Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lilia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Το Κορίτσι είναι αυτό που λέμε Αξιολόγηση: 7.80 — 07/04/2022 - 17:04
Το Κορίτσι είναι αυτό που λέμε Αξιολόγηση: 7.80 — 07/04/2022 - 17:04
Το Κορίτσι είναι αυτό που λέμε πουτάνα! και σε συμπεριφορά και σε εμφάνιση! ωραίο προσωπάκι αλλά μέχρι εκει και κορμι θανατηφόρο που ξερει να χρησιμοποιεί πολύ καλα! Δεν είναι μοντελε για κανένα λόγο αλλά όλα είναι στην θέση τους και είναι και αρκετα γυμνασμένη! κώλος ποιημα και πάμε τωρα στο ψητό! Το κορίτσι το πήρα μισάωρο incall στο ξενοδοχέιο! μπήκα στο δωμάτιο οπου με υποδέχτηκε με τα εσώρουχα! αραξε στο κρεβάτι και με περι΄μενε να βγάλω τα ρούχα μου! με το που πήγα στο κρεβάτι με αρπάζει απο τον πούτσο και ξεκινάει να με γλύφει! ωραία πιπα βαθυα και υγρή! ωραία βλέμματα την ώρα που παίρνει πιπα σαν σωστή πουτάνα! εκει που μου παίρνει πίπα της βγάζω το στριγκάκι και αρχίζω και της χαιδεύω το μουνάκι της! την σταματάω και βάζουμε προφυλακτικό! Βαζει μπόλικό τζελ στο μουνί της και ανεβαίνει πάνω μου! αρχίζει να χοροπηδάει με πάθος! εκει παίχτηκαν και κα΄τι σφαλιαρίτσες στα κωλομέρια! παρα την ποσοτητα τζελ που έβαλε. το μουνι της είχε πολύ ωραια αισθηση! τόσο στενο όσο! στην συνέχεια την βάζω στα 4 και αρχίζω να την σφυροκοπάω! καπου εκει ήρθε και το τέλος! πολύ ωραία η θέα στα 4! το κωλαράκι της τα σπάει! Η κοπέλα φάινεται ότι έχει κάνει πολλά χιλιόμετρα! είναι εμπειρη και το γαμήσι είναι απο ένα επιπεδο και πάνω! με το που τελείωσα και σηκώθηκα η τυππισα έπιασε το κινητό και δεν ξανασήκωσε πο΄τε το κεφάλι της απο εκει! απλά ντυθηκα και εφυγα! πέρασα ωράια αλλά νομίζω ότι το incall στα 90 ευρώ μισάωρο δεν αξιζει τελικά! καλύτερα 140 και να έχεις μια ολοκληρωμένη εμπειρία!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Το Απόλυτο ΠΡΟMILF Καβλάκι Λοιπόν Φίλοι Αξιολόγηση: 9.80 — 06/04/2022 - 19:34
Το Απόλυτο ΠΡΟMILF Καβλάκι Λοιπόν Φίλοι Αξιολόγηση: 9.80 — 06/04/2022 - 19:34
Το Απόλυτο ΠΡΟMILF Καβλάκι Λοιπόν Φίλοι μου συναγωνιστές τη Λίλια την έβαλα στο μάτι με το που ήρθε όποτε και έκλεισα άμεσα ένα ραντεβουδάκι μαζί της μετά από μια μέτρια συνάντηση που είχα με μια άλλη κοπέλα την προηγούμενη μέρα, κάτι μου έλεγε όπως χάζευα τις φωτός τις ότι θα ειναι απίθανο καβλάκι ή απόλυτη μάπα, πάντα πριν πάρω κάποια επεξεργάζομαι στο μυαλό μου τις φωτός της όπως συνήθως βγάλε λάμψη, βάλε κιλά, βάλε ηλικία, και + ή - Βυζί και σώμα. Τέλος πάντων φτάνω στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο Μοσχοπαρφουμαριζομαι και ξάπλωνω στο κρεβάτι περιμένοντας την απόλυτη ηδονή να μου χτυπήσει την πόρτα για να ξεπροβάλει ο Μητσάρας και έτσι έγινε με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω ένα όμορφο προmilf καβλάκι ντυμένο στη πένα με μαύρες γόβες και κατευθείαν ανταποκρίνεται στο φιλί βαθύ με γλώσσα και λέω από μέσα από που έσκασε το καβλάκι αυτό θα γίνει τις βόρειας κορέαςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!. Στα δια ταύτα Σίγουρα δεν ειναι 25, Πρόσωπο πολύ όμορφο αλλά λίγο σπασμένο λόγω ηλικίας αλλά δεν με χάλασε καθόλου, Σώμα λαμπάδα με κάποια Ταττού στην μέση και ένα σβησμένο στον ώμο , περιποιημένα άκρα, Βυζί Β+ στη θέση του και ένα κατακόκκινο πεντακάθαρο ξυρισμένο αιδοίο για φάγωμα. Στο Σεχ ειναι απίθανη εναλλαγή στάσεων βαθιά πίπα μέχρι τελικής πτώσεως και από την καύλα σε κοιτάει όλο την ώρα στα μάτια λέγοντας από μέσα της ξέσκισεμε όσο πιο πολύ μπορείςΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα και φυσικά δαχτύλιασμα στο φουλ και κατάθεση στο στόματα κι της χωρίς μα μου παίχτηκαν δυο γύροι. Αποτέλεσμα η γκόμενα έχει διανύσει πολλά χιλιόμετρα σε αυτό το άθλημα και στο δείχνει για να καταλάβεις τι θέλει: Σίγουρα ξέσκισμα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΑσάλιωταΑσάλιωταΝαι!Ναι!. f φιλοι μου η κοπελα τα σπαει και αξιζει με το παραπανω για οποιον θελει να γευτει το απολυτο προmilf καβλακι. Αυτα φιλοι μου Συναγωνιστες ελπιζω να βοηθησα στην επομενη επιλογη σας καλο βραδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2515 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

το μελαχρινάκι 31 Μαΐου, 2021 έφτασε στην Αξιολόγηση: 8.00 — 06/04/2022 - 09:17
το μελαχρινάκι 31 Μαΐου, 2021 έφτασε στην Αξιολόγηση: 8.00 — 06/04/2022 - 09:17
το μελαχρινάκι 31 Μαΐου, 2021 έφτασε στην ώρα της , απλά ντυμένη με ένα φορεματάκι , πέδιλο, τσαντικό και φυσικά μασκούλα. όλα στα μαύρα. Μελαχρινάκι το κορίτσι μας, περιποιημένο μαλλί, ελαφρύ μακιγιάζ , σκουλαρικάκι στην μύτη, φατσούλα ότι βλέπετε θα σας έρθει. Γενικά το σύνολο μια χαρά. Χαιρετούρες φιλάκι στα χείλη, τα πάνω βρε και πέρασε στον χώρο μου. Την ρώτησα τι να της προσφέρω και ζήτησε νερό ή coca cola. κουβεντούλα χαλαρή, μια χαρά το πάει με τα βασικά και ζητά να μπανιαριστεί.'επέστρεψε με τα τιγρέ εσώρουχα, κορμάκι φυσικό με λίγες μπογιές. Αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα και τα χάδια. την έγδυσα και νάτα τα βυζάκια, φυσικά και αυτά ,καλά κρατούν, με ρόγα χορταστική. Έδειξε να της αρέσει το πιπίλισμα. Σιγά- σιγά με έγδυσε η δεσποινίς και πήρε το πουλάκι μου στο στόμα της, καλά το πήγε, περιποίηση στα μπαλάκια, ντιπ μέχρι πνιγμού, παίξιμο γλώσσας, σαλάκι μ πόλικο και φτυσίματα . Προφυλακτικούλι και πέρασμα στο δωμάτιο, μου το περνά και μέσα στο μουνάκι της, από πάνω της, από κάτω της στα τέσσερα, τί ωραίο κώλο έχει η άτιμη! εκεί στα 4 τελείωσα . κάτι φωνούλες είχαμε , καλή αίσθηση εντός. μπανάκι coca cola από μεριάς της , κρασί ροζέ εγώ. Δεν πρόλαβα να κάνω το i qos και αρχίσαμε να φιλιόμαστε επί του καναπέος. Γονυπετείς εγώ και να γεύομαι το μουνάκι της νεαράς. Δακτυλάκια δες δοκίμασα, μόνο γλώσσα , μουγκρητά και υγρά μπόλικα. Ζήτησε sex , μπαλονάκι , την έβαλα να καθίσει , ζορίστηκε λιγουλάκι αλλά το νερό μπήκε στο αυλάκι . Χοροπηδητό φουλ, να προσπαθεί να με φιλήσει και παίζω με τα βυζάκια της και να ρίχνω καμία στα όμορφα οπίσθια της. Πάλι στα τέσσερα εκείνη και ανέβασα ρυθμό. μια χαρά το πήγαμε το ραντεβού. αξιοπρεπέστατη, καλόβολη, όμορφη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks