Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    malaperdas1 Avatarmalaperdas1Μηνύματα: 121 Κριτικές: 24

    Ιστορίες: 0

    Το μυαλο στο σεξ Αξιολόγηση: 8.00 — 06/06/2022 - 00:37
    Το μυαλο στο σεξ Αξιολόγηση: 8.00 — 06/06/2022 - 00:37

    Ξεκινω απο τα αρνητικα που ειναι οτι δεν ειναι οσο μοντελο δειχνουν οι φωτογραφιες, ειναι πιο νορμαλ γυναικα  και βασικα αυτο ειναι και το μονο αρνητικο.

    Στο σοσιαλ μου εκανε καλη εντυπωση, ηταν ευχαριστη, κανει για παρεα.

    Το μυαλο της ομως το εχει στο σεξ περισσοτερο απο οτι νομιζεις. 

    Εκει που δεν το περιμενα μου χημηξε και με χουφτωσε στην πουτσα ενω ταυτοχρονα με φιλησε με γλωσσα. 

    Της εβαλα δαχτυλο σαν απαντηση και δεν ειπε οχι ουτε και εδειξε ενοχλειτε στο απειροελαχιστο.

    Δεν ξεκολλησε απο εκεινη την στιγμη απο πανω μου μεχρι που εχυσα και πηγα να πλυθω. 

    Στην πιπα εμεινα μαλακας με την τεχνικη της και την επιθυμια να γλυψει παντου και με παθος.

    Το απολαυσα οσο πιο πολυ μπορουσα, ο πουτσοκεφαλος μου δεχτηκε ατελειωτο γλειψιμο.

    Συνεχισε να ειναι δοτικη και στο γαμησι. Εχει καλο μουνι και πολυ ενεργεια να γαμηθει σε οτι σταση κατεβει στο κεφαλι σου. Δοκιμασα cowgirl, doggy, ιεραποστολικο, στα πλαγια και ορθια. 

    Το ζει το γαμησι και ειναι το μονο που την νοιαζει κατα την γνωμη μου, λες και ειναι εθισμενη στο σεξ.

    Στο διαλειμμα εβγαλε μια πιο χαλαρη προσωπικοτητα με γλυκες αλλα και παλι μολις αρχισαμε το σεξ μπηκε στην μεση η λυσσαρα και μου αλλαξε τα φωτα στην αρχη με καβαλημα και εγω τα δικα της αργοτερα στα τεσσερα. Οχι δεν μου ειπε σε τιποτα χωρις να ζητησω πρωκτικο βεβαια. 

    Περασα πολυ καλα και μια δευτερη φορα θα ηταν πολυ επιθυμητη.

    Αναλογα με το μπατζετ βεβαια θα πραξω, οι υπολοιποι αν θελετε να περασετε καλα, ειναι ευκαιρια...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Είναι μεγάλο προνόμιο μια γυναίκα να Αξιολόγηση: 7.80 — 08/03/2021 - 20:18
    Είναι μεγάλο προνόμιο μια γυναίκα να Αξιολόγηση: 7.80 — 08/03/2021 - 20:18
    Είναι μεγάλο προνόμιο μια γυναίκα να έχει φυσικά βυζιά όπως και να έχει Καλή η σιλκονη αλλά το φυσικό είναι άλλο πράγμα Η γκόμενα είναι μικρή αλλά γαμιέται μια χαρά Φταίει μάλλον και το γεγονός ότι ήμουν επηρεασμένος και καυλωμένος από την αρχή Δεν είναι αδύνατη αλλά έχει θηλυκό κορμί Στο σεξ με περιποιήθηκε πολύ καλά Η πίπα της ήταν καλη με χρήση χεριού και ένιωσα λίγο δόντι αλλά με λίγη καθοδήγηση πέτυχε την πίπα όπως θέλω Χρήση τζελ απαραίτητη διότι ήταν στενή και στεγνή Ευχαριστήθηκα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Από τις φωτογραφίες και μόνο καύλωσα Αξιολόγηση: 7.60 — 04/03/2021 - 21:17
    Από τις φωτογραφίες και μόνο καύλωσα Αξιολόγηση: 7.60 — 04/03/2021 - 21:17
    Από τις φωτογραφίες και μόνο καύλωσα και από κοντά ήταν το κάτι άλλο. Έχει φυσικά βυζιά όπως φαίνονται στις φωτογραφίες και μία κωλάρα που θαυμάζεις. Από τεχνική πίπας της βάζω 8 απλά και μόνο γιατί ένιωσα λίγο τα δόντια της. Το μουνί της είναι όμορφο και σφιχτό απλά βάζει λίγο παραπάνω λιπαντικό, στο δεύτερο γύρο όμως της ζήτησα να μην βάλει και υπάκουσε. Στο πήδημα είναι μπαρούτι. Γαμιέται σε ότι στάση γουστάρεις και τα δίνει όλα, είναι η κατάλληλη έκφραση για την περίπτωση της. Με δύο γύρους την υπέρ ευχαριστήθηκα... Την συνιστώ χωρίς καμία επιφύλαξη
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks