Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lina-3/Anna  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Bisha AvatarBishaΜηνύματα: 1339 Κριτικές: 49

Ιστορίες: 0

Έρωτας Αξιολόγηση: 8.00 — 07/11/2023 - 17:00
Έρωτας Αξιολόγηση: 8.00 — 07/11/2023 - 17:00

Θέλω να ευχαριστήσω από καρδιάς την άντζυ Πάντα ευγενική πολύ εξυπηρετικοί τι να πω γι’ αυτό το κορίτσι τυχερός ο άντρας που θα την πάρει
το ραντεβού κλείστηκε στο χώρο της Φτάνω και αντικρίζω ένα πολύ γλυκό κορίτσι ίδια με τις φωτογραφίες με πολύ όμορφα μάτια στήθος εκπληκτικό με ωραία υφή έχει δύο σκουλαρίκια στις ρώγες και ένα σκουλαρίκι στη γλώσσα της
Πήγα για ένα φρεσκάρισμα και επιστρέφω έβγαλε το νυχτικό Που Φόραγε με πλησιάζει και αρχίζει να με χαϊδεύει την πιάνω από το λαιμό και άρχισα να την φιλάω αργά και αισθησιακά Παίχτηκαν δύο εξαιρετική γύρη με το κορίτσι δεν κάναμε σεξ κάναμε έρωτα με τους δικούς της χαλαρούς ρυθμούς εξαιρετική πίπα αργεί αισθησιακή οπως μαρέσει στησίματα φοβερά Έφυγα πολύ ικανοποιημένος
Πολλά συγχαρητήρια στο γραφείο τέτοια κορίτσια θέλουμε προλάβετε μάγκες δεν θα μείνει πολύ

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Όμορφο καυλιαρικο πιπίνι για χουφτομα τρελό Αξιολόγηση: 7.50 — 24/10/2023 - 11:44
Όμορφο καυλιαρικο πιπίνι για χουφτομα τρελό Αξιολόγηση: 7.50 — 24/10/2023 - 11:44

Την είχα συναντήση πριν πολύ καιρό στον χώρο της! Η κοπέλα είναι πολύ όμορφή δτο πρόσωπο και έχει και πολύ ωράιο σώμα! Είναι τσαχπίνα και με αρκετη ενέργεια! με το που μπήκα μέσα ξεκινήσα να χαιδευόμαστε και να την χουφτώνω συνέχεια! σεν μπορούσα να σταματήσω το χούφτομα! πήγα στο μπάνιο γύρισα γυμνός και συνέχιζα να χουφτώνω και μετα ξεκίνησε μια πίπα πολύ καλή όπου εγώ της έδινα τα αρχίδια και αυτή μου τα έγλυφε! μου άρεσε τόσο που τελείωσα με την πίπα! στον δέυτερο γύρο άργησα να πάρω λίγο μπρός όμως πήρα κάποια στιγμή μετα απο αρκετό χουφτωμα και χάιδεμα και γαμηθήκαμε στα 4 όπου και τελέιωσα στο προφυλακτίκο! αγγλικά ξέρει ελάχιστα οπότε συννενόηση πολύ δεν υπήρξε

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1680 Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

Πολύ ερωτεύσιμοι Αξιολόγηση: 8.00 — 09/10/2023 - 21:52
Πολύ ερωτεύσιμοι Αξιολόγηση: 8.00 — 09/10/2023 - 21:52

Το κορίτσι είναι πανέμορφο με ωραία πράσινα μάτια Πρόσωπο ότι βλέπεις στης φωτογραφίες Και το σώμα επίσης σκουλαρίκι στη γλώσσα που με Καυλωσε απίστευτα Δεν έχασα χρόνο και την αρχισα στα γλωσσόφιλα ανταποκρίθηκε κι αυτή την στήνω στα τέσσερα όπου η θέα από τον κώλο της ήταν απίστευτη δε σταματούσε να την καρφώνω δυνατά μέχρι που έχυσα μέσα της στο μπαλονάκι Πήγα να ξεπλυθώ και δεν ήθελα να χάσω άλλο χρόνο πάω και της το καρφώνω κατευθείαν στο στόμα μου έκανε μία πολύ καλή πίπα Πλαγιαστό αποπάνω  στα τέσσερα και τελείωμα στα βυζιά της 

Μία πολύ καλή συνάντηση πέρασα πολύ καλά το κορίτσι τα σπάει

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5569 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

Πιπινι για πολυ γλειψιμο! Αξιολόγηση: 8.83 — 05/05/2022 - 21:42
Πιπινι για πολυ γλειψιμο! Αξιολόγηση: 8.83 — 05/05/2022 - 21:42

Μετα την απιστευτη ανατροπη της βασιλισσας Ρεαλ που μου εκτιναξε την αδρεναλινη στα υψη χρειαζομουνα ενα κοριτσι να με ηρεμησει κ να με φερει στα ισα μου κ σκεφτηκα να παρω ενα αγγελακι απο τους αγγελους.
ειχα βαλει στο ματι 6 κοριτσια απο το τρεχον ροστερ,η αννα δεν ηταν μια απο αυτες,διοτι οι φωτο δεν μου γεμιζανε το ματι συν του οτι με αποθαρρυναν οι αναφορες των συμπαικτων οτι εχει πιρσινγκ στα βυζια ,το οποιο ειναι κατι που με χαλαει αρκετα.
στελνω μηνυμα 1.45 στο γραφειο ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα συμφωνα με τις προδιαγραφες μου κ η απαντηση ειναι μονολεκτικη : αννα,αρχισα να βριζω απο μεσα μου κ ειμαι ετοιμος να ριξω ακυρο λογω πιρσινγκ κ μονο ,πριν το κανω λεω ας ξαναδιαβασω τις κριτικες της,διοτι δεν τις ειχα διαβασει με μεγαλη προσοχη την πρωτη φορα επειδη οταν διαβασα για πιρσινγκ μου εφυγε το ενδιαφερον
διαβασα λοιπον κυριως στην κριτικη του αγαπητου παπαροβιτς ο οποιος ειναι παντα πολυ κατατοπιστικος 3 σημεια κλειδια : οτι ειναι πιτσιρικα,οτι δινει φουλ γλωσσοφιλα κ οτι γουσταρει γλειφομουνι,οποτε λεω δε γαμιουνται κ τα πιρσινγκ ,πες οτι σου εκατσε πιτσιρικα τουριστρια κ εχει κ πιρσινγκ,ποσο ασχημα μπορει να περασω?
οποτε δινω το οκ στο γραφειο κ σπευδω στο αγαπημενο πορνοξενοδοχειο παρφουμαριζομαι μπανιαριζομαι κ στις 3 ακριβως χτυπαει την πορτα η αννα.
μπαινει μεσα με μασκα,τη βγαζει κ αντικριζω ενα πολυ χαμογελαστο κοριτσακι πολυ μινιον σιγουρα δεν ειναι απο τις πιο ομορφες κοπελες που εχω συναντησει,ομως με ταξιδεψε πισω στα φοιτητικα μου χρονια και σε κατι κοριτσια που ηθελα πολυ να γαμησω,αλλα δεν ετυχε ποτε.με την πρωτη ματια που της εριξα δεν μου ηρθε στο μυαλο το blade runner που ανεφερε ο παπαροβιτς το οποιο ειναι η τοπ sci fi ταινια γιατι η νταριλ χανα δεν μπορει να συγκριθει με καμια, αυτοματα ομως μου ηρθε στο μυαλο η αννα ντελβι απο τη σειρα του νετφλιξ ιnventing anna που μου ειχανε ζαλισει τα αρχιδια με αυτην κατι καργιολες στη δουλεια κ τη χαζεψα λιγο αλλα δεν τρελαθηκα κιολας,παντως η πρωταγωνιστρια μου εκανε εντυπωση με το παρουσιαστικο της ,εξαλλου την παιζει μια πολυ αγαπημενη μου ηθοποιος η τζουλια γκαρνερ απο τη σειρα οζαρκ,οποτε αυτοματα σκεφτηκα οτι θα γαμησω κ τη σωσια της τζουλιας να μου βγει το απωθημενο,νταξει η τζουλια σιγουρα ειναι πιο ομορφη,μη με κραζετε μετα ο,τι λεω μαλακιες χαχαχχαχ
φορουσε κ αυτες τις μποτες μαρτινς τις οποιες συνηθως φοιτητριες κ κατω τις φορανε μονο,οποτε ειχα μπροστα μου τον ορισμο του πιπινιου,22 δηλωσε.κατα τα αλλα φορουσε ενα εφαρμοστο φορεμα κ καλσον απο κατω.
γενικα διεκρινα μια αμηχανια απο μερους της,η οποια εσπασε γρηγορα δινοντας μου φιλια στο στομα ετσι οπως ηταν ντυμενη κ γρηγορα εκατσε διπλα μου κ φιλιομασταν στο στομα γλωσσοφιλα φουλ -κ μπορω να πω οτι δεν με ενοχλησε καθολου το πιρσινγκ που ειχε στη γλωσσα-ενιωθα οτι ειμαι με τη συμφοιτητρια μου σε παρτυ κ φιλιομαστε κ της χουφτωνω λιγο το κωλαρακι.
αφου τα γλωσσοφιλα κρατησανε καμποσο εβγαλε το καλσον κ το φορεματακι της κ εμεινε με τα εσωρουχα κ πεσαμε στο κρεβατι κ συνεχισαμε αγκαλιτσες κ γλωσσοφιλα.
στη συνεχεια της εβγαλα το σουτιεν κ αποκαλυφθηκαν τα υπεροχα μικρα βυζακια της ,που δεν με ενοχλησαν καθολου τα πιρσινγκ της,εχει κ ενα μικρο τατουαζ πανω απο το αριστερο στηθος της μια χαζομαρα χωρις χρωματα ευτυχως οποτε δεν πολυενοχλει.
εγλειψα τα πανεμορφα βυζακια της κ ερεθιζοταν φουλ το μωρο κ παραλληλα επαιζα με το μουνακι της,στη συνεχεια της εβγαλα το στριγκακι κ την αρχισα στο αγαπημενο μου γλειφομουνι οπου φανηκε να καραγουσταρει το μωρακι κ αφου την καυλωσα αρκετα την εβαλα στο 69 για να μου παρει κ λιγο πιπα,γιατι αμα εμενα απιπος μετα ποιος τον ακουει το γεροξουρα χαχαχαχαχ
περισσοτερο μου εγλειψε τα αρχιδια μπορω να πω,αλλα τοση ωρα που την ειχα στο 69 περιποιηθηκε αρκετα κ το μικρο,εβαζε αρκετα χερι,αλλα της το εβαλα στην ακρη κ σταματησε,παντως εστησε πολυ καλα το μουνακι της στο στομα μου κ πραγματικα ευχαριστηθηκα κ ευχαριστηθηκε γλειψιμο,νομιζω πως τελειωσε κιολας,γιατι σε ενα σημειο εβγαζε κραυγες κ κουναγε εκεινη το μουνακι της πανω στο στομα μου ρυθμικα,
καπου εκει γυριζω να δω την ωρα κ ειχανε μεινει 10 λεπτα,50 λεπτα περασανε με γλειφομουνι κ γλωσσοφιλα χωρις να το καταλαβω,ημουνα 50 λεπτα στον παραδεισο!!!!
εβαλα προφυλακτικο κ επειδη δεν ειχε μεινει πολυ χρονος την πηρα ιεραποστολικα μονο,εβαλε κ λιγο τζελ-δεν της εφτανε φαινεται τοσο γλειψιμο-αλλα το μουνακι της ειχε πολυ καλη αισθηση κ μπορω να πω οτι ευχαριστηκα κ το γαμησακι μου,παροτι ειχε το χερι πανω στο μουνι της κ επαιζε με την κλειτοριδα της οσο τη γαμουσα,στην αρχη νομισα οτι το εκανε για να ελεγχει το προφυλακτικο,αλλα οταν τελικα τελειωσα,διαπιστωσα οτι δεν το εκανε για αυτο.αλλα απλως ηθελε να παιξει με το μουνακι της!
αγγλικα φαινεται οτι τα μαθαινει τωρα,αλλα με ταχυ ρυθμο,μου ειπε οτι πριν απο 3 βδομαδες συνεννοουνταν μονο με το google translator τωρα μπορεις να συνεννοηθεις σε αρκετα καλο επιπεδο,πεταει παρα πολλα ρωσικα πανω στην επιθυμια της να επικοινωνησει κ ειχε πλακα αυτο,ενιωσα σαν τον μπρους γουιλις στο 5ο στοιχειο που η επισης κοκκινομαλλα-της αννα μπορει να ειναι κ μωβ- μιλα γιοβοβιτς μιλαγε στον μπρους τη δικη της γλωσσα κ ο μπρους την κοιταγε σα χανος χαχαχαχα
συνοψιζοντας η Αννα δεν ειναι η μουναρα που θα περασει διπλα μας κ θα γουρλωσουμε τα ματια μας,ειναι ομως το πιπινι που βλεπουμε καθημερινα κ το λιμπιζομαστε κ το οποιο για μια ωρα θα μας χαρισει το ονειρο οτι μας εκατσε το πιπινι κ για μια ωρα ζησαμε τον απολυτο ερωτα στο 100%!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Το Φουξιοπιπινι Αξιολόγηση: 7.50 — 30/04/2022 - 15:02
Το Φουξιοπιπινι Αξιολόγηση: 7.50 — 30/04/2022 - 15:02

Συναντηση με την Αννα σε ξενοδοχειο του κεντρου μιας και ηταν ρεπο για μια εβδομαδα πριν το Πασχα και δεν εκανε ραντεβου.

Μια περιγραφη του μωρου, ομορφο προσωπο, καλο σωμα, περιπου στα 23 την εκανα οπως γραφει το γραφείο δυάρια φυσικα βυζια, και πιερσιγκ στις ρωγες και τον ομφαλο. Μερικα διασπαρτα τατοο που δεν ενοχλουν.

Στον αγωνα τωρα, προθυμη και αματουρι, καλο στοματικο αλλα το DT δεν το κατεχει, σεξ σε οτι σταση θελεις, και ακολουθει  οδηγιες.

Δαχτυλα μπρος και πισω, την περιποιηθηκα ιδιαιτερως μεχρι να χυσει, αλλα δυσκολη. Το προγραμα ειχε και πισω κινηση οπου τον πηρε ομορφα αλλα χωρις ζορι.

Μια πολυ καλη GFE συναντηση, και το μωρο εχει μελλον. Εγω την βλεπω να γινετε αστερι σε κανενα εξαμηνο.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 190
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
crocodile AvatarcrocodileΜηνύματα: 0 Κριτικές: 3

Ιστορίες: 0

Piccolo τσουλί Αξιολόγηση: 7.00 — 28/04/2022 - 21:29
Piccolo τσουλί Αξιολόγηση: 7.00 — 28/04/2022 - 21:29

Επιλογή τελευταίας στιγμής αλλά βγήκε αρκετά καλή. Ένα χαζοχαρούμενο τσουλάκι που σου προσφέρει σχεδόν τα πάντα σε καλή έκδοση. Αρκετά ενεργητική, δέχεται και λίγο αγριάδα, όμως χάνει στην βαθιά πίπα αλλά πολύ καλή περιποίηση των αρχιδιών. Ήθελα να την πάρω και anal αλλά δεν ήταν σωστά προετοιμασμένη από πριν οπότε αποφύγαμε δυσάρεστες εκπλήξεις! Χάνει πολύ στην επικοινωνία, σντε να ξέρει 5 με 10 αγγλικές λέξεις. Την έχυσα στο στόμα και δεν βιάστηκε να τα φτύσει. Ίσως να την ξαναπάρω τις επόμενες εβδομάδες για να χαρώ και την πρωκτική της έκδοση.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Blade Runner Αξιολόγηση: 8.83 — 26/04/2022 - 23:37
Blade Runner Αξιολόγηση: 8.83 — 26/04/2022 - 23:37

--Μετά από Πάσχα άρχισαν τα βεγγαλικά να σκάνε χωρίς σταματημό, Αννα φιγουράρει εδώ και καιρό στους αγγέλους χωρίς να την έχει τιμήσει κανένας, μένοντας με την απορία, είχε όμως όλα τα ιδανικά σωματομετρικά στοιχειά ώστε το χέρι μου να έχει αρχίσει να γράφει μήνυμα κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο γνωστό πορνό κατώφλι για αναστάσιμη εμπειρία ????.
--Άρχισα να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνω στο πόρνο κρεβάτι κοιτάζοντας της φωτός τις μου θύμιζε σαν αυτές σε μια σκηνή στο blade runner λέω λες να ειναι κάνα μουνάκι τρελό από άλλο γαλαξία, εκεί χτυπαει η πόρτα ανοίγοντας την αντικρίζω μια χαμογελαστή πιτσιρικά στα όρια τις amateur σκηνής με το ζόρι την έκανα 22 χρονών με βαμμένο μαλλί όπως των φωτογραφιών και πρόσωπο ολόιδιο με τις φωτός ντυμένη με ένα αέρινο φορεματάκι και καθώς κοιτάζω τι να δω ήταν δεμένη γύρω της και στα μπουτάκια τις με κάτι λουριά με κρίκους λέω τι ειναι τούτο πάλι αυτό που μου έσκασε μάλλον καμια καινούργια μόδα, τέλος πάντων κατευθείαν μου έβαλε όλη την γλωσσά της μέσα στο στόμα μου νιώθοντας την μπίλια από το piercieng στην γλωσσίτσα τις γούσταρα τρελά άλλα επίσης και αυτή δεν μπορούσαμε να βγάλουμε νόημα με την καθομιλούμενη οπότε αφήσαμε να μιλήσουν τα κορμιά μας, Καθώς άρχισε να γδύνεται μπουρδουκλώθηκε για λίγο με τους κρίκους οπότε άρχισα και εγώ να προσπαθώ να την ξεμπερδέψω αλλιώς θα μπερδεύαμε τις τρύπες ????, αφού λύθηκε από τα λουριά βάλαμε κάτι γέλια και άρχισα να την γδύνω δηλαδή τι να γδύσω πιο πολύ παιδευτικά με τα λουριά παρά με το φόρεμα, όταν έφυγαν όλα από πάνω τις φανερώθηκε ένα σώμα λεπτό μικροκαμωμενο νεανικό κανονικής πιτσιρικάς μαζί με piercieng στα στητά ολοστρόγγυλα 2+ βυζάκια τις και στον ομφαλό της με άκρα περιποιημένα και νύχια να ξεπερνούν ακόμα και το μητσάρα ????????
--Είχε τρελαθεί τόσο η πιτσιρίκα που μάλλον θα είχε πιει λίγο παραπάνω, με βούτηξε στο κρεβάτι με μανία σαν ήθελε να εκραγεί μαζί μου η αλυσοδεμένη τρελιάρα δεν έχασα χρόνο την φύλαγα σε όλο το φιδίσιο κορμάκι τις σαν ήθελα να την ρουφήξω πιπιλίζοντας τις ρόγες τις μαζί με τα μπιχλιμπίδια της, κατέβηκα χαμηλά και άρχισα να παίζω με το μουνάκι τις έχοντας τα δάχτυλα μου μονίμως και στις δυο τρυπούλες μόλις είχαν αρχίσει τα βεγγαλικά να σκάνε το ένα πίσω από το άλλο τα υγρά κατεβαίναν με ορμή οπότε γυριζω σε στάση 69 και βύθισα τον μητσαρα όλο μέσα γλείφοντας τον και γυαλίζοντας τον με μανία αλλά και σε γονατιστή θέση δεν άντεξα ειχα πάρει φωτιά από τα βεγγαλικά σκουφί κάθομαι γονατιστός υποδέχομαι τα υπέροχα μπουτάκι της σαν ακορντεόν έσκαγαν ???? πάνω στα δικά μου κατευθείαν την γυριζω φάτσα κάρτα στο καθρέφτη με τουρλώνω κώλο???? της και είσοδος με το καυλί μου στο μουνί της με ανελέητα σφυροκοπήματα ????????και λάγνα βλέμματα ???? από την μεριά της όπου έδωσα και τον τίτλο τέλους του πρώτου γύρου σε μια φάση μου έπιασε το στόμα για μην φωνάξω από την καύλα λέω άλλο τούτο πάλι αυτό θα μας τρελάνει το πιτσιρίκι ????????
--Ντουζάκι και πίσω στο κρεβάτι αλλά κουβέντες δεν έβγαιναν μόνο χαζό γελάκια από την πλευρά τις δεν με πείραξε ίσα ίσα την χάζευα και εγώ έτσι δεν άργησα δεύτερος γύρος με γλυφομούνι στα όρια χυσίματος, οπότε έβαλε πλώρη για τον μητσάρα γλείφοντας τον και γυαλίζοντας τον ξανά, δεν άντεξα σκουφί και είσοδος στο υγρό μουνάκι τις με αυτήν μπρούμυτα ρίχνοντας και το τελευταίο βεγγαλικό που μου είχε απομείνει σε σύντομο χρονικό διάστημα. Πήγε για μ πανάκι τις άφησα το αντίτιμο κάτω από το κινητό της και ξανά άρχισε να τυλίγεται με τα λουριά και τους κρίκους, την κοιτούσα με απορία λέγοντας της γιατι το κάνεις αυτό απαντώντας μου αρέσει σε κάποιους λέω δεν ήξερα ότι είχαμε και βιτσιόζους στο άθλημα αυτό αλλά τι να κάνουμε βίτσια ειναι αυτά χαχαχαχαχα άνοιξα την πόρτα και εξαφανίστηκε στο υπερπέραν.
--Λοιπόν το πιτσιρίκι αυτό ειναι ζήτημα αν ειναι 22 χρονών όπως μου είπε αδικείτε όμως στις φωτός έμενα μου άρεσε πιο πολύ από κοντά ειναι όμορφη με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά και ιδικά το μαλλί σε παραπέμπει σε blade runner φάση σώμα άψογο βυζί δεν το χόρταινα επίσης ειναι amateur φάση οπότε τα λουριά γύρω τις ειναι διακοσμητικά στοιχειά αλλιώς τώρα θα κρεμόμασταν από τα ταβάνια ????????συσταίνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών με κλειστά τα μάτια σπεύστε γιατι φεύγει σύντομα αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money