Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Σοφι: Γυναίκα για πραγματικούς εραστές Αξιολόγηση: 7.83 — 13/03/2023 - 15:59
Σοφι: Γυναίκα για πραγματικούς εραστές Αξιολόγηση: 7.83 — 13/03/2023 - 15:59

Η επικοινωνία με το γραφείο OK με δύο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο
στην ώρα της το κορίτσι μας ήρθε όμορφα ντυμένη με κόκκινη μπλούζα μαύρο μίνι μαύρο καλσόν και μπλε τζάκετ πρόσωπο μέτριο με ωραίο σώμα και μικρό βυζί ηλικιακά την κάνω 30 με 32 Χρονών τα αγγλικά της εξαιρετικά με το που σκάει μύτη με πλακώνει στα φύλια και μου λέει τι όμορφος είσαι της λέω Thanks babe αλλά τα κοπλιμέντα δεν είναι για μένα εγώ είμαι 30 χρονών και η πούτσα είναι καυλωμένοι συνέχεια αυτά είναι για τον πιπακια το geroksouras που δεν του σηκώνετε και παίρνει φάρμακα και αλοιφές για να του σηκωθεί Χαχαχα! Και με ρωτάει ποιος είναι ο geroksouras Και της απαντώ ενας τελιομενος συνταξιούχος καταστροφέας που το πεζει και γαμιας στα γεράματα Χαχαχα! εκεί σκάσαμε στα γέλια στα γόνατα και με το χαμόγελο στα χείλη τον παίρνει στο στόμα πιπα για σεμινάριο
εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση της σηκώνω το μίνι βγάζω το στριγκάκι της μου δίνει το προφυλακτικό Και την καρφώνω λυσσασμένα στα όρθια την πάω στο κρεβάτι και την στήνω στα τέσσερα και κατάθεση στο στοματάκι της
Πήγαμε για ντουζ μαζί και επιστρέφουμε να πάρουμε τις ανάσες μας τα είπαμε λιγάκι πολύ ομιλητική κοπέλα και κοσμογυρισμένη οπως τα λέγαμε εκεί την πιάνω από το λαιμό και την πλακώνω στα γλωσσόφιλα Φυλάω βυζί κοιλιά και κατεβαίνω και γλύφω το μουνάκι της αργά και αισθησιακά
σηκώνομαι βγάζω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα ιεραποστολικό πλαγιαστό από πάνω και κατάθεση πάλι στο στοματάκι της
Φρεσκαρίστηκε το κορίτσι μας της έδωσα τα χρήματα και με αποχαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί στο στόμα

Τρομερές υπηρεσίες πολύ δοτική κοπέλα και ξέρει να γαμιέται καλά σύντομα θα τιμηθεί ξανά

Αυτά από μένα να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-03-2023 18:44:49
Εσυ το εριξες στα μιλφ;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 13-03-2023 20:48:54
τα ατιμα τα νιατα δεν γυριζουν πισω
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Lesbian show απο το πουθενά Αξιολόγηση: 8.83 — 04/07/2022 - 04:29
Lesbian show απο το πουθενά Αξιολόγηση: 8.83 — 04/07/2022 - 04:29

Δεν είχα σκοπό να γράψω αυτήν την κριτική καθώς ήθελα να αποτοξινωθώ για ένα διάστημα ωστόσο αφου διάβασα μια κριτικη για lesbian άλλαξα γνώμη και ξανααμάρτησα.

Την Sofi αν και την έχω δει αρκετες φορές δεν γνωρίζα ότι γουστάρει και κορίτσια. Δεν σας κρύβω ότι αυτό μμε ιντρίγκαρε ίδιαιτερα. Ο βλα΄κας δεν είχα κοιτάξει ποτέ ή δε θυμόμουν το service list της κοπέλας στο site . Ετσι αρχισα να κοιτώ στο site και ποιές αλλες κοπέλες προσφέρουν υπηρεσιές αντίστοιχες. Λιγές οι επιλογές με το μάτι μου να πηγαίνει στη Roni μόνο και μόνο επειδη την γνώριζα απο παλαίότερες συναντήσεις και είχαμε καλή χημεία.

Την Sofi είχα σκοπό να την συναντήσω έτσι και αλλιώς και έτσι εκλεισα ενα 2ωρακι incall. Φτάνω στο χοτέλι στην Πειραίως, παρκάρω στην καβανζτα της Σαλαμίνος και ανεβαίνω στο δωμάτιο εισπράτοντας τα πονηρά χαμόγελα των παιδιών στη ρεσεψιον . Η Sofi όπως πάντα με περίμενε ευδιάθετη , περιποιημένη και με χαμόγελο . Αφού με τα πολλά ανοίξαμε το μπουκάλι κρασί βγήκαμε στο μπαλκονάκι του δωματίου που κοιτά το εξωτερικό σαλονάκι πίσω από τη ρεσεψιόν. Εκεί άρχισα να ρωτάω την Σοφι για το αν γουστάρει κορίτσια και αν έχει κάποια φίλη για να ωργανώσουμε κάτι σε lesbian show . Η Sofi δεχτηκε με χαρά να κάνει Lesbian show με κάποια κοπέλα αλλα μου είπε ότι δεν γνωρίζει κάποια κοπέλα που να βρίσκετε στο γραφείο αυτη τη στιγμή.

Εκεινη τη στιγμή λοιπόν , εμφανίζετε από το πουθενά στο σαλονάκι πίσω από τη ρεσεψιόν η Ρονι. Αραξε σε ένα καναπέ και ακουγε μουσίκη με βαριεστημε΄νη διάθεση. Οπως καταλαβαίνετε ρώτησα ρώτησα τη Σοφι αν θα γούσταρε να κάνούμε κάτι με τη Ρόνι μιας και την είχαμε μπροστά μας . Εχόντας διαβάσει την κριτική του Κamikaze73 γνώριζα ότι η Roni είναι άπειρη με άλλα κορίτσια, και είχα κάποιες επιφυλάξεις, ωστόσο το γεγονός ότι είχα καλή χημεία και με τις 2 κοπέλες καθώς και η εμπείρία και η καλή διάθεση της Sofi με έκαναν να το αποτολμήσο .

Φώναξα τη Ρόνι η οποία με θυμήθηκε αμέσως . Η κοπέλα είναι εκπληκτική διότι θυμόταν το όνομα μου μετα από 6 μήνες που είχα να την δώ. Το ραντεβού κλείστηκε ουσιαστικά εκεί με την Σοφι να εξηγεί στην Ρονι τι θέλαμε να κάνουμε. εγώ από την πλευρά μου ενημέρωσα το πρακτορείο . Σε 2 λεπτα η Roni είχε ανέβει στο δωματιο και τα λέγαμε όλοι μαζί πίνοντας το κρασάκι μας. Θεώρησα πολύ σημαντικό να γνωρίστουν να κορίτσια καθώς ήταν άγνωστες μεταξύ τους έτσι αφιέρωσα αρκετό χρ'όνο στο social. Ηθελα η Roni κυρίως να νιώσει άνετα. Πράγ,ατι ο πάγος έσπασε μεταξύ τους και αυτόι
ήταν το θετικό.

Δεν θα περίγράψω θέματα εμφάνισης δίότι και οι 2 κοπέλες έχουν κριτικές και είναι γνωστές.

Στον αγώνα τα κορίτσια βρήκαν χημεία ευτυχώς ! Αρχισαν με γλωσσόφιλα , χαμουρέματα και γλυψίματα. Η Σόφι στο ρόλο της έμπειρης δασκάλας και η Roni στο ρόλο της πρόθυμης μαθήτριας.

Κάποια στίγμη δεν κρατήθηκα και όρμηξα και εγώ γλωσσοφίλα όλοι μαζι, έγλυφα τη μια, με πίπωνε η άλλή, εναλλαγές ρόλλων. Γενικά έπεσε πολύ γλυψιμο. Και τα 2 κορίτσια κατέχουν τη τέχνη της πίπας , η καθεμία με τη δίκη της τεχνική. Η Roni είναι πιο ¨"επιθετική" και με το ζόρι κρατήθηκα για να μην τελιώσω στο στόιμα της . Στο σέξ έβαλα την Sofi να κάνει γλυφομούνι στην Ρονι και άρχισα να σφηροκοπάω τη Σοφί στα τέσσερα. Μετά από μερικά λεπτά σφυροκοπήματος ήρθε το ΄τελος στο στ.ομα της Roni την ώρα ακριβώς που χτπούσε το καμπανάκι της λήξης.

Δευτερος γύρος παίχτηκε μόνο μετην Sofi καθως την είχα κλείσει για περισσοτερη ώρα, και ήταν όπως πάντα καταπληκτικός!

Συμπέρασμα η Sofi και η Roni εχουν χημεία μεταξύ τους κα μπορούν να κάνουν κανονικό lesbian show. Φυσικά η Roni πρεπει να αποχτήσει την απαραίτητη εμπειρία αλλα δείχνει διάθεση να μάθει. Αν και ήταν όπως είπε η πρώτη της εμπειρία σε lesbian show πιστευώ ότι ανταποκρίθηκε με επιτυχία κάτω από την καθοδήγηση της έμπειρης Σοφι. Από ότι μου είπαν τα κορίτσια θα αρχίσουν να το προσφέρουν συστηματικά μάλλον από εδώ και εμπρός. Κόστος συνάντησησ ενδεικτικό!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 300
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Αρχίδια γλείφεις; Αξιολόγηση: 8.00 — 01/07/2022 - 14:24
Αρχίδια γλείφεις; Αξιολόγηση: 8.00 — 01/07/2022 - 14:24

Είμαι ενα ατομο που με διακρινει η φυσικη μου ευγενεια ????
Μπηκα φουριοζος στο δωματιο και σκασμενος απο την ζεστη , με το που μπαινω στο δωματιο απευθειας στο ντουζ οπου το ευχαριστηθηκα
Παω στο κρεβατι οπου με περιμενε η Σοφι και μου σκαει το πρωτο κοπλιμεντο. Αχ τι ωραια μυριζεις ευκαλιπτο
Πως σε λενε εδωσα ενα ονομα
και μπηκαμε στο ψητο
πρωτος εγω αυτη την φορα, για να σπασω το παγο, τις λεω θελω μια καλη πιπα να χαλαρωσω, Αρχιδια γλυφεις ρωταω; Αμε!! μου λεει
Και ξεκιναει την δουλεια
Τιμια πιπα και τιμιο γλυψαρχιδι
Εβλεπα ομως οτι δεν τελειωσα οποτε τις λεω κατσε πανω, παιρνει το προφυλακτικο και μου λεει γευση φρουτων, λες και με νιαζει τι γευση εχει θα την δοκιμασω;
Καθησε πανω μου αλλα παλι παροτι ημουν καβλωμενος ενοιωθα οτι δεν θα χυσω
Ξανα πιπα και γλυψαρχιδι οπου ηρθε το επιθυμητο αποτελεσμα
Ντουζ και δρομο για καφεδακι με φιλο
Καλο προμιλφ/μιλφ με τιμιοτατες υπηρεσιες

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (3)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 01-07-2022 17:20:23
Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο σενα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 01-07-2022 20:18:50
Γλυψαρχιδι πιπα κωλο εμπλοκη την πηγες Μπραβο Παιχτουρα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 02-07-2022 02:41:52
Μην λεμε οτι θελουμεκωλο δεν πηρα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
srek7 Avatarsrek7Μηνύματα: 213 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Ερωτευσιμη(11 Οκτωβρίου, 2021) Αξιολόγηση: 9.33 — 25/05/2022 - 11:19
Ερωτευσιμη(11 Οκτωβρίου, 2021) Αξιολόγηση: 9.33 — 25/05/2022 - 11:19

Λοιπόν την Sofi την έχώ συναντήσει μερικές φορές στο προηγούμενο τουρ και έκανα και το repeat και αυτή τη φορά. Δυστηχώς τα Reviews από το προηγούμενο τουρ εχουν σβηστεί και έτσι θα γράψω ένα resume από τις συναντήσεις μας. Η τελευταία έγινε σε αυτο το τουρ,στο χώρο της κοπέλας στο γνωστό ξενοδοχείο με την συνενόηση να γίνετε εύκολα με 3 SMS.

Η κοπέλα είναι 33 ετών , ότι βλέπετε στις φώτο με κανα δυο κιλά παραπάνω στην περιοχή της κοιλιάς αλλα όχι ενοχλητικά. Εχει πανέμορφα μάτια και ωραίο φυσικό στήθος. Στο social είναι πολύ καλή με καλά αγγλικά και προσγειωμένη συμπεριφορά σε κάνει να νιώσεις άνετα από την αρχή. Εχει ταξιδεψει αρκετά μεταξύ αυτών και στο εξωτικό St. Marten. Καθαρή και χαμογελαστή σε προδιαθέτει ευχάριστα.

Στα του αγώνα η κοπέλα είναι καθαρά GFE , με πολύ καλο φιλί , καλό και πολύ ιδιέταιρο στοματικό, δεχεται περιποιήση και υγραίνεται εύκολα , ούτε τζελ ούτε τίποτα μαζί μου τουλάχιστον. Αντέχει και γρήγορους ρυθμούς αλλά στην αρχή θέλει με το σιγανό ιδιαίτερα αν την έχετε μεγάλη. Γενικά προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη και "δίνετε" αν και αυτός είναι σωστός μαζί της. Στα μείον δεν κάνει CIM.

Συμπερασματικά η Sofi από Ταταρστάν είναι μια τίμια επιλογή για αυτούς που ψάχνουν μια έμπειρη GFE στυλ κοπέλα με καλό social. Προτείνεται για long dates, αγαπούληδες, για άντρες άνω των 40 που δίνουν έμφαση στην επικοινωνία κλπ.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 2 ώρες
Κόστος (€) 298
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

Ιστορίες: 0

Καποιες διαφορες υπαρχουν απο τις φωτογρραφιες Αξιολόγηση: 8.20 — 21/10/2021 - 14:49
Καποιες διαφορες υπαρχουν απο τις φωτογρραφιες Αξιολόγηση: 8.20 — 21/10/2021 - 14:49
Καποιες διαφορες υπαρχουν απο τις φωτογρραφιες αλλα οχι που να πεις οτι δεν ειναι αυτη. Οπος και να ειναι μου αρεσε σαν εμφανιση. Επισεις ειναι μερικα χρονια μεγαλυτερη... Τα ματια της εινα πολυ ωραια και εκπεμπει μια θετικοτητα που σε προδιαθετει για καλη εμπειρια. Μιλαει αγγλικα και ειναι κοινωνικη κοπέλα που αν εχεις ωρεξη μπορεις να μιλας ολη την ωρα μαζι της. Ενιωσα πολυ ανετα μαζι της και της αρεσανε τα αστεια μου αλλα δεν λειψανε και μερικα κομπλιμεντα απο μεριας της τα οποια εκτιμησα πραγματικα. Φιλαει ωραια και με γλωσσα αλλα περισσοτερο ασχοληθηκα με τα βυζια της που μου αρεσανε πολυ και τα εγλειψα με μανια χωρις εκεινη να ενοχλειτε. Αλλο τοσο ομορφα ειναι και τα κωλομερια της και στο γλειψιμο που της εκανα περασα και μια απο την πισω πορτα. Της αρεσε το σπατουλαρισμα μου και μου εκανε και εκεινη ενα προσεγμενο με την καρδια της. Ειναι εμπειρη και ξερει τις τεχνικες για να σε κανει να νιωσεις υπεροχα. Στο γαμησι συμμετεχει και δεν απεχει σε τιποτα απο μια γυναικα που σε γουσταρει πραγματικα. Τα στισηματα της ηταν ολα τα λεφτα και το μουνι της με την αισθηση που ηθελα. Σε ολους τους ρυθμους ηταν καλη και μου προσαρμοστηκε τελεια. Ηταν ενα ραντεβου που θα επαναλαμβανα και θα την προτεινω και σε γνωστους μου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tsanis_enea Avatartsanis_eneaΜηνύματα: 134 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Από πρόσωπο έχω δει και καλύτερες Αξιολόγηση: 7.80 — 05/04/2021 - 21:18
Από πρόσωπο έχω δει και καλύτερες Αξιολόγηση: 7.80 — 05/04/2021 - 21:18
Από πρόσωπο έχω δει και καλύτερες αλλά το γαμάτο τσιμπούκι που κάνει δεν σε αφήνει να το σκέφτεσαι αυτό και μάλιστα έγινε ξαφνικά ποιό όμορφη και από την ομορφότερη στα μάτια μου. Έχει ωραία βυζιά τα οποία χρησιμοποιεί αντί για τα χέρια για να σου χαδέψει το σώμα. Της αρέσει να της γλύφουν το μουνί και να είναι εκείνη από πάνω. Κάναμε συνολικά δύο γύρους μαζί. Στον πρώτο έχυσα μέσα σε δέκα λεπτά αλλά στον δεύτερο είχαμε διάρκεια και περάσαμε καλά. Με εντυπωσίασε το φυσικό της φέρσιμο σε όλη τη διάρκεια. Δεν είδα τίποτα ψεύτικο όπως κάνουν άλλες. Σίγουρα είναι μια έσκορτ που αξίζει να δοκιμάσεις
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Oι Τάταροι είναι μια τουρανική φυλη Αξιολόγηση: 7.80 — 22/02/2021 - 21:13
Oι Τάταροι είναι μια τουρανική φυλη Αξιολόγηση: 7.80 — 22/02/2021 - 21:13
Oι Τάταροι είναι μια τουρανική φυλη μπασταρδεμένοι με Σλάβους φημίζονται για τα μελαμψο κορμί τα μαύρα μαλλιά και τα ανοιχτόχρωμα μάτια οι δε γυναίκες διακρίνονται για την δοτικότητα τους στο σεξ κάτι παρόμοιο είναι η Σοφί με πολύ όμορφο στήθος λίγα παραπανίσια κιλά στο μέρος της κοιλιάς Στήθος υπέροχο και κορμί Ανατολίτισσας που σου θυμίζουν χανουμάκια σε παλιές ταινίες Στο σεξ ιδρώνει την φανέλα τα δίνει όλα με αποκορύφωμα την μανία της να σε πιπωνει με μαεστρία Βέβαια δεν αντέχει βαριά πράγματα είναι GFE και προτιμάει το σεξ σε ποιο χαλαρούς ρυθμούς Από τις καλές περιπτώσεις για την εποχή
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks