Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Diana-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 26

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Θεία από το Σικάγο Αξιολόγηση: 7.50 — 12/05/2022 - 20:44
    Η Θεία από το Σικάγο Αξιολόγηση: 7.50 — 12/05/2022 - 20:44

    --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές φιγουράροντας οι φωτός τις Ντιάνας στο σίτε των αγγέλων είπα να την δοκιμάσω μιας και ο μητσαρας μετά την Νάστια έχει γίνει αχόρταγος θέλει να τα γαμήσει όλα κρατώντας μικρο καλάθι όσον αφορά των σωματομετρικών στοιχείων αλλά και ηλικιακά. Έτσι το μόνο που μου μένει είναι να κλείσω ραντεβουδάκι μαζί της για να το διαπιστώσω μόνο που θα μου κοστίσει γιατί είμαι λάτρεις των πιπινιών και ειδικά των καλών αλλά και όσες τα χρονάκια τους δεν ξεπερνούν άνω των 30+.
    --Έτσι με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαρίζομαι έχοντας ξαπλώσει στο κρεβάτι αναλύοντας προσεκτικά τις εικόνες τις Ντιάνας λέω εδώ μάλλον έχουμε να κάνουμε με Μιλφ που ξεπερνάει κατά πολύ τα 35+ και εκεί που αρχίζω να δω πως θα μπορεί να εξελιχτεί το ραντεβουδάκι μας χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και τι βλέπω ένα ξανθό milf με πρόσωπο εντάξει ήταν σαν έβλεπα την θεία μου από το Σικάγο Χαχαχα! δεν ξετρελάθηκα έτσι και έτσι ντυμένη με ένα παντελόνι από πάνω με μια μπλούζα με στρασάκια πάνω σε μαύρα μποτάκια.
    --Τις λέω πέρασε μέσα να δούμε τι θα κάνουμε με εσένα μήπως ανταλλάξουμε μασέλες, και μου σκάει ένα φιλί ???? για καλωσόρισμα με έκανε και συγκινήθηκα λέω από μέσα μου δεν πρέπει να της δείξω ότι έχω αρχίσει να προβληματίζομαι και την στεναχωρήσω γιατί παίζω σε άλλες κατηγορίες αυτήν την κατηγορία πρώτη φορά την συναντώ, τέλος πάντων λέω κανε το ψυχικό και προχώρα πότε δεν ξέρεις, μου λέει ότι έχει κάνει τις ετοιμασίες της από πριν και άμα θέλω με δικιά μου θελήσει να κάνει ένα φρεσκάρισμα αλλά τις λέω άστο καλύτερα άμα είναι να μου έρθει το εγκεφαλικό το τρώω και έτσι δεν χρειάζεται καλή είσαι.
    --Παίχτηκαν δυο γύροι με αρκετά λυσσασμένη διάθεση από την πλευρά της, εντάξει δεν θα πω ψέματα σώμα σαραντάρας και βάλε με πολλές φακίδες και δυο γέννες στο ενεργητικό της σφιχτό μεν αλλά πλαδαρό δε, βυζί 2 φυσικό εδώ μπορώ να πω καλούτσικο σε γενικές γραμμές έχω δει και χειρότερα σε μικρότερες ηλικίες με άκρα περιποιημένα την ρίχνω στο πόρνο κρεβάτι αρχίζοντας το γλύψιμο από τα χαμηλά το μουνάκι της παντός πεντακάθαρο και καλοσχηματισμένο έκανε σαν να είχε να δει χαρά στα σκέλια της πάνω από κάνα χρόνο και βάλε και όντως έτσι ήταν αφού μου το είπε και η ίδια, παιδιά έκανε σαν τρελή χτυπούσε τα πόδια, χέρια δάγκωνε τα χέρια της συνεχώς από τη ηδονή και την καύλα πού την ξεχείλιζε αφού σε σε μια φάση τα κρατούσα κάτω στο κρεβάτι μη και φάω καμια ξανάστροφη ????, στην συνέχεια γυρίζω να της δώσω το μητσαρα ???? τον ρούφηξε κατευθείαν σαν καλαμάκι ????μην αφήνοντας ούτε λεπτό για αναπνοή τόσο πολύ μιλάμε με μανία και λύσσα μετά την έβαλα γονατιστή να τον ρουφήξει με θεά τον καθρέφτη εντάξει τον έκανε κάγκελο μωρέ μπράβο στην θείτσα και δεν τις το είχα, σκουφώνω τον μητσαρα και εκεί που ήταν γονατιστή τη γυρνάω με τα χεριά στο κρεβάτι και της το εσφύριξα με τόσο δύναμη και λύσσα ????????όπου και ήρθε και το τέλος της. Μ πανάκι και από τους δυο μας με μένα σύντομο μασαζάκι από την πλευρά της όπου το ευχαριστήθηκα και κουβεντούλα μιας και τα αγγλικά τα μιλούσε με ευχέρεια από τη μου είπε ήταν manager σε κέντρο ομορφιάς λέω τι κρίμα έπρεπε να είχε πάρει πρόγραμμα για φτιάξιμο σε όλα φάτσα, σώμα κλπ αλλά δεν πειράζει γιατί το δικό μου πόρνο πρόγραμμα τα τσιτώνει όλα αμέσως και δεν χρειάζεται και έχτρα θεραπεία θα φύγει τσιτωμένη σε όλα, δεύτερος γύρος και συνεχίζουμε ακάθεκτα γλύψιμο στο μουνάκι της ???? κατεβάζοντας πλημμύρες στην συνέχεια μου λέει χαλάρωσε και απόλαυσε το λέω από μέσα μου κάτι θα ξέρει, η γρια κότα έχει το ζουμί και όντως τα deep throats είχαν πάρει φωτιά τον είχε κάνει τούρμπο τον μητσαρα σκουφί κατευθείαν και δυνατό σφυροκόπημα ???????? ρίχνοντας την αυλαία και για δεύτερη φορά δίνοντας να έχει να με θυμάται αφού ήμουν το πρώτο της ραντεβού με άνδρα αλλά και στην κυριολεξία σε αυτό το σπορ το οποίο όπως μου εξομολογήθηκε το κάνει πρώτη φορά στην ζωή της αφήνω το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε με το σπαθί της και χωρίσανε οι δρόμοι μας για πάντα.
    --Λοιπόν η γυναικά αυτή έχει τα χρονάκια της αλλά σε κερδίζει με τις υπηρεσίες της όπου ήρθε λυσσασμένη για πούτσο σίγουρα δεν είναι η κατηγορία μου αλλά και πάλι δεν πέρασα άσχημα ξόδεψα μια ώρα μαζί της ευχάριστα το κάνει πρώτη φορά αλλά άργησε γιατί ποιο νέα όπως αυτή που είναι σε κάτι φωτός της πάνω σε ένα τραπέζι με μαύρα εσώρουχα αν κρίνω σωστά θα ήταν για πολλή ξέσκισμα όπως και έκανα την επιλογή μου με γνώμονα αυτές τις φωτογραφίες οι συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όλες τις κατηγορίες εκτός αυτών τον μοντελάκηδων και τον πιπινολάτρων μακριά θα απογοητευτείτε και μετά θα με κατηγορείται για αυτό ούτε για αστείο ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money