Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 254

    Κριτικές Χρηστών

    aggelos_gas Avataraggelos_gasΜηνύματα: 115 Κριτικές: 26

    Ιστορίες: 0

    Εθισμος στις πιτσιρικες Αξιολόγηση: 8.17 — 16/06/2022 - 00:13
    Εθισμος στις πιτσιρικες Αξιολόγηση: 8.17 — 16/06/2022 - 00:13

    Αφου καθομαι και εχω λιγο χρονο ας γραψω μια κρητικοπουλα για την Sasha που επισκεφτηκα εχτες εκτακτος μετα απο φοβερες καυλες που με πιασανε. 

    Ειναι απο τις κοπελες που τωρα ξεκινουν αλλα εχουν αναγκη την δουλεια η την γουσταρουν και κανουν πραγματικο κοπο. Εχει συμπαθητικο προσωπο και ειναι ψιλη με βυζακι φυσικο δυαρι και κωλο αρκετα καλυτερο. 

    Ευγενικη απο συμπεριφορα και ταυτοχρονα δεν χανει απο θαρρος. Θα ηθελα βεβαια να παιρνει καποιες πρωτοβουλιες αλλα αν της πεις τι θελεις δεν προκειται να σε απογοητευσει. 

    Η διαθεση της ηταν καλη και στο σεξ γινεται ακομα καλυτερη. Ειναι αυτο που εχουν οι πιτσιρικες… δεν εχουν βαρεθει ακομα το γαμησι και θελουν ακομα να πειραματιζονται… αυτο ειναι που τις κανει να θελεις να τις γαμας, ειναι σαν η αυρα τους σε ανταμειβει... 

    Το τσιμπουκι της παει σε πολυ καλο δρομο με προσπαθειες για dt και αρκετο γλειψιμο και στα αρχιδια. 

    Πηρα την κατασταση στα χερια μου και την γυρισα σχεδον αναποδα για να γλειψω το μουνι της. Μυριζε πολυ ωραια και ηταν φρεσκοξυρισμενο. Εγλειψα μεχρι να μην αντεχει αλλο, εδειξα ενδιαφερον που μονο στην γκομενα μου θα εδειχνα και το ευχαριστηθηκε. 

    Μου στηθηκε στα τεσσερα πολυ καλα και οσο την γαμουσα αναστεναζε αλοτε σιγα και αλλοτε δυνατα. Το μεγαλο γαμωτο οτι δεν κανει αναλ, πολυ θα ηθελα να γαμησω την τρυπουλα της....

    Εδειχνε να χυνει αρκετες φορες ενω εγω φυσικα μονο δυο... και οι δυο στον κωλο της.

    Αξιζει να δωσεις τα λεφτα ειδικα οσοι εχουν εθισμο με τις πιτσιρικες.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    KingOfLust AvatarKingOfLustΜηνύματα: 112 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Γλυκια και αρχαρια Αξιολόγηση: 7.50 — 11/06/2022 - 18:29
    Γλυκια και αρχαρια Αξιολόγηση: 7.50 — 11/06/2022 - 18:29

    Εκανε την εμφανιση της με ελαχιστη καθυστερηση και ντυμενη νεανικα και αβαφη. Πολυ φυσικη η συμπεριφορα της και ας μην ειναι μεγαλη η εμπερια της στο αθλημα. Το δερμα της οπως ειναι φυσικο για την ηλικα της ειναι καθαρο και απο υψος ειναι πολυ καοντα σε αυτο που γραφει το σαιτ. Καλο στηθος και φυσικο και κωλαρακι συμπαθητικο.

    Γενικα η διαθεση της ειναι καλη αλλα δεν το εχει με τα αγγλικα οποτε δεν θα ανοιξετε συζητηση μαζι της.

    Καναμε δυο γυρους σε στυλ gfe και αρχικα χρειαστηκε να επιμεινω για φιλια με γλωσσα αλλα και ακαποτο τσιμπουκι. Τελικα σε ολα βοηθησε ενα γλειφωμουνι με πολυ παθος το οποιο την καυλψωσε αφανταστα. Μην ανησυχειτε για καθαριοτητα, ειναι πολυ συνεπεις. Στο τσιμπουκι παιρνει λιγο πιο πανω απο την βαση λογο ελλειψης εμπειριας αλλα στα φιλια ειναι ηδη αρκετα καλη. 

    Δε σταματησε να χαιδευει οποτε ανταπεδωσα και την μεταχειρηστικα οπως επρεπε.

    Ανατριχιαζε στο γλειφωμουνι αλλα και στο σεξ που και που. Τα στησιματα καλα και το μουνι στενο. Δεν την πιεσα στο σεξ αλλα απο στασεις απαιτησα και εκπληρωσε τις επιθυμιες μου. 

    Στο τελος μειναμε και λιγο αγκαλια και τη εδωσα ξανα μερικα φιλακια. 

    Δεν ασχοληθηκε καθολου με το θεμα της ωρας και τελικα εφυγε με ενα πενταλεπτο καθυστερηση.

    Αν εχετε ωρεξη για αματουρα να την επισκεφτειτε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    cuntstory AvatarcuntstoryΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

    Ιστορίες: 0

    Αματουρα με καυλες Αξιολόγηση: 7.83 — 04/06/2022 - 23:52
    Αματουρα με καυλες Αξιολόγηση: 7.83 — 04/06/2022 - 23:52

    Με τρελαναν στις καυλες οι πιτσιρικες στην δουλεια και το κατω κεφαλι πηρε τον ελεγχο. Βρηκα την καταλληλη στο σαιτ τους και ρωτησα κανα δυο πραγματα την τηλεφωνητρια. Μου ειπαν οτι η Σασα ειναι ακομα στην αρχη και δεν εχει πολυ δουλεια αλλα οσοι εχουν περασει εμειναν ευχαριστημενοι. Αποφασισα να ρισκαρω αφου ετσι και αλλιως ο πουτσος μου επαιρνε πλεον τις αποφασεις. Εκλεισα το ραντεβου και κατευθυνθηκα στο ξενοδοχειο. 

    Ανοιγει η πορτα και βλεπω την κοπελα μπροστα μου κοντα σε καποιες φωτογραφιες, εκεινες χωρις την λαμψη. Ειπα ενα γεια στα αγγλικα αλλα ειχε και το κινητο στο χερι για να μεταφρασει λογο του οτι δεν το εχει με τα αγγλικα. Γλυκο προσωπο, καλο σωμα, αρκετα ψηλο, ακρα περιποιημενα και μαλλια το ιδιο. 

    Αν και δεν ειπαμε πολλα με το στομα ειπαμε πολα περισσοτερα με χαδια και αγκαλιες. Λυθηκε, χαλαρωσε, η αρχικη αμηχανια εξαφανιστηκε και στην πρωτη μου προσπαθεια να την φιλησω ειχα θετικη ανταποκριση αλλα χρειαστηκαν αλλες δυο για να ερθουν τα κανονικα βαθια φιλια που ολοι θελουμε απο μια γυναικα. 

    Φτιαχτηκα πολυ, ηταν αυτο που ηθελα και επιτελους το ειχα. Περασα την γλωσσα μου σε πολυ περισσοτερα σημεια στο σωμα της και το ιδιο και αυτη.

    Στο στοματικο δεν ειναι ακομα δυνατη αλλα εγλειψε ακαποτα το καυλι μου ερασιτεχνικα αλλα και πολυ καυλιαρικα. 

    Το μουνι της ειναι κριμα να μην το γευτεις εστω και για λιγο, αυτο απο την αρχη το ευχαριστηθηκε και τα ζουμακια της τα καταπια ευχαριστως. 

    Στο γαμησι εχει καλο επιπεδο στα στησιματα, δινεται απλοχερα να την πηδηξεις οπως θελεις. Εχει το στενο μουνακι της πιτσιρικας που θελει το τζελ του αλλα και χυνει στο σεξ. Ξερει το κολπακι, βαζει λιγο στην αρχη και αυτο ειναι ολο.

    Θα το θυμαμαι το πισωκολλητο μαζι της. Η εικονα του κωλου της και οι κινησεις οπως εμπαινα μεσα της εφεραν τον οργασμο μου και τις δυο φορες. 

    Απαιτησε να πλυθω και χωρις προβλημα μου τον πηρε στο στομα στον δευτερο γυρο.

    Το καυλι μου ευχαριστηθηκε για οση ωρα ημασταν μαζι. 

    Στους επομενους πελατες... θελει λιγο υπομονη στην αρχη αλλα τα κανει ολα στην συνεχεια...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sotos-nl Avatarsotos-nlΜηνύματα: 582 Κριτικές: 60

    Ιστορίες: 0

    Αβγαλτη με μελλον Αξιολόγηση: 7.50 — 29/05/2022 - 18:48
    Αβγαλτη με μελλον Αξιολόγηση: 7.50 — 29/05/2022 - 18:48

    Εχω παντα την περιεργεια και κοιταω τι νεο παιζει. Αυτην την φορα επεσα σε νεο γραφειο και οι παρουσιες στο σαιτ τους μου αρεσαν οποτε πηρα τηλεφωνο να μαθω περισσοτερα. Η τηλεφωνητρια που πετυχα με το ονομα Χαρα πολυ εξυπηρετικη και η  γλυκια της φωνη με εφτιαξε καπως σεξουαλικα σε σημειο που σκεφτηκα  να την ρωτησω αν μπορω να την κλεισω χαχαχαχαχα....

    Στα κοριτσια που μου αρεσαν, τα χαρακτηριστικα της Sasha με ελκυανε περισσοτερο οποτε εκανα και την επιλογη μου και πηγα στο ξενοδοχειο για το ραντεβου. 

    Λοιπον απο κοντα ειναι ως εξεις.... 

    Εχει καλο υψος αλλα υπερβαλλει λιγο στα στοιχεια της. Το μαλλι της ειναι περιποιημενο ισιο μαυρο και πολυ μακρυ, στοιχειο που μου αρεσει σε γυναικα το να ειναι περιποιημενη. Λειπει η λαμψη και ας ειναι μικρη και ολα πανω της ειναι φυσικα. 

    Κανει μπαμ οτι ειναι μια αβγαλτη πιτσιρικα αν και στην κουβεντα που καναμε μου ειπε οτι εχει δουλεψει στην Ισπανια. Οταν χαμογελαει στο προσωπο της βγαινουν δυο συμπαθητικα λακακια. Η τελευταια πληροφορια που αντλησα ηταν οτι καταγεται απο Μποκοτα και ηταν τελευταια γιατι τα αγγλικα της ειναι κατωτερα και χρειαζεται translate...

    Το τσιμπουκι δεν το κανει ακαποτο, ειναι και αυτο στο πακετο της περιπτωσης που δεν ξερει ακομα την δουλεια αλλα προσωπικα, θελω δεν θελω, το θεωρω πιο υγιεινο οπως και η αποχη απο τα φιλια ειδικα στην εποχη του κοβιντ και του πιθηκοιου που μας βασανιζουν... Την θελει παντος την καθοδηγηση της σε πολλα σημεια, να μην μου λετε μετα οτι δεν σας το ειπα. Θελει με λιγα λογια καποιον που να εχει ορεξη να της μαθει καποια πραγματα που στην δικη μου περιπτωση την βρισκω κατα καποιο τροπο.

    Απο την αλλη τον τρωει στα τεσσερα καυλιαρικα με κινησεις αματουρας να ξεροχυνεις, φρεσκο μωρο και καλο μουνι που εχυνε κιολας. Ειχαμε μονο εναν γυρο με μεγαλη διαρκεια στον οποιο εξαντλησα καθε σταση που σκεφτηκα και εκεινη ιδρωσε για να παρει τα λεφτα στο τελος. 

    Ειναι μεν μια αρχαρια αλλα εχει μελλον στο εσκορτινγκ, αυτο καταλαβα εγω...

    Καλη επιτυχια στους επομενους!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Μπογκοντα-Μεντεγιν σημειώσατε 2 Αξιολόγηση: 6.83 — 29/05/2022 - 12:18
    Μπογκοντα-Μεντεγιν σημειώσατε 2 Αξιολόγηση: 6.83 — 29/05/2022 - 12:18

    Ψηλή κοπέλα όχι στο 1.77 που γραφουν
    Την πήρα καπακι μετα το υπεροπλο κοντοπουτανο απο το Μεντεγιν Dolce
    Αργησα να βαλω την κριτικη γιατι η μια ηταν επαγγελματιας εμπειρη με πολυ καλα αγγλικα και η Σασα ειναι πιο ερασιτεχνικη φαση με ανυπαρκτα αγγλικα
    την μονη λεξη που ξερει ειναι το now suck

    Υπηρχε μια αμηχανια λογο της ανυπαρκτης επικοινωνοιας μαζι της
    Σαν στησιματα ειναι καλα, δεν μπορω να πω κατι κακο
    Αλλα οταν εχεις παρει καποια μια ωρα πριν που σου εχει παρει τα μυαλα χανει στην συγκριση
    Γι αυτο οταν και αν ξαναρθει θα ξαναπηγαινα

    Θα ηθελα να δω κι ενας αλλος παιχτης τι εντυπωση θα εχει

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    copycat AvatarcopycatΜηνύματα: 96 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Πολυ καλη γκομενα Αξιολόγηση: 7.83 — 24/05/2022 - 00:34
    Πολυ καλη γκομενα Αξιολόγηση: 7.83 — 24/05/2022 - 00:34

    Καλη επικοινωνια με το γραφειο, με βοηθησανε να επιλεξω κοπελα με υπομονη και ευγενεια.

    Η Σασα ηρθε στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει στον χωρο μου. Ειχε ντυθει καλα με ρουχα που τονιζανε τις καμπυλες της που ειναι απλα γαματες...

    Δειχνει αμεσως οτι ειναι κοινωνικο κοριτσι με δυσκολια στην επαφη αλλα εγω δεν ειχα ορεξη για κουβεντες, επιασε το μηνυμα και αρχισε την δουλεια. Ξεκινησαμε με φιλια τα οποια δεν δινει αμεσως με γλωσσα αλλα με λιγο υπομονη χαλαρωσε και αρχισε τις γλυκες. Ο αρχικος δισταγμος εξαφανιστηκε και καναμε ενα πολυ απολαυστικο φασωμα. 

    Εχει καλο φυσικο βυζι αλλα σε τιποτα δεν ξεπερναει τον κωλο της, ειναι απλα πανεμορφος.

    Η λαγνια μου για πρωκτικο που δεν κανει ομως με ωθησε να μπω αναμεσα απο τα ποδια της και να αρχισω το γλειψιμο μπροστα και πισω. Η επιμονη μου καταφερε να την κανει να το ευχαριστηθει και να αναψοκοκκινισει στο προσωπο.

    Φανερα καυλωμενη με καβαλησε μεχρι να χυσω και το μουνι της εχυσε πολυ πραγμα...

    Στον δευτερο γυρο παρεμεινε ακουραστη και ξανα ξεκινησαμε με cowgirl το οποιο ομως εγινε doggy με θεα τον πισινο που κουνουσε αραια και που.

    Απο αντοχες μια χαρα και η αισθηση καλη. Εχυσα μεσα της και εμεινα πεντε λεπτα ακινητος στο κρεβατι για να επανελθουν οι δυναμεις μου.

    Πολυ καλη γκομενα, αξιζει τα φραγκα.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks