Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    JohnLMB AvatarJohnLMBΜηνύματα: 52 Κριτικές: 7

    Ιστορίες: 0

    Πολυ καλο cow Αξιολόγηση: 8.00 — 10/07/2023 - 22:35
    Πολυ καλο cow Αξιολόγηση: 8.00 — 10/07/2023 - 22:35

    Αναρωτηθηκα απο μεσα μου πως και δεν της εχουν ανεβασει την τιμη στα 160...

    Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν τα καλυτερα λογια, διαβασα κριτικες και παλι καλες οι αποψεις... 

    Τερματισε ο εγκεφαλος και για να μην καψει φλαντζα εκανα ευκολη την αποφαση απλα ρισκαρωντας και βλεπωντας. 

    Απο κοντα την βλεπεις και λες ενα ευχαριστω στο γκλαμουρ οχι γιατι δεν υπαρχουν διαφορες... υπαρχουν αρκετες στο σωμα της αλλα δεν ειναι κατωτερου επιπεδου σε συνολο η εικονα της. 

    Εγω παντως για τα χαρακτηριστικα του προσωπου της μονο ενα εχω να πω, ειναι ερωτευσιμη σε επικινδυνο βαθμο. 

    Το σωμα μπαινει σε δευτερη μοιρα, λιγοτερα καμπυλωτη λογο της κατανομης λιπους στην κοιλια αλλα βυζαρες και κωλαρα που τραβανε ματια και δεν τα αφηνουν να φυγουνε. 

    Σε συνολο ειναι μια περιποιημενη κοπελα και συμπαθητικη και ως προς την εμφανιση και ως προς τον χαρακτηρα. 

    Αφηνει να την φιλησεις και αυτη ηταν η αδυναμια μου μπροστα της αλλα δεν αφηνει με γλωσσα και τηρει το προτοκολλο της πιστα. 

    Συνεχισα τα χαλαρα προκαταρκτικα στο σωμα στα οποια αντεδρασε πολυ πιο θετικα και γνησια. Της αρεσε πολυ το γλειψιμο που δεν μπορουσα να αποφυγω στα βυζια και το ιδιο πολυ της αρεσε το γλειψιμο στο μουνι το οποιο συνδιασα και με δαχτυλιασμα αρκετα δυνατο. 

    Σαν να καυλωσε πολυ το κοριτσι μας και πηρε την αποφαση να μου κανει μια πιπα που δεν θα την ελεγα την συνηθισμενη.

    Πραγματικα εδωσε πονο, ασταματητη θα την ελεγα, ενθουσιασμενη τον εγλυφε και καθε λιγο εγλειφε και αρχιδια. 

    Αλλα εδω να πω οτι δεν ειναι και η καλυτερη στην τεχνικη, την κανει με χερι και δεν κανει βαθυ λαρυγγι αλλα νομιζω παιρνει απο μαθηματα αν θελει. 

    Το σεξ το ξεκινησαμε κατευθειαν δυνατο με στησιμο στα τεσσερα. Πολυ ωραιο το κωλομερι της και η κωλοτρυπιδα ατριχη. 

    Δεν ειχα δει για αναλ αλλα το ηθελα ενα μαζι της, τελικα ομως δεν τον δινει το κωλο. 

    Εδωσα πονο και δεν την πειραξε καθολου απεναντιας αρχισε και κατι αισθησιακα βογγητα καυλα και κατεθεσα το ψωλοχυμα σαν τρελος πανω στον κωλο της. 

    Εκανε τα μαγικα της στο ενδιαμεσο με το τσιμπουκι την αφησα να με καβαλησει. 

    Καλος ρυθμος, σταδιακα ανεβαινοντας εφτασε σε χοροπηδητο με τα βυζια να προσφερουν το απολυτο θεαμα.

    Τελικα οτι σχεδια ειχα για doggy τα αφησα στην ακρη γιατι ηξερε καλα τι εκανε και μεχρι να χυσω εμεινα σχεδον ακινητος. 

    Δεν το εβαλε κατω, παρολο που πηρε χρονο, κουραστηκε αλλα φαινοταν οτι γουσταρε και κερδισε την επιθυμια μου για δευτερη φορα.

    Ωραιο λοιπον μουνι με καλο χαρακτηρα και φιλοτιμο.

    Τα 140 ειναι vfm για την εποχη μας.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    sex-guru Avatarsex-guruΜηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Αν φιλαγε με γλωσσα… Αξιολόγηση: 7.83 — 11/05/2022 - 00:34
    Αν φιλαγε με γλωσσα… Αξιολόγηση: 7.83 — 11/05/2022 - 00:34

    Για αλλη μια φορα προτιμησα το Glamour... Λιγο το ονομα και λιγο η τυχη μου που σχεδον παντα με εχει βοηθησει με τις κοπελες, ειναι πλεον το γραφειο που κοιταω πρωτα απο ολα. 

    Με την βοηθεια της τηλεφωνητριας και αφου της ειπα τι ηθελα κατεληξα στην Λουνα.

    Η αφιξη ηταν ακριβως στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει, το προσωπο της γλυκο και με δερμα καθαρο, βελουδινο.

    Δεν δεχτηκε ποτο αλλα χυμο ευχαριστως και περασαμε μερικα λεπτα με σοσιαλ στο οποιο ηταν φιλικη και γλυκια. 

    Μπηκε για μπανιο ενω εγω περιμενα στο κρεβατι, δε αργησε και με το που ηρθε αρχισαμε φιλι και χαδια. Δεν ειναι ακομα ετοιμη πουτανα, κανει μονο για gfe και στον πελατη φερεται σαν να ειναι η γκομενα του αλλα με καποιους περιορισμους οπως το οτι δεν φιλαει με γλωσσα. Παρολαυτα κανει ωραια προκαταρκτικα και τα δεχεται με ευχαριστηση.

    Αποφασισε μονη της να αρχισει το στοματικο και παρολο την μικρη της εμπειρια ηταν καλη. Δεχτηκε δαχτυλο στο μουνι το οποιο αντικατεστησα με την γλωσσα μου και της εκανα ενα σπατουλαρισμα ατελειωτο οσο με πιπωνε. 

    Οταν σηκωθηκα απο το 69 και την ειδα στο προσωπο ειχε κοκκινισει και αμεσως επιασε την καποτα και μου την φορεσε.

    Επελεξα να αρχισουμε με ιεραποστολικο μηπως μαλακωσει και μου δωσει φιλι με γλωσσα αλλα δυστυχως μονο επιφανειακα δεχτηκε. Επομενη κινηση την γυρισα στα τεσσερα και την πηρα απο πισω με αρκετη δυναμη.

    Εχει στενο μουνι αλλα και υγρο και αναστεναζει πολυ ωραια, τοσο που καυλωσα υπερβολικα και εχυσα.  

    Χρονο ειχαμε αρκετο για δευτερο γυρο οποτε το εκμεταλλευτηκα και πλυθηκα γρηγορα. 

    Μου εκανε αλλη μια φορα τα κολπα με το στοματικο της και μετα με καβαλησε. Οπος ο κωλος της ετσι και τα βυζια της ειναι μεγαλα, προνομιουχο λοιπον το κοριτσι και οι κινησεις τους οπως ανεβοκατεβαινε ηταν σκετη καυλα.

    Δεν αντεξα ομως και τον ξαναεφαγε στα τεσσερα οπου την εκανα παλι να αναστεναζει και να βογγαει. 

    Ταχυτητες δεχτηκε διαφορες απο αργες μεχρι πολυ γρηγορες και γενικα ηταν ορεξατη σε ολη την διαρκεια του σεξ.

    Ειναι απο τις αρχαριες που γουσταρεις να τις δοκιμασεις γιατι πανω στην αγνοια τους κανουν και πραγματα περισσοτερο απο τα πουτανιστηκα.

    Τα λεφτα τα πηρε στο τελος και με χαιρετησε παλι με φιλι πριν φυγει.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Luna La Luna Αξιολόγηση: 7.17 — 02/05/2022 - 17:19
    Luna La Luna Αξιολόγηση: 7.17 — 02/05/2022 - 17:19

    --Έκλεισα Luna γιατι μου θύμιζε κάτι σαν Λούνα παρκ, μήνυμα στον Γκλαμουρα αφού προηγήθηκε η εξής συνομιλία μας ειναι χοντρή όχι μου απαντάνε ????, Οκ ας το πιστέψουμε και ας το δούμε και από κοντά κλείνοντας την στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο σε μια βροχερή μέρα του Μάη ήθελα να το πιάσω και ειπα να πιάσω κάτι άλλο πιο λαχταριστό και ζουμερό αν και αυτό γούσταρα.
    --Έφτασα κάνοντας τα γνωστά παρφουμαρίσματα με άρωμα πρωτομαγιάς, ξάπλωσα και απόλαυσα τσόντα στην τηλεόραση μέχρι να έρθει το τουράκι του λούνα Παρκ, κάπου εκεί χτύπησε και η πόρτα την ανοίγω και αντίκρισα ένα μελαχρινό πιπινο κόριτσο με φάτσα ακριβώς των φωτογραφιών αλλά με λιγότερη λάμψη του φωτός ντυμένο με τζιν, ταγερέκι από πάνω και casual παπούτσια.
    Με λένε Luna και έρχομαι από την Ρωσία, Moscow και εμένα με λένε Παπαροβιτς και έρχομαι από εδώ πιο κάτω ????????, Πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί λέγοντας μου περίμενε εδώ και σου έρχομαι, ότι πεις, ξαπλώνω και την περιμένω, σε μια φάση βγαίνει με την πετσέτα και μου λέει Money First καλά δεν το έλεγε στην αρχή έπρεπε να βγει από την ντουζιέρα για να το πει. Τέλος πάντων τις τα ακουμπάω στο τραπέζι χωρίς ουτε καν να τα κοιτάξει ε ρε πούστη μου τι τα ζητάνε για σπάσιμο αρχιδιών ειδικά σε τέτοιους πελάτες, και ξετύλιξε την πετσέτα φανερώθηκε ένα σώμα σφιχτό ευτραφής το οποίο έδενε αρμονικά με το σύνολο εντάξει σιγουρα όχι χοντρή ίσως γεματούτσικου αλλά συνηθισμένο για τα γούστα του καθημερινού ΄Ελληνα, βυζί 3+ φυσικό σιγουρα όχι στητά αλλά νεανικά χωρίς να τα έχει ακουμπήσει ακόμα ο γέρος ο χρόνος και άκρα λεπτά περοιποιμένα και βαμμένα.
    --Πρώτος γύρος γνωριμίας φιληθήκαμε εντόνως την πέταξα στο κρεβάτι και άρχισα να γλύφω τα μαστάρια δίχως σταματημό, εν συνεχεία κατέβηκα στο χαμηλότερο σημείο γλείφοντας το αιδοίο της με τα δάχτυλα μου να χαϊδεύουν την επιφάνεια του μουνιού της, έπρεπε όμως και να γνωρίσει τον μητσαρα. Γυρίζοντας σε 69 τον πήρε με χέρι από τον πουτσο κέφαλο και κάτω για να μην γλιστράει και τις καρφωθεί στο λαρύγγι της ????. Μετά την γονάτισα μπροστά στον καθρέφτη βελτιώνοντας την τεχνικής χωρίς χέρι και ρουφώντας τον με μανία ???? προφανώς περάσαμε από την φάση γνωριμίας στην φάση ξεσκίσματος, σκουφί και βάζοντας του λίγο ζελέ κάθισα γονατιστός για να την υποδεχτώ μόνο που εδώ μου γλιστρούσε και κάμποσες φόρες έφυγε για πολύ λίγο στην λάθος τρυπά αλλά το στόχο τον πέτυχα και άρχισε να βογκάει μάλλον τις έπεφτε λίγο μεγάλος στην μουν ο τρυπά τις με το οποίο έπαιξε τραμπολινο ???? σαν βρισκόταν σε λούνα παρκ. Μέτα την έβαλα όρθια στον καθρέφτη και τις τον σφυροκόπησα μέχρι να βρεθώ από πάνω τις στο κρεβάτι σε αλογίσια στάση ???? δίνοντας και την λήξη της φάσης ξεσκίσματος ???????? .
    --Μπανάκι και από τους δυο μας με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι έχει σπουδάσει οικονομικά και κάνει την make up artist, σε μια φάση με άρπαξε σε γλωσσοφιλα περνώντας από την φάση ξεσκίσματος στην φάση έλα να αγαπηθούμε ντάρλιν ???? οπότε και εγώ άρχισα να την γλύφω στο μουνί τις δίνοντας της να γνωρίσει την ηδονή την ίδια. Με αποτέλεσμα να με γυρίσει ανάσκελα να με φιλάει σε όλο μου το κορμί και να καταλήγει να το παίρνει σε βαθιά λαρυγγικά χωρίς να μπορώ να την ξεβεντουζάρω, Αφού τα κατάφερα, σκουφί στον ανορθωμένο μητσαρα και έκατσε με έμενα από κάτω αφήνοντας την να αρχίσει το λούνα παρκ κάνοντας με να έρθω για δεύτερη φορά αδειάζοντας και τα τελευταία αποθέματα. την άφησα να καπνίσει ένα τσιγαράκι ντουζάκι και εξαφανίστηκε σαν κυρία.
    --Λοιπόν Η Luna La Luna δεν απέχει από την πραγματικότητα των φωτός το μόνο σίγουρο ειναι ότι ξέρει να κινείται στο χώρο του αθλήματος, απλά πρέπει να περάσει από διάφορες φάσεις, γνωριμίας μετά στην φάση ξεσκίσματος μέχρι να αφεθεί πλήρως, δεν πέρασα άσχημα αλλά δεν μου ήταν και πλέον αδιάφορο γιατι το έσωσε στην φάση ξεσκίσιματος, οπότε συστήνεται στους λάτρεις των ευτραφής πιπινιών και σε όσους τους αρέσει να περνούν διάφορες φάσεις στην ζωή τους, ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money