Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μόλις την είδα κατάλαβα ότι αυτή Αξιολόγηση: 7.80 — 11/07/2021 - 23:24
Μόλις την είδα κατάλαβα ότι αυτή Αξιολόγηση: 7.80 — 11/07/2021 - 23:24
Μόλις την είδα κατάλαβα ότι αυτή θα πήδαγα για την βραδιά. Έχει πολύ ωραία τατουάζ στα χέρια και σώμα μαυρισμένο και με πανέμορφα βυζιά και κώλο. Έχει έκφυλη έκφραση στο πρόσωπο και υπόσχεται να περάσεις καλά μαζί της. Ένα πενηντάρικο έβγαλα από το πορτοφόλι και πέρασα στο δωμάτιο να ετοιμαστώ. Μπήκε χωρίς να χτυπήσει και πήρε μια έκφραση πονηρή στο πρόσωπο μόλις με είδε. Εύκολα προχωρήσαμε στο ζέσταμα με πολύ χρήση γλώσσας στο σώμα από εκείνη αλλά και από εμένα. Καθαρό και με ωραία μυρωδιά το κορίτσι το εξερεύνησα προσεκτικά σε όλες τις ευαίσθητες περιοχές με μεγαλύτερη στάση στα βυζιά της. Μου έκανε τσιμπούκι με καλή προσπάθεια για βαθύ και χωρίς να ακουμπήσει δόντια. Πήγα να της κάνω και mouthfuck αλλά δεν μπορεί. Δεν με πείραξε, ήδη είχε κάνει ότι καλύτερο για να μου σηκωθεί. Αρχίσαμε στα όρθια με εμένα από πίσω αλλά συνεχίσαμε στο κρεβάτι με πισωκολλητό. Της έριχνα μπατσάκια στα κωλομάγουλα και το γούσταρε. Δεν είχε βάλει λιπαντικό αλλά η αίσθηση του μουνιού της ήταν τέλεια. Έδωσα πόνο και έγινε το πουτανάκι μου για όση ώρα ήμασταν μαζί. Όταν έχυσα ήταν η στιγμή που και οι δύο μας είχαμε απολαύσει αυτό που κάναμε και απλά ήρθε σαν φυσικό επόμενο και όχι γιατί είχε περάσει η ώρα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
petros_64 Avatarpetros_64Μηνύματα: 191 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Βραδυνή βόλτα με στάση Βουλιαγμένης 238. Αξιολόγηση: 7.60 — 21/06/2021 - 15:10
Βραδυνή βόλτα με στάση Βουλιαγμένης 238. Αξιολόγηση: 7.60 — 21/06/2021 - 15:10
Βραδυνή βόλτα με στάση Βουλιαγμένης 238. Σάρα, ωραίο κορμί, κοντούλα, Κόλος για φίλημα. Πολύ καλή στα προκαταρκτικά, συμμετοχή με διάθεση σε όλη την συνεύρεση. Φαίνεται ότι θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά μαζί της. Είναι η κοπέλα που αξίζει να δώσεις τα λεφτά σου και να ευχαριστηθείς. Χώρος αρκετά καθαρός και safe. Ετυπώσεις γενικά, θετικότατες
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servicee AvatarserviceeΜηνύματα: 401 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Χθεσινή βόλτα μετά την δουλειά ήταν Αξιολόγηση: 8.80 — 06/03/2020 - 10:21
Χθεσινή βόλτα μετά την δουλειά ήταν Αξιολόγηση: 8.80 — 06/03/2020 - 10:21
Χθεσινή βόλτα μετά την δουλειά ήταν το στουντιάκι L’amour στον Άγιο Δημήτριο. Είχα κερδίσει μια κλήρωση εδώ στο φόρουμ και πήγα να εξαργυρώσω. Μπήκα κάθισα και μου έφεραν δυο κορίτσια… και τα δυο όμορφα χαμογελαστά και καυλιάρικα…αλλά διάλεξα την Σάρα από Βουλγαρία. Πιτσιρίκα με πολύ ωραίο κορμί, ωραία βυζιά μέτριου μεγέθους, πολλά τατουάζ, τρομερό κώλο για ξεπάτωμα. Το κατάστημα καθαρό με δυο πετσέτες και παντοφλίνια μιας χρήσης…σαν επτάστερο hotel δλδ. Με ρώτησαν εάν θέλω κάνα ποτό αναψυκτικό κτλ. αλλά εγώ ακατάδεκτος… μόνο το μουνί ήθελα. Τσιμπουκάρα η Σάρα… με μανία ρούφηγμα και φτύσιμο. Μετά από λίγο ζήτησε να γαμηθεί… αλλά με τέτοια πίπα βαριόμουν. Τελικά της τον έβαλα και λίγο… και όλα όμορφα. Το ήθελε η κοπέλα… γεννημένη πουτάνα. Τέτοιες θέλουμε παιδιά… όρεξη για δουλειά να έχουν να είναι χαμογελαστές και πρόθυμες να μας ευχαριστήσουν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks