Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Polina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Σκινχεντ (01 Σεπτεμβρίου, 2021) Αξιολόγηση: 7.67 — 18/05/2022 - 18:14
    Η Σκινχεντ (01 Σεπτεμβρίου, 2021) Αξιολόγηση: 7.67 — 18/05/2022 - 18:14

    01 Σεπτεμβρίου, 2021

    Για μια ακόμη φορά ο μητσάρας ήταν μες στην ανησυχία, αλλά το φάρμακο του το ήξερα ποιο ήταν. Έτσι Διάλεξα την Πωλ ίνα, πως και δεν την έχω πάρει αφου η αδυναμία μου ειναι οι ξανθιές πιπίνι κουκλίτσες να η ευκαιρία μου και κατευθείαν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο Πόρνο ξενοδοχείο αφου όλοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί. Άρχισα για μια ακόμη φορά να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ και καθώς περνούσε η ώρα με λίγη αργοπορία λόγω κίνησης ακούστηκε ο μαγικός χτύπος της πόρτας. Ανοίγοντας αντικρίζω ένα κατάξανθο δεν θα έλεγα πιπίνι αλλά γκόμενα ντυμένη από πάνω ως κάτω στα λευκά επιτελούς όχι σαν την μαύρη μαυρίλα που πλάκωσε με την Γκοθού και πήγε η ψυχή μου στην κουλούρι. Μου σκάει ένα όμορφο χαμόγελο και κατευθείαν βαθύ φιλί για καλωσόρισμα κόβοντας μου την φόρα ζητώντας τα λεφτά μπροστά ενταξει δεν έχω πρόβλημα θέλουν να εξασφαλίσουν την πληρωμή τους αλλά κάποιος πρέπει να τους ενημερώσει ότι όταν πηγαίνουν σε τακτικούς πελάτες η συγκεκριμένη πράξη ειναι φάουλ με κίτρινη κάρτα το προσπερνάω και πάμε στα δια ταύτα. Αρχίζω να τη γδύνω για να δω τι κρύβεται κάτω από αυτήν τη άσπρη πανοπλία και κατευθείαν φανερώνεται ένα ολόλευκο δέρμα γάλακτος με περίεργες αναλογίες τονίζοντας την απουσία τις γυμναστικής, βυζί 2 σαν τον σημαδεμένο στην ταινία και κώλος κοφτός και απότομος χωρίς ίχνος τουρλώματος πάντως άκρα περιποιημένα. Αρχίζω με την αγαπημένη στάση μου 69 γλυφόμουν ι στο φουλ με δάκρυα αίμα και ιδρώτα, στην συνέχεια την βάζω καθιστή για να απολαύσω το μεγαλείο τις πίπας μόνο που πήγε να πνίγει γιατί τις έπεφτε ολίγον μεγάλος. Λέω άστο σήκω, σκουφώνω τον μητσάρα αναλαμβάνοντας δράση με καταλυτικό ρόλο τον καβαλάρη δίνοντας τίτλος τέλους για τον πρώτο γύρο αφου πρώτα μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο φαίνεται μπήκε πολύ βαθιά στην μουν ο τρύπα. Ντουζάκι με σύντομη κουβεντούλα στο κρεβάτι δηλώνοντας από την πλευρά της για μια ακόμη φορά υπεύθυνη εστιατορίου ρε σεις τι έχει γίνει έχουν κατέβει όλες οι υπεύθυνες των εστιατόριων σε τουρ στον ελλαδικό χώρο. Μάλλον θα χρειάζονται ένα καλό ξέσκισμα για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να νιώσουν την διαχείριση του πούτσου στο μουνί τους ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΑσάλιωτα. Σε μια φάση μου δείχνει και το ξυρισμένο κεφάλι της από μέσα λέω όπα σκινχεντ μου προέκυψε αυτήν την φορά, μη δίνοντας βάση την ξανάρχισα στον αγώνα όπου αυτή την φορά λόγω κούρασης από τις προηγούμενες τουριστικές συνευρέσεις κινήθηκα σε χαλαρούς ρυθμούς χωρίς κανένα αποτέλεσμα λήξαν και ο δεύτερος γύρος ε βεβαία με ξεζούμισε η πιτσιρίκα Κεφάλι σε τοίχο!. Λοιπόν την γκόμενα την περίμενα για πιο καυλιάρικο και μου βγήκε σκινχεντ Ναι!Χαχαχα! καλά μην φανταστείτε κάτι τραγικό απλά δεν ειναι για τα δικά μου γούστα όποτε δεν θα τη ξανασυναντούσα και πάλι λέω μόνο για μένα γιατί οι φώτο τις με προδιέθεταν σε κάτι πιο κουκλίστικο και σίγουρα δεν ειναι 21, αυτό που μου έδειξε όπως αναφέρουν και οι προηγούμενοι ειναι για gfe καταστάσεις κατά άλλα πέρασα οκ και όχι σούπερ αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money