Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Dasha-4/Kyra  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    ε οκ Αξιολόγηση: 7.33 — 12/05/2022 - 19:33
    ε οκ Αξιολόγηση: 7.33 — 12/05/2022 - 19:33

    Ήρθε η Kyra μισή ώρα νωρίτερα, είχα ενημερωθεί από το γραφείο βέβαια, πέρασε μέσα με τις τακουνάρες της, το καλοκαιρινό φορεματάκι, πέταξε ένα φιλί με τα ενισχυμένα χειλάκια της και πέρασε στα ενδότερα.
    Ψηλό μελαχρινό κορίτσι με γνώση αγγλικών , όμορφο πρόσωπο , περιποιημένη ήταν,  κορμάκι καλό φαινόταν μέσα από το κοντό φόρεμα της. 
    Της πρόσφερα κρασί και αρχίσαμε τα φιλιά. Η γλώσσα της ίσα ίσα ξεμύτιζε , πέρασα από λαιμό αλλά την έπιασαν τα γέλια. 
    Το χεράκι της χάιδευε το ζαρωμένο πουλάκι μου πάνω από το παντελόνι το οποίο και ξεκούμπωσε άμεσα. Τον χάιδεψε , τον φίλησε και τον πήρε στο στόμα της. Άργησα για ανόρθωση αλλά τα κατάφερε, μπαλάκια έγλυψε , προσπ΄άθειες για ντιπ δεν είχαμε. 
    Το έγδυσα το κορίτσι, κόκκινα εσώρουχα φορούσε και νάτα μας τα ενισχυμένα αλλά με καλή αίσθηση στηθάκια της , η ρόγα ανταποκρινόταν με το πέρασμα της ώρας.
    Ζήτησε break για ντουζάκι, σπάσιμο μεγάλο αλλά επιβάλετε. 
    επιστροφή΄ ολόγυμνη στις μύτες των ποδιών της, καλό κορμάκι για μανούλα, αλλά το πωπουδάκι της αφράτο.
    Πα΄λι πιπούλα αλλά ήθελα να την περιποιηθώ την λεγάμενη. 
    Κάτι αναστεναγμοί με το που πέρασα την γλ΄ώσσα μου από το μουνάκι της, κάτι υγρά κατέβαιναν, δακτυλάκι ξεχάστε παλικάρια μου, έπιανε και οδηγούσε το κεφάλι μου εκεί που ήθελε, με έσφιγγε με τα μπούτια της που και που , σαν τανάλια και κόντεψα να σκάσω.
    Βάλαμε αλεξίπτωτο πλαγιάς και ερωτευτήκαμε ιεραποστολικά , συνοδεία χαδιών και φιλιών , γλώσσα είπαμε ίσα- ίσα. Αλλάξαμε σε πλάγια με γερό κράτημα αερόσακων και finito . 
    Άντεξε και στα απότομα αλλά και στα γρήγορα μπασίματα.
    Φρεσκάρισμα και πέρασμα από το σαλόνι για να δροσιστούμε.
    Κάτι φιλιά, λίγο κουβέντα και την έβαλα να καθίσει πάνω στα ποδαράκια μου. Έγλυψα τα βυζάκια της, χέρια στο πωπό της, εκείνη να με φιλά στην καράφλα.
    Ανόρθωση ο μικρός , αλεξίπτωτο πλαγιάς και εισχώρησα στο μουνάκι της με εκείνη καθιστή , ανεβοκατέβαινε ρυθμικά  , πιπίλαγα τα βυζάκια της και τελειώσαμε εκεί μες το μουνάκι της.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Καλό σιλικονάτο
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Κύρα Των Σαλονιών Αξιολόγηση: 8.17 — 19/04/2022 - 19:30
    Η Κύρα Των Σαλονιών Αξιολόγηση: 8.17 — 19/04/2022 - 19:30

    -Είδα την κυρά στους αγγέλους λέγοντας από μέσα μου να μια κυρά των Σαλονιών, κατι τέτοιες μουνάρες τις συναντάς μόνο σε συνέδρια και σαλόνια όταν θέλουν οι εταιρείες να ρίξουν το πελάτη όχι μόνο στο ψητό αλλά και στο κρεβάτι κλειδώνοντας την συνεργασία μια για πάντα  , έτσι και εγώ αποφάσισα να την δοκιμάσω μπας και τα καταφέρει ή θα φύγει με το μουνί στο χέρι, οπότε έκλεισα το ποθητό ραντεβουδάκι με την αγαπητή μου Νικόλ στο γνωστό λημέρι.

    -Όταν έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι σαν σωστός πελάτης ψάχνοντας το ιδανικό ξέσκισμα με την κυρά των σαλονιών, έχοντας αράξει στο κρεβάτι χτυπάει η πόρτα καθώς πάω να την ανοίξω αντικρίζω ένα όμορφο μελαχρινό πλάσμα κανονική γυναίκα στα ιδανικά σωματομετρικά στοιχεία για κυρά των σαλονιών ντυμένη με μαύρη ολόσωμη φούστα πάνω σε γόβες στιλέτο, κατευθείαν χαμουρευόμαστε έχοντας μου κερδίσει τις πρώτες εντυπώσεις οι ματάρες τις καρφωμένες πάνω μου όλη την ώρα με μια αγωνιά στο τι θα συμβεί ένα είναι σίγουρο ξεσκισμα σαλονάτο, αλλά μπήκε στο παρασύνθημα άρχισε να γδύνεται φανέροντας μου ένα σώμα όπως αυτό των φωτογραφιών με μια ανεπέστατη χαλάρωση στα κολωμερια προφανώς λόγω ηλικίας 30+ βυζί στητό δυαράκι τούμπανο εδώ οι απόψεις δυείσταντανται φυσικό η φτιαχτό γιατί το ζουλούσα όλη την ώρα μπας και καταλάβω πάντως ουλές δεν υπήρχαν από κάτω να δηλώνουν κάτι η μόνη ουλή που υπήρχε και εμφανής ήταν από κάτω από την κοιλιά σαν ήταν από γέννα αλλά μου αρνήθηκε λέγοντας μου ότι είναι από πλαστική λες και με ενδιέφερε άκρα περιποιημένα και βαμμένα.

    --Την Πετάω στο κρεβάτι ξαφνιάζοντας την, άρχισα να την φυλάω σε όλο τις το σώμα με κάποια εμφανή λιγοστά τατουάζ, άρχισε η κυρά να ηδονίζεται, με το που κατέβηκα στο μουνακι της και να το πιπιλάω άρχισε να γίνεται πηγάδι σε φάση όπου γλίστρησαν όλα τα δαχτυλάκια μου μέσα πίσω πόρτα γιοκ μετά γύρισα το μητσαρα σε στάση 69 κάνοντας του ένα βαθύ mouthfuck αθόρυβο λέω από μέσα μου μπήκε σε silence mode, οπότε και την αρπάζω από το μαλλί και την βάζω γονατιστή στο σαλονάκι με το χαλάκι από κάτω με τουρλομένα τσίτα τα κολωμέρια της έχοντας τρελαθεί να πιπώνει τον μητσαρα βαθιά ασταμάτητα σε αθόρυβη κατάσταση, σκουφί και την άφησα να καθίσει πάνω στα μπούτια μου για να αρχίσουν οι μελωδίες σπλατς σπλουτσς μετά την γύρισα στον καθρέφτη με πίσω κολλητό και τσίτα τουρλωμένο το κωλί τις θέλοντας να σφυροκοπηθεί όπως και έγινε τραβώντας την από τον καθρέφτη στο κρεβάτι για αλογίσια κατάσταση δίνοντας και τον τερματισμό του πρώτου γύρου.

    --Ντουζάκι με επιστροφή στο πόρνο κρεβάτι με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου οτι είναι από Ρωσία και εργάζεται ως κοσμητικός κάνοντας πρώτη φορά αυτή την δουλειά με το πρώτο της ραντεβού με εμένα λέω από μέσα μου και που να δεις και τους άλλους συναθλητές θα αρχίσεις να γυρνάς από το ένα σαλόνι στο άλλο, αρά έπεσα διάνα, οπότε την ξανά άρχισα σε γλυφό μου νι βλέποντας την να αρχίζει να μουσκεύει στην κυριολεξία και να κυριεύεται από ηδονή σε φάση χυσίματος, μετά άρπαξε τον μητσαρα δίνοντας κάτι ξεγυρισμένα βαθιά λαρυγγικά αθόρυβα πάντα κάνοντας τον καγκελάριο στο σαλόνι, σκουφί με δόσεις χαμηλών στροφών καταλήγοντας στις υψηλές στροφές σφυροκοπημάτων σε όλες τις στάσεις με φόντο την τσόντα στο προσκήνιο, σε μια φάση δεν ερχόμουν οπότε την έβαλα να γλύφει τα παπαρια μου από κάτω θέλοντας να τις τα ρίξω στο στόμα αλλά το απέφυγε δίνοντας και την λήξη του δεύτερου γύρου χωρίς στόχο. Ντουζακι τις άφησα το αντίτιμο κάτω από το κρεβάτι ντύθηκε και εξαφανίστηκε η Κύρα των σαλονιών για αλλά σαλόνια.

    --Λοιπόν μάγκες η κύρα είναι μια γυναίκα σαλονάτη εκεί γύρω στα 30 όχι παραπάνω με σώμα ιδανικό καλό για την ηλικία της πρώτη φορά στο άθλημα όπως και μου είπε και δεν τα πήγε καθόλου άσχημα μαζί μου, ίσως προσπαθεί να δει και αλλά σαλόνια αλλά στο δικό μου σαλόνι έκανε την πρώτη τις εμφάνιση και τις έμεινα αξέχαστος χαχαχαχαχαχα συστήνεται ανεπιφύλακτα σε μια ειδική κατηγορία σε όσους θέλουν σαλονάτες γκόμενες για συνέδρια και σαλόνια αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money