Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Adel  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    η νουνά και η λαμπάδα (5/23/21) επικοινωνία Αξιολόγηση: 7.60 — 31/03/2022 - 18:31
    η νουνά και η λαμπάδα (5/23/21) επικοινωνία Αξιολόγηση: 7.60 — 31/03/2022 - 18:31
    η νουνά και η λαμπάδα (5/23/21) επικοινωνία με το γραφείο τελευταία στιγμή και είχε διαθέσιμη την αντέλ. Μέσα σε μισή ώρα έφτασε στον χώρο μου. Φορεματάκι απλό , τακουνάκι,ίχνος μακιγιάζ δεν είχε, καρέ μαλλάκι. Φιλάκι για το καλησπέρα. Μου ζήτησε νεράκι και να περάσει για ντουζ. Επέστρεψε με την πετσέτα και όρμησε , η γλώσσα της μέχρι τις αμυγδαλές μου έφτασε. Βγάζω πετσέτα και νάτα τα βυζάκια της, έτοιμα για πιπίλισμα. Μεγάλα , κρατιούνται καλά, δεν κατάλαβα κάποια επέμβαση, ρογίτσα οκ, ζωντανή. Κατέβηκα να την περιποιηθώ στο κλειστού τύπου μουνάκι της, ερεθίζεται , υγραίνεται , αυτοδακτυλιάζεται και δέχεται μέχρι τρία δάκτυλα. από πιπούλα κάτι το νορμάλ με λίγο χεράκι, βαθειά μπασίματα δεν είχε ούτε και περιφερειακά, Μπαλονάκι και δυνατό σεξ, μία από πάνω να βλέπω αυτά τα στήθια να ανεβοκατεβαίνουν και μία στα τέσσερα με συνοδεία από σκαμπίλια και μαλλιοτράβηγμα. ντουζάκι δυο ρουφηξιές κρασί εγώ , νεράκι εκείνη και επανάληψη . Αρχίσαμε με πιπούλα επί του καναπέος , έπρεπε να ανάψουμε την λαμπάδα λόγω ημέρας. μετά περάσαμε στο γλυφωμούνι, καθισμένος στον καναπές εγώ ,εκείνη ανέβηκε και την είχα όρθια πάνω στον καναπέ και να την γλύφω, έτρεχαν στο στέρνο μου τα υγρά, μούσκεμα η κυρία. Άρπαξε το μπαλονάκι και μου το φόρεσε. Καβάλα ποια και να χτυπιέται. Την γύρισα στα τέσσερα με κόντρα το τραπεζάκι του σαλονιού , όρθιος εγώ, αιρ κοντίσιον να με βαράει πλάτη και δυνατά μέσα της. κάτι σκαμπίλια πάλι Τελείωσα στην πλατούλα της . πέρασε για ντουζάκι και Καλή Ανάσταση! Προσωπάκι καλό, δεν είναι πιτσιρίκι όπως και το δηλώνει άλλωστε 30+. κορμάκι γεμάτο όχι άσχημο, μανούλα είναι μάλλον, πωπουδάκι όχι το πέτρα , έχει χειρολαβές για βοήθεια στα 4, αγγλικά-επικοινωνία το έχει . Σαν να ήρθε η νουνά βρε παιδί μου και την τιμώρησες επειδή άργησε να φέρει τα δώρα στο βαφτιστήρι της ήταν η φάση
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks