Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Barbie  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    κοπελάρα!! (09/07/2021) Αξιολόγηση: 8.83 — 29/04/2022 - 20:31
    κοπελάρα!! (09/07/2021) Αξιολόγηση: 8.83 — 29/04/2022 - 20:31

    Επικοινωνία με το γραφείο και το κορίτσι τσουπ στην πόρτα μου την ώρα που είχαμε συνεννοηθεί.
    Ψηλή κοπέλα , πρόσωπο πολύ όμορφο ελαφρά βαμμένη, ξανθό μαλλί πιασμένο πάνω, πολύ όμορφα ντυμένη με μαύρο εφαρμοστό φόρεμα, channel ροζ τσαντικό και ψιλοτάκουνο μαύρο πέδιλο με στρασάκια.
    Ότι βλέπετε θα πάρετε σε ομορφιά, φρεσκάδα, καλλίγραμμο κορμί , εντάξει βγάλτε τις επαγγελματικές φωτό και δείτε τις άλλες.
    Μες την τσαχπινιά η νεαρά, γελάκια, σκέρτσα με το που έσκασε μύτη, φιλάκι στα χείλη , χειραψίες και πάμε για χαζοκουβέντα με συνεννοήσιμα αγγλικά , πετάει και τα ρωσικά που και που, εντάξει μια χαρά.
    Ήπιαμε λευκό οίνο Ζήτησε να περάσει για μπάνιο , επέστρεψε πάλι ντυμένη γιατί της το ζήτησα εγώ (έτσι μου ήρθε , τι να πω) και αρχίσαμε τα φιλιά , φιλάει όμορφα όχι σαν κάτι άλλες που πετάνε την γλώσσα. Φιλάει λαιμό , λοβό , παίζει με την γλώσσα και ταυτόχρονα βγάζει την μπλούζα μου , πάει για τις ρόγες μου , πιπιλάει, δαγκώνει και κατεβαίνει πάλι, βγάζει την βερμούδα μου , το βρακί και τον παίρνει στο στόμα, παίζει το σύστημα γδύνω-γλύφω . καλά το πήγε από πίπα, όχι κάτι το τρελό μια χαρά όμως, λίγο χέρι οκ , ντιπ όχι , πέρασε και από μπαλάκια.
    Έπαιξα το ίδιο σύστημα και γω, γδύνω-γλύφω από πάνω προς τα κάτω, άρχισα από φιλιά , βγάλσιμο φορέματος και να σου τα καλαίσθητα ενισχυμένα στηθάκια της. Όρε μάνα μου καλή δουλειά έχει γίνει εδώ, καλή αίσθηση στην αφή , ευαίσθητη μεγάλη ρόγα που βγάζει μάτι, ασχολήθηκα αρκετά, κοιλίτσα φλατ, μεσούλα , ωπ όλο το φόρεμα στο πάτωμα και να το κόκκινο κιλοτάκι. Προσπερνάω και φιλάω έσω μηρό και πάμε για γάμπα. Ποδάρες όμορφες έχει η άτιμη.
    Τα τακούνια εκεί δεν τα βγάζω ακόμη. Ανέβηκα ξανά φιλώντας πάντα, παραμερίζω το βρακάκι να γευτώ το αιδοίο της. Εκεί κόλλησα , να αναστενάζει, να δαγκώνει το μπράτσο της , με το άλλο χέρι να σπρώχνει το κεφάλι μου με το μουνάκι της, δέχτηκε ένα δακτυλάκι , τέντωνε πόδια , τα μάζευε , τα έκλεινε , υγραίνεται αρκετά λέμε.
    Ζήτησε προφυλακτικό να βάλουμε , όπως και έγινε , από πάνω εγώ, καλή αίσθηση η κοπελιά χωρίς λιπαντικά , ανεβάσαμε ταχύτητα , γυρίσαμε στα πλάγια , περάσαμε στα 4 , ωραίο κώλο έχει , δεν παραπονέθηκε για κάνα δυο σκαμπίλια και στο τράβηγμα των μαλλιών της , πια είχαν λυθεί βρε παιδιά , κοίταγε και τον εαυτό της στον επιδαπέδιο καθρέφτη μου.
    Ε φτάνει τελείωσα μες στο μπαλονάκι, πόσο θα αντέξω.
    Με κείνα και με τα άλλα είχαμε φτάσει στο παρατέταρτο, άντε να φρεσκαριστούμε, κρασί και δυο κουβέντες επί του κανα-πέος και καληνύχτα σας.
    Ναι θα ήθελα να την ξαναδώ εάν και αλμυρά τα 180€!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 180
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1899 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Δυστυχώς είναι μια γυναίκα η οποία Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 07:59
    Δυστυχώς είναι μια γυναίκα η οποία Αξιολόγηση: 2.20 — 27/07/2021 - 07:59
    Δυστυχώς είναι μια γυναίκα η οποία δεν έχει τίποτα φυσικό πάνω της. Είναι σαν ένα ξύλο. Μηδέν υπηρεσίες, μηδεν στα πάντα. Δεν έκανε καθόλου καλή πίπα δεν έκανε καθόλου καλά προκαταρκτικά, δεν έκανε καθόλου καλές στάσεις, ενώ πονούσε παντού. Απαράδεκτη προσθήκη και καθόλου καλή . Είναι ντροπή να προμοτάρονται τέτοιες γυναίκες και να τρώνε τα λεφτά αθώου κόσμου
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    baggel007 Avatarbaggel007Μηνύματα: 69 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    όταν έφυγα τραγουδαγα το αξέχαστο σύνθημα Ήρθες Αξιολόγηση: 4.80 — 18/06/2021 - 13:34
    όταν έφυγα τραγουδαγα το αξέχαστο σύνθημα Ήρθες Αξιολόγηση: 4.80 — 18/06/2021 - 13:34
    όταν έφυγα τραγουδαγα το αξέχαστο σύνθημα Ήρθες στην Ελλάδα για πικ νικ Ντομινίκ Ντομινίκ Έπιπλο ολκής αυτή πραγματικά και κομοδίνο να την βάλεις άχρηστο χώρο θα πιάσει οχι 180 ευρ'ω, 180 φάσκελα καταρχάς 35αρα δεύτερον σίγουρα κάνει διακοπές εδώ πληρωμένες απο τα χαϊβάνια κόκκινη σαν της μαϊμους τον κώλο απο την πολύ ηλιοθεραπεία (οκ δικαιωμά της) αλλά ρε γραφείο πως να γαμήσεις καποια που ποναει παντού Αει σιχτιρ πια με το προμοτοριλίκη αν αυτή ειναι μοντελο κοσμοπολιταν εγώ είμαι ο Ροναντο με πιο πολλούς κοιλιακους Εννοειτε οτι έφυγα στο 10 λεπτο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks