Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

tzarbos AvatartzarbosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 41

Ιστορίες: 0

Sexy baby Αξιολόγηση: 8.00 — 15/07/2022 - 23:13
Sexy baby Αξιολόγηση: 8.00 — 15/07/2022 - 23:13

Ειχα περασει απο αρκετα μαγαζια και οι καυλες μου ειχαν δυναμωσει. Παρολο που επρεπε να περιμενω λιγο να βγει το κορτισι αποφασισα να μην βιαστω και καλα εκανα. Με το που την ειδα ειπα απο μεσα μου να γιατι η τυχη σε εφερε εδω μεσα. Εχει πολυ ομορφο προσωπο και σωμα αδυνατο και σεξυ. Τα βυζια ειναι μικρα αλλα δεν ειμαι και τοσο των βυζιων οσο του κωλου και ο δικος της ειναι υπεροχος σε σχημα και σε μεγεθος. 

Μπηκα δωματια προετοιμαστηκα και μπηκε και το κοριτσι. 

Δεν χρειαστηκε να κανει τιποτα για να μου σηκωθει, αλλα και το τσιμπουκι που ακολουθησε ηταν ποιοτικο, απο κοπελα που εχει την εμπειρια που πρεπει.  

Η διαθεση της ηταν καλη και οτι εκανε το συνδιαζε με χαδια στο σωμα. Ειχα ζητησει απλο προγραμμα λογο του οτι ημουν και απροετοιμαστος αλλα θα ξαναπαω για να παρω και τα ρεστα.

Μου εγλειψε και λιγο τις ρωγες και μετα εγω τις δικες της πριν αρχισουμε το σεξ.

Στηθηκε υπεροχα στα τεσσερα και συμμετειε στο γαμησι λες και της αρεσε περισσοτερο και απο εμενα.

Την γαμησα σε στυλ gfe δεν μου επετρε η ομορφια της να την "κακομεταχειριστω"

Για τα λεφτα που της εδωσα εδωσε με το παραπανω το αυτο που επρεπε.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
poutsa-voas Avatarpoutsa-voasΜηνύματα: 820 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Κουκλα Αξιολόγηση: 7.67 — 26/06/2022 - 22:43
Κουκλα Αξιολόγηση: 7.67 — 26/06/2022 - 22:43

Την θυμηθηκα μολις την ειδα οτι την ειχα ξαναδει, δεν ξερω πως μου ξεφυγε απο την μνημη γιατι ειναι πολυ ωραια γυναικα.

Πηρα απλο προγραμμα με 50 αλλα και γλειφομουνι να ειχα παρει θα ηταν ακομα καλυτερα. Κανει ωραιο τσιμπουκι με γλυψιμο σε ολο το μηκος της πουτσας και σε συνδυασμο με κοιταγμα στα ματια. Εγω μου επιτρεποταν να γλυφω μονο τα βυζια και εδωσα τον καλυτερο μου εαυτο. Αν και ειναι μικρα εχουν ανταποκρισημη ρογκα και καλο σχημα. 

Εδειξε οτι της αρεσαν τα προκαταρκτικα μου με αναστεναγμους και μετα στηθηκε στα τεσσερα αφου εβαλε λιγο τζελ. 

Το μουνι της ηταν καλο και ας μην ηταν στην αρχη της βαρδιας και καρφωνοταν πανω μου συνεχεια.

Καναμε και ιεραποστολικο στο οποιο με τραβαγε μεσα της με τα ποδια. 

Συνεχισε τα βογγητα και το ομορφο προσωπο της μπροστα μου το θυμαμαι σαν να ειμαι εκει τωρα. Εχυσα στην κοιλια και εφυγα. Αξιζε τα ευρω που πηρε.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks