Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Σχεδον δεκαρι Αξιολόγηση: 9.00 — 17/10/2022 - 01:19
    Σχεδον δεκαρι Αξιολόγηση: 9.00 — 17/10/2022 - 01:19

    Πλησιαζει το δεκαρι η Ελιζα. Πολυ ομορφο προσωπο με χειλαρες και αξεπεραστη θηλυκοτητα. Περιποιημενη μεχρι την λεπτομερεια σε κανει να νιωσεις την καυλα απο την αρχη με το αρωμα της και τον τροπο που φερεται.

    Το κορμι της εχει ωραιες καμπυλες και το σωστοτερο υψος για γυναικα. Τα βυζια της πολυ φυσικα στην αισθηση και με καλη ρογα για να τα γλυφεις ατελειωτα. Τα χερια της περιποιημενα και τα ποδια το ιδιο, αποτριχωμενη και ολο το δερμα της περασμενο με λοσιον. 

    Εκπεμπει αυτοπεποιθηση, σιγουρια και την εχει επειδη εχει εμπειρια και ας ειναι μικρη σε ηλικια.

    Πανω στην επικοινωνια εδειξε ευγενεια και προθεση να περασει καλα, με χαμογελο οσο πρεπει και με εξυπνη συμμετοχη στα λεγομενα μας. 

    Δινει το μηνυμα οτι θελει να σε κανει να περασεις καλα αλλα και οτι ειναι ικανη.

    Εκτος απο τα φιλια που τα δινει χωρις γλωσσα στα υπολοιπα δινεται 100 τοις εκατο. Της αρεσει η δουλεια και την ευχαριστιεται οσο περισσοτερο μπορει.

    Στην πιπα περασε την γλωσσα απο παντου και με ωραιο στυλακι, λιγο προστυχη και πολυ υγρη.

    Στο γαμησι πηγε ακομα καλυτερα το ραντεβου μας, εμεινα πολυ ευχαριστημενος.

    Δεν ξερω ποσους πελατες ειχε παρει πριν με συναντησει αλλα μαζι μου ηταν γεματη ενεργεια. Πηρε αρκετες πρωτοβουλιες με την καλυτερη το καβαλημα στο τελος του πρωτου γυρου που ηταν και αυτο που χρειαζομουν για να χυσω. Εχει στενουλικο μουνι και βαζει μικρη ποσοτητα τζελ στην εισοδο. 

    Ο πισινος της ηταν υπεροχος γιαυτο και αφιερωσα ολον τον δευτερο γυρο σε πισωκολλητο. Εκει την πιεσα και σε αντοχες αλλα οι επιδοσεις της ειναι απεριοριστες. Και οι δυο τα δωσαμε ολα και το αποτελεσμα ηταν ενα πραγματικα καλο γαμησι που με γεμισε ενεργεια και αυτοπεποιθηση.

    Αν φερνει τετοια κοριτσια αυτο το γραφειο θα γινει ενα απο τα πιο πετυχημενα.

    Επισεις και τα κοριτσια στο τηλεφωνο πολυ ευγενικα και υπομονετικα αλλα και με καλες φωνες που θεωρω πως ειναι μια καλη προθερμανση σε ολη την φαση.

    Αυτα απο εμενα, να περνατε καλα…


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    daskos78 Avatardaskos78Μηνύματα: 202 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Αξιολατρευτη μιγαδα Αξιολόγηση: 7.67 — 29/05/2022 - 16:40
    Αξιολατρευτη μιγαδα Αξιολόγηση: 7.67 — 29/05/2022 - 16:40

    Πολυ καλη εκπληξη απ την πρωτη στιγμη που την ειδα. Πραγματικα ομορφη γυναικα, προσωπο, σωμα, μαλλια και βυζια υπεροχα. Το εσωρουχο της ταιρασμενο με το χρωμα του δερματος της, μια μιγαδα αξιολατρευτη. Τα αγγλικα της σε καλο επιπεδο και ειναι ευδιαθετη με ορεξη για σοσιαλ. Εβγαλε τα εσωρουχα και το μπικινι της ηταν περιποιημενο, ατριχο. Εκανα κινηση για φιλια αλλα μονο επιφανειακα δεχεται. Στο στηθος της εχει γινει πολυ καλη δουλεια, δεν χορταινα να το χουφτωνω και ο γλυψιμο στο σωμα το επιτρεπει παντου. Το δερμα της ειναι αψεγαδιαστο και οι αντιδρασεις της στα ερεθισματα που της εκανα ηταν πολυ ωραιες. Αναστεναζε και εκλεινε τα ματια δειχνοντας οτι γουσταρει. 

    Μου εκανε ωραια πιπα με σκουφο και στους δυο γυρους και παρολο που δεν ηταν αμεση η επαφη με την γλωσσα της με καυλωσε, ξερει τι κανει. Το σεξ σε στυλ gfe αλλα με καλες αντοχες. Ξερει να στηνεται καλα και εχει στενο και υγρο μουνι. Η προσποιηση καλη, στα συνορα με την πραγματικοτητα. Ακρως αισθησιακη γυναικα, στολιδι, που η καταγωγη της ξεφευγει απο τα συνηθισμενα μας... Βεβαια θα ηταν υπεροχο αν φιλουσε με γλωσσα και εκανε ακαποτη αλλα οταν σου δινεται τετοιο μωρο αυτα τα βαζεις σε δευτερη μοιρα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Μοκατσινο απο Βραζιλια Αξιολόγηση: 7.83 — 21/05/2022 - 18:31
    Μοκατσινο απο Βραζιλια Αξιολόγηση: 7.83 — 21/05/2022 - 18:31

    Πρωτη μου φορα με αυτο το γραφειο, καυλωσα απο τα ομορφα κοριτσια και ειπα να δοκιμασω. 

    Στο τηλεφωνημα μου φανηκαν οκ και η διαισθηση μου μου εδωσε καλα μηνυματα.

    Η επιλογη με κοπελα που δεν ειναι απο το πρωην ανατολικο μπλοκ εγινε λογω του οτι τις εχω βαρεθει και θελω κατι το διαφορετικο.

    Την περιμενα σοκολατι αλλα δεν ειναι ετσι, το δερμα αν και ομορφο ειναι πιο ανοιχτοχρωμο.

    Ειναι μια ευγενικη κοπελα που εχει την ομορφια παντου πανω της αλλα και μεσα της.

    Με την ηπια φωνη της ενιωσα να μου φευγουν ολα τα συννεφα απο το κεφαλι μου και ο τροπος που μου ανοιχτηκε και μου μιλησε ηταν απροσμενα ωραιος. Φτασαμε σε σημειο να μου λεει για τα προσωπικα της οπως πχ οτι εχει μετανιωσει για τα τατουαζ που εχει κανει μικρη.   

    Παρολαυτα δεν εινα η περιπτωση πουτανας που κανει την δουλεια μονο για τα λεφτα. Και αυτο το διαπιστωσα στο γαμησι που κανει με πολυ ορεξη.

    Τα δυο αρνητικα θα τα πω απο την αρχη... Πρωτον δεν φιλαει με γλωσσα και δευτερον θελει καποτα στο στοματικο.

    Και τα δυο οταν η κοπελα καταφερνει να με καυλωσει καλα και γρηγορα τα συγχωρω οπως στην περιπτωση της. Στο κατω κατω τα φιλια στο στομα ειναι κατι το πολυ προσωπικο, κατι παραπανω απο το απλο σεξ.

    Στο θεμα της πιπας πιστευω οτι θελει να φυλαγεται αλλα ταυτοχρονα φυλαει και εμας...

    Στο σεξ λικνιζει το σωμα της με τελειο τροπο στο καβαλημα και μιλαμε για τελειο σωμα, ομορφα βυζια και πισινος καμπυλωτος που θελεις να τον φας.

    Καναμε μονο εναν γυρο στην μια ωρα και ο λογος το οτι θαυμαζα γλειφοντας το σωμα της παντου ειδικα στο μουνι που δεν εχει θεμα να το γλυφεις.

    Το μουνι της εχει καλη αισθηση με προσθηκη τζελ αλλα και πανω στο σεξ χυνει λιγακι.

    Στις στασεις σκιζει, με το λεπτο κορμι και με την θηλυκοτητα που εχει λογικο ειναι να της βγαινει απο φυσικο να στηνεται ωραια.

    Απο θεμα αντοχων στο πισωκολλητο την πηρα δυνατα και εμοιαζε να μην εχει καποιο οριο στις αντοχες χωρις βεβαια να το παρακανω.

    Ξεφυγα απο τον εαυτο μου οσο την γαμουσα, πραγματικα ομορφη εμπειρια που θα επαναλαβω με πολυ ευχαριστηση.

    Τα πολλα λογια ειναι περιττα, μονο απο κοντα θα καταλαβετε...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Μιγαδα μουναρος Αξιολόγηση: 8.00 — 19/05/2022 - 00:01
    Μιγαδα μουναρος Αξιολόγηση: 8.00 — 19/05/2022 - 00:01

    Βραζιλιάνα απο Σάο Πάλο ντε Μπραζιλ, παππούς ξανθος με γαλανα ματια γιαγια αυτοχθονη απο αμαζονιο. Δυο γενιες μετα βγηλε αυτη η μουναρα με καταπληκτικη φωνη και πολυ καλο επιπεδο αγγλικων μιας και μου ειπε οτι ειναι κατοικος Λονδινου, εχει βιζιταρει σε προαστιο του παρισιου μια φορα με 200 την ωρα και αυτη ειναι η δευτερη φορα που βιζιταρει. Εχει προσωπαρα χειλαρες γαμω τα μακρυα ισια μαλλια κορμαρα κορμαρα κορμαρα σφιχτη, ομορφες σιλικονες και τον ορισμο της βραζιλιανικης γυμνασμενης κωλαρας. Πραγματικη εξωτικη ομορφια μουναρος απο τους λιγους imop υψος μετριο περιπου στο αναγραφομενο. Το ξενοδοχειο πανω στην αμαρτωλη λεοφωρο διπλα σε μεγαλο σωληνομαγαζο, το ντουζ μικρο και κρεβατι 2 μονα ενωμενα.

    Στο κυριως πιατο πιπα καλη αλλα με προφυλακτικο, αλλα αρκετα καλη για να με φερει σε στυση ικανη να μπω μεσα της. Τζελ; όχι ψεκαστικά όχι λίγο σαλιο στο μουνι της και χοπ μπηκαμε μεσα της, περισσοτερο στενη απο όσο φανταζομουν, φιλια δινει στο στομα αλλα χωρις γλωσσα

    Σοσιαλ πολυ καλυτερο απο οσο περιμενα, με ομορφο χαμογελο και απανταει σε ολα χωρις κομπλεξ. Παροτι ειχε προσφορα την ωρα -20 σημερα το γραφειο δεν την εκμεταλευτικα γιατι δεν ειχα διαθεση για 1 ωρα ραντεβου. Για πρωτη φορα με το συγκεκριμενο γραφειο εμεινα ικανοποιημενος

    Αν φιλησουσε με με γλωσσα και εκανε ακαπορεϊα πιπα θα την ξανατιμουσα σιγουρα????

    Αφου εχει και λιγες κοπελες θα το εξαντλησω

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 90
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks