Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Angelica  (Athens VIP Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

Ιστορίες: 0

Θερμο πιπινι Αξιολόγηση: 7.67 — 12/02/2023 - 03:40
Θερμο πιπινι Αξιολόγηση: 7.67 — 12/02/2023 - 03:40

H Angelica ειναι για τα ματια ενα ειδος θεραπειας, η ομορφια της ειναι αδιαμφισβητητα το μεγαλυτερο της προσων.

Η κομψοτητα του χαρακτηρα μαζι με αυτο που βλεπεις σε εντυπωσιαζουν σε βαθμο που σου μενει αξεχαστη αυτη η γκομενα. 

Δεν μπορουσα να σκεφτω και πολυ τα της καθαριοτητας, ειχε θολωσει καπως το μυαλο μου και με οδηγουσε μονο η καυλα. Αρχικα η συμμετοχη της ηταν ελλιπης αλλα με την επιμονη εστρωσε και οταν ζεσταθηκε εδειξε οτι απλα θελει τον τροπο της για να ξεκλειδωσει. 

Δυστυχως δεν ξερει αγγλικα αρα της λες τα βασικα και οτι παραπανω μονο με τρανσλειτ. 

Μιλησαμε με την γλωσσα των φιλιων ομως, με διαρκεια αρχικα, η οποια με καλυψε πληρως και δεν σταματησα εκει. Πασαλειψα τις ρωγες της αλλα και το μουνι της με παθος απο στερημενο αρσενικο και ας μην ημουν τετοιο... 

Το καπως υπερβολικο πειραγμα στην κλειτοριδα την εκανε να με κλεισει για λιγο με τα ποδια αλλα μολις εβαλα την γλωσσα μου βαθια μεσα στο μουνι της αναστεναξε και ειχε συσπασεις. 

Στην ιδια θεση δεχτηκα ενα νορμαλ τσιμπουκι το οποιο θα μπορουσε να εχει διαρκεια ακομα και μια ωρα, η κοπελα δεν κουραζεται αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι θελει ακομα για να γινει ενα τελειο τσιμπουκι.

Στηθηκε πανεμορφα στα τεσσερα στον πρωτο γυρο, σταση την οποια επιλεξαμε σχεδον ομοφωνα, οι καυλες μας το επιβαλλανε. Μπηκα με προσοχη στο στενο μουνι και σταδιακα εφτασα σε εναν ρυθμο που ηταν και για τους δυο μας ευχαριστος. Με κανα δυο μπατσακια στο κωλομερι ηρθε και το τελος κατα το οποιο εβγαλα την καποτα και εριξα περηφανος το ψωλοψυμα στα κωλομαγουλα της.

Ενα χαλαρο μασαζ στο ενδιαμεσο και μια πιπα ολοιδια οπως στον πρωτο γυρο ηταν αρκετα για να ξεκινησουμε παλι το σεξ. 

Πολυ πιο χαλαρη φαση αλλα με το ιδιο παθος και σχεδον την ιδια σταση απο την αρχη μεχρι το τελος. Ειναι ιδανικη για ιεραποστολικο για να μπορεις να ευχαριστιεσαι τα φιλια της και πραγματικα οσο περναγανε τα λεπτα γινοταν ολο και καλυτερα.

Ειχαμε εναν ταυτοχρονο οργασμο στο τελος και αποχαιρετηθηκαμε θερμα με ενα ακομα φιλι στο στομα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Γλυκο gfe Αξιολόγηση: 8.17 — 05/12/2022 - 16:30
Γλυκο gfe Αξιολόγηση: 8.17 — 05/12/2022 - 16:30

H Angelica ειναι ενα κοριτσι σχεδον ιδιο με τις φωτογραφιες, μικρο βυζακι το οποιο καυλωνει με το γλειψιμο και ομορφο προσωπο χαμογελαστο και με φανερα καλη διαθεση. 

Το ραντεβου εγινε στο ξενοδοχειο του γραφειου και ηταν μιας ωρας σε διαρκεια.

Με το που μπαινω και διαπιστωνω τα παραπανω ξεκινα με ενα χορευτικο στυλακι και βγαζει τα εσωρουχα της. 

Στο αγγλικο φανηκε με τις δυο πρωτες κουβεντες οτι δεν το εχει και δεν ζητησα περισσοτερο διαλογο. 

Ο χωρος καλος για να κανουμε την δουλεια μας και απο οργανωση πολυ καλη η κοπελα.

Μπηκα για μπανιο και αφου επλυνα καλα τον πουτσο μου βγηκα ετοιμος να απολαυσω τις υπηρεσιες της. 

Ξεκινησαμε επιθετικα με φιλια στα οποια συμμετειχε με περισσοτερο ζηλο απο αυτον που περιμενα.

Της εβαλα δαχτυλακι στο μουνι και το δεχτηκε χωρις δευτερη κουβεντα. Στην συνεχεια γονατιστη ξεκινησε ενα καθαρα αματουρικο στοματικο το οποιο σε συνδυασμο με το αθωο βλεμμα μου προκαλεσε δυνατες καυλες.

Παρολαυτα στην γυρω περιοχη η περιποιηση ηταν σχεδον μηδενικη αλλα το προσπερασα αυτο το γεγονος βαζοντας την στο κρεβατι για να γλειψω τις επιμαχες περιοχες του κορμιου της.

Ο πρωτος γυρος ειχε μικρη διαρκεια αλλα απολαυσα με την γλωσσα μου τα βυζια της και το μουνι της που ηταν πεντακαθαρα και πολυ ανταποκρισιμα. 

Το ομορφο μουνακι εβγαλε λιγο χυμο και στην γλωσσα μου προκαλεσε αλυσιδωτη αντιδραση που κατεληξε σε ενα ιεραποστολικο εντελως gfe. 

Εφτασε μεχρι να αναστεναζει και εχυσα, ηταν φυσικο με τοση καυλα που ειχα. 

Στο ενδιαμεσο επαιζε με τον πουτσο μου σε στυλ πρωταρας στο σεξ και μετα το τσιμπουκι της στηθηκε στα τεσσερα.

Η μεση της υπερβολικα σπασμενη και με το που μπηκα εβαλε εναν αναστεναγμο ανακουφισης λες και ανυπομονουσε να την γαμησω. Εγκεφαλικα καυλωσα παρα πολυ και αυτο οδηγησε εναν γρηγορο ρυθμο στο γαμησι απο την αρχη...

Η θεα της υπερ απολαυστικη και η ανταποκριση της στο γαμησι ολο και καλυτερευε. Δεν αλλαξαμε σταση λογω του οτι αποδιδαμε και οι δυο πολυ ωραια και δεν ηθελα να το χαλασω αυτο.

Εχυσα στην πλατη της μετα απο ενα εικοσαλεπτο αδιακοπου σεξ... 

Συνολικα σαν αματουρα μου εδωσε τον καλυτερο της εαυτο και αυτος ειναι ο λογος που γραφω την κριτικη, η κοπελα ιδρωσε πραγματικα την φανελα της...

Καλα γαμησια!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Geor78 AvatarGeor78Μηνύματα: 6 Κριτικές: 15

Ιστορίες: 0

Σοκολατι Βραζιλιανικο γλυφιτζουρι Αξιολόγηση: 7.83 — 01/12/2022 - 23:16
Σοκολατι Βραζιλιανικο γλυφιτζουρι Αξιολόγηση: 7.83 — 01/12/2022 - 23:16

Για Ατζελικα λοιπον, 

Ημερομηνια ενδεικτική. 

Με το γραφειο όλα οκ 

Καλες οι φωτογραφιες κοντα στο 90% 

Αυτές με την αφανα 100% τιμιες. 

Η αφανα είναι οριτζιναλ. 

Βυζι μικρο μαλλον δυαρι στητο και ανταποκρινεται. 

Υψος-βαρος στην καρτελα όλα περιπου σωστα. 

Ηρθε ντυμενη πολύ κομψα, χαμογελο συνεχεια και καλη διαθεση. 

Αγγλικα σχεδον καθολου, παιζει translator συνεχεια. 

Αδυνατη, στεγνη, δερμα σοκολατι και την κουμανταρεις ευκολα. 

Στοματικο όχι κατι το σπουδαιο αλλα το προσπαθησε. 

Φιλι εδωσε μετα από 5 λεπτα πιστοναρισμα στο ανασκελο στην ακρη του κρεβατιου 

(με ποδια γερα κατω για δυνατα μπασιματα) 

Αφου αρχισε τα γλωσσοφυλα, μετα γαμηθηκε να γλυφει ότι εβρισκε! 

Απαξ και καβλωσει γινεται πιρανχας στο κρεβατι. 

Δυο γυροι απλωτοι και ομορφοι, σχεδον ολες οι στασεις και παραπονο κανενα! 

Μπανακια όλα καλα, καθαρη και όπως πρεπει. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 2 ώρες
Κόστος (€) 280
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μέλωσα το μελομακάρονο Αξιολόγηση: 8.50 — 26/11/2022 - 16:10
μέλωσα το μελομακάρονο Αξιολόγηση: 8.50 — 26/11/2022 - 16:10

Ζήτησα Γκαλίνα αλλά δεν θα δούλευε λέει, οπότε είπα να μου στείλουν την Αντζέλικα.
καθυστέρηση 5 λεπτών , σιγά τα αυγά και νάτο το κορίτσι μας στην πόρτα. Χαμογελαστή , περιποιημένη και ντυμένη υπερβολικά, Λέει πως είναι κρυουλιάρα , εάν κατάλαβα καλά βέβαια. 
Παλτό, σακάκι , ζιβάγκο, μακό μπλουζάκι, σουτιέν , παντελόνι, καλσόν , καλτσάκια, βρακάκι. 
Με φίλησε και πέρασε μέσα, ουίσκι με κόλα της πρόσφερα και άρχισε να γδύνεται, την άρχισα στα φιλιά με γλώσσα όπου ανταποκρίθηκε. Φρεσκαρισμένη από το χοτέλ λέει και έπεσα με τα μούτρα, μουτράκι όμορφο, κορμάκι φανταστικό, τα έχω ξαναγράψει.
Που να την γδύσεις , άντε κάνε το μόνη σου της λέω και γέλαγε.
έμεινε με το βρακάκι και με οδήγησε στο δωμάτιο μου.
Ήθελε αγκαλίτσες μέσα από τα σκεπάσματα. 
Ο ερωτικός αγώνας είχε δυο ημίχρονα με μόνη διακοπή φρεσκαρίσματος και αλλαγής μπαλονιού.
Πολύ φιλί, να σε γλύφει από πάνω μέχρι κάτω, πιπίλα με δώσεις ντιπ χωρίς χέρια. Το μουνάκι της το περιποιήθηκα δεόντως, δακτυλάκια ναι , μαλακίστηκε και μόνη της λιγουλάκι. Τα βυζάκια της μικρά και θαυματουργά, Κωλαράκος να τον γλύφεις μέχρι να σου τελειώσει το σάλιο.
Τζελάκι έβγαλε από την τσάντα της αλλά δεν το χρησιμοποίησε. Πηδηχτήκαμε με χαλαρούς ρυθμούς, καρεκλάτο, ιεραποστολικά και πλάγια . και τις δυο φορές τελείωσα  μέσα της.
Χρήματα στο τέλος όπου με ευχαρίστησε για την επαναληπτική συνάντηση μας.
Εάν την προλάβω πριν μας ξαναφύγει θα ήθελα να την δω!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 26-11-2022 16:14:21
ελπιζω να εβαλες πετρελαιο να μην κρυωνε το κοριτσι και να μην ξοδεψες τα λεφτα σου σε usb dildo
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 26-11-2022 20:36:08
σαουδάραβας νοιώθω από προχτές που βάλαμε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
theodorus AvatartheodorusΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Μουνι για γλειψιμο Αξιολόγηση: 8.00 — 23/11/2022 - 23:22
Μουνι για γλειψιμο Αξιολόγηση: 8.00 — 23/11/2022 - 23:22

Δυσκολευωμουν να επιλεξω αναμεσα στην Angelica και την Galina. Διαφορετικες στην εμφανιση αλλα η καθεμια με τα δικα της καλα και επειδη η πολυ σκεψη βλαπτει τις καυλες το εριξα κορωνα γραμματα και κερδισε η Angelica. 

Ειναι οτι αναφερεται στο σαιτ, με αδυνατο κορμι αλλα και με καμπυλες, καθαρο δερμα και λιγο σκουρο, αβυζη σχεδον αλλα το λιγο που εχει με ωραιο σχημα και πεταχτη ρωγα. Τελευταιος ο κωλος… ποιημα, δεν υπαρχει καλυτερη περιγραφη.

Οι διαφορες απο την πραγματικοτητα ειναι λιγες εως καθολου αναλογα απο την οπτικη γωνια. 

Η περιποιηση της ειναι καλη, μυριζει ομορφα και εχει καλα φτιαγμενα νυχια αλλα και η οδοντοστοιχια της πολυ καλη μετατρεποντας το χαμογελο της σε ιδανικο για διαφημιση. Στο προσωπο ειναι γλυκια και εχει ωραια χειλη που θελεις να φιλησεις, τα φιλια της βαθια με γλωσσα, αρκετα καλα...

Παρολο που την βλεπεις γεματη ορεξη για επικοινωνια και καλη διαθεση, τα αγγλικα της ειναι του χαμηλοτατου επιπεδου και μενεις τελικα με μια μικρη απογοητευση επειδη τετοιο μωρο πραγματικα θελεις να το γνωρισεις. 

Στο θεμα του σεξ ειναι του gfe με καλες πρωτοβουλιες οι οποιες ειναι αντιδοτο στο θεμα της επικοινωνιας, εκφραζει αυτα που δεν λεει με πραξεις. Πραγματικα ικανοποιημενος με την ευθυτητα της και στο οτι δεν κολωσε πουθενα και ας ειναι νεα στη δουλεια αλλα και μικρη σε ηλικια. Βγαζει μια θετικη ενεργεια και ζωντανια που εμεις οι λιγο μεγαλυτεροι την χρειαζομαστε και εκτιμαμε πραγματικα. 

Αποζητουσε τα χαδια στο κορμι και οπως τα λαμβανε ετσι και τα εδινε, εκτιμαει την επαφη με τα ματια και την διατηρει οταν παιρνει τσιμπουκι και οταν γαμιεται. 

Δεχεται και απολαμβανει το γλειφομουνι και εχει ενα υπεροχο μουνι που οσοι θελουν να γλειψουν πρεπει να την παρετε γιατι προσφερει ολες τις προυποθεσεις για να το απολαυσεις. Ανταποδιδει το στοματικο με τσιμπουκι αματουρικο αλλα με ζωηρη γλωσσα που περναει και απο τα αρχιδια. Κραταει με περιφανεια τον πουτσο οταν γινεται σκληρος και χαμογελαει στο κατορθωμα της δινοντας την εντυπωση οτι ειναι αρχαρια στο σεξ.

Μετα την προθερμανση ολα γινονται αυτοματα και πολυ φυσικα. Παιχτηκαν δυο γυροι με ποικιλια σε στασεις και πολυ καλη συμμετοχη, η Αντζελικα το νιωθει το γαμησι, αφηνεται να το απολαυσει και ειναι ενεργη.

Εχει στενο μουνι που κανει και για μικρες ψωλες ενω τα υγρα της κατεβαινουν μπολικα κατα την διαρκεια του γαμησιου.

Προσωπικα μου αρεσε πολυ στο ιεραποστολικο που δεν διεφερε πολυ απο γαμησι με κανονικη γκομενα. Το πισωκολλητο ηρθε δευτερο αλλα πολυ καλο και αυτο, της αρεσει να εχεις τον ελεγχο και κινει το σωμα της αντιθετα με την δικη σου φορα για να καρφωνεσαι μεσα της πιο δυνατα.

Το πρωτο χυσιμο εγινε στην κοιλια και το δευτερο στον κολαρακο της. 

Στην ληξη του αγωνα πηρε και τα λεφτα ευχαριστημενη και εκεινη οσο εγω.

Την επομενη φορα που θα εχω ορεξη για gfe την πρωτη που θα ψαξω ειναι η Angelica και σε οσους ψαχνουν τωρα για κατι τετοιο σας την συνιστω ανεπιφυλακτα. 


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Για δυωρα Αξιολόγηση: 8.00 — 04/11/2022 - 00:49
Για δυωρα Αξιολόγηση: 8.00 — 04/11/2022 - 00:49

Συμφωνω με τις προηγουμενες κριτικες και θα πω και εγω την γνωμη μου...

Εχει ωραιο προσωπο μα ελαχιστη διαφορα στα χαρακτηριστικα σε σχεση με τις φωτογραφιες. 

Το σωμα της ειναι αψογο και ας μην ειναι ψιλη, σφιχτο με τελεια αναλογια λιπους και μυων, ωραιες καμπυλες αλλα τα βυζια που ειναι μικρουλια θα μπορουσαν να βελτιωθουν με μια επεμβαση. 

Εχει νεανικο μουνακι, ονειρο για καθε πιινολατρη, ανταπροκρισιμο στα ερεθισματα οπως και οι ρογες στα βυζια.  

Ηταν περιποιημενη και καθαρη αλλα οπως ειναι γνωστο πλεον δεν εχει γνωσεις στα αγγλικα που ειναι φαουλ για το επαγγελμα που εχει επιλεξει. Απο την αλλη προσφερει συνεχεια το υπεροχο χαμογελο και δεν υπαρχει περιπτωση να σου πεσει η διαθεση.

Στο σεξ, δεν σου το λεει αλλα εννοει οτι θα κανει οτι χρειαστει για να γουσταρεις και πραγματικα αφου μου εδωσε φιλι με γλωσσα και μου εκανε ακαποτη δεν θα μπορουσα να εχω καποιο σοβαρο παραπονο. 

Ειναι απο τις μικρες που εχουν ακομα πολυ ορεξη για σεξ και δεν το βλεπουν σαν αγγαρεια το επαγγελμα.

Η ολη ατμοσφαιρα μαζι της ηταν gfe, αλλα και δεν θα μπορουσες να φερθεις διαφορετικα σε αυτο το πλασμα.

Της αρεσε το σεξ που της εκανα και το εδειξε με βογγητα και πολυ καλη συμμετοχη σε στασεις και κινησεις του κορμιου της. Καθαρα σκοπος της ειναι να την ξαναπαρεις και εφυγα νιωθοντας πολυ ασχημα που δεν ειχα τα χρηματα για δευτερη ωρα. 

Για μενα ξεπερναει τις παλιες με τον τροπο της, συστηνεται για πιπνογαμιαδες που θελουν πραγματικη συμμετοχη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
b-lover Avatarb-loverΜηνύματα: 92 Κριτικές: 19

Ιστορίες: 0

Πραγματικος Αγγελος Αξιολόγηση: 7.67 — 26/10/2022 - 02:00
Πραγματικος Αγγελος Αξιολόγηση: 7.67 — 26/10/2022 - 02:00

Την Angelica την ειχα βαλει στο ματι απο την προηγουμενη φορα που ειχε ερθει αλλα λογο της μικρης της ηλικιας φοβομουν μην ηταν μια περιπτωση που θα ηθελε βοηθεια στο καθε τι. Τελικα οι κριτικες που διαβασα με επεισαν για να κανω μια δοκιμη. Την πετυχα την δευτερη φορα καθως εχει αρκετη ζητηση και πηγα εγω στο ξενοδοχειο της πρωτων διοτι δεν ειχα διαθεσιμο χωρο αλλα και δευτερον  η ιδεα να πληρωνω επιπλεον ξενοδοχειο δεν μου αρεσε.

Εφτασα στην ωρα μου και γενικα ο χωρος στην υποδοχη και μεχρι το δωματιο ηταν ωραιος. Η Κοπελα ηταν ετοιμη και με υποδεχτηκε με χαμογελο το οποιο ηταν ενα απο τα πιο ομορφα που εχω συναντησει, με δοντια αστραφτερα, τελεια και διαθεση λες και περιμενε τον αγαπημενο της.

Κανονικο για τα δικα μου δεδομενα το υψος της, το βαρος ιδανικο, σωμα και προσωπο πανεμορφα και αυτο το τονιζω, ειναι υπεροχο κοριτσι που αν αξιζει για κατι συγχαρητηρια το γραφειο ειναι για την επιλογη της. Το δερμα της μαυρισμενο και αψεγαδιαστο απαλο και μοσχομυριστο. 

Οπως εχουν πει και αλλοι δεν ξερει αγγλικα και αυτο δεν εχει αλλαξει, το προσπερασαμε λοιπον το σοσιαλ και πηγαμε στο κυριως πιατο το οποιο προεκυψε με σχεδον ταυτοχρονη πρωτοβουλια και για αρχη ενα φιλακι. Το πρωτο ηταν απαλο σαν γνωριμια αλλα ακολουθησαν περισσοτερα και ολο και πιο ζεστα, παθιαρικα. Δεν σας κρυβω οτι ειναι ερωτευσιμη και αυτος ηταν ο λοφος που στην συνεχεια κρατησα αποσταση. Η ιδια πηγε πιο κατω και αρχισε το στοματικο στο οποιο δεν υπηρξε θεμα γνωριμιας, κατευθειαν αρχισε να κανει το καλυτερο της με περιποιηση σε ολο το μηκος της ψωλης και περασμα συντομο αλλα και καλο απο τα αρχιδια. Ενιωθα βασιλιας για λιγο και οταν φτασαμε στο 69 εδωσα και εγω τον καλυτερο μου εαυτο. Το μουνι της ειναι ακομα πολυ φρεσκο, ροζ με μικρα χειλη και φουσκωτο. Το ειχε καθαρο και χωρις τριχες οποτε οπως καταλαβαινεται ηταν αδυνατον να μην το γλυψω μανιωδως. Οι καυλες της ηταν πολυ φανερες, δαγκωνε τα χειλη της και της ξεφευγανε καποιες αβουλες κινησεις αλλα το κυριοτερο οτι κατεβασε λιγο υγρο το μουνι της. Δεν ενιωσα σε καμια περιπτωση αηδια ακομα και αυτο μου εδωσε ευχαριστηση μαζι της. 

Το σεξ το ξεκινησαμε απαλα με ιεραποστολικο, πραγματικα χαιρομουν που επετρεπε τοσο στενη επαφη με φιλια στο στομα, δυσκολο τα πιπινια να δεχτουν κατι τετοιο. Πανω στην πραξη ειδα οτι ηθελε το ιδιο με εμενα και εκεινη πιο δυνατο γαμησι οποτε αλλαξαμε σταση και στα τεσσερα ξεκινησε το καλο γαμησι και το οποιο σε μερικα λεπτα εφερε το τελος. Πλεον ο ρομαντισμος ειχε ξεπεραστει και ολα γινοταν απλα για να γαμηθουμε, ημασταν πληρως συντονισμενοι και δεν χαθηκε πολυς χρονος στο ενδιαμεσο. Αρχισαμε με λιγο καβαλημα και μετα παλι με πισωκολλητο. Το στησιμο της πολυ σωστο και ο κωλος της παιδια ειναι απιστευτα ομορφος. Δεν θυμαμαι πολλα απο οσα εκανα αλλα ηταν απολυτη ευχαριστηση, μια κατασταση εκστασιακη η οποια ακουγοντας τα βογγητα της με εφερε ξανα σε οργασμο.

Αυτο που εχω να πω τελικα ειναι να ξεχασετε το οτι ειναι μικρη γιατι το κοριτσι αυτο δεν γνωριζει τι παει να πει βαριεμαι αλλα και το οτι ειναι ομορφη δεν την εχει κανει ψωνιο. Κοιταει να βγαλει τα λεφτα της αλλα και σε συνολο ειναι τυπος που ξερει να ευχαριστιεται την δουλεια. 

Προσωπικα και περισσοτερα να μου ζηταγε δεν θα με ενοιαζε, θα τα εδινα και σκοπευω να την παρω και σε επαναληπτικη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

σιρόπιασα την τουλούμπα μου Αξιολόγηση: 8.33 — 21/10/2022 - 09:34
σιρόπιασα την τουλούμπα μου Αξιολόγηση: 8.33 — 21/10/2022 - 09:34

Με το γραφείο τα βρήκαμε μια χαρά και έστειλε το κορίτσι στην ώρα του στην πόρτα του σπιτιού μου.
Η νεαρά μας είναι πολύ όμορφη, ότι βλέπετε στην φωτό θα δείτε, χαμόγελο, πρόσωπο , αυτό το μαλλί το αφάνα , κομψά ντυμένη ήταν.
Χαιρετούρες και περάστε στο σπιτικό μας. Αγγλικά γιοκ το κορίτσι. Της πρόσφερα κρασί και πέρασε γιο φρεσκάρισμα. Επέστρεψε με τα μαύρα εσώρουχα της , κορμάκι με όμορφες μπογιές να διακοσμούν το φυσικό και συνάμα καλλίγραμμο κορμάκι της. Στηθάκια μικρά Α+
'Έπεσε στην αγκαλιά μου η πιτσιρίκα και αρχίσαμε τα φιλιά, διστακτική χρήση γλώσσας αλλά το ξεπεράσαμε πολύ σύντομα. Η γλώσσα πέρασε από τον λαιμό μου, δάγκωνε και έγλυφε τους λοβούς μου , ανατριχίλα ! Τα χέρια μου είχαν απλωθεί και χάιδευαν τον όμορφο μελαψό κωλαράκο της. Με έγδυσε και πέρασε την γλώσσα της από τις ρόγες μου και κατευθύνθηκε προς το πέος μου το οποίο το έγλυψε και το πιπίλισε για κάμποση ώρα με καλή τεχνική αλλά και με προσπάθειες για ντιπ, πνίγηκε το μωρά μου! Έσταζε μέλι το στοματάκι της γλυκιάς νεαρά μας και μου σιρόπιασε την τουλούμπα μου!!!!!
Αλλάξαμε σε 69 και γεύτηκα το μουνάκι της με την μεγάλη κλειτορίδα , έσταζε και δω σιρόπια , δακτυκάλια μόνο μπρος δέχεται.
Προφυλακτικούλι με γέμιση μπανάνας βάλαμε και με καβάλησε , δεν ζορίστηκε να τον πάρει μέσα της, από στάσεις είχαμε και άλλες , στα 4 , πλάγια και τελευταία ιεραποστολικά με πολλές αγκαλιές, χάδια και φιλιά. όπου την ζόρισα δεν αρνήθηκε αλλά μου φάνηκε ότι ήθελε αγκαλίτσες και φιλιά. Τελείωσα στην επίπεδη κοιλίτσα της.
Περάσαμε για φρεσκάρισμα εναλλάξ ,ήμασταν στο +45' , ρε πως περνάει η ώρα με αγάπες, λουλούδια , αγκαλίτσες και ελεφαντάκια .
Χρήματα πήρε στο τέλος και εις στο επανιδείν!!!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
geroksouras Avatar geroksouras 21-10-2022 09:56:45
το πολυ δυνατο χαρτι του γραφειου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
iakovidis AvatariakovidisΜηνύματα: 122 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Μικρη αλλα ξερει Αξιολόγηση: 8.00 — 23/06/2022 - 23:41
Μικρη αλλα ξερει Αξιολόγηση: 8.00 — 23/06/2022 - 23:41

Προχτες το απογευμα εκλεισα την Angelica.

Ευκολα και γρηγορα συνεννοηθηκα με το γραφειο και εκανε την εμφανιση της ακριβως στην ωρα.

Ειναι οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες με τα μαλλια αφανα και ενα πολυ ομορφο χαμογελο.

Προσπαθησα για σοσιαλ αλλα δεν το εχει...

Βγαινοντας απο το μπανιο ειδα το κορμι της γυμνο. 

Αξιζει δεκαρια, πιπινι τελειο σε ολα εκτος το μικρο βυζακι που εχει ομος ωραια ρωγα.

Φιλακια μονο επιφανειακα στο στομα.

Αντοχη στο γλυψιμο στα βυζια και κραταει το κεφαλι εκει που της αρεσει.

Με καυλωσε με φιλια στο σωμα και μετα τσιμπουκι ακαποτο. 

Η ηλικια της μην σας ξεγελαει στο στοματικο εκανε υπεροχη δουλεια. 

Στησιματα πολυ καλα, ελαστικο κορμι και ανοιγματα πολυ ωραια.

Τζελ δεν εβαλε και εχει στενο μουνι, και να βαλει η αισθηση θα ειναι περισσοτερο απο το απαιτουμενο.

Απο προσποιηση..... σαν να μην ειδα καμια προσποιηση…

Δεν κανει καμια υπερβολη αλλα ολα ειναι αρμονικα και καυλωτικα μαζι της. 

Οι αντοχες στο πισωκολλητο που την ταλαιπωρησα λιγο ηταν πολυ καλες. 

Καναμε δυο γυρους και τα λεφτα τα πηρε στο τελος.

Εφυγα ικανοποιημενος.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
arkoudos28 Avatararkoudos28Μηνύματα: 134 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Κυλησε ωραια Αξιολόγηση: 8.17 — 20/06/2022 - 00:50
Κυλησε ωραια Αξιολόγηση: 8.17 — 20/06/2022 - 00:50

Συντομη κριτικη για την Angelica.

Απο υψος ειναι μετρια προς κοντη αλλα η εμφανιση της ειναι που σου τραβαει την προσοχη και μαλιστα πολυ.

Παρολο που απο κοντα καταλαβαινεις για τι μιλαμε, εχω να πω οτι εχει ωραιο προσωπο με τελεια δοντια και χαμογελο για διαφημηση, το σωμα της το αναμενομενο για την ηλικια της, με καλες καμπυλες οχι πολυ εντονες και καλο δερμα σφιχτο.

Οσο για τον χαρακτηρα της, ειναι ενα ζωηρο κοριτσι γεματο χαρα και αισιοδοξια. Δεν ξερει τιποτα απο αγγλικα αλλα προσπαθει να τα κανει ολα για να μην εχεις παραπονο. 

Εχει τροπο να γδυνεται χορευοντας ναζιαρικα και οταν βγαζει τα εσωρουχα κατευθειαν πιανει τον πουτσο και γλυφει με υπομονη. Φιλια δεν μου εδωσε αλλα ημουν αξυριστος, στην πιπα το αντιθετο κανει γυμνη και σε κοιταει στα ματια. 

Σημαντικο οτι σε θελει καθαρο και ειναι και η ιδια καθαρη, καλα κανει κατα την γνωμη μου. 

Στο σεξ τα δινει ολα με στησιματα και ενεργεια. Δεν μενει ουτε λεπτο ακινητη και ολα δειχνουν οτι γουσταρει. 

Δεν την εσκισα αλλα εδωσα αρκετο πονο, ειναι συνειδητοποιημενη για την δουλεια της και δεν εχει δυσαρεστες εκπληξεις παρα το οτι ειναι μικρη.

Παιχτηκαν δυο γυροι και ολα κυλησαν τελεια


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Oμορφη βραζιλιανα Αξιολόγηση: 7.83 — 14/06/2022 - 14:26
Oμορφη βραζιλιανα Αξιολόγηση: 7.83 — 14/06/2022 - 14:26

Εχουν περασει δυο μερες απο οταν συναντηθηκαμε.

Ειναι μια ομορφη βραζιλιανα με πολυ διαθεση για παιχνιδι.

Δεν διαφερει περισσοτερο απο 5% σε σχεση με τις φωτογραφιες.

Ξεχειλιζει απο ενεργεια και δεν εχει καμια ντροπη ουτε και δυσανασχετει και ας ειναι στα πρωτα βηματα του εσκορτινγκ. 

Καθαροτατο δερμα, διαπεραστικα ματια και χαμογελο που σε κανει να την ερωτευτεις.

Η φυση της τα εχει δωσει ολα πλην το μεγεθος των βυζιων που ειναι πολυ μικρα. 

Εχει ναζιαρικη φωνη αλλα το αγγλικα της ειναι σε πολυ χαμηλο επιπεδο. 

Στην συνενοηση βαζει ολη την καλη προθεση και το χιουμορ για να μην ξενερωσεις.

Την βρηκα ντυμενη μονο με τα εσωρουχα και ενιωσα ακαριαια ομορφα μαζι της. 

Δεν ειναι ψιλη αλλα εχει το ιδανικο γυναικειο σωμα χωρις το παραμικρο παραπανισιο λιπος και μερικα τατουαζ μου προσωπικα μου αρεσανε.

Αποφασισα να την καυλωσω πρωτος. Ειχα ξυριστει καλα στο προσωπο και ξεκινησα να την φιλαω στο λαιμο αργα και αισθησιακα. Το αρωμα που ειχα βαλει το γουσταρουν ολες οι γυναικες και το ιδιο και αυτη. Το δικο της κορμι ηταν καθαρο και μυριζει και αυτο ομορφα. Κυριως στο γλειφομουνι ηταν που καυλωσε φανερα, αρχισε να κουναει το κορμι της και να χαιδευεται. Μολις σταματησα ξεκινησε εκεινη μια πιπα που καλη για την ηλικια της. Δεν περιμενα ενα πιπινι να εχει τοσο παθος για το στοματικο. Εγλειψε και λιγο τα αρχιδια αλλα περισσοτερο απο ολα μου αρεσε η επιμονη της για να γλυφει τον πουτσοκεφαλο χωρις να ακουμπησει καθολου δοντια. 

Στο σεξ ειχαμε αυστηρα gfe διαθεση και οι δυο. Ταιριαξανε οι επιθυμιες μας και περασαμε πολυ ωραια. Ειναι κοριτσι που ανετα θα εκανα σχεση μαζι της. Στο γαμησι ειναι αισθησιακη και βγαζει παθος, αυθεντικη θηλυκοτητα. Αγκαλιαζει το κορμι στο ιεραποστολικο με χερια και ποδια και δινει το σωμα της για μεγιστη διεισδυση.

Ακομα και στο πισωκολλητο συνεχισαμε με χαλαρο ρυθμο και το μονο που αυξηθηκε ηταν η ενταση των βογγητων

Στο ενδιαμεσο μου εκανε μασαζ σαν γατα, οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα μου αρεσε το οτι εδειχε αφοσιωμενη για να μεινω ευχαριστημενος.

Ειχαμε και δευτερο γυρο παρομοιο, επισεις εμεινα ευχαριστημενος.

Το γραφειο εκλεισε ευκολα και γρηγορα το ραντεβου μας.

Πληρης επιτυχια το ραντεβου και τα λεφτα λογικα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Ότι καλύτερο μου έχει συμβεί Αξιολόγηση: 10.00 — 12/06/2022 - 20:19
Ότι καλύτερο μου έχει συμβεί Αξιολόγηση: 10.00 — 12/06/2022 - 20:19

Θα ξεκινήσω την κριτική μου λέγοντας ότι ήταν η καλύτερη εμπειρία που είχα μέχρι στιγμής με εσκορτ! τολμώ να πω ότι  την ερωτεύτικα και ότι ακόμα την σκέφτομαι!

Κέρδισα τον διαγωνισμό του φόρουμ και προσπαθούσα να διαλέξω κοπέλα! την angelica την σκεφτόμουν απ την αρχή αλλά είχα ξενερώσει που οι υπόλοιπες κριτικές λέγαν ότι δεν μιλάει γρι αγγλικά και ότι ήταν πολύ δύσκολη η επικοινωνία μαζι της. έτσι είχα καταλήξει ότι θα δοκιμάσω με την maria! όταν όμως ανέβηκαν κατι καινουργιες φωτογραφίες στο site που είχε ενα ροζ χταπόδι στο κεφάλι της αμέσως άλλαξα γνώμη και κατέληξα στην angelica ευτυχώς!

Τηλέφωνο στο γραφείο, τέλεια εξυπηρέτιση και μέτα απο μισή ώρα η angelica ήταν στην πόρτα μου! έπαθα πλάκα από το πόσο όμορφη ήταν απο κοντά! Μπήκε μέσα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτία, με πολύ θετική ενέργεια και μεμια λάμψη στο προσωπό της, μου λέει english no   και πάει απο μόνη της μέσα στο δωμάτιο οπού ξεκινάμε να φασωνόμαστε λες και είμαστε ερωτευμένο ζευγαράκι! με γδύνει την γδύνω και μου περνάει προφυλακτικο και μου ξεκινάει μια πολύ ωραία πιπα με περιποίηση όλης της γύρω περιοχής! θέλοντας να ανταπωδώσω την έφερα σε 69 οπου γουσταρε πολύ! ήταν η πρώτη φορά που κάνω σε εκδιδόμενη γλυφομούνι και το μουνάκι της είχε τέλεια γεύση! στην συνέχεια με καβάλισε και άρχισε να κουνιέται ρυθμικα πάνω μου εκέι ηρθε και το τέλος δεν άντεξα πολύ!

Κάπου εδώ ξεκινάνε και τα καλά! η κοπέλα μεσα στην ενέργεια ξεκινάει να μου μιλάει στα πορτογαλικά εγώ να της απάντάω στα ελληνικά- αγγλικά και να συννενούμαστε να φασωνομάστε να χαιδευόμαστε να κανουμε μασαζ και να γουστάρουμε! μου λεει google translate και της λέω αστο δεν το χρειαζόμαστε! μετά απο λίγο επαναφορτώνω και ξεκιναμε ένα γαμήσι που κράτησε μισή ώρα! αλλάξαμε 5-6 στάσεις! εμένα να μου έχει γίνει ξύλο και να δίνω πόνο! η κοπέλα πρέπει να τελείωσε 2-3 φορές να κοιταζόμαστε στα μάτια και να γαμιόμαστε! γίναμε λούτσα στο ιδρώτα το τέλος ηρθε την ώρα οπου την είχα στα 4 και πάνω στο κωλαράκι της! στο τελος κάτσαμε λίγο και χαιδεύαμε ο ένας τον αλλο! μπήκαμε για ντουζάκι και κάπου εκει τελείωσε και ο χρόνος μας! η κοπέλα  ντυθηκε και έφυγε! μέχρι και να μπει στο ασανσερ φασονομάσταν! Εφυγε και εγώ πήγα στο κρεβάτι και μυριζα τα σεντόνια οπού είχε αφησει τα σημάδια της ;) 

Πρώτη φορά μου συμβαίνει να έχω τέτοια χημεία με κοπέλα στο σεξ! ήταν ότι καλύτερο! σιγουρα θα την ξανασυναντήσω μέσα στην εβδομάδα ελπίζω να μην φυγεί και να την προλάβω!

Ευχαριστώ πολύ το φορουμ και το γραφείο για τον διαγωνισμο που μου έδωσε την ευκαιρία να συνατηθώ μαζί της γιατί πραγματικά δεν την είχα υποψη μου την κοπέλα! Απο κοντα είναι ακόμα πιο όμορφη απο της φωτογραφίες????

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
starboy AvatarstarboyΜηνύματα: 126 Κριτικές: 26

Ιστορίες: 0

Επικινδυνος μαγνητης Αξιολόγηση: 7.67 — 07/06/2022 - 15:09
Επικινδυνος μαγνητης Αξιολόγηση: 7.67 — 07/06/2022 - 15:09

Ευτυχως το γραφειο με εξυπηρετησε αμεσα γιατι απο το προηγουμενο με ειχαν αφησει στην αναμονη και τα ειχα παρει. 

Οι εντυπωσεις μου καλες απο την πρωτη στιγμη που ανοιξε την πορτα. Φυσικα ομορφα μεγαλα χειλη και προσωπο τελειο, πιπινι με γουστο στο ντυσιμο και μαλλι εξαλλο... Υφακι ζωηρο, χαμογελο οσο πρεπει και ματαρες, οσο και να πεις οτι τα ανοιχτοχρωμα σε εντυπωσιαζουν περισσοτερο, τα δικα της σε κοιτανε σε βαθος, νιωθεις της δυναμη της...

Ελληνικα φυσικα οχι αλλα και αγγλικα πολυ λιγα πραγμα που το προσπερασα αφου καθαρα για γαμησι πηγα. 

Μπηκε στο ντους και βγηκε συντομα μονο με τα εσωρουχα εξω. Το σωμα της τελειο, δεν υπαρχει καμια λεξη που να την περιγραφει καλυτερα. Τα βυζια μικρα αλλα πολυ συμπαθητικα και σημειο να γλυφεις οσο γουσταρεις. 

Καθησαμε χαλαρα στο κρεβατι και αρχισα χουφτωματα και γλυψιματα. Γουσταρει να το πας χαλαρα αλλα στα φιλια βαζει οριο, μονο επιφανειακα... Παιχνιδιαρα ομως και δεν με εμποδισε σε τιποτα αλλο.

Επεσε πολυ γλυψιμο στο καυλι, ειναι αρχαρια αλλα βαζει ολη της την ενεργεια στην δουλεια και εχει μαθει μερικα κολπα για να σε ερεθισει.

Παρολο που ειχε μια αντισταση στο γλειφομουνι, την πλησιασα σταδιακα και τελικα ανοιχτηκε. 

Παραδοξως στην συνεχεια το ευχαριστηθηκε αφανταστα, αρχισε να χυνει πραγματικα... 

Εβαλα καποτα και ξεκινησα με ιεραποστολικο αλλα δεν συνεχισα για πολυ διοτι ειχα στο μυαλο μου την κωλαρα της και της ζητησα πισωκολλητο.

Στηθηκε πολυ ωραια... Το κορμι της δεν μπορω να το περιγραψω με λογια, ειναι επικινδυνος μαγνητης απο πισω. Καθαριοτητα και περιποιηση σε ολο τον πατο και ευχομουν να μπορουσα να παρω τον κωλο της. 

Ειναι στενο το μουνακι της, το ενιωθα να αγκαλιαζει ομορφα τον πουτσο μου και ταυτοχρονα οι αναστεναγμοι της ηταν καυλα. Δοκιμασα αντοχες και μερι καπου ειναι ενταξει αλλα αν το παρακανεις σου το λεει ευγενικα να κανεις πιο σιγα. Στο διαλειμμα μου εκανε πολυ ωραιο τσιμπουκι, καλυτερο απο το αρχικο. 

Ξερει να καβαλαει καλα για πιπινι που ειναι, η ενεργεια της ειναι αστειρευτη. Στο δευτερο ημιχρονο πειραματιστηκα λιγο με τις στασεις και τα πηγε καλυτερα απο οσο το περιμενα.

Πλυθηκε ξανα στο τελος γιατι ειχε τα χυσια μου στην πλατη της. 

Εχει βεβαιο μελλον ομος  πρεπει να μαθει να ανεχεται καποια πραγματα περισσοτερο. Ειμαι σιγουρος οτι με την εμπειρια θα τα αποκτησει και αυτα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tziothan AvatartziothanΜηνύματα: 94 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Καυλιαρα πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/06/2022 - 23:53
Καυλιαρα πιτσιρικα Αξιολόγηση: 7.83 — 03/06/2022 - 23:53

Καλησπερα! 

Ειχα καυλες για πιτσιρικα και απο τα διαφορα γραφεια που εψαξα καλυτερη στα ματια μου ηταν η Angelica. Η επικοινωνια μου με το γραφειο ηταν συντομη και ξεκαθαρη. Μου ειπανε οτι αξιζει και θα περασω καλα και ετσι εγινε. 

Χθες το απογευμα ολη η φαση, μιας και σχολασα νωρις απο την δουλεια και τα οικονομικα μου μου επετρεπαν μια μικρη σεξουαλικη περιπετεια. 

Ανοιξα την πορτα και ξαφνιαστηκα θετικα απο την παρουσια της. Δεν ειναι πανω απο 20, αυτο φαινεται αρχικα απο το χαμογελο της που ειναι αυθεντικα χαρας και μετα το δερμα της που ειναι αψεγαδιαστο. Μπηκε για ντους και βγηκε γυμνη. Ενα δροσερο κοριτσι που ειναι χαρμα οφθαλμων απο οπου και να την κοιταξεις.

Το βλεμμα μου την εκανε να νιωσει λιγο αμηχανια, δικαιολογημενο σκεφτηκα αφου ειναι πρωταρα αλλα στην συνεχεια μου εδειξε και οτι δεν ντρεπεται και οτι ξερει απο σεξ.

Με φουλ διαθεση αρχισαμε φασωμα με βαθια φιλια και παιχνιδιαρικη διαθεση. Νιωθεις οτι δεν μπορει να διαχωρησει ακομα τον πελατη απο τον γκομενο και τα δινει ολα. Στην συνεχεια η πιπα της χωρις καποτα και με κοιταγμα στα ματια σαν να σε ρωταει αν την κανει καλα. Η γλωσσα της να περναει γρηγορα απο το καυλι γυρω γυρω και μετα κανει μπουκωματα για dt. Ακομα δεν μπορει αλλα εμενα με εκανε να χυσω την πρωτη φορα...

Πλυθηκα και γεματη ενεργεια αρχισε παλι στοματικο. Καυλωσα γρηγορα και αρχισαμε το γαμησι. Ακολουθησε το ρυθμο μου σε ολη την διαρκεια τον οποιο διατηρησα σε gfe μεχρι το τελος. Απο πρωτοβουλιες, απο την στιγμη που μπηκα μεσα της δεν ειδα πολλα ομως η συμμετοχη της ηταν εξαιρετικη. Με εφτιαξε ακομα περισσοτερο με τα βογγητα της στα τεσσερα και εκεινη ηταν και η στιγμη που εχυσα πανω στον κωλο της.

Απλα καταλαβα οτι θελει να περασεις καλα και αυτο την κανει να χαιρεται ακομα περισσοτερο οταν το καταφερνει. 

Θα την παρω ξανα σιγουρα αν την προλαβω αυτην την φορα αλλιως οταν η αν θα ξαναερθει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

το χαμογελο που σκοτωνει Αξιολόγηση: 8.17 — 03/06/2022 - 16:54
το χαμογελο που σκοτωνει Αξιολόγηση: 8.17 — 03/06/2022 - 16:54

Η Ατζελικα ειναι μια μιγαδα πανεμορφη κουκλαρα οχι μαλακιες, εμφανησιακα τα σπαει με αυτο το μαλλι αφανα που εχει και τα ολοισια λευκα της δοντια και το ερωτευσιμο χαμογελο της. Ειναι ολο τσαχπινια και ζωντανια, σου χαμογελαει και ανοιγει η καρδια σου, Σωματικα προσοντα απο τα λιγα. Αυτα στην εμφανιση.

Στο σεξ τωρα που αφορα το κοσμο, πιπα χωρις προφυλακτικο, στησιματα τρομερα, αισθηση μουνιου σαν να το βαζεις σε λαρυγκι, κουνηματα; χορευει στο πουτσο σου επανω. Πολυ καλη σε αυτο που κανει, ειναι πραγματικα καλο μουνι και γαμιεται με παθος

Στα ΔΕΝ  της προς ενημερωση

-ΔΕΝ φιλαει

-δεν δεχεται δακτυλα

-δεν θελει το 69 ή το γλυφομουνι (ατυχησες Τομ)

Αν δεν ειχε αυτα τα τρια δεν θα την βαθμολογουσα παντου στο 10

Παμε στο σοσιαλ, γρι αγγλικα, οταν λεμε γρι...ΓΡΙ, επιοκοινωνια παντομιμας, απο τα λιγα που καταλαβα κι αυτα αν τα καταλαβα σωστα, Μπαμπας μαυρος μαμα ασπρη η μαμα απο μπαγια, εχει μια τριχρονη κορη που την εχει κανει με μπασκετμπολιστα και φαινετε σε υψος 8 ετων πανυψηλο παιδακι, Σε ερωτηση τι δουλεια κανει στη βραζιλια μου απανταει τοπ μοντελ οπου μετα καταλαβα οτι εννουσε φωτομοντελο, Εχει τρομερη τσαχπινια και αυρα που σε ξεσηκωνει, καποια στιγμη της λεω Σαμπα;  σι σι σαμπα μου λεει και σηκωνετε και χορευει, εφυγα με χαμογελο οχι μονο απο το σεξ αλλα κι απο την ολη διαθεση, πιστευω οτι αν ξαναρθει και μαθει τα κοζια των ελληνων στο σεξ θα παρει πολυ μαρουλι

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
parthenovgaltis AvatarparthenovgaltisΜηνύματα: 88 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Φιλικη και ναζιαρα Αξιολόγηση: 8.17 — 27/05/2022 - 17:39
Φιλικη και ναζιαρα Αξιολόγηση: 8.17 — 27/05/2022 - 17:39

Η Αngelica ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες αν βγαλετε την μικρη επεξεργασια που την κανει τελεια θα καταλαβετε... 

Ιδιαιτερα τα ματια της μου αρεσανε πολυ, το βλεμμα της ειναι διαπεραστικο και ξερει ποτε και που να σε κοιταξει.

Ειναι μικρη και νεα στην δουλεια χωρις πολυ εμπειρια… ως φιλικη και ναζιαρα θα την χαρακτηριζα στο προγραμμα της.

Ειχε φορεσει πολυ ωραιο φορεμα και συνολικα δεν θυμιζε εσκορτ με το αρχικο σοβαρο της υφος. 

Στο σοσιαλ ηταν μετρια με λιγο κολλημα στην αρχη αλλα μετα που χαλαρωσε ηταν πιο ομιλητικη και μου αρεσε η συζητηση μαζι της.  

Εκανε πολυ καλη προσπαθεια στο στοματικο με τις χειλαρες της που ειναι τελειες να μου φιλανε το καυλι χορις καποτα. Απο τα αρχιδια ειχαμε συντομο περασμα και μετα σειρα ειχα εγω που εγλειψα το μουνι της μεχρι που δεν αντεχε αλλο.

Ηταν καθαρη και καταλληλα προετοιμασμενη για παιχνιδακια. Το στηθος της ειναι μικρο αλλα οι ρωγες της καυλωνουν αμεσως με το γλυψιμο.

Το μουνι της ειναι καλο, στενο και βαζει μικρη ποσοτητα τζελ πριν αρχισει το γαμησι. Πανω στην πραξη τα βογγητα της ειναι καυλα και υγραινει. 

Κανει οτι θελεις απο στασεις και δινεις πονο ανετα, δεν ειναι ευαισθητου τυπου γκομενα.

Ο δευτερο γυρος επειδη κουραστηκα ηταν πιο τρυφερος και ταιριαξαμε απολυτα. Παιτηκαν πολλα γλωσσοφιλα και δυο στασεις μονο. Στην αρχη με καβαλησε και μετα καναμε ιεραποστολικο διαρκειας. Με εκανε να νιωσω λες και ειμαι ο δικος της με το σφιξιμο και τις εναρμονισμενες κινησες με το σωμα. 

Εφυγα πανευτυχης απο κοντα της. Μια επενδυση τελεια που εκανα στον εαυτο μου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks