Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 232

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Λαμπάδα Αξιολόγηση: 8.00 — 06/11/2022 - 11:56
    Λαμπάδα Αξιολόγηση: 8.00 — 06/11/2022 - 11:56

    επικοινωνία με το γραφείο και έστειλε μετά από ένα δίωρο την νερά στην πόρτα μου.
    1.80 πάνω στις μαύρες γόβες της και γω στις μύτες των ποδιών για να πάρω το πρώτο φιλί μας.
    Πέρασε μέσα , έβγαλε τα γοβάκια της και προχώρησε στο σαλόνι.
    Ντυμένη με παντελόνα , τοπάκι και σακάκι, όλα μαύρα. όμορφα, απλά και βαμμένη ελαφριά. Πρόσωπο ότι βλέπετε θα πάρετε, όμορφο κορίτσι.
    έπινα καφέ και ζήτησε και κείνη. Κάναμε τσιγάρο , αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα αλλά έφαγα ταιμ ουτ για φρεσκάρισμα.
    επέστρεψε ολόγυμνη, λαμπάδα το κορμί της, δυο μέτρα πόδια, κορμάκι καλό και φυσικό, κωλαράκι στητό και σφικτό, στηθάκια 1,5-2 στητά και αυτά με ρόγα μεγάλη που βγάζει μάτι όταν καυλώσει.
    Αρχίσαμε τα φιλιά , πιπίλισα τις ρόγες της και έπεσα στα γόνατα να γευτώ το μουνάκι της, σήκωσε το ένα πόδι της πάνω στην καρέκλα για καλύτερη πρόσβαση της γλώσσας μου στο όμορφο στενούλι μουνάκι της. Υγραίνεται , δέχεται δακτυλάκια μπρος, πίσω μόνο γλώσσα.
    Ζήτησε να πάμε δωμάτιο όπου με ξάπλωσε και τον πήρε στο στόμα, καλή όχι ντιπ , πέρασε και από μπαλάκια.
    Πάλι την περιποιήθηκα για λίγο, με δάκτυλα και γλώσσα. Βάλαμε σκουφάκι και γαμηθήκαμε , δεν είχαμε αγριάδες. μόνο αγάπες, λουλούδια , ελεφαντάκια , λαγουδάκια. κτλ .Όταν ανέβασα ρυθμό είδα την όμορφη φατσούλα της να αλλάζει, πόναγε, δυσανασχετούσε, οπότε έκοψα, τελείωσα στα πλάγια με τα χεράκια μου πάνω στα στητά στήθια της.
    μπανιάρισμα ξεχωριστά , μια τζούρα καφέ, iqos , χαζοκουβέντα , ξέρει αγγλικούλια και πάμε πάλι από την αρχή , φιλιά με γλώσσα, παίξιμο το μουνάκι της με τα δακτυλάκια , λίγο πίπα και μες στο μουνάκι της , πάντα με σκούφο .
    Ιεραποστολικά , πλάγια και τελείωμα πάλι ιεραποστολικά, με φιλιά διαρκείας , να με χαϊδεύει η νεαρά με τα νύχια σε όλο το κορμί. ανατριχίλα σκέτη .
    Τελειώσαμε και ντριν η αφύπνιση της, δεν βιάστηκε , δεν αγχώθηκε..
    μπανιαρίστηκε , ντύθηκε είπαμε δυο ακόμη κουβέντες και καλό απόγευμα γλυκιά μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Κali Περίπτωση Αξιολόγηση: 8.83 — 24/05/2022 - 18:46
    Κali Περίπτωση Αξιολόγηση: 8.83 — 24/05/2022 - 18:46

    Διαβάζοντας σημερα το μεσημέρι τις κριτικές μου ήρθαν κάτι καυλες και είπα να κάνω μια επίσκεψη να φύγουν τα πολλά. Δυστυχώς το στανταράκι μου είχε ρεπό και έτσι επέλεξα την Kali λόγο του ότι την προτιμούν συναγωνιστές που έχουμε τα ίδια γούστα. Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα και να σουμε στο χοτέλι της Συγγρού.

    Η κοπέλα είναι ότι βλέπετε στις φωτο και στο πρόσωπο και στο σώμα. Ηλικία late 20s, Υψος 1.70 χωρίς περιτά κιλά , μικρό αλλα φυσικό και στητο στήθος και πηρσινγκ στον αφαλό.
    Με υποδέχτηκε ωραία περιποιημένη με σετ εσώρουχων και σατεν ρομπίτσα. Δωμάτιο περιποιημένο αλλά πολύ μικρό βρε παιδί μου Χαμογελαστή , ευγενική ξέρει πως να συμπεριφερθεί και να σε κάνει να νι'ωσεις άνετα. Στο σόσιαλ είναι πολύ καλή, με καλά αγγλικά, ευχάριστη, κοσμογυρισμένη δεν βαριέσαι όυτε ξενερώνεις με σάχλες. Αφού με κέρασε ένα ποτήρι μολδαβέζικο κρασί (σαν βερμουτάκι ήταν) πέρασα για ένα κρύο κυριολ'έκτικά ντουζάκι ωστε να πάμε και στο διαταυτα.

    Στον αγώνα η κοπέλα είναι έμπειρη, γουστάρει τη δουλειά και αυτό φαίνεται από το πρώτο φιλί. Γλωσσόφιλα για σεμινάριο, στοματικό αρκετά ιδιαίτερο στροφογυριστού τύπου σε κάθε περίπτωση όμως σε πολύ καλό επίπεδο. Μουνάκι περιποιημένο μοσχομυριστό και στενό ανταποκρ΄΄ινετε αμέσως , περισσότερο θα έλεγα σε δάκτυλο και λιγότερο σε γλώσσα. Κολαράκι σίγουρα δουλεμένο αλλά από ότι κατάλαβα διαθέσιμο μόνο σε σπέσιαλ πελάτες Στο σέξ προτιμά να ξεκινά αργά και προοδευτικά να πηγαίνει σε δυνατούς ρυθμούς σε gfe στυλ όμως( μου το είπε από πρίν). Κάποια στιγμή που λέτε εκεί που έχουμε άνεβάσει ρυθμούς βγάζει και ένα γαλάζιο δονητή και έτριβε το μουνί της καθώς την σφυροκοπούσα πλαγιαστά. Δεν κρατήθηκα πολύ ακόμα και τις τα έδωσα στο στόμα όπου τα δέχθηκε με ευχαρίστηση. Ακολούθησε το γνωστό break για και μετά δευτερος γύρος με μία απο τα ίδια.

    Στα θετικά της σημεία εμφάνιση, σοσιαλ, καλές υπηρεσείες, πολύ καλό CIM 2 φορές, δοτικότητα
    Αρνητικά μικρό δωμάτιο χωρίς ζεστό νερό. Μετά το κρύο ντουζάκι έψαχνα να βρω το γαριδάκι μου αλλα ευτυχώς με βοήθησε η Kali.

    Συμπερασματικά η Kali είναι μια πολύ καλή περίπτωση που συνδιάζει πολλές χάρες μαζί ,εμφάνιση, επικοινωνία, συμπεριφορά, υπηρεσίες. Είναι αυτό που λέμε κυρία στο σαλόνι πουτάνα στο κρεβάτι. Φερθήτε με τρόπο και θα περάσετε καλά .

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 230
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η ΘΕΑ ΚΑΛΙ Αξιολόγηση: 9.17 — 16/05/2022 - 23:31
    Η ΘΕΑ ΚΑΛΙ Αξιολόγηση: 9.17 — 16/05/2022 - 23:31

    -- Ειλικρινά δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτό που μου συνέβη σήμερα με την θεά Kali, έβλεπα τις επιλογές μου στον γκλαμουρα ???? και το μάτι μου κοντοζύγωνε την Julia και την Kali, αλλά κάτι με τράβαγε στην εμφάνιση της και το στυλακι της οπότε έκλεισα το ραντεβουδάκι μαζί της στο γνωστό λημέρι του Wolf of the street ????.
    -- Μόλις έφτασα παρφουμαρίστηκα, ξάπλωσα στο πορνό κρεβάτι και άρχισα να ξεφυλλίζω τις εικόνες της με μια προσήλωση σαν έβλεπα την θέα Κάλι, κάπου εκεί χτυπάει η πόρτα βρίσκοντας με τσιτσίδι  μισό τύλιξα γύρω μου την πετσέτα και την άνοιξα αντικρίζοντας μια ξανθιά κούκλα στο ύψος μου 1,75, μαύρο κολλητό τζιν, άσπρη σατέν μπλούζα πάνω σε καυλωτικα τακούνια. Μόλις περνάει μέσα την φιλάω στο στόμα παθιαρικα ???? λεγοντας μου πως σε λένε τις δίνω το nickname μου χωρίς να έχει καταλάβει που είχε πέσει, δεν είχε πάρει χαμπάρι, αρχίζω να την γδύνω και εκεί στραβώνει ???? για ένα λεπτό και μου λέει κάτσε να πάω για ένα ντους ενώ τις είχα βγάλει τα ρούχα και είχε μείνε με τα εσώρουχα. βγαίνοντας από το ντους γυμνή, το εγκεφαλικό δεν το προλάβαινα έπαθα πλάκα ένας κόμματος ξετυλιγόταν μπροστά στα αληθορισμενα ματάκια ???? μου με ένα καλλίγραμμο κατάλευκο μοντελέ σώμα, βυζι στητό δυαράκι και άκρα λεπτά περιποιημένα βαμμένα με το πιο μεθυστικό χρώμα το κόκκινο.
    --Την Πετάω ξαφνικά στο κρεβάτι  έχοντας απορήσει και σαστίσει για μια στιγμή, αλλά το συννεφάκι μόλις διαλυόταν από πάνω τις έχοντας συνειδητοποιήσει ότι εδώ θα παίξει γερό ματσάκι με τον πλέον έμπειρο του χώρου, δεν προλαβαίνει να πάρει ανάσα την αρπάζω στα γλωσσοφιλα ???? διασχίζοντας το φιδίσιο βελούδινο κορμί τις, δεν την άφηνα με το χέρι μου στο στήθος της να κοιτάξει που βρισκόμουν μόλις είχα φτάσει στο σημείο κορυφής για την κορύφωση των ηδονικών καταστάσεων, έγλυφα το μουνάκι τις σαν λιωμένο παγωτό, δάχτυλα με δισταγμό με προέτρεπε να μην τα βάζω, λέω έτσι είσαι κάτσε και θα δεις που θα αλλάξεις γνώμη, γυρίζω ???? να τις δώσω τον μητσαρα τον έγλυφε με τέτοια μαεστρία που μόνο μια δασκάλα μπορεί να τις διδάξει το τρόπο τις σαγηνευτικής πουτανιαρικης λαρυγγικής πίπας ????, στο καπάκι την έβαλα γονατιστή ???? με θεά στον καθρέφτη για να έχω όλη αυτήν την μαεστρία αφοί υψηλού με καβλωσε τόσο πολύ που με τα βίας έπιασα το σκουφί το φόρεσα και η τύπισσά με άφησε μαλακα στήθηκε στο πάτωμα στα τέσσερα με το κωλο ανορθωμένο ???? για να την γαμησω, έτσι είσαι, με τον μητσαρα να έχει φύγει μέσα στο υγροποιημένο μουνακι της ???? σαν ινδουιστικό καβλί για την θεά καλι τη σφυροκόπημα ???????????? έπεσε δεν λέγετε, αφού την σήκωσα την έριξα στο κρεβάτι με πισωκολλητο την καβάλησα κανονικά κάνοντας την θεά κάλι να αφρίσει από ηδονή και αναστεναγμούς έχοντας χύσει μέσα τις χωρίς να θέλω να βγω.
    --Σηκωνόμαστε τις λέω πηγαινε για μπανακι οι κυριες προηγούνται ωωω μου λεεi ένας αληθινός gentleman, βγαίνει ξαπλώνει στο κρεβάτι, ξαπλώνω και εγώ διπλά της με κουβεντούλα σαν έμπειροι εραστές λέγοντας μου ότι είναι από belarus ήταν δικηγορίνα για διαζύγια αλλά το παράτησε λόγο τις διαφθοράς στην χωρα της ναι ενω σε αλλες σκιζουν μάλλον τα περισσότερα θα οφείλονταν σε αυτήν, μετα απο αυτο ολα τα υπόλοιπα ηταν ανουσια κατεβηκε αρπαξε τον μητσαρα με μαεστρια ρουφώντας και τα μπαλακια του, τσοντα στο προσκήνιο να παίζει στην τηλεοραση σκουφι και την εβαλα απο πανω μου φωνάζοντας της γαμαμε με θεα κάλι όλα για πάρτι σου μολις τα σεντόνια ειχαν παρει φωτια μετα την γυρισα ανασκελα την σφυροκόπησα με δάκρυα και ιδρώτα ξανα πισωκολλητο και στο καπακι τα δαχτυλα μου παλι στις τρυπουλες τις τελειώνοντας τον δευτερο γυρο με αυτήν απο πανω μου εχοντας χυσει και οι δυο την ιδια στιγμη με φωνες δικες μου σε ολο το ξενοδοχειο . Σηκώνεται πάει κάνει ντους τις αφήνω το αντιτιμο κατω απο το κινητο της λεγοντας μου να τις καλεσω Ταξακι απο την υποδοχη τις το καλώ λεγοντας της θα αργησει λιγακι αλλα αμα θες αντι να κατεβεις κατω και να περιμενεις κατσε εδω μαζι μου, μου εννοείτε μου λεει και εκει ξανα χαμουρευομε λεγοντας μου θα φυγει σε επτα ημερες με την φιλη της την jessica και θα ξαναέρθει το Σεπτέμβριο πάλι, και ρίχνω κάτι γελια εχοντας καταλαβει οτι η δασκαλα μολις ειχε αποκαλυφθει πες μου τον φιλο σου να σου πω πιος είσαι, δεν αντεξα και ζητησα τα προσωπικά δεδομένα της αλλα μου το αρνήθηκε διότι δεν θελει να το καταλαβουν οι δικοι της ανθρωποι δεκτό και σεβαστό, την αποχαιρέτησα μεχρι την πορτα δινοντας υπόσχεση για αντάμωση το συντομότερο δυνατόν λέγοντας μου το ίδιο και αυτή.
    -- Αυτά που περιγράφω είναι μια συντομία στο τι επακολούθησε με την Θεα Καλι, Μουνι για λίγους και εμπείρους του χώρου στην κυριολεξία άμα δεν έχετε διανύσει χιλιόμετρα σε αυτό το σπορ καλυτέρα να μη πατέ πάρτε μερικά αματουρια κάντε εξάσκηση και μετά σε αυτήν αλλιώς θα φάτε τα μούτρα σας αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    takis_rel Avatartakis_relΜηνύματα: 123 Κριτικές: 25

    Ιστορίες: 0

    Εγλυφε ναζιαρικα Αξιολόγηση: 8.33 — 11/05/2022 - 22:57
    Εγλυφε ναζιαρικα Αξιολόγηση: 8.33 — 11/05/2022 - 22:57

    Πηγα για ενα συνηθισμενο ραντεβου αλλα επεσα σε καλη περιπτωση, περισσοτερο απο οτι περιμενα. Ειναι εντυπωσιακα ομορφη ξεπερνωντας και τις φωτογραφιες. Με πραγματικα δηλωμενα χαρακτηριστικα και ηλικια ηρθε ντυμενη σικ και με αερα απο επαγγελματια.

    Εχει ωραιο προσωπο αλλα το σωμα ειναι πραγματικο μοντελο. Με δωσεις προστυχιας στην επικοινωνια καταφερε να με καυλωσει γρηγορα και μετα απο κανα δυο φιλακια στο στομα επεσε κατευθειαν με τα μουτρα στον πουτσο μου. Εγλυφε ναζιαρικα το καυλι και κουνιοταν ολοκληρη με φειδωτες κινησεις λες και λατρευε εναν θεο...

    Καναμε μικρη παυση πριν το σεξ γιατι κοντευα να χυσω και δεν το ηθελα αυτο. 

    Ξεκινησαμε με gfe ιεραποστολικο και το βλεμμα της καρφωμενο στο δικο μου. 

    Εχει καλο στενο μουνι και υγρο οταν γαμιεται, το βυζι καλο δυαρι και με ωραιο δερμα. Καναμε και πισωκολλητο στο οποιο εχυσα. 

    Το μπανακι το καναμε μαζι και μετα αρχισα ενα γλειφομουνι με διαρκεια για να την ευχαριστησω για το σπεσιαλ τσιμπουκι.

    Καυλωσε με το γλειψιμο και μου εκανε τρελο καβαλημα στο σεξ. Μετα παλι με πισωκολλητο την ξεσκισα μεχρι να χυσω.

    Βογγουσε με μανια και κουνιοταν στον ρυθμο μου. 

    Περασα τελεια...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks