Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nicole  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5541 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

μια ομορφη πρωτομηνια χαρη στον αγαπητο daskalosa!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 03/08/2022 - 20:21
μια ομορφη πρωτομηνια χαρη στον αγαπητο daskalosa!!! Αξιολόγηση: 8.50 — 03/08/2022 - 20:21

καταρχας ευχαριστω παρα πολυ το γραφειο και το αγαπημενο μας σαιτ που μας προσφερουν αυτους τους φοβερους διαγωνισμους.
φυσικα ευχαριστω παρα πολυ τον daskalosa που ηταν ο νικητης του διαγωνισμου κ επειδη δεν μπορουσε να απολαυσει εκεινος το δωρο του,μου το παραχωρησε!
επισης ευχαριστω τον γεροξουρα που μου την προτεινε,διοτι ειναι πραγματικα ενα πολυ καλο πλασμα,πολυ ομορφη και περασα μια πολυ ομορφη ωρα μαζι της!

Γυρω στις 9  το βραδυ παιρνω τηλεφωνο στο γραφειο-αγνωστο γιατι εχουν 4-5 διαφορετικα νουμερα,πηρα ενα στην τυχη και το σηκωσε αμεσως η πολυ ευγενικη και φιλικη τονια . της συστηθηκα και της ειπα τον τυπο των κοριτσιων που μου αρεσουν για να μου πει ποια θα ειναι διαθεσιμη στις 2μιση το βραδυ.
στην αρχη μου ειπε οτι μαλλον δεν ειχε διαθεσιμη καποια εκεινη τη μερα-οι περισσοτερες που ειχε ,ειχαν περισσοτερα κιλα απο οσα αντεχω,αλλα μετα ειδε οτι η νικολ γυρω στις 2 θα τελειωνε τα ραντεβου της και θα μπορουσε να μου ερθει,
μολις το ακουσα αυτο αναπηδησα απο χαρα διοτι μου την ειχε προτεινει ο γεροξουρας,ο οποιος παντα πεφτει μεσα στις προτασεις του και αμεσως σπευδω να την κλεισω.
   κατα τις 2 σπευδω στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο παρφουμαριζομαι,ξυριζομαι,μπανιαριζομαι και ειμαι ετοιμος να υποδεχτω το κοριτσακι μασωντας τσιχλα για να εχω δροσερη αναπνοη.
στις 2μιση χτυπαει η πορτα,ανοιγω και μπαινει μεσα το κοριτσι μας,πρωτη εντυπωση παρα πολυ καλη,το σωματακι της στα γουστα μου,λεπτουλα ,φοραγε ενα μακρυ μαυρο φορεματακι πανω σε ψηλοτακουνα μαλλον πεδιλα,μακρυ μαλλι ,πιασμενο πανω σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.το ανω χειλος της ειναι φουσκωμενο λιγο,το οποιο δινει μια παραφωνια στο προσωπο της ,αλλα ολα οκ.
φαινοταν ομως αρκετα κουρασμενη ,προφανως ειχε αρκετη δουλεια πριν απο μενα,εκατσε στο κρεβατι και ζητησε την αδεια να κανει ενα τσιγαρο πριν αρχισουμε,παροτι δεν καπνιζω της ειπα να κανει,διοτι πιστευω οτι ειναι καλο  να κανω οτι μπορω για να μη χαλασω χατιρι  σε οποιο κοριτσι  ερχεται να κανουμε σεξακι.
   κανει το τσιγαρακι της και οση ωρα το εκανε μου ειπε διαφορα πραγματα για τη ζωη της , χωρις να τη ρωτησω εγω.τα αγγλικα της ειναι αρκετα καλα και συνεννοεισαι μια χαρα.εγω δεν της πολυμιλουσα,διοτι ηθελα απλα να πει οτι ειχε να πει ωστε να μη χανουμε χρονο απο τον αγωνα.
  αφου τελειωσε το τσιγαρακι-εδω να σημειωσω οτι πριν φυγει στο τελος του ραντεβου πεταξε τις σταχτες στον τενεκε και επλυνε το τασακι στον νιπτηρα-νοικοκυρα με τα ολα της!!!!-γδυθηκε για να περασει για μπανιο,το σωματακι μια χαρα οπως το φανταζομουνα και οσο ηταν ντυμενη,ωραιο κωλαρακι,βυζι δυστυχως δεν εχει καθολου,εγω εχω μεγαλυτερο,αλλα ειχε τις ρογες της καγκελο,οποτε ευχαριστηθηκα παιχνιδι με αυτες.
  με το που τελειωσε το μπανιο ηρθε κοντα μου και βλεποντας τον πουτσακο μου καγκελο πηγε κατω για να ξεκινησει τα πνευστα,αλλα την εκοψα και την τραβηξα κοντα μου για να κανουμε λιγο γουτσου γουτσου και εκει χαμογελασε και μου ειπε α ,εισαι ρομαντικος τυπος....
  εκει αγκαλιασμενοι ξεκινησαμε ομορφα γλωσσοφιλα-μου εκανε εντυπωση που το στομα της δεν μυριζε τσιγαριλα- και μπορω να πω οτι ηταν αρκετα αισθησιακο το ολο σκηνικο,ειχα σβησει και τα φωτα και μονο το φως της τηλεορασης φωτιζε το χωρο-κραξτε ελευθερα το ξερω αρλεκιν την εκανα την κριτικη χαχαχαχα.
   στη συνεχεια της ειπα να γυρισουμε στο αγαπημενο μου 69 για να απολαυσω το μουνακι της και να γραπωσω και λιγο τα ομορφα κωλομερια της και εκεινη μου εκανε μια απολαυστικη πιπουλα 
  μετα επειδη επειδη ειχα φαει αρκετη ωρα και βαρεσε η πρωτη ειδοποιηση του γραφειου οτι εχει μεινει ενα δεκαλεπτο,φορεσα προφυλακτικο και τη γαμησα για λιγη ωριτσα σε ιεραποστολικο φιλωντας την στο στομα,μεχρι που τελειωσα γλυκα και την κρατησα λιγο ακομα στην αγκαλια μου.
   στη συνεχεια εκανε παλι ντουζακι ,της πηρε κανα πενταλεπτο να φορεσει το φορεμα της διοτι απο την κουραση δεν εβλεπε μπροστα της και την ξεπροβοδισα δινοντας της ευχες για το μελλον,διοτι μου χαρισε μια αρκετα ομορφη ωρα παροτι ηταν τερμα κουρασμενη,
   τατουαζ εβαλα καθολου χωρις να ειμαι σιγουρος,μη με κραξετε αμα ειχε κανα μικρο,διοτι οπως προειπα την περισσοτερη ωρα ειμασταν με ελαχιστο φως.

συνοψιζοντας δεν ειναι το πιο φοβερο μουνι που εχω παρει,μου τοπε και ο ρεσεψιονιστ οταν εφευγα " καλη ηταν κ.τομ κρουζ,αλλα εχετε παρει και καλυτερες",
αλλα ειναι μια γκομενα που ολοι θα χαρουν να την εχουν για λιγο στην αγκαλια τους.
  αυτα μαγκες , να ειστε ολοι καλα,φιλιααααα!!!!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
geroksouras Avatar geroksouras 03-08-2022 20:58:40
κι αλλος παρφουμαριστης μας βρηκεεπιδημια σκετη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 03-08-2022 22:47:40
''οι περισσοτερες που ειχε ,ειχαν περισσοτερα κιλα απο οσα αντεχω'' Εκλαψα μπραβο ρε παιχτουρα μου παντα τετοια.@geroksoura Join the cLub
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 04-08-2022 06:08:49
Αχ τι ρομαντικος που εισαι φιλε Τομ, αλλα στις 2:30 το πρωι, ο πιο πολυς κοσμος κοιμαται, δεν πηδαει
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
hornyasfuck Avatar hornyasfuck 04-08-2022 10:27:42
α) Ναί καί ἄλλος παρφουμαριστὴς μᾶς βγῆκε. Αὐτό σκέφθηκα καί ἐγώ. β) καί ὁ ρεσεψιονίστ ποὺ τὰ ξέρει ὅλα αὐτά;!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 04-08-2022 10:36:07
Arseniko ο Τομ αν δεν παει 2 το πρωι δεν εχει καβλες
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5509 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Βρε την Νικολ και δεν τις φαινότανε Αξιολόγηση: 8.17 — 12/05/2022 - 13:28
Βρε την Νικολ και δεν τις φαινότανε Αξιολόγηση: 8.17 — 12/05/2022 - 13:28

Να καυτηριασω πρωτα οτι το Lacoba απο 23 το πηγε 25 το δωματιο
Σημερα εχω ορεξη να γραψω οποτε θα τα πω απο την αρχη θα τα ξερασω ολα
θα ομολησω χωρις ξυλο
Χαζευα το AdultClub να δω αν εχει τιποτα μια που εχω καιρο να το τιμησω
ολο glamour και glamour αμα ας κανω μια αλλαγη να φαει κι αυτο ενα κερατο απο εμενα, τοσο πιστος δεν ημουν ουτε στην πρωην μου
Κατω απο τις κύριες εσκορτς εχει και ενα σεκσιον διαφημισεις οπου μου ειχε τυχει η Ινκα ενα πολυ καλο ραντεβου μου
Απο τις λιγες φορες που εκλεισα ραντεβου μεσημερι για το απογευμα/βραδακι. Η κυρια στο κεντρο ευγενεστατη και λεω 3-4 ονοματα μεταξυ αυτων και την Νικολ
Διαθεσιμη μου λεει την ωρα που θες
deal λεω παρε τον τραπεζιτη---ωπα λαθος τηλεπαιχνιδι παρασυρθηκα σορρυ
Παω στο Lacoba πιανω την θεση παρκινγκ νο 12 στην υπογα, χτυπαω κουδουνι ανεβαινω ρεσεψιον μου δινουν δωματιο, πεταω τα ρουχα παιρνω τηλεφωνο και μπαινω στο ντουζ
Δεν προλαβα να βγω και σκαει μυτη η Νικολ
Ειναι ψηλη μελαχροινη με πολυ λευκη επιδερμιδα και χειλαρες που αλλες πληρωνουν (αποτυχημενα) να τις κανουν
Απο Κιεβο με μονο ενα τατουαζ στον αστραγαλο
Κανει κι αυτη το ντουζ της και ξαπλωσε διπλα μου
Φιλαει βαθια και με γλωσσα οσο την αφησεις να παει η γλωσσα της
πιπα μαεστρικη με πολυ σαλιο και καταπληκτικο γλυψαρχιδι
Ειναι η χαρα του @TOMHANKS πολυ 69 και πολυ γλυφομουνι και πολυ αφοσιωση απο αυτην στην πιπα
Με καβαλησε cowgirl & reverse cowgirl! στην πρωτη σταση επιζητουσε τα φιλια
Το τελος ηρθε με εναλλαγη πιπας και γλυψιμο αρχιδιων μου θυμισε αρκετα το γλυψαρχιδι της Sienna καβλωτικο
Εχυσα, με καθαρισε , ντουζακι απο μερους της κι εφυγε φιλοντας με και λεγοντας μου
you...you...you good θυμιζοντας μου την ατακα του Ντε Νιρο
Στο σωμα που δεν περιεγραψα με μπουταρες και πολυ μικρο στηθος, η επιδερμιδα της ειναι κατασπρη
την συστηνω σε παση φυσεως γαμιαδες
Αυτα απο εμενα
καβλωσα τωρα παω να το παιξω χαχαχα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
panosmounos AvatarpanosmounosΜηνύματα: 532 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Το ένστικτο μου με δικαίωσε Αξιολόγηση: 8.50 — 11/05/2022 - 20:42
Το ένστικτο μου με δικαίωσε Αξιολόγηση: 8.50 — 11/05/2022 - 20:42

Κέρδισα κι εγώ το διαγωνισμο επιτέλους και ήρθε η σειρά μου να γράψω την έκθεση μου????. Η Nicole  είναι μια ψηλή μελαχροινή με λευκή επιδερμίδα Ουκρανη γύρω στα 30 με σαρκώδη χείλη και άβυζη σχεδόν αλλά με πολύ ανταποκρίσιμη ρόγα.

Μιλάει σχετικά καλά τα αγγλικά και τα πάντα επάνω της είναι φυσικα. Είναι πεντακάθαρη και μοσχομυριστή και το στόμα της είχε γευση μέντας. Ο σωματότυπος είναι ποιο πολύ βακανικός παρά σλάβικος με ωραίες σχετικά αναλογίες και με τρομερή κωλάρα στημένη στα 4 ????.

Πίπα βαθιά χωρίς προφυλακτικό και με ελάχιστη χρήση χεριού. Φιλαει βαθιά και της αρέσει που φιλάει τόσο που είναι φανερό στο πρόσωπο της καθότι κοκκινίζουν τα μάγουλα της.

Έδωσε ρεσιτάλ στο σεξ και είναι πολύ καλό GFE. Μια συνάντηση που σόγουρα θα την επαναλάβω κάποια στιγμή.

Έβαλα VFM 10 διότι ήταν δώρο του φόρουμ αλλά και να μην ήταν κάτω απο 9 δεν θα έβαζα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks