σεξ. 

Δευτερος γυρος, στηθηκε στα τεσσερα και δεν μπορεσα να αντισταθω σε ενα γρηγορο γλειψιματακι και στις δυο τρυπες της. Το χωσιμο που της εκανα μετα ηταν λιγο βιαιο και εβγαλε ενα βογγητο το οποιο με καυλωσε ακομα περισσοτερο. 

Ειχε στηθει πολυ καλα και οσο και αν ανεβαζα τον ρυθμο δεν εφερε αντιρρηση ενω οι αντιδρασεις της δειχνανε οτι το γουσταρει. 

Συνεχισα με αυτον τον ρυθμο μεχρι που εχυσα μετα απο ενα δεκαλεπτο περιπου. 

Στην επικοινωνια δεν το εχει και τοσο με τα αγγλικα και μονο βασικα πραγματα μπορεις να πεις. 

Γενικα ειναι ενα κοριτσι που κινειται σε gfe ρυθμους αλλα εχει και τις αντοχες για πιο πιεστικο προγραμμα. 

Η συμπεριφορα της και η συμμετοχη της μεχρι το τελος ηταν περισσοτερο απο καλα, και με δυο λογια ειναι απο αυτες τις γυναικες που χαιρεσαι που πληρωνεις.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Επενδυστε! Αξιολόγηση: 7.67 — 08/10/2022 - 23:04
Επενδυστε! Αξιολόγηση: 7.67 — 08/10/2022 - 23:04

Καλησπερα! 

Ηταν η πρωτη φορα που συναντηση την Luna αλλα η ιδια εχει ερθει ξανα στα μερη μας. 

Το ραντεβου εγινε στο ξενοδοχειο του γραφειου στην Συγγρου. Στο θεμα της συνεννοησης πολυ ευγενικα τα κοριτσια στο τηλεφωνο.

Εφτασα με μικρη καθυστερηση 5 λεπτων που δεν επηρεασε σε κατι την ολη φαση.

Η Λουνα ειναι ενα μικροσωμο κοριτσι με πολυ ομορφο κωλο και φτιαγμενα βυζια. Το σωμα της σε συνολο σφιχτο και ωραιο σε σχημα. Το προσωπο της εχει λιγο προστυχη εκφραση και ειναι ελκυστικο σε συνολο. 

Φιλαει στο στομα για οσους γουσταρουν, δεν το επεδιωξε αρχικα αλλα οταν το ζητησα συμμετειχε πολυ καλα.

Μυριζε ομορφα γενικα το μαλι της και το σωμα της και ηταν πολυ καλα περιποιημενη και καθαρη στις επιμαχες περιοχες. 

Εχει την εμπειρια να καταλαβει τι σου αρεσει και επιμενει εκει που πρεπει προκαλωντας γρηγορα οργασμους.

Εγω ηθελα μια φαση gfe και προσαρμωστηκε στην δικη μου αναγκη, παρολαυτα οταν εδωσα πονο στο σεξ ανταπεξηλθε και με το παραπανω. 

Παρολο που σε αναστημα μειονεκτει ειναι ενα θερμο κοριτσι που κανει ωραια κολπα στο γαμησι για να εντυπσισαει.

Το σωμα της ειναι ελαστικο και μπορει να κανει cowgirl πολυ ευκολα. Η ενεργεια της στο σεξ ειναι αστειρευτη και δεν την συγκρατει. Φερθηκα με σεβασμο και ανταποκριθηκε στις επιθυμιες μου με το παραπανω. 

Μου εκανε βαθυ στοματικο και μετα της εκανα εγω ενα γλειφομουνι κατα την διαρκεια του οποιου ετρεμαν τα ποδια της. 

Το πρωτο γαμησι ηταν συντομο και ολος ο χρονος εμεινε για τον δευτερο γυρο. 

Εχει σφιχτο μουνακι και επιαβλλεται το τζελ στην περιπτωση της. 

Κανει υπεροχα βογγητα στο πισωκολλητο και καρφωνεται πανω στον πουτσο αγρια οταν την πιεζεις. 

Σε ολο το ραντεβου ηταν απολυτα αφοσιωμενη στο γαμησι και δεν κοιταζε την ωρα ποτε. 

Στο τελος ηθελε να με κρατησει για τα πεντε λεπτα που αργησα αλλα της εξηγησα οτι ηταν δικο μου λαθος και εφυγα. 

Τωρα που ξερω ποσο καλη ειναι εχω στο μυαλο μου να την ξανασυναντησω.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mpazoukas AvatarmpazoukasΜηνύματα: 91 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Πετιτ πειρασμος Αξιολόγηση: 8.00 — 22/09/2022 - 01:48
Πετιτ πειρασμος Αξιολόγηση: 8.00 — 22/09/2022 - 01:48

Διαβασα κριτικη και εκλεισα το ραντεβου το συντομοτερο δυνατο καθως οι φωτογραφιες της μου αρεσανε.

Χτυπαω πορτα, ανοιγει και εκπλησσομαι θετικα. Οντος ενα ομορφο κοριτσι στα μεσα της τριτης δεκαετιας απο ηλικια με απαλο χαμογελο που δινει την εντυπωση οτι ειναι γλυκια και ευγενικη. Το σωμα της πολυ ωραιο, απο τις πετιτ κοπελες που ειναι πειρασμος και σε ξετρελαινουν στις καυλες. Πολυ βασικα τα αγγλικα της για κουβεντα αλλα δεν με ενοιαζε αυτο, για το σεξ πηγα. Εβγαλα τα ρουχα και μπηκα τουαλετα ευθυς αμεσως για να ειμαι καθαρος. Με περιμενε στο κρεβατι με τα ποδια ανοιχτα και κοιταζοντας το ομορφο μουνακι της δεν μπορουσα να επιλεξω που να παω πρωτα σε φιλια η γλειφομουνι. Τελικα το πανω κεφαλι κερδισε και καλος γιατι ξερει να δινει φιλια με παθος. Ευχαριστηθηκα με την παρτη της αλλα ειδε τον πουτσο σηκωμενο και κατεβηκε για τσιμπουκι. Καλο βαθυ και χωρις δοντια αλλα μονο η μιση ευχαριστηση και γι αυτο καναμε 69 στην συνεχεια. Αρχισε να καυλωνει, ειδα μερικες ανατριχιλες και αμεσα ξεκινησε το κοπανημα πανω μου. Εκει ειδα μετα απο καιρο γυναικα να γουσταρει να γαμιεται πολυ, δεν αλλαξαμε σταση ηταν τελεια μεχρι το τελος. Ο δευτερος γυρος ηταν αποκλειστικα δικος μου, την δοκιμασα σε δυο τρεις στασεις και ηταν πολυ συνεργασιμη. Εβγαλε και υγρα το μουνι της και βογγουσε συνεχεια. Εχυσα τελικα μεσα της και αραξα διπλα της για μερικα λεπτα για να ξεκουραστω. Ελαβε το αντιτιμο και πηγα σπιτι μου, πολυ καλο ραντεβου αξιζει και μια επαναληψη.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Σωμα καυλα... Αξιολόγηση: 7.67 — 31/08/2022 - 00:38
Σωμα καυλα... Αξιολόγηση: 7.67 — 31/08/2022 - 00:38

Το εβλεπα το μωρο στις φωτογραφιες προχτες που ηρθε και με πιανανε καυλες συνεχεια, την ειχα ξαναδει πριν απο καιρο αλλα τοτε ειχα αποφασισει να παρω ενα μιλφ στην θεση της. Και χθες ψιλο σκεφτομουν να παρω την Λαουρα γιατι μου αρεσει η γυναικα να εχει λιγο παραπανω εμπειρια αλλα πηρα τηλεφωνο στο γραφειο αναζητωντας περισσοτερες πληροφοριες και δεν ξερανε πολλα εκτος του οτι για να την πηρανε ξανα τα πηγε καλα την προηγουμενη φορα.

Πλεον με ελαχιστες αμφιβολιες την εκλεισα στον χωρο μου για μια ωρα που ειναι και το στανταρ μου. 

Εσκασε μυτη στην ωρα της φρεσκια και με ντυσιμο το οποιο σε προιδεαζε για το επαγγελμα της, πανω σε τακουνι που την εκανε να μοιαζει πιο ψηλη απο οσο ειναι. 

Εσκασε χαμογελο θερμο και με κοιταξε στα ματια για να συστηθει. Ενιωσα αμεσως την σιγουρια που εχει για τον εαυτο της και την εμπειρια που κρυβωταν απο πισω και αντεδρασα με τον ιδιο τροπο.

Στο προσωπο ειναι καλη αλλα το σωμα της ειναι που σκιζει και βλεπεις την αντιθεση του καλου με το υπεροχο αναμεσα τους.

Οπως συνηθως με τις λατινες τα αγγλικα της δεν ηταν επιπεδου ωστε να εχουμε εστω και μια μικρη συζητηση οποτε ο εναπομεινοντας χρονος ηταν μονο για σεξ.

Φρεσκαριστηκε μεχρι εγω να κανω ενα τσιγαρο και μαζι πηγαμε στο υπνοδοματιο για να ξεκινησει το γλεντι. 

Το χαμογελο της δηλωνε την προθυμια της και αμεσα αρχισαμε φιλια στο στομα με διαρκεια και ωραια ενω ταυτοχρονα περασα τα χερια μου απο ολο της το σωμα. Τα βυζια ωραια σαν αισθηση και το υπολοιπο σωμα σφιχτο με κωλο ονειρο. 

Ηδη ειχα φαντασιωσεις να την γλειφω παντου και η καθαριοτητα της το επετρεπε κατι τετοιο.

Οι ρωγες της ανταποκρινονται και το βλεμμα της εδειχνε οτι καυλωνει. Παρολαυτα δεν εκανε κατι για την ωρα μεχρι που της εγλειψα το μουνι και εκει αρχισε να παιζει με την κελιτοριδα της. 

Λιγα λεπτα αργοτερα ηταν αναμεσα απο τα ποδια μου και τσιμπουκωνε με μανια. Εκει ειναι που δινει ρεστα με dt και γλυψιμο στα αρχιδια το οποιο με εκανε να χυσω την πρωτη φορα. 

Πηγα και πλυθηκα γρηγορα για να μην χασω χρονο και αρχισα παλι να γλειφω το μουνι της. Μερικες φορες μονο αυτο μου ειναι αρκετο για να καυλωσω αλλα στην περιπτωση που η γυναικα ειναι ομορφη δεν χωραει καμια αμφιβολια.

Της ζητησα να στηθει στα τεσσερα και το εκανε χωρις διχασμο. Συνεχισα το γλειψιμο και της εβαλα και δαχτυλο, εκεινη εβαλε το μαξιλαρι στο προσωπο της και αναστεναζε. Εχει απο τους πιο ωραιους κωλους που εχω δει αλλα δεν τον δινει και κατα καποιο τροπο χαρηκα που δεν τον παιρνει και κανενας αλλος. 

Δεν μου ειπε σε τιποτα οχι στο σεξ, οι αντοχες της πολυ καλες και στηνεται καλα για να δωσεις πονο. 

Τα βογγητα αποδυναμωθηκαν και αλλο, το μουνι της εγινε μουσκεμα και η κωλαρα εφαγε καμια δεκαρια σφαλιαρες. 

Για λεφτα δεν συζητησαμε αλλα τα εδωσε ολα μεχρι το τελος και τελικα τα πηρε με το σπαθι της.

Αν εδινε κωλο και το διακοσαρι θα ηταν λογικο, τουλαχιστον εγω το εδινα χωρις δευτερη σκεψη.

Ειναι πολυ φυσικη η συμπεριφορα της σε συνολο, ξεχνας οτι εισαι με επαγγελματια κατα καποιο τροπο. 

Ενα μελλοντικο ραντεβου μαζι της ειναι πολυ πιθανο...


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
geroksouras Avatar geroksouras 31-08-2022 11:29:46
Από τις κορυφαίες σε σέρβις του γραφείου 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Καλο ραντεβου Αξιολόγηση: 7.83 — 20/06/2022 - 21:08
Καλο ραντεβου Αξιολόγηση: 7.83 — 20/06/2022 - 21:08

Αν και νεο το γραφειο, ξερει να εξυπηρετεi τους πελατες, αψογοι στην συνεννοηση και υπομονετικοι. Η κοπελα ηρθε με μικρη καθυστερηση οχι πανω απο δεκα λεπτα με ομορφο καθημερινου τυπου ντυσιμο και με λιγο προκλητικο υφος που εβαλε το πονηρο μου μυαλο σε σκεψεις. Πλησιαζει τις φωτογραφιες στο 90 τοις εκατο, μιλαμε για ομορφο κοριτσι. Εδωσε απλοχερα φιλια στο στομα με βαθος και συνεχισαμε τα προκαταρκτικα με στοματικο και 69. Το επιπεδο της καλο, εχει μαθει αρκετα πραγματα και ας ειναι νεα ακομα. Την πιπα την κανει με βαθος, σχεδον χωρις χερι και γλυφει και τα αρχιδια. Τα πρωτα χυσια φυγανε πανω στα βυζια της πριν ακομα αρχισουμε το σεξ. Ειχαμε πολυ χρονο ακομα, την ειχα κλεισει για μια ωρα. 

Δεν περασανε ουτε πεντε λεπτα και μου αρχισε το τσιμπουκι ξανα. Αρχισαμε το γαμησι με πισωκολλητο και ωραια θεα. 

Εβαλε παθος στην συμμετοχη και οι αντοχες της ηταν καλες για το δυνατο σφυροκοπημα που της εκανα. Αρχισε να βογγαει κοντα στο τελος και εχυσα πανω στην κωλαρα. Ηταν ενα καλο ραντεβου, τιμησε τα χρηματα που πηρε.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Γοητευτικη λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 15/06/2022 - 22:16
Γοητευτικη λατινα Αξιολόγηση: 8.00 — 15/06/2022 - 22:16

Εκλεισα το αγαπημενο μου airbnb και το επομενη βημα μου ηταν να βρω κοπελα. Οι λατινοαμερικανες με το θηλυκο προσωπο και το ωραιο μαυρισμα στο σωμα με κερδισαν αυτην την φορα. Εκλεισα την Λουνα το απογευμα της ιδιας ημερας. Εφτασε στον προορισμο της χωρις καμια καθυστερηση. Ειναι μια γοητευτικη γυναικα που εχει φροντισει αν διαβεβαιωσει την πιστοτητα των χαρακτηριστικων της ανεβαζοντας και βιντεο στο σαιτ του βιπ. 

Το ντυσιμο της δεν ειχε προκλητικο χαρακτηρα αλλα το βλεμμα της μου ελεγε οτι επεσα σε καλα χερια. 

Δεν ηταν τοσο πολυ βαμμενη αλλα οχι και οτι το χρειαζεται ενω μια γρηγορη ματια στο σωμα με επεισε οτι δηλωνει το πραγματικο της υψος και βαρος.

Πηγε τουαλετα και βγηκε γυμνη, πραγματικα καυλα το σωμα της. Τα βυζια φοβερα, η μεση λεπτη και τα ακρα της σε τελεια αναλογια με το σωμα της.

Καθησαμε στον καναπε και αρχισαμε φιλια. Ειναι γλυκια στην αρχη, ο τροπος της ειναι σαν να εχεις την κοπελα σου αλλα οσο παει και περισσοτερο δειχνει οτι δεν εγινε τυχαια πουτανα.

Απο υφη τα βυζια της ειναι λιγο πιο σφιχτα απο οσο πρεπει αλλα οι ρωγες της ανταποκρινονται αμεσα στο γλειψιμο. Ευχαριστηθηκα ακουγοντας και τους αναστεναγμους απο το επιδεξιο πιπιλισμα που της εκανα.

Στο τσιμπουκι εβαλε ολη της την τεχνη. Εγλειφε παντου και τον επερνε σχεδον ολον μεσα στο στομα. 

Πηγα να πιεσω για mouthfuck και πολυ ευγενικα μου ειπε οτι δεν μπορει γιατι πνιγεται. Δεν ακουμπησε δοντια και δεν κουραστηκε και ας την αφησα να επιμεινει για αρκετα λεπτα. 

Δεχτηκε και ενα δαχτυλο στο μουνι και καποια στιγμη οι καυλες μου φτασανε στο μεγιστο οποτε την εστησα στα τεσσερα και αρχισα το γαμησι. Εκανε ωραια προσποιηση και το μουνι της ειναι ενταξει απο αισθηση. 

Οι αντοχες της ειναι στο επιθυμητο επιπεδο αλλα δεν θελει αγριαδες οποτε δεν εκανα σπανκινγκ στην κωλαρα και ας ηταν δελεαστικο αυτο που εβλεπα. 

Εκσπερματωσα στον κωλο της φυσικα και μετα απο αρκετες στασεις. Ο χρονος δεν εφτανε για δευτερο γυρο παρολαυτα οσο ημασταν μαζι δεν εβγαλε τον πουτσο μου απο το στομα της.

Συνολικα ειναι μια ομορφη γυναικα με γλυκο προσωπο και ταλεντο στο στοματικο. Σαν νεα που ειναι δεν μπορεις να κανεις οτι φανταστεις μαζι της


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gmarou AvatargmarouΜηνύματα: 109 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Παθιαρικο ζευγαρωμα Αξιολόγηση: 8.17 — 10/06/2022 - 18:24
Παθιαρικο ζευγαρωμα Αξιολόγηση: 8.17 — 10/06/2022 - 18:24

Ειχε αρκετες μερες στα μερη μας αλλα περιμενα να δω καποιες κριτικες για να πειστω για τις υπηρεσιες της. Τελικα εχτες τελειωσε η υπομονη και την εκλεισα σε επειγουσα αναγκη αφου οι καυλες μου ειχαν φτασει σε επικινδυνο σημειο.

Την πηρα στο δικο μου χωρο και ηρθε με συνεπεια στην ωρα της. Εμφανισιακα απο ντυσιμο, προσωπο και σωμα απο την πρωτη στιγμη δινει πολυ καλη εντυπωση. Προσεγμενη και ομορφη πραγματικα…

Το απαλο της χαμογελακι της προσεθετε περισσοτερη γοητεια και στην συνεχεια εβγαλε τα ρουχα της με πολυ χαρη ενα ενα. 

Αν και φαινοταν οτι ηταν καθαρη ζητησε να κανει μικρη προετοιμασια στο μπανιο και φυσικα της εδωσα την αδεια.

Το σωμα της, κοντο αλλα τελειο απο σχηματα και διακοσμειται απο μερικα τατουαζ αναλογου μεγεθους με το μποι της. 

Το πηγαμε πολυ απαλα, τρυφερα και με χαδια. Στην αρχη φιλακια που εγιναν πολυ βαθια και με πολυ γλωσσα. Η ανασα της ηταν δροσερη και το σωμα της μυριζε πολυ ωραια απο το αρωμα που ειχει βαλει.

Και στην πιπα αρχισε με αργο ρυθμο αλλα κατεληξε να κανει ενα dt που δεν το περιμενα. Εξαιρετικη η γνωση και η εμπειρια της. Πανευκολα τον επαιρνε ολον μεσα, τον εξαφανιζε... Εδωσε και στα γυρω σημασια, κυριολεκτικα δεν αφησε τιποτα παραπονεμενο.

Η καποτα μπηκε οταν ηρθε ωρα για γαμησι. Και παλι η αρχη, ηταν με ιεραποστολικο γλυκο σαν ζευγαρι αλλα και εκει η συνεχεια ηταν πολυ πιο ενδιαφερουσα. Με καβαλησε με πολυ ωραια κινηση και πολυ ενεργεια. Εβλεπα την ομορφια του σωματος της και τα εχανα. Της αρεσει να ανεβαζει ολο και περισσοτερο τις στροφες οποτε καποια στιγμη την εβαλα στα τεσσερα και της εκανα ενα καλο γαμησι μεχρι που χυσαμε ταυτοχρονα. 

Μετα απο το μπανακι σμιξαμε και παλι μαζι και καναμε μια επαναληψη με την ιδια καλη ροη στο σεξ.

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι γουσταρει και εκεινη αρκετα το γαμησι και γιαυτο της βγαινει και τοσο καλο το σεξ. 

Σιγουρα αν ξαναρθει απο τα μερη μας θα την ξανακλεισω.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

Ιστορίες: 0

VFM Αξιολόγηση: 8.33 — 07/06/2022 - 23:46
VFM Αξιολόγηση: 8.33 — 07/06/2022 - 23:46

Εχει ομορφο προσωπο οπως και σωμα. Δεν εδωσα πολυ σημασια στις φωτογραφιες για να συγκρινω παντος απο κοντα ειναι πολυ καλη. Φαινοταν ξεκουραστη και εδωσε πολυ πονο στο γαμησι.

Φιλαει επιμονα βαθια με γλωσσα και αισθανεσαι οτι σε γουσταρει. Το δυαρι βυζι ειναι καλο για χουφτωμα, εχει γινει καλη δουλεια με την σιλικονη. Οι ρωγες σκληραινουν με το γλυψιμο και το δικο της γλυψιμο ειναι πολυ καλο. Δεν την σταματαει τιποτα οταν φτανει στο τσιμπουκι. Το κανει με καλο βαθος και σπεσιαλ γλυψιμο στο καυλι και στις αρχιδομπαλες. Αν και ειναι κοντη σχεδον εξαφανισε τον αρκετα μεγαλο πουτσο μου μεσα στον λαιμο της. 

Στο σεξ κανει πανευκολα οτι σταση της ζητησεις, ειναι μικροσωμη και ευλιγιστη. Προτιμησα cowgirl και doggy  και στους δυο γυρους. Το μουνι της ειναι αρκετα στενο και χυνει οσο γαμιεται. Φυσικα το εχει καθαρο και το γευτηκα στον δευτερο γυρο.

Γενικα δε καταλαβα να προσποιειται αρα ειτε γουσταρει πραγματικα ειτε ξερει απο τις καλυτερες προσποιησεις που εχω δει. 

Για τα λεφτα που παιρνει κανει περισσοτερο και απο αυτο που πρεπει, γαμαμε φτηνα στην ελλαδα και καλα μουνια... Ευτυχως σε αυτο ειμαστε τυχεροι.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Eνεργεια και ευλυγισια Αξιολόγηση: 7.33 — 03/06/2022 - 22:15
Eνεργεια και ευλυγισια Αξιολόγηση: 7.33 — 03/06/2022 - 22:15

Εκανα πολυ καλο γαμησι με την Λουνα. Εχει κορυφαιο σωμα, σουπερ κωλαρακι και σουπερ βυζια ενω και το προσωπο ειναι καλο. Βγαζει πολυ θετικη ενεργεια και μιλαει τα αγγλικα καλα. Μονο για το παθος στα φιλια και στο στοματικο αξιζει ενα φιλοδωρημα συν τα λεφτα που παιρνει.

Εκμεταλλευτηκα την κατασταση και της εδωσα πολλα φιλια στο στομα ενω η ανασα της μυριζε πολυ ωραια απο την καραμελα που ετρωγε. 

Μετα εβαλα την γλωσσα μου στις τρυπουλες της (ειναι και μικροσωμη). Ευχαριστιωταν το γλυψιμο μου αφανταστα και εβαλε και λιγο χερι για να με καθοδηγησει. Εκει καταλαβα την καυλα της ακομα περισσοτερο και προσπαθησα με επιτυχια να την κανω να χυσει.

Σαν εκδικηση μου εκανε το υπεροχο τσιμπουκι που προανεφερα με κινδυνο να χυσω δυο φορες...

Στο πηδημα που ακολουθησε απο κατω ηταν δουλα και πραγματικα υπεροχο πλασμα να εχεις στο κρεβατι σου. 

Στο cowgirl μου εδειξε τι παει να πει ενεργεια και ευλυγισια. Δεν την ενοχλει το δυνατο γαμησι αλλα καλυτερες επιδοσεις ειχε οσο διατηρουσα το gfe υφος. 

Παιχτηκε και δευτερος γυρος σχεδον το ιδιο καλος.

Τα αξιζε τα λεφτα που εδωσα.



Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money