Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 246

    Κριτικές Χρηστών

    lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

    Ιστορίες: 0

    Γεννημενη πορνη Αξιολόγηση: 8.67 — 31/05/2022 - 15:30
    Γεννημενη πορνη Αξιολόγηση: 8.67 — 31/05/2022 - 15:30

    Η γκομενα απο εμφανιση ειναι το τελειο κοντοπουτανο, με συνδιασμο ρουχων και αριστο σωμα, τα χανεις μολις την δεις. Ειχε βαλει και ψηλοτακουνο για να διορθωσει το μποι της και απο την αρχη ηταν ομιλητικη βγαζοντας απο τον νου μου καθε ασχετη σκεψη.  

    Το προσωπο της ειναι ερωτικο και οι τροποι της το ιδιο .Το χαμογελο της ειναι σεξυ και η φωνη της θερμη και καυλωτικη.

    Με επιασε απο τον πουτσο εξαρχης για να μετρησει τις αντιδρασεις μου στα πλαισια των προκαταρκτικων. 

    Σχεδον αμεσως αρχισε να μου καυλωνει και εκανα προσπαθεια να ηρεμησω για να μην εχουμε γρηγορη καταθεση στον πρωτο γυρο. Ξεκινησαμε σιγα σιγα το χαμουρεμα στο οποιο εδωσε οτι θα μπορουσε μια γυναικα, φιλια χουφτωματα, δαχτυλα, χαδια και γλειψιματα απεριοριστα. Το στηθος ειναι φτιαγμενο αλλα μπορει και ο κωλος που ειναι λιγο σκληρος. Συνηθισμενο στα μερη της να κανουν επεμβασεις αλλα και το αποτελεσμα πολυ καλο. Το σοσιαλ μετατραπηκε σε dirty talk και με το πολυ καλο επιπεδο αγγλικων της με καυλωσε πολυ εγκεφαλικα. 

    Ξεκινησε το πινελο σε ολο το σωμα απο λαιμο μεχρι και στα αρχιδια πολυ ερωτικο αργο με καλη γνωση των ευαισθητων σημειον και επιμονη οπου επρεπε, παλι μου τον εκανε καγκελο. Η πιπα βαθια με λιγο χερι, καλο σαλιωμα και με κοιταγμα στα ματια. 

    Ηταν ανωφελο να κρατηθω αφου στο γαμησι θα εχυνα στιγμιαια και την αφησα να με τελειωσει.

    Ειχαμε φτασει σχεδον στο μισαωρο οποτε πλυθηκα γρηγορα και ξεκινησαμε με εμενα να της γλειφω τις τρυπες της. Πολυ καλη υγιεινη και μια απολαυση που δεν θα μπορεσετε να της αντισταθειτε. Οπως την εγλυφα στα τεσσερα εβαλα την καποτα και μπηκα μεσα της, δεν χρειαστηκε καν να μου παρει πιπα για να μου σηκωθει. 

    Αρχικα το πηγα αργα, λογο της θεας που ηταν απο μονη της μια απολαυση. Η αισθηση καλη και τα υγρα της στην ποσοτητα που πρεπει για ολισθηση. Μετα αρχισα να ανεβαζω ρυθμο με εναρξη μια δυο κινησει δικες της σαν να ζηταει περισσοτερη δυναμη. Της εδωσα καλη ωθηση και αρχισε να υγραινει ακομα περισσοτερο και ξεκινησε παλι το dirty talk.

    Επομενη σταση εγινε σε cowgirl που την κανει πολυ μα πολυ καλα. Απιστευτη στην κινηση, αρμονικη με αδιακοπες διεισδυσεις. Η συνοδεια αναστεναγμων μαζι με τις εκφρασεις ηδονης στο προσωπο συνδιαστηκαν με χουφτωμα στα βυζια. Κορυφαιο ερωτικο κοκτειλ. Εχυσα κοντα στην μια ωρα…

    Τι να πω περισσοτερο… Πανεμορφο μουνακι, επαγγελματιας, γεννημενη πορνη...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5512 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Leathal Weapon Φονικο υπεροπλο απο το Μενετγιν Αξιολόγηση: 8.67 — 27/05/2022 - 23:29
    Leathal Weapon Φονικο υπεροπλο απο το Μενετγιν Αξιολόγηση: 8.67 — 27/05/2022 - 23:29

    το ξεκιναω αναποδα
    θα ξαναπηγαινες μαζι της
    με τα 3000 οχι με τα χιλια
    Μερικες μερες πριν εχω αλλαξει κατι πμ με τον paparovicz την επομενη που πηρα την Εμμα, μου ελεγε οτι το ενσικτο του ελεγε Dolce αλλα μετα την κριτικη μου επελεξε Εμμα
    Να ακουτε κυριοι τα ενστικτα σας
    Κοντοπουτανη ενα κι ενα μιλκο, ομορφη με κοκκινο καλσον και την τυπικα δυσαναλογη ΚΩΛΑΡΑ made in Latin America
    Μιλαμε για κωλαρα οχι κωλαθρα
    Με επαιξε μπαλα μονοτερμα οπως στο Μουντιαλ Κολομβια-Ελλαδα 3-0
    Φιλι, μα τι φιλι στριφογυριστο με εξωτερικα φαλτσα και τεσσερις επιτοπιες ποδιες
    Πιπα, ναι καλα, τραγουδας το παραμιλω
    Καβαλημα, ρε καουμποισα μεγιστη
    Ραντεβου της μισης ωρας που εληξε σε 8 λεπτα καθαρου χρονου ποδοσφ εεεεε γαμησιου, πιο πολυ χρονο εφαγα στο ντουζ παρα να κανω σεξ μαζι της
    Ρε τι βγαζει το Μεντεγιν......!!!!!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Albert Hofmann AvatarAlbert HofmannΜηνύματα: 91 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Η τεχνη της πουτσας Αξιολόγηση: 7.67 — 21/05/2022 - 20:47
    Η τεχνη της πουτσας Αξιολόγηση: 7.67 — 21/05/2022 - 20:47

    Η φωτογραφια στην μπανιερα η πιο αντιπροσωπευτικη, πιο γηινη φυσικα απο κοντα, μια κοπελα κοντη αλλα και μαστορισα στο παιχνιδι της. Η ηλικια της ειναι τετοια που μοιαζε με πιπινι αλλα εχει δαμασει την τεχνη της πουτσας.

    Συνολικα λοιπον αν σας αρεσει ειναι σχεδον σιγουρο τι θα περασετε καλα.

    Καταλαβαινεις απο τον τροπο που κοιταει απο την αρχη οτι δεν ειναι μια τυχαια που προσπαθει να βγαλει λεφτα, ειναι μια πουτανα που το εχει στο αιμα της.

    Η διαθεση της στα υψη και η προετοιμασια οπως και να την κοιταξεις αψογη.

    Μυριζε ομορφα και οπως διαπιστωσα στη συνεχεια κανει αποτριχωση στο μπικινι, οτι πρεπει για τους γλυφομουνακιδες.

    Εχει την ικανοτητα να σε διαβασει και να καταλαβει περιπου τι γουσταρεις. 

    Ξερει που να γλυψει στο σωμα και στον πουτσο για να σε καυλωσει πολυ γρηγορα και στο στοματικο εκανε πολυ λιγα λεπτα για να με φτασει απο το μηδεν στο εκατο.

    Αν θελετε και λιγα φιλια τα δινει και με γλωσσα μαλιστα.

    Ερωτικα γινεσαι το κεντρο του κοσμου οσο εισαι μαζι της. 

    Βαζει ευκολα την καποτα και ξεκιναει με καβαλημα αργο με επαφη με τα ματια και μολις γινει υγρη σε αφηνει να την κανεις οτι γουσταρεις.

    Τα ανοιγματα της ειναι καλα και η ελαστικοτητα εντυπωσιακη. 

    Δεχεται γλυφομουνι το οποιο ευχαριστιεται αναστεναζοντας συνεχεια. 

    Τα στησιματα της ειναι επαγγελματικα, δεχεται τον πουτσο στο μουνι της οπως γουσταρεις δεν φερνει αντιρρηση σε τιποτα. 

    Δυο φορες εχυσα στην μια ωρα οποτε θεωρω απολυτα επιτυχημενο το ραντεβου μας. 

    Μαλλον δεν θα την εχουμε για πολυ καιρο εδω αλλα στο κατω κατω η ποικιλια ειναι καλυτερη και αν ξαναερθει ισος την ξαναεπισκευτω.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks