Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Kristina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 236

    Κριτικές Χρηστών

    TheSexHunter AvatarTheSexHunterΜηνύματα: 98 Κριτικές: 28

    Ιστορίες: 0

    Ατιμο κοριτσι... Βαριεται και δεν αξιζει Αξιολόγηση: 4.00 — 28/03/2022 - 13:40
    Ατιμο κοριτσι... Βαριεται και δεν αξιζει Αξιολόγηση: 4.00 — 28/03/2022 - 13:40
    Ατιμο κοριτσι... Βαριεται και δεν αξιζει τα λεφτα που της δινεις; έχει ίσως ξεπατωθεί στη πουτσα; Δεν γνωρίζω Αποφευγει το σοσιαλ με καθε τροπο, και παίζει με το κινητό της για να φάει ώρα δήθεν να βρεί τραγούδι Η εμφανιση ειναι πολύ καλη αλλα με σημαντικες διαφορες απο τις φωτογραφιες. Η πιπα πολυ μα πολυ βασικη για τα λεφτα που της δινεις. Οταν της ζητησα παραταση στο τσιμπουκι μου ξίνισε και στο σεξ το παιζει ψοφια. Μια συναντηση που δεν θελω να θυμαμαι οτι εγινε. Δυστυχώς μου χαλασε το εβδομαδιαιο γαμησι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    ΕΡΓΑΤΡΙΑ... Με επηρέασε ο gpd...και ενώ είχα Αξιολόγηση: 9.60 — 26/03/2022 - 21:14
    ΕΡΓΑΤΡΙΑ... Με επηρέασε ο gpd...και ενώ είχα Αξιολόγηση: 9.60 — 26/03/2022 - 21:14
    ΕΡΓΑΤΡΙΑ... Με επηρέασε ο gpd...και ενώ είχα βάλει στο μάτι την Demi από το άλλο γραφείο...τελικά επέλεξα την Kristina... Ευτυχώς είχε δίκιο ο παίχτης...οπότε πέρασα φίνα με το κορίτσι... Καταρχήν οι φωτό είναι σωστές...θα πάρετε ότι βλέπετε... Κωλαράκι θεσπέσιο...μεσούλα ποίημα...με αποτέλεσμα στο πισωκολλητό να σε καβλώνει πολύ το θέαμα... Το κορίτσι έχει πειράξει λίγο τα χειλάκια του...αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό... Φιλάει ωραία στους GFE ρυθμούς της...παρόλο που ήμουνα αξύριστος... Δεν καθυστέρησε...έκανε ντουζάκι και αμέσως ήρθε στον αγωνιστικό χώρο...με ερωτική διάθεση και χαμόγελο... Βαριές ανάσες...αληθοφανή σκουξιματάκια...συμμετοχή στο παιχνίδι...σε όλα κομπλέ το πλάσμα!... Στήθος μικρό...αλλά χέστηκα!!...προσωπικά προτιμώ τα φυσικά...κιας είναι και ανύπαρκτα... Πίπα καλή!!...στην αρχή πήγε να με τελειώσει στο στόμα της...(γιατί πίστευε ότι θα είχαμε 2 γύρους)...αλλά την έκοψα...γιατί είμαι της μίας πιστολιάς...και άμα τελείωνα νωρίς μετά θα αργούσα να ξαναοπλίσω... Μουνάκι ξανθό...ξυρισμένο μεν...αλλά ξανθό... Ανέβηκε πάνω μου...έκανε τα καρφώματα της...γρήγορα πήρε αυτό που......ήθελε!!!...xexexe!... E...αφού πήρε αυτό που ήθελε...μετά την άρχισα και εγώ...κάναμε μία γύρα σε όλες τις στάσεις...για να τελειώσω με έντονο ιεραποστολικό... Συννενόηση με google translate...γιατί τα αγγλικά της είναι για τον πούτσο καβάλα... Θα την ξαναδώ αν κάποια μέρα δεν θέλω να κάνω κασκαντεριλίκι...παρόλο που ξέρω ότι σε μία δεύτερη συνάντηση δεν θα δώσει κάτι παραπάνω...φτάνει όμως να μου έχουν πει ότι θα είναι ξεκούραστη...όπως ήταν με εμένα... Φεύγει στις 9 Απριλίου...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Το κοριτσάκι μας ήρθε στην ώρα Αξιολόγηση: 9.00 — 24/03/2022 - 14:27
    Το κοριτσάκι μας ήρθε στην ώρα Αξιολόγηση: 9.00 — 24/03/2022 - 14:27
    Το κοριτσάκι μας ήρθε στην ώρα του, μαυροφορεμένο και αυτό. Το φορεματάκι της πολύ κοντό , πάνω σε δεκάποντα παπούτσια. Πολύ όμορφο πρόσωπο με πειραγμένα χειλάκια , δεν χρειαζότανε. Ξανθό μαλλί , περιποιημένη , βαμμένη όσο πρέπει . Ότι βλέπετε δεν θα πάρετε, αυτό που θα έρθει είναι καλύτερο , φρεσκότατο, αθώο, τρυφερό! Χαιρετούρες και η κλασσική φράση no English. Πέρασε μέσα διστακτικά , έβγαλε παπουτσάκια και ήρθαμε στα ίσια μας. Ζήτησε νεράκι και να περάσει για φρεσκάρισμα. Επέστρεψε πάλι ντυμένη , περάσαμε στο σαλόνι για σιγαρέτο I-qos και να χαζολογήσουμε με τον γκούγκολα. Αρχίσαμε τα φιλιά με γλωσσίτσα, χαδάκια, αγκαλιές και εξερεύνηση στο κορμάκι της. Το κορμάκι της φυσικότατο, στηθάκια Α με μικρή αλλά θαυματουργή ρόγα, κάτι μπογιές από δω και από κει , κωλαράκι για γλείψιμο. Την πήρα αγκαλιά και περάσαμε στο δωμάτιο, με ξέντυσε και την ξάπλωσα, η γλώσσα μου στέγνωσε, από πάνω μέχρι κάτω την πέρασα καμιά δεκαριά φορές , τρέμει το κορμάκι της, δαγκώνεται, αναστενάζει , τρίβει και τσιμπά τις ρόγες , πιάνει το κεφάλι σου και έτριβε το υγρό μουνάκι της στην γλώσσα σου και τινάζεται στον αέρα σαν να την πέρασε ρεύμα. Με κοιτά με ένα βλέμμα αλαφιασμένο , πιάνει το πουλί μου και το βάζει λυσσασμένα στο στόμα της, πολύ καλή πίπα με μικρή δόση ντιπ, πέρασμα από μπαλάκια , την άφησα αρκετή ώρα εκεί αλλά ήθελα πάλι να την γευτώ οπότε ανέλαβα δράση. Δακτυλάκια μόνο δυο, πίσω επιφανειακά , ζουμιά μπόλικα και πάλι , ανατριχίλα η νεαρά μας σαν κοτόπουλο . Ασχολήθηκα πολύ μαζί της , σαν πιτσιρικάς που του δίνει γλειφιτζούρι , τι τα περιποιημένα δακτυλάκια της έγλυψα , τα πατουσάκια της , όλες τις κλειδώσεις γράσαρα. Ενθουσιάστηκα με την νεαρά μας! Είπαμε να βάλουμε το προφυλακτικό μας πια, το τζελάκι μας και είσοδο στο πολύ στενό μουνάκι της. Να με έχει πάρει αγκαλιά , τα χείλι της βεντούζα στον λαιμό μου και εγώ να μπαινοβγαίνω στο αιδοίο της. Πω πω τι έρωτας! Γυρίσαμε στα τέσσερα, αντί να μπω κατευθείαν στο μουνάκι της άρχισα να την γλύφω στα κωλομάγουλά της, τα δάγκωνα , πέρασα από την πίσω πόρτα και ηλεκτρίστηκε. Ξανά μέσα της , εγώ ακίνητος και κείνην να καρφώνεται με δύναμη. Τελειώνοντας ξάπλωσε και κούρνιασε δίπλα μου περιχαρής . Περάσαμε εναλλάξ για ντουζάκι και μετά επί του κανα-πέος για το τελευταίο δεκάλεπτο της συνάντησης μας. Εκεί πάλι δεν την άφησα ήσυχη , πάλι πέρασα την γλώσσα μου από όλα σημεία του κορμιού της. Φρεσκαρίστηκε πάλι , χρήματα και καλό μας βράδυ !!!!!!!!!!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks